Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?

06.02.2014 21:27
Uživatel: lussynda
Věk:  23
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobrý večer,

prosim vas poradte mi co mam dělat. Mam 4-letýho syna a už po druhe jsem ho nachytala, jak se, se svym přirozenim otira o roh sedačky, a hlavně se mu z toho vseho postavil (když to řeknu laicky)

Prosim poradte, nevim co mam dělat

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5539x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Prosím poradte mi
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.02.2014 21:57 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

"lussynda", u dětí se občas takové chování objeví a jedno, či u děvčátka, či u chlapečka. Zkuste to přejít a raději chlapce zabavte něčím jiným. Začněte mu něco vyprávět, nebo si začněte prohlížet pohádkovou knížku, nebo mu řekněte, že si s ním zahrajete nějakou hru, nebo, že si budete malovat. Pavla

 
06.02.2014 22:29 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Co s tím dělat? V podstatě nic… Můžete ho v tu danou chvíli zkusit zabavit jinou činností, jak Vám psala Pavla, ale jestli už přišel na to, že je mu to příjemné, tak to stejně bude zkoušet dál. Je to přirozený vývoj, Váš syn na to jen prostě přišel dříve než jiné děti. Hlavně mu nic nezakazujte, nekřičte na něj, netrestejte ho apod. Spíše mu dříve či později vysvětlete, že takové věci jsou sice příjemné, ale měl by je provádět někde v soukromí - například v pokojíčku nebo přímo v postýlce.

 
07.02.2014 16:34 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Ano, to je asi správná univerzální rada. Nekřičet, nebít dítě, vysvětlit.

 

Vzpomínám si, že se stejným problémem se tu (na tomto webu) obracel někdo jiný, jen šlo o holčičku. Taky se nějak sexuálně uspokojovala ve velmi nízkém věku. Možná by bylo fajn to téma dohledat a podívat se tam na rady (vzkaz pro Lussyndu).

 
06.02.2014 22:37 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

V podstatě to už napsaly holky přede mnou. Odvést pozornost jinou činností, zabavit. Můj syn v tomto věku dělal to samé a některé děti kamarádek taktéž. Je to prostě normální. Objevili libé pocity.

 
07.02.2014 13:18 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Opět jedna otázka, téma, která mě velmi mrzí. Je velmi zarážející, že umíme nejrůznější věci, ovládat silná auta, složité stroje, počítače, dostáváme denně nejrůznější informace, z televize a dalších informačních kanálů, ovšem možném i o úplných hovadinách, ale o tom, že jsme velmi vyspělý, ale také jen živočich, to ne, to je zřejmě stále tabu. Nebo jsme jenom tak namyšlení a nadutí? To znamená, že bychom měli v prvé řadě doma i ve škole, se učit o tom jak náš organizmus funguje. Jaké jsou normální projevy našeho organizmu, jak se správně stravovat, jak je důležitý pohyb, jak jsou důležité láskyplné vztahy v rodině. Také, že každá nemoc, která nás a naše děti postihne, je způsobená naší chybou v myšlení, stravování, chování a vztahy k bližním a ke společnosti.

Když chceme provozovat poměrně jednoduchou činnost, jako je třeba řídit auto, musíme absolvovat školu, získat praktické zkušenosti, a nakonec složit náročné zkoušky. (Pokud nemáme koupený řidičák za flašku slivovice) Kdo pak nedodrží pravidla, nebo dokonce zaviní nehodu, v krajním případě zaviní zranění nebo smrt jiného člověka, je pak tvrdě a většinou spravedlivě potrestán.

Ale pořídit si dítě a správně se starat o jeho tělesný a duševní vývoj, což je nepoměrně složitější a zodpovědnější činnost, na to žádné školy ani zkušební komise nejsou. Ne že by něco nějaké komise vyřešily. Když pak, nesprávným působením a nesprávnou výchovou, ploditelé dětí způsobí svým dětem nemoci, nebo duševním terorem způsobí nesprávný duševní vývoj človíčka, nic se neděje.

 

Chci jenom říci, že takovéto divení nad normálním vývojem svého dítěte svědčí o tom, že naše společnost je z velké části nevzdělaná, možná přímo nemocná a neumí se o sebe správně postarat.

Takže abych odpověděl na otázku: Hlavě se nedivit, nehledat za vším patologické věci, věřit, že dítě je normální. A honem se začít vzdělávat a poučit v knížkách, nebo u lékařů, možná i u svých rodičů.

alt

 
07.02.2014 15:03 Uživatel: anonymka
Věk:  22
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Chodím sem poměrně často, ale raději dnes zůstanu anonymní. Přece jenom se o tom nelehko mluví (a to jsem tady už ledacos pověděla). Nicméně - moje paměť to celkem vytěsnila, protože už si nepamatuju všechno. Jen vím, že jsem si jako malá dělala taky dobře… mohla jsem začít ve věku Vašeho syna. A naši mě za to hodně bili. Bylo to velmi ponižující. Křičeli na mě, bili mě, pamatuju si, že jsem se za to styděla, že to měli říct babičce (měla jsem z toho otlačenou ruku a ona se ptala, z čeho tam mám ten červený flek). Zkrátka - tohle nezvládli. Do dneška se bojím, že tuhle "historku" někde poví… A tak Vás prosím, neudělejte podobnou chybu. U mě se tohle naštěstí nijak neprojevilo - teda - ne v tom smyslu, že bych měla k uspokojování sebe nebo přítele odpor. Ale kdo ví, kde se to podepsalo. A tak je určitě dobrý syna netrestat, spíš ho zabavit (já jsem totiž asi začala v tu dobu, kdy měli naši plno práce se sestrou a stavěním baráku) a hlavně ho naučit, aby to dělal v soukromí, ne na veřejnosti.

 
31.10.2014 22:29 Uživatel: Honza1
Věk:  15
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Já koukám na péčko asi od 11 a musel sem furt tajně, naši byli (a někdy i teď sou) hajzli a byli by radši kdybych se neměl jak udělat.    Nevím proč závidí mladším, asi jim vadí že oni v mládí neměli net a museli se koukat jen na černobílý fotky kde skoro nic nebylo vidět a kde to byl samej nechutnej bobr

 
02.11.2014 23:38 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Text uživatele: 

Nestačím žasnout nad tím, jak se vyjadřuješ o rodičích. A kdo jsi Ty a cos dokázal, že se tak vyjadřuješ o druhých lidech, navíc o vlastních rodičích?

Rodiče Ti určitě nezávidí, kdyby ses trochu zamyslel - chápu, že to bude těžké, ale zkus to - možná bys přišel i na jiné důvody, proč ze sledování porna v Tvém nízkém věku nejsou nadšení.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sexuální vzrušení a erekce u 4letého syna - co s tím dělat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co říkáte na tyto body k zvýšení propustnosti v ČR? 4 953x
Jak naučit dítě spát samo? 3 1013x
Vzdorovité dítě - neposlouchá, dělá naschvály 6 1781x
Je to normální chování? 5 969x
Hysterické batole- je to ještě normální? 6 1391x
Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce. 1 1304x
Roční batole - usínání 2 902x
Nespokojené mračící se dvouleté dítě stále pofňukává a něco jí vadí - proč? 7 2096x
Holky 11 a 14 let chodí nahé po domě i na veřejnosti, matce to nevadí a týrá je hladem - je to v pořádku? 6 10262x
Jak zvládnout teenegera v 17 letech - řve, rozčiluje se 3 1941x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny