Téma: Opustil mě milenec

29.02.2020 19:42
Uživatel: Neznámá podvodnice
Věk:  30
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dřív než mě odsoudíte že jsem odpad společnosti a že mám co jsem chtěla, prostím o trochu pochopení. Do tého situace jsem se nikdy nechtěla dostat, a věřím že jsou tu dospělí lidé kteří mě trochu pochopí. S přítelem (35) jsme si žili celkem poklidný byť trochu už stereotypní život - 4 roky, bez dětí, s výhledem odstěhování a časem založení rodiny (i když jemu se do dětí moc nechce). Vždy jsem do něj byla i po letech hodně zamilovaná a věřila, že je to můj životní partner, protože máme stejné záliby (programování na pc), hudbu, humor atd. to si také stále myslím. Jenže.

V červenci 2019 k nám do práce přišel nový kolega, o dost mladší. Je mu teprve 22. Já si vždy v práci dělala své a o nikoho se nezajímala, max o to abych brzo vypadla. Tento kolega se se mnou začal bavit a na to že se nebavím skoro s nikým, překvapivě jsme zjistili že máme stejné zájmy. Programování, hudba, společný humor. Prostě jsme si měli dost co říct. Myslela jsem že z něj bude fajn kámoš. Jenže on očividně chtěl víc, flirtoval, líbila jsem se mu. Vypadám totiž mladší. On se mi taky líbil. Prostě se mi vnutil, zval na rande atd. Věděl že mám partnera.

Po měsíci jsme byli na společné akci a připili se a zkončilo to líbačkou. Bylo to poprvé v životě co jsem někoho podvedla. Nemohla jsem si pomoct, přitažlivost byla silnější. On mě chtěl ale dala jsem mu najevo že s chlapi nespím jen tak, ani nezávazně. že by musel být můj partner. Po dalších 2 týdnech jsme měli s partnerem krizi a rozešli se na 2 dny, řekla jsem to tomu kolegovi že jsme rozejití. A on toho hned využil, chtěl být můj partner, chtěl mě. To že jsme se s partnerem udobřili o 2 dny později jsem mu ale už neřekla. A tajila jsem to celou dobu. Tak začalo to, že jsem to táhla s oběma. Můj partner je a vždy byl pro mě priorita č. 1. V něm je budoucnost, potencioální rodina, stabilita. S kolegou jsem to nebrala vážně protože je to mladíček který se chce jen vydovádět a jít o dům dál. Jenže mmě začal přesvědčovat o opaku. Začal mi vyznávat lásku a dělat pro mě vše. Choval se opravdu jako zamilovaný partner, seznámil mě s rodiči a bral to vážně. Byl neskutečný, milý, tulivý, v posteli úžasný vše co bych si mohla od přítele zdát. Samozřejmě jsem měla výčitky vůči svému partnerovi, ale nemohla jsem to už zastavit. Zamilovala jsem se do toho mladého. Prostě mi učaroval. Trávili jsme spolu čas, na pc, venku, psali si, randili. Jenže oba jsme tvrdohlaví a občas se i hádali. Hlavně proto, že on si často psal s jinými holkami. Já vím že je mladý a že mladí prostě jsou takoví. Ale žárlila jsem jak pes.

Jenže on taky. žárlil na každého kdo se na mě podíval, chtěl mě jen pro sebe. a já jeho.

Před měsícem se začal chovat divně. Už se mu moc nechtělo chodit na rande ale když jsem ho navrhla tak šel, abych nebyla naštvaná nebo smutná. Navíc jsme měli hádku. A on mi navíc řekl že si myslí že už mě tak nemiluje a jestli to neukončíme. Zaskočilo mě to. Nečekala jsem to. Samzřejmě jsem věděla že jednou to bude muset zkončit. Ale ne teď. Myslela jsem že mým odstěhováním, či jeho odstěhováním do německa za prací by to samo vyšumělo. řekla jsem abychom to ještě zkusili, tak souhlasil. Ale nic se nezlepšilo. Prý mi nechce lhát, a váží si mě jako člověka, a že sex se mnou je nejlepší co kdy měl, ale už nechce být ve vztahu když mě nemiluje, že si připadá jako by mě využival. Pokud bych ale měla zájem o kamarádství s výhodami, tak je jednoznačně pro.

řekla jsem že si dáme týden oddych abychom si uspořádali myšlenky. Je to 2 dny a mě je příšerně. Už teď mi chybí, neskutečně. Když jsem sama tak řvu jak malé dítě. Když jsem s partnerem tak jsem protivná a v depresi a on neví co mi je. Nikdo neví co mi je. Copak to můžu někomu říct? Je mi příšerně cítím se prázdná, jako by mi ze života zmizelo to veselé slunce co mě dělalo šťastnou. Pořád ho sleduju na PC co dělá, nemůžu si pomoct.   Když je offline tak panikařím že někde randí. I když říkal že nikoho nechce, max mě na sex. Proč už mě nechce na vztah, jak to že se tak odmiloval? Ještě před měsícem mě prosil abych ho neopouštěla, že beze mě nemůže být. A teď toto? Nejsem na to připravená. Strašně mi chybí, strašně… Teď máme oba týden dovolenou v práci a já se děsím toho co bude až se vrátíme.

Omlouvám se za slohovku ale potřebovala jsem se vypsat, protože nikdo jiný o ničem neví…

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.02.2020 20:21 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Opustil mě milenec
Text uživatele: 

Buďte ráda, že to skončilo, než by se to propálilo a nastal by nějaký průšvih. Nevěra nikdy není v pořádku.

Zamilovala jste se jak malá holka, zdá se mi, že jednáte jak 15 a ne jak 30. Chtělo by to trochu vyzrát a uvědomit si priority.

A on? Řekl vám to, prostě zamilovanost vyšuměla, víc bych v tom nehledala. Je mladý a chtěl si zašpásovat se zkušenější ženou.

Soustřeďte se na svého skutečného partnera a do budoucna se takového jednání raději vyvarujte, pro dobro všech.

 
29.02.2020 20:50 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Opustil mě milenec
Text uživatele: 

No uprimne jste v pekne brinde. Uprimne jen doufam, ze ten sex s milencem byl vzdy s ochranou. Ja byt vasim pritelem a vedet co se stalo, sla by jste jeste ten den z bytu.

22 lety prece jeste ani nevystudoval vysokou. V jeho letech bude s velmi velkou pravdepodobnosti hodne nevyzraly a na delsi vztah nebude mozna dalsich 5 let.

Nejhorsi je, ze vy uz asi necitite zamilovanost k priteli. Nemela jste dovolit neco takoveho a utnout kolegu hned z kraje.

Na druhou stranu jestli uz jste se jednou rozesli, mozna by jste se rozesli znovu a nadobro.

Takze spise nez mit aspon jednoho prijdete o oba.

Pokud citite, ze uz pritele nemilujete, reknete mu co se stalo. Aspon pochopi, co se deje.

Je mi ho lito. Nechtel bych byt v jeho kuzi.  

Bohuzel clovek je rizen pudy, sam vim, ze nekdy rozum jde zcela stranou. I kdyz by clovek za normalnich okolnosti neco takoveho neudelal, nejde se ovladnout. Proto vas neodsuzuji, stalo se a budete za to muset nest zodpovednost.

 

Kolikrat me samotneho stve, co dokazou pudy udelat. Proto se vzdy snazim predchazet situacim, ktere by mohly vyustit v neco takoveho. Dokud to jde, nenechat rozhodovat hormony.

 

 
01.03.2020 11:17 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Opustil mě milenec
Text uživatele: 

Upřímně? Když jsem si to přečetla, musela jsem se nakonec smát tvému alibistickému smýšlení:

 

1) "Prostě se mi vnutil, zval na rande atd. Věděl že mám partnera."

Kdybys nechtěla, tak by se ti nevnutil.

2) "On mě chtěl ale dala jsem mu najevo že s chlapi nespím jen tak, ani nezávazně. že by musel být můj partner. Po dalších 2 týdnech jsme měli s partnerem krizi a rozešli se na 2 dny, řekla jsem to tomu kolegovi že jsme rozejití. A on toho hned využil, chtěl být můj partner, chtěl mě."

Jasně on (milenec) toho využil. Až na to, že jsi mu hned za tepla po rozchodu s partnerem toto vyklopila a toho využila ty. Opět, kdybys nechtěla, nepustila by sis ho blíže a blíže k tělu.

3) "Samzřejmě jsem věděla že jednou to bude muset zkončit. Ale ne teď. Myslela jsem že mým odstěhováním, či jeho odstěhováním do německa za prací by to samo vyšumělo." 

Vážně nestačím zírat, jak alibisticky uvažuješ v každé fázi…

 

No, a pak už jsi rozehrála celkem nechutnou hru na obě strany a teď jsi překvapená z toho, že děj se poněkud změnil mimo tvoji režii. To se ovšem stává, že učeň překoná svého mistra. Co k tomu říci více? Vezmi si z toho ponaučení…

 
29.04.2020 14:00 Uživatel: Hela
Věk:  41
Téma: Opustil mě milenec
Text uživatele: 

Úplně tě chápu, tohle se mi taky stalo, já jsem to táhla s klukem, mladším o pět let než jsem já. Doma jsem měla manžela (nefungující vztah) a tři téměř dospělé děti. On byl na mně hodný, laskavý, něžný, byl to prostě partner TOP 1, s manželem jsme se rozhodli pro rozvedení našeho manželství a s nomým mužem jsme začali plánovat naši společnou budoucnost, byla jsem s ním, kdy jen to šlo, až na poslední čtvrt rok. měla jsem tolik práce a školení, že jsem byla pořád v práci (i o víkendech) nebo na školení (mimo domov). ale i přesto jsem si telefonovali, mluvili. jak osobně, tak pracovně (i když u mě to pracovní převažovalo). , protože když toho mám nad hlavu nemůžu na nic jiného myslet. Ještě 12.3 jsme byli spolu dvě noci v hotelu (když jsem měla školení), nic nenasvědčovalo tomu, že za 14 dní mi řekne sbohem a vyjme mně ze svého života. Omluvil to tím, že na něj nemám čas a že se musíme skrývat (chtěla jsem to tak kvůli bývalému manželovi, protože ještě stále u něj bydlím) … a novým přítelem jsme koupili parcelu a začali realizovat stavbu domu. On se na mně vykašlal s tím, že mě v tom nechal samotnou, takže dům se stavět bude, ale v mojí režii.  
Naléhala jsem, aby mi vysvětlil, proč to udělal, brečela jsem. ale nic s ním nehnulo. ptala jsem se jestli někoho má, řekl, že ne, že se bde věnovat kočce (čtyřnohé) a dělat něco pro sebe. Bohužel během dvou dní jsem zjistila, že to táhne s jinou ženou, která je svobodná a věkově je mu blíž, pochopila jsem, že rozchod byl kvůli ní a ne, kvůli mému časovému vytížení… (potřeboval to na mně svést), takové "alibi"
Strašně mě to všechno ničí, ta zrada, kterou mi způsobil, nedokážu mu to odpustit, nedokžu se nad to povzdnést i když působím "tvrdě"… už měsíc se trápím. On je šťastný a spokojený, je happy, jsou dva a on prožívá s ní, to co měl mít se mnou. Domek se začne během 14 dnů stavět… a je v něm i kus jeho. a teď. co já - sama… nelituju se, ale v hlavě mám milion otazníků.
Navíc ta jeho nová přítelkyně je jeho dlouholetá kamarádka a kolegyně, která s ním sedí v kanceláři už tři roky, jak se z toho dlouholetého přátelství může vzít vztah?
Proč to udělal a proč to udělala ona, všechno jseem jí řekla, jak jsme to měli, jak jsme to společně táhli, jak jsme plánovali…
Spousta z vás napíše, že mám co jsem chtěla, ale to asi úplně vědět nepotřebuju…

 

 
11.09.2020 21:22 Uživatel: Paní Fien Jan.
Věk:  35

Město:paris

Téma: Opustil mě milenec
Text uživatele: 

Jak můžete napravit svůj vztah se svým bývalým manželem, můj manžel mě opustil a opravdu ho nikdy nepřestanu milovat, po 5 letech odloučení jsem přišel do kontaktu s Dr. Sacre, který je kouzelníkem, který mi pomohl a můj manžel se vrátil pro mě a dnes (11.09.2020) žijeme znovu šťastně spolu, kontaktujte Dr. Sacre pro jakýkoli problém ve vztahu, který vám pomůže, napište na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište na e-mail sacretempleofpower@gmail.com

 

Paní Fien Jan.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Opustil mě milenec
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1358x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2615x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2077x
Nemohu se odpoutat 6 1965x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1709x
Rozchod se ženatým mužem 15 2181x
Rozchod po 6 letech 12 1955x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1892x
Má cenu doufat v návrat? 7 2411x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 12 2569x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny