Téma: Chce kamarádství nebo lásku?

29.09.2012 16:26
Uživatel: Bedřiška
Věk:  20
Odpovědí na téma: 5
Text: 

 

Již rok se znám s jedním spolužákem. Vždy se chová velice mile - nikdy neodmítne konverzaci, když je večer, doprovodí mne na tramvaj. Pokud jsme v hospodě, pozve mě třeba na pivo (po pár pivech se na mě začne usmívat, předvádí se a sem tam se mě nenápadně dotkne).

Nicméně potkáme-li se na přednášce (což nebývá moc často), jsme oba ve své skupince, naše konverzace většinou končí letmým pozdravem.

Jsem si 100% jistá, že mě má rád, ale nemám tušení, jestli mě chce jako kamarádku, nebo jako přítelkyni. Sice je mi 20 let, ale ve vztahu jsem ještě nebyla a tudíž nemám pražádné zkušenosti...

Díky moc za rady! happy 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3204x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám ho ráda - co cítí on?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.09.2012 19:09 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Text uživatele: 

Napadá mě, jestli když jste spolu - třeba v té hospůdce, jak píšeš - jsou u toho i vaši spolužáci nebo ne. Pokud ne, rok je poměrně dlouhá doba na to, aby ti nějaké hlubší city dal více najevo než letmými dotyky. Pokud se zatím nevyslovil, je možné, že chce být jen kamarád nebo má přítelkyni, případně je velmi nesmělý a stydlivý. Pokud se potkáte jen v situacích, kdy jsi obklopena kamarády, možná si zatím nic netroufnul kvůli nim. Můžeš ho zkusit sama někam pozvat - kino, výstava, koncert, večeře apod. Taky je dobré zjistit, jestli má přítelkyni. Nevyptávat se na to jeho nebo vašich společných kamarádů, ale zavést na to nenápadně řeč - chceš ho třeba někam pozvat, ale nevíš, jestli už nemá s přítelkyní jiné plány. Pokud je bez přítelkyně, ale k ničemu se nemá, pak možná chce být opravdu jen kamarád nebo je extrémně nesmělý. V takovém případě asi budeš muset jít se svými city na trh ty - ale opatrně a netlačit na pilu. Jestli je to rozumný kluk a gentleman, tak i v případě odmítnutí můžete zůstat přáteli.

 
29.09.2012 19:16 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Text uživatele: 

Ahoj : )

Podle mě o tebe zájem má. Teď otázka, jestli "jen" jako o kamarádku nebo případnou přítelkyni... Co jsem tak zažila, všichni moji kamarádi se mnou chtěli chodit (takže si začínám pomalu myslet, že nějaký "postranní" úmysl je mezi mužem a ženou vždycky).. Mám tak (možná mými zkušenostmi zkreslený) pocit, že by naděje určitě mohla být ; ) 

V té skupině spolužáků se může stydět, neví, co by řekl, aby se před nima neztrapnil nebo vaše skupiny můžou být jiné.. (zná někoho z té tvojí skupinky? )..

Co se s ním zkusit domluvit a vídat se mimo školu? Třeba že bys chtěla půjčit nějaký film, jestli by ti ho mohl vzít k tobě domů (nebo ty že by ses pro něj stavila).. Nebo jestli umí jezdit na bruslích a jestli by tě to naučil.. (Vařím z vody : ) - moc mě nenapadá, jak to navlíknout, abyste spolu trávili čas o samotě)..

Jinak jsem taky zjistila, že jsou kluci ve 20 (přepokládám, že jste ve stejným věku) dost stydliví, pokud to nejsou namachrovaní páni tvorstva (a doufám, že tvůj kamarád je ten první případ : )

Zkusila bych se s ním vídat mimo školu, abyste spolu byli sami dva. Nespěchat, netlačit, nechat rozhodnutí (rádoby : ) na něm. Třeba se i nejdřív kamarádit, abyste se dobře poznali... Trochu flirtovat (dlouhý pohledy jakoby zespoda - stačí, když je vyšší než ty... úsměvy.. občas pochválit, jak vypadá, jaký má hezký hodinky.. zajímat se o něj)..

V každým případě - máš šanci mít dobrýho kamaráda nebo dokonce přítele. Obojí je fajn (možná ten kamarád ještě lepší : )

Hodně štěstí a hezký (nejenom) podzim!

Marky

 

 
29.09.2012 20:40 Uživatel: Simikuku
Věk:  24
Téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Text uživatele: 

Ahoj Bedřiško, je možný že se stydí, bojí nebo něco jinýho. Každopádně bych mu to zkusila dát najevo, sama sem to neudělala a lituju toho.. Co třeba se ho příště u pivka při podávání tácku dotknout? Držim pěstihappy

 
29.09.2012 20:44 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Text uživatele: 

Jj, vypadá to slibně...  

 
10.10.2012 12:07 Uživatel: Market
Věk:  21
Téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Text uživatele: 

Ahoj, Bedřiško happy,

 

držím ti palce i z trochu sobeckých důvodů tongue. Jsem v dost podobné situaci jako ty, až na to, že já jsem se svým spolužákem ještě nemluvila, na vysoký jsem ted druhým rokem a Jeho jsem si všimla na konci letního semestru, takže jsem trochu trnula, jestli si nenajde přítelkyni... a vlastně o něm nic nevím, když nepočítám úvodní FB stránku se jménem, gymplem a pár fotkama. Takže jsem ve fázi okukování a čtení "chytrých rad" na netu - to se docela i zasměju... ale uvědomila jsem si třeba, že neumím flirtovat... nevím, jak to máš ty, ale když se na mě nějaký kluk podívá, uhnu pohledem (který myslím není ani moc sympatický, ačkkoli by si to ten kluk třeba zaslloužil) a dělám jakože nic a přitom v hlavě mi to šrotuje excited...

 

No a včera jsem čekala s kamarádkou na busové zastávce cestou do školy a byl tam taky... sám a myslím, mno vím, že po nás koukal, JENŽE... to se dá interpretovat mnoha způsoby, že... a dneska na přednášce seděl taky relativně blízko a musím konstatovat - ZAKOUKALA JSEM SE happy... takže si říkám, že až ho někde potkám, samotného, musím něco udělat... ne nadarmo se říká, že člověk více lituje toho, co neudělal, než toho, co udělal... tady ti teda závidím, že jsi kus přede mnou a máš více možností, jak navázat... minimálně kamarádský vztah s gentlemanem (dneska jsem si všimla dost kluků-kopyt, co se tlačili do dveří dříve něž holky question)... doufám, že dáš vědět, jak pokračuješ... takové diskuze jsou nejhorší, kdy čteš, čteš a pak koukáš, že poslední vložený komentář je dva roky starý a žádný závěr...

 

Takže bych svůj román ukončila stručným : HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI VZBUZOVÁNÍ ZÁJMŮ U SPOLUŽÁKŮ, HOLKY!! happy

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chce kamarádství nebo lásku?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny