Téma: nerozumím rozchodu

03.12.2023 09:24
Uživatel: njn
Věk:  45
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Měl jsem asi rok velmi pohlednou a chytrou přítelkyni. Představoval jsem si, že to spolu vydržíme a budeme náš vztah posouvat dál. Musím říct, že opravdu ten rok byl krásný, akorát s jedním problémem. Ona byla dlouhodobě vdaná a o svém bývalém muži hovořila hodně často a moc na něj vzpomínala. Dokonce i takovým způsobem, že mi řekla, že je strašně krásný a chytrý. Nevím asi se to na mě nabalovalo tak, že jsme se jednou ostře pohádali. Hned po hádce se omluvila s tím, že je ji to líto. Pak ale se rozhodla se mnou rozejít a zablokovala mne na sociálních sítích. Přes komunikaci sms mi napsala, že is tak skvělého chlapa jako já nezaslouží. Její vysvětlení rozchodu je takové, že chce svobodu a já ji asi moc chtěl… moc to nechápu. Hodně chce abychom zůstali přátelé, ale já na to nejsem asi ještě připravený, což mi napsala, že je ji to moc líto… Mám v sobě nevyřešené otázky, tak jsem ji navrhnul setkání se kterým souhlasí… trochu se toho obávám, zároveň by mne potěšilo pokud by chtěla ještě na našem vztahu zapracovat. Pořád bojuji s myšlenkou zda na toto setkání jít nebo ne, co myslíte?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.12.2023 15:21 Uživatel: Happy
Věk:  38
Téma: nerozumím rozchodu
Text uživatele: 

Ahoj, pokud ji máš rád a chceš odpovědi na své otázky, tak určitě jdi. Co můžeš ztratit? Mohlo se stát cokoliv a může to být i panika v ní. Může to být cokoliv. Dokud si to nepovíte, tak to nezjistíte. Možná to neví ani ona sama. VZTAHY JSOU VELMI SLOŽITÉ. Určitě to nějak dopadne. Jen se nebojte mluvit upřímně a od srdce ; -)

 
15.02.2024 10:10 Uživatel: adri
Věk:  49
Téma: nerozumím rozchodu
Text uživatele: 

Ahoj, jak Ti ženská (nebo chlap) řekne, že si někoho, tak skvělého, jak jsi Ty, nezaslouží, tak Tě prostě a jednoduše nechce. Stejně tak, jestli chce svobodu, tak prostě chce někoho jiného. Ona dotyčná dobře ví, co chce. Na to setkání klidně běž. Ale nevím, zda se dozvíš pravdu, kterou hledáš.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: nerozumím rozchodu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 3219x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2878x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3324x
Partnerské krize, odstěhování 5 2036x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1413x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2088x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2118x
Jak byste se zachovali??? 4 1439x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2230x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 2252x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny