Téma: Má cenu doufat v návrat?

02.01.2020 23:03
Uživatel: X
Věk:  22
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Dobrý den, koncem Prosince 2019 jsem se v afektu rozešla s přítelem když jsem zjistila že nějaký slečně napsal ve zprávě,, krásko'' když jí přál do nového roku. Je toho na mě poslední dobou moc a všechno mi nějak přerostlo přes hlavu. Byly jsme se bavit a tak jsem byla i opilá, to co jsem udělala mi tak nějak došlo až ráno. Večer jsem se mu zprávou omluvila že jsem to tak nechtěla, jenže on z ničeho nic úplně obrátil že to už zpátky nechce i když den předtím mi tvrdil jak moc mě miluje, jeho kamarádi mu taky údajně říkali aď se ke mě nevrací. Je pravda že jsem se s ním poslední dobou často hádala kvůli tomu že moc pije a to se mu nelíbilo ale myslela jsem to s ním dobře. Jeho odpovědi na mé zprávy mi přišly docela bezcitný, druhý den mi ale napsal že jestli chci tak si můžeme psát protože chce abych byla v pořádku. Napsala jsem že nevím co mu mám na to napsat (nechtěla jsem být zlá a napsat že by mi to moc nepomohlo). Všechno mě to moc mrzí a jsem z jeho reakce dost zmatená a proto budu moc ráda za Vaše názory. Proč tak najednou obrátil? Má cenu doufat že se vrátí?  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2020 23:08 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Spíš mi připadá, že vás vztah asi nebral moc vážně, když si flirtuje přes SMS s jinou. Nejspíš neví co chce a je možné, že má za ušima.   Za mě bych ti doporučila ho nekontaktovat, aby si tě mohl vyhledat sám, pokud mu budeš chybět.   Nejlepší by bylo přerušit s ním kontakt úplně, jinak se mu po tobě stýskat nezačne. Pokud v tom bude jiná, tak se s tím nedá dělat nic.  

 
03.01.2020 10:36 Uživatel: Ťupka
Věk:  40
Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

nakopat do prdele a bude klid

 
05.01.2020 13:18 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Betelgeuze

Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Když ono v tvém popisu moc chybí - a to rozhodující. Nejde ti rozumně poradit. Jak dlouho ten vztah trvá? Jak jste se seznámili? Jak ten vztah vypadal? Co znamená, že moc pije? Atd.

 

Snad jen, že on asi hodně pije. Ty jsi byla lepší a on horší. A teď tě má v hrsti, a namísto tvých výčitek teď vyčítá on tobě. Pokud je nezralý, tak si ten pocit dlouho užije.

 

Ale na druhé straně je to pár dní stará událost. Možná se bude týden dva trucovat, a pak se to celé zapomene.

 

Prostě jak poradit, když nemáme křišťálovou kouli, a nevíme co jste zač, a ten vztah byl zač?

 
05.01.2020 14:25 Uživatel: X
Věk:  22
Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Známe se už dýl ale byly jsme spolu teprve 4 měsíce. Seznámily jsme se v baru, jemu se nejdřív líbila moje kamarádka (celkově mám pocit, že je hodně na holky) ale ona neměla zájem. Mě se nejdříve taky nelíbil ale pak jsme se začaly hodně stýkat a už to bylo, ze začátku jsme spolu jen spaly ale on potom chtěl vztah a já se taky zamilovala. V našem vztahu jsem byla šťastná, samozřejmě měl i chyby jako každý vztah, jenže posledních pár týdnů mi začalo vadit že dával přednost kamarádům přede mnou a to jeho pití s nima. Věděla jsem to hned jak to začalo že dost pije (nejspíš už tak od 15) ale říkala jsem si že když mu je 25 tak ho to možná přestane bavit když bude mít vztah. Jenže on už bez toho nevydrží ani týden, musí se aspoň dvakrát do týdne opít, chtěla jsem mu pomoct ale on se choval jako že z něho dělám alkoholika a že to přehánim.

 
06.01.2020 04:29 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Betelgeuze

Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Takže vy máte vedle sebe alkoholika, který už 10 let se musí nutně minimálně 2 x týdně opít? Vždyť ten člověk je závislý, možná ho nezajímáte na prvním místě ani vy, ani kamarádi - ale alkohol. Chodí za kamarády proto, aby s nimi lezl po horách, nebo hrál fotbal, nebo proto, že s nimi přichází ethanol?

 

Kamarádům nejspíše říká, že pije kvůli vám, protože jste příšerná a fúrie. Kamarádi mu samozřejmě po takové jednostranné informaci potvrdí, že by se měl s tak špatnou ženou, jako jste vy, rozejít. Postupně bude prezentovat vás jako důvod - proč chlastá, proč nedokázal to či ono, budete důvodem všeho. Ve skutečnosti je závislý, a pokud s tím nebude nic dělat - pak toto co píšete do dotazu je jenom neškodný čajíček a slaboulilinký začátek toho všeho, co prožijete za horory.

 

Prolínají se tu dvě linky a děje: Váš společný vztah, a jeho závislosti na alkoholu. Pokud člověk nevydrží týden po řadu let bez toho, aby se zlil - pak je nade vším pochybnost závislý alkoholik. A jako takový kvůli vám nepřestane. Buď s tím bude něco seriózně a vážně dělat, a nebo jděte raději od toho.

 

Ve 4měsíčním vztahu nemá smysl dávat ultimáta ani řešit. Snažíte se to s ním několik týdnů řešit, on nechce. Kdybyste měli třeba několikaletý vztah nebo děti - má smysl ultimátum "buď s tím něco uděláš do tehdy a tehdy, a nebo jdeme od sebe", a v tomto být nemilosrdná bez zakolísání. Ale co chcete se vztahem trvajícím kvartál, a máte u sebe alkohokolika? Opravdu o takový vztah vůbec stojíte? Víte vůbec, jak s takovým člověkem a alkoholikem za pár let dopadnete? Nechtějte to ani vědět.

 

Pokud v podstatě začínající vztah už má takové vážné problémy, a muž se k tomu nestaví čelem - co chcete řešit? V co vlastně doufáte? Máte vztah s budoucí troskou, která se vám pověsí na krk jako balvan. Budete časem příčinou všech jeho problémů. Bude pít, protože jste špatná. Bude pít, protože ho budou otravovat vaše budoucí děti. Bude pít, protože mu děláte peklo ze života. Bude pít, protože jste hysterka. Bude pít … prostě budete jeho alibi k chlastu.

 
11.09.2020 21:24 Uživatel: Mrs. Fien Jan.
Věk:  35

Město:paris

Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Jak můžete napravit svůj vztah se svým bývalým manželem, můj manžel mě opustil a opravdu ho nikdy nepřestanu milovat, po 5 letech odloučení jsem přišel do kontaktu s Dr. Sacre, který je kouzelníkem, který mi pomohl a můj manžel se vrátil pro mě a dnes (11.09.2020) žijeme znovu šťastně spolu, kontaktujte Dr. Sacre pro jakýkoli problém ve vztahu, který vám pomůže, napište na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište na e-mail sacretempleofpower@gmail.com

 

Paní Fien Jan.

 
26.11.2021 07:53 Uživatel: paní Marianová
Věk:  45

Město:California

Téma: Má cenu doufat v návrat?
Text uživatele: 

Jak můžeš zastavit svého manžela v rozchodu nebo rozvodu a přimět ho, aby tě miloval víc než kdy předtím, já a můj manžel jsme byli na dlouhou dobu odloučeni, opustil mě kvůli jiné ženě, ale miluji ho z celého srdce, měla jsem asi Dr Sacre, jak dokáže napravit vztah a vrátit milence dohromady, kontaktuji ho a vysvětlím mu vše, co se stane, řekl mi, že můj manžel se ke mně vrátí po modlitbách Dostal jsem materiál potřebný pro modlitby, do 24 hodin můj manžel se ke mně vrátil, jsme spolu šťastní, má jednu velkou šťastnou rodinu moje 2 děti jsou šťastné, že je zpět otec, informace o tom, jak můžete kontaktovat Dr Sacre, jsou níže

Kontaktujte doktora Sacre

WhatsApp číslo: +2349076034359

Emailová adresa:

sacretempleofpower@gmail.com

 

paní Marianová

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Má cenu doufat v návrat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1403x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2668x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2096x
Nemohu se odpoutat 6 1992x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1737x
Opustil mě milenec 5 2878x
Rozchod se ženatým mužem 15 2200x
Rozchod po 6 letech 12 2014x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1932x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 12 2601x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny