Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?

21.09.2011 13:45
Uživatel: Hanulak
Věk:  23
0-100
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Jak zjistím, že je mi přítel nevěrný? Možná je věrný a já ho stále jen podezřívám, ale přece jen bych chtěla mít jistotu

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.09.2011 14:33 Uživatel: Rybka
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

 Myslím si,že tu jistotu nebudeš mít nikdy...

 
21.09.2011 14:49 Uživatel: Medvěd
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Obávám se, že jistotu získáš pouze v okamžiku, že jej při nevěře osobně přistihneš... Zřejmě by to pro tebe nebyl hezký pohled... Skutečně chceš takovou jistotu mít..? Raději začni věřit tomu, že tě miluje stejně jako ty jeho a užívej si, mnoho lidí má problém nějaký vztah navázat, ty takový vztah máš a možná si to vše krásné kolem  zbytečně kazíš podezříváním...

 
21.09.2011 17:59 Uživatel: Jožina
Věk:  60
0-100
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Neřeš to, jinak o přítele příjdeš a velmi rychle. Pokud je nevěrný, tak se to brzy prolátne, nikdo nedokáže být donekonečna dost ostražitý. Pozor ! Je ale stará věc, že věčné podezírání vede k tomu, že partnera to přestane bavit a svým chováním ho prostě některé do náruče nebo postele zaženeš.

 
21.09.2011 18:05 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Jak říká Dr. Plzák :" Věrnost nelze dokázat" .
Nepátrej, žij a nech žít. Bez důvěry nemá vztah cenu . 

 
21.09.2011 19:27 Uživatel: Indiánka
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

 Hanuli, nevím, jaký je důvod Tvého dotazu. Je možné, že některý Tvůj bývalý partner Ti zkazil důvěru v muže svou nevěrou. Ale ne všichni kluci mají srdce a mozek v kalhotách Hani. Možná hledáš problém, kde vlastně vůbec žádný není...

Druhá věc je Tvá intuice. Kdyby se něco,,dělo", většinou dobře napoví, zabliká kontrolka, cítila bys, že něco není v pořádku. Věř jí, spoléhej se na ni a předejdeš  tak v životě mnoha omylům.

Přeji Ti mnoho krásně strávených chvilek ve sladké blízkosti Tvého partnera. smile

           

 
21.09.2011 23:07 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Přemýšlel jsem nad tím dotazem:

"Jak zjistím, že je mi přítel nevěrný?"

a pak jsem si říkal, proč se neptáš:

"Jak zjistím, že je mi přítel věrný?"

Kdybych přítelkyni nevěřil, ptal bych se první otázkou, kdybych jí věřil (nebo jí chtěl věřit), ptal bych se druhou otázkou. Co Ty?

 
22.09.2011 12:53 Uživatel: Luky
Věk:  41
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Zhruba před 3 měsíci jsem nevěru mé partnerky odhalil. Jsme spolu 20 let a máme 2 děti (13 a 10). Nechala to na mém rozhodnutí, jestli se s ní rozvedu, či nikoliv. Rozhodl jsem se odpustit, ale žít se s tím dá opravdu hodně těžko. Asi to chce opravdu čas.

Pátrat po tom, zda-li je pertner nevěrný je cesta do pekel. Prošel jsem si tím a už bych to nechtěl nikdy opakovat. Nemá význam pátrat, zjišťovat, jenom Tě to ubíjí a za chvíli jsi zralá na blázinec.

Pokud ale opravdu chceš mít ve věcech jasno a je to pro tebe důležité, tak 100% jistotu ti dá pouze DNA test. Ten je ale hrozně drahý a je potřeba zvážit z jakých skvrn necháš test udělat...  Výsledek Tě nemusí potěšit...

 
22.09.2011 13:53 Uživatel: maja
Věk:  38
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Ahoj,už jsem si prošla v životě dvěma nevěrama ze strany manžela a nakonec jsme se kvůli toho rozvedli. Momentálně mám skvělého přítele a řekla jsem, jestli mi bude nevěrný, tak se to nesmím nikdy dozvědět. Po ničem nepátrám, nechci to ani vědět. Ty dvě zkušenosti předtím mě úplně stačily. Pokud ho miluješ, klape vám to a máte se rádi, NEZABÝVEJ SE TÍM, bude se Ti lépe dýchat a žít.

 
22.09.2011 14:46 Uživatel: Pavča
0-100
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Ahoj a co když zjistíš že to tak je??Jsi na to připravená? Buď ráda za to co máš važ si vztahu a lásky a nebabrej se co by kdy by... Víš nikdy nevíš co ti život nadělí,ale teď si z plna užívej toho co máš a važ si každé krásné chvilky.Usmívej se a buď šťastná,hlavně nepátrej a nelustruj mu telefon tím nejvíc ublížíš sama sobě.Přeji ti hodně štěstí.

 
19.10.2011 12:43 Uživatel: kikíí
Věk:  17
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

a co si myslíte otom když vám přátel volá kdem á dvd do auta a druhýden příjdete do auta auto rozbordelený sedačka posunutá vzadu a naštylovaná jinak než ste zvyklí?? v aute se valí pytlík od bonbotu otvírák na víno dvdcko a při uklidu najdete od svou sedačkou učet za docela dobrý víno ?? a zeptátese tys tu nekoho mel ?, jen tak nezávisle je jedno koho proste v klidu s usmevem otazka ne nemel jenom kamoše .. tak si řikam jestli jeho kamoš co večne nemá peníze bude koukat v aute na film pít víno a jíst bonbony .. přijede kvám a celej den prospí ..? píše si s najakou slečnou v hodinach  jako je 4ři ráno a ve dve sní telefonuje odjíždí odvás čímdál tím víc brzo ??   furt jezdí nekam pozde a vždy je vikoupanej ??  kolikrát příde a ma nasobe oblečení starý dva dny že vypadá jak když nebyl ani doma? jedete na chalupu otevřete obívák a v chalupe kde sme nebyli skoro mesíc smrdí vyšnová vodnice ?? kterou sme mi spolu nekouřili už dost dlouho ? jako ja sem nanej neudeřila ani v jednom případe a delami  to starost a docela práci držet před ním usmev a delat jakože nic  a nevím co si otom mam myslet všechno to sou jen veci co me trkli parkrát do očí v poslední dobe ale nechci onej příd a hadat se snim atřeba žadnou nema co ja vim ale i kdyby mel tak jak mu mam dokazat že sem lepší ..nejvic me trápí že to sou veci který me fakt trkaj  spim unej a ma u postele lubrikant zastrčenej ? kterej nepoužíváme ? a dotoho me proste všechno trápí nevim co mam delat ale začíná to bejt čimdál tim teší a teší hlavne to mlčení a delani že nic  a dotoho me vždycky po tomdle když mi píše smsku milijute krasne se mi vyspinkej tak me představa že je nekde s tou skterou si píše a me píše ad se hezky vyspim me drtí

 
10.03.2012 01:31 Uživatel: jajka
Věk:  44
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Ahoj, tak tohle všechno znám a prošla jse si tím peklem. Polud to jen trochu jde-pryč od něj. Nebude to nikdy lepší. Držím pěsti.

 
10.03.2012 01:21 Uživatel: jajka
Věk:  44
Téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Text uživatele: 

Ahoj, Já jsem si by tak dlouho jistá... pak jsem se divila a byla jsem nešťastná. Pokud mohu poradit-lepší je to vědět co nejdříve, po letech to bolí ještě víc. Přímá úměra.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak zjistit zda je přítel nevěrný?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
dlouhodobý problém 8 578x
Psaní s kamarádem... 9 763x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 595x
hysterie ? 23 949x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 758x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1134x
Sebevražda manžela 2 957x
Přítel používá seznamku 2 658x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 6 1060x
Rozchod v afektu 2 634x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny