Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu

03.03.2020 20:47
Uživatel: Introvertka
Věk:  29
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Chci poradit. Co se dá vytěžit ze samoty, když člověk zůstane sám po rozchodu/během pauzy. Co je na tom být sám pozitivního? K čemu samotu využít?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.03.2020 21:12 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

Pokud nejsi spokojená a šťastná sama se sebou, tak nic. Pokud ano, tak, pokud jsi nebyla s nějakým despotou, jsi mohla využívat všech možností i když jsi byla v partnerském vztahu, snad kromě nezávazného sexu s kýmkoliv na potkání.  

 

Můžeš si pořídit zvíře, můžeš se přihlásit na nějaký kurz, můžeš cestovat, můžeš jen tak lenošit, můžeš se více věnovat své práci nebo koníčkům, --- ale tohle všechno mlžeš dělat i ve funkčním partnerském vztahu.

 

Proč jste se rozešli? Z jeho popudu nebo z tvého? Vyhovuje ti současý stav, nebo ho chceš změnit?

 
03.03.2020 21:57 Uživatel: Introvertka
Věk:  29
Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

Máme teď pauzu, asi. Já v to doufám, že je to dočasné. Impulz pocházel od něj, chce si vyzkoušet, jaké je to žít sám, starat se o sebe, věnovat se sobě, popřemýšlet co dál se životem a i odpočinout si ode mě a zároveň chce, abych se taky věnovala jen sobě, rozšířila si obzory. , nebyla jen s nim. Jako introvert jsem se hodně uzavírala do sebe, zahleděná do svých problémů a zapomněla pečovat o náš vztah. V záchvatu sebelítosti jsem se tady už dříve vypsala.  

 

Ano, všechno, co píšeš jsme spolu podnikali. Mám se sebou plány, co dělat, ale upřímně je to proto, abych nebyla sama, vypadla z bytu a zaměstnala hlavu, abych nemyslela na to, jak jsem smutná. Jde mi o to, že bych během té pauzy měla přijít na něco, co o sobě nevím, nějak se změnit, dospět, uvědomit si své chyby… jenže mám pocit, že už jsem si svoje chyby a chování uvědomila, chci se polepšit a pracovat na tom, chci ho zpátky, spravit to. Ale co s tím můžu dělat sama? Čím dýl jsem sama, tím víc jsem smutná, že nevím, co bude dál. Chci mu dát dostatek času, ale co má pro mě být na tom pozitivního?

 

 

 
06.03.2020 00:13 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

"co má pro mě být na tom pozitivního? "

 

To, co Ti řekl partner, cituji: "abych se taky věnovala jen sobě, rozšířila si obzory. , nebyla jen s nim. Jako introvert jsem se hodně uzavírala do sebe, zahleděná do svých problémů… "

Tzn. , vyřešit si své problémy, nežít jimi a neživit je v sobě. Předpokládám, že to právě ovlivňovalo Váš vztah a on by chtěl, aby sis to v sobě vyřešila tak, abys mohla žít otevřená možnostem, které život nabízí.

 
04.03.2020 07:40 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

Dáme si pauzu je obvykle eufémismus pro rozchod.

 

 

Minulý víkend jsem potkal holku, která se po rozvodu rozhodla "vše změnit". Přestěhovala se, změnila práci, účes, začala vyrážet na výlety přes různé komunitní skupiny a vypadala velmi šťastně - a díky tomu byla i chlapy dost obletována. Třeba by to byl pro tebe zajímavý návod.

 

Nemá smysl utápět se v sebelítosti, tvůj bývalý partner to nejspíše taky nebude dělat, možná si dokonce jen nechal zadní vrátka, kudy se může vrátit, když mu dosavadní pokus o někoho jiného nevyjde.

 

Zásadní, nebuď sama, choď mezi lidi. Dej si třeba na Facebooku vyhledat akce pro danou lokalitu a vyraž, nebo se přidej k různým skupinám, které něco organizují - výlety, deskové hry, sportovní akce, … Na nějaké pražské jsem zde dával několikrát tipy. Hlavně nezůstávej v minulosti.

 
10.03.2020 11:29 Uživatel: Beduin1234
Věk:  52
0-100
Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

Hlavně se nevrhat do nového vztahu.

Mi třeba pomohlo vrhnout se do renovace bytu.

 
26.11.2021 07:52 Uživatel: paní Marianová
Věk:  45

Město:California

Téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Text uživatele: 

Jak můžeš zastavit svého manžela v rozchodu nebo rozvodu a přimět ho, aby tě miloval víc než kdy předtím, já a můj manžel jsme byli na dlouhou dobu odloučeni, opustil mě kvůli jiné ženě, ale miluji ho z celého srdce, měla jsem asi Dr Sacre, jak dokáže napravit vztah a vrátit milence dohromady, kontaktuji ho a vysvětlím mu vše, co se stane, řekl mi, že můj manžel se ke mně vrátí po modlitbách Dostal jsem materiál potřebný pro modlitby, do 24 hodin můj manžel se ke mně vrátil, jsme spolu šťastní, má jednu velkou šťastnou rodinu moje 2 děti jsou šťastné, že je zpět otec, informace o tom, jak můžete kontaktovat Dr Sacre, jsou níže

Kontaktujte doktora Sacre

WhatsApp číslo: +2349076034359

Emailová adresa:

sacretempleofpower@gmail.com

 

paní Marianová

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Co vytěžit ze samoty po rozchodu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1399x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2662x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2096x
Nemohu se odpoutat 6 1989x
Opustil mě milenec 5 2872x
Rozchod se ženatým mužem 15 2200x
Rozchod po 6 letech 12 2008x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1931x
Má cenu doufat v návrat? 7 2441x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 12 2599x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny