Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran

11.06.2016 11:59
Uživatel: Mončí
Věk:  31
Odpovědí na téma: 31
Text: 

Ahoj všem.

Kde bych začala - měla jsem vždy se vztahy problémy. Ten, kdo se mi líbil, mě nechtěl a ty co dejme tomu nebyla žádná chemie z mé strany, nelíbili se mi ti by chtěly. Nejsem škaredá, jsem docela pohledná, hezky se oblíkám, pečuji o sebe, jen abyste si nemysleli, že jsem taková ta Ošklivka Katka co se diví, že ji utekl manžel. Mně je 31 a mému muži je 26, viděla jsem v tom časem problém, tedy v tom věkovém rozdílu - já mám jiné názory, plány než on. Můj manžel a to mi potvrdila i tchýně, s kterou si naštěstí rozumím, že je citově nevyzrálý a má takové chlapecké jednání. Mám svoji práci, dalo by se říct finančně jsem nezávislá, když by na to přišlo tak se uživím, ale nikdy to nebyl problém - manžel mě rozmazloval - dárky, kupoval mi každý den kytky, romantika. Já se starala o domácnost, jeho zázemí  má náročnou práci a prostě musí mít doma ten klid.  Začaly jít drby, že se tahá s jednou holkou, má takovou nevalnou pověst - je to typická zlatokopka, ve městě se hodně propírala -  měla jak to říct kurví povahu. Dlouho jsem se ho zastávala, protože mi to dávali sežrat v práci kolegyně - bylo to peklo. Smály se mi, pomlouvaly a bavily se nad tím. Nejhorší je, že jsem byla těhotná a nevěděla jsem to - z celého stresu - nevěra muže, tlak a pomluvy v práci - potratila jsem. Prostě ženský kolektiv a zvlášť tento byl krutý. Přestala jsem se tím trápit, když mu vadilo vše, co jsem mu vytvořila, ať si jde za kurvou. To udělala matka mého muže - nastěhovala ho do bytu k ní. Vrátil se asi po týdnu. To jsem se dozvěděla později, že slečna neumí uvařit ani polívku ze sáčku, nepracuje a seděli v jejím malém bytě dva ztroskotanci. Manžel začal mít problémy v práci, protože přestal mít moje bezvćhybné klidné zázemí a přestal plnit co měl. Do toho občas alkohol. Navrhovala jsem rozvod, ale on ho odmítá. Dopadlo to tak, že spolu bydlíme v jednom domě jako spolubydlící a náš pes. Nejvíc ho štve, že pro něj netruchlím, nevěším se u lustru a žiju dál svůj život, chodím ven a on je doma jako odvrhnutý milovník. Nejhorší je, že moje rodina a to už je problém celé roky - vždy mě podceňovali a sráželi mi sebevědomí. Postavili se k tomu tak, že vše je moje chyba, že jsem slušná a ona je vychytralá. Dokonce byla doma hádka mezi rodiči, že mě matka špatně vychovala, že dnes (11.06.2016) všichni musí být potvory, rvavé a jít přes mrtvoly. Schytala jsem to tedy ze všech stran - v práci, od manžela, od své rodiny. Jediní rodiče jeho byli na mé straně. Co byste mi poradili?

Proč si dnes (11.06.2016) muži neváží toho, kdo je má rád a stará se o ně a jdou za kurvou? Ona i v bordelu dělala, to mám potvrzené. Proč dnešní vztahy jsou o ničem? Tolik lidí se rozvádí? Co takhle společnost neumí oproti našim rodičům, prarodičům?

Omlouvám se za dlouhý příspěvek.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3105x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel má milenku, já chci rozvod - on ho odmítá. Odnáším si to ze všech stran.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.06.2016 12:12 Uživatel: Mončí
Věk:  31
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Ještě, protože mě napadlo, že to bude hlavní argument mužů - sexuálně nám to klapalo, i v době, kdy měl už milenku. Já byla zkušenější, on měl jeden vážný a dlouhodobý vztah - asi 7 let. Nikdy si nestěžoval, že by bylo něco, co by doma nemohl zkusit a musel chodit jinam. v tomhle jsme puritáni nebyli.

 
11.06.2016 22:44 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Je mi líto, co se Ti přihodilo, protože z dotazu působíš rozumně, ale myslím si, že si vybíjíš zlost nesprávným směrem.  

 

Pokud máš zájem znát příčiny, čti. Pokud ne, radši přestaň, protože zřejmě řeknu něco, co slyšet nechceš.

 

1. Chování Tvého manžela odpovídá jeho věku.

Nesčetně krát jsem říkal, že vztah podstatně mladší muž a starší žena je vždy problém a nikdy to nevydrží. Ale ženy to často tvrdošíjně odmítají přijmout.  

Papírový věkový rozdíl je umocněn ještě faktem, že muži dospívají v pozdějším věku a ženy v mladším. Proto je mezi vámi psychologický věkový rozdíl ne 5, ale 15 let.  

Nemyslím si, že on je nevyzrálý, jak níže zaznělo. Podle mě se chová zcela adekvátně svému věku. Muž je ve 26 letech v dnešní době ještě dítě (žena taky). A chtít po dítěti aby pečovalo o partnerku po celý život a přestalo se hrát (nebo nedej bože vychovávalo další dítě) je tragický omyl.

Chybou je takovéto sňatky uzavírat.  

 

2. Nechci se Tě dotknout, ale znám mnoho žen, které si myslí a věří tomu, že se hezky oblékají, nebo že jsou pohledné. Jenomže, ony se oblékat neumí, pohledné nejsou a chybu hledají v mužích. (hodit chybu na někoho jiného je snadný útěk, ale to nepřinese vyřešení problému)

Tím nechci říct, že Tvé tvrzení „Nejsem škaredá, jsem docela pohledná, hezky se oblíkám“ je nepravdivé. Chci jen říct, že subjektivní prohlášení o sebe samém je irelevantní, protože pokud nezveřejníš alespoň 20 různých fotek z různých situací (čímž tě k ničemu nevyzívám, jen konstatuji), nemůžeme si ověřit, zda se Tvůj názor shoduje s obecným názorem mužů.

 

3. Ani s dalším Tvým tvrzením se nedokážu ztotožnit - „sexuálně nám to klapalo, i v době, kdy měl už milenku. Já byla zkušenější … nikdy si nestěžoval“.  

Vypozoroval jsem, že mezi muži a ženami je zásadní rozdíl: muži činí, ženy řeční. Pro muže jsou důležité činy a přehlížejí řeči. Ženy věří řečem a neumí docenit činy.  

Vysvětlím:  

Žena (Ty) říká, že on si nestěžoval.

Muž (on) ale měl sex s Tebou a s milenkou – tj. činil.  

V tom co Ty tvrdíš a on konal, je zásadní rozpor. (Nehledám viníka, jen tvrdím, že to nejde dohromady) On ten muž měl sex s jinou ženu proto, že mu něco chybělo. On si stěžovat nemusel. On se uspokojil i bez řečnění. Z toho plyne, že Váš sex, nebo alespoň jeho touhy Tebou uspokojeny dostatečně nebyly.  

 

 

Uvedl jsem 3 věci, ve kterých se IMHO mýlíš. Proto si dovolím tvrdit, že se mýlíš i v těch dalších. Myslím si, že jsi váš vztah již od počátku vnímala špatně, zejména jsi vědomě potlačovala objektivitu.  

Muž se nezachoval správně, to zde ale nemá smysl řešit. On tu není.  

Proto řeším Tebe. Pokud příště zopakuješ stejné chyby, dopadne to stejně.  

 

 

K věci: Navrhovala jsem rozvod, ale on ho odmítá. “.  

K rozvodu nepotřebuješ jeho souhlas. Konej. Zde není co řešit.  

 

Několik dalších poznámek, pouze stručně:

 

Proč si dnes (11.06.2016) muži neváží toho, kdo je má rád a stará se o ně a jdou za kurvou?

– pokládáš ženskou verzi otázky. Muži si kladou stejnou jen obrácenou verzi: „Proč si dnes (11.06.2016) ženy neváží toho, kdo je má rád a stará se o ně a jdou za tím s větším, egem, pozicí, prachama, … (doplň co jen chceš)? “

 

"Proč dnešní vztahy jsou o ničem? Tolik lidí se rozvádí? "

- protože si lidé myslí, že o vztah se postará ten druhý…. Zapomínají se o něj start i oni. Protože si myslí, že bez práce, jen setrvačností to vydrží navždy samo. A taky si myslí, že ví, co si ten druhý myslí. Protože dají na dojmy a předsudky místo faktů. Protože ignorují, co příroda říká – její zákonitosti. Jsou přesvědčeni o tom, že vnímat umí, ale ve skutečnosti vnímat neumí. Těch důvodů je zkrátka hodně.

 

"Co takhle společnost neumí oproti našim rodičům, prarodičům? "

- neumíme se vypořádat s množstvím možností, které my máme a oni neměli.  

 

 
12.06.2016 09:31 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Adame, dal sis tolik prace s odpovedi ale zakladatelka byla zablokovana.

 
12.06.2016 09:38 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Nevadí, možná to poslouží pro někoho dalšího

 
12.06.2016 09:38 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Ahoj. Hezky jsi to tady napsal z pohledu chlapa, ale nemůžeš všechny mladé muže házet do jednoho pytle. Např. sestře od mého švagra je 40 let, a jejímu manželovi 25 let, a klape jím to úžasně. Mají po svatbě a mají spolu dvě děti.

 
12.06.2016 09:39 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Kéž by jim to vydrželo i o 10 let.  

 
11.06.2016 14:57 Uživatel: Monty
Věk:  42
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Ahoj,

 

Ten tvůj mi trošku připomíná mého nevlastního "bráchu". Taky velmi nezralý a zahýbal manželce i těsně před svatbou, a pak i když už byla těhotná. Dneska (11.06.2016) jsou pořád spolu, ale atmosféra u nich doma fakt mrazivá. Vůbec se spolu nebaví, prostě cizí lidé, trpí se jen kvůli dětem. Osobně bych na tvém místě odešel, než se trápit. Jinak proč jsou dnešní vztahy o ničem? Těžko říci. Asi částečně emancipace - dřív žena prostě měla a znala svou "roli" a byla s ní asi i tak nějak smířená. Dneska (11.06.2016) už holky nejsou tak pasivní a jdou si prostě za svým. A částečně je asi na vině i ten ukvapený žívotní styl. Není moc čas na vztahy, lítá se z práce domů a spát. Samý stres. Všechno je takové instatní a uspěchané. Alespoň mám takový pocit.

 

Měj se hezky,

Michal

 

 
11.06.2016 16:11 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Je to přesně opačně. Kdysy se rozjížděla ekonomie, bylo hodně práce a na partnerské problémy nebyl čas, proto slovo rozvod skoro neznali. Dnes (11.06.2016) je již ekonomie více rozvinutá a lidé začali mít víc času a tím začala stoupat touha lidí po blízkosti. A z toho začali být partnerské problémy a častější rozvody.

 
11.06.2016 16:21 Uživatel: Monty
Věk:  42
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

No, já třeba nemám čas na nic A vztahům to určitě dobře nedělá. V práci +-9 hodin, další 3 hodiny cesta do a z práce. Vlastně žiju jen o víkendech a i ty mám občas - jako třeba dneska (11.06.2016) - pracovní. Někdy mám chuť se rozvést i sám se sebou

 
11.06.2016 16:31 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

kdysi neměli čas ani nejden z partnerů, a proto se takové problémy vůbec neřešili.

 
11.06.2016 16:08 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Tvůj manžel je ještě hodně mladý, nezotpovědný a rozežraný. Asi měl pocit, že si chce v životě ještě užít. Pokud tvůj manžel odmítá rozvod, tak to je nejspíš kvůli tomu, že ses o něho starala a on zjištuje, že může přijít o ten luxus. Ty jsi taky ještě mladá máš možnost si najít někoho, s kým to aspon bude stát za to. Na pomluvy ostatních se vůbec nedívej, ber to spíš pozitivně - asi máš něco, co ostatní nemají, a to je štve, jinak by jim to bylo jedno. Vím, že babský kolektiv je hodně krutý, taky jsem si zažila své. Když požádaš o rozvod, tak by vás podle mě měli rozvést po půl roce automaticky, i když druhý odmítá. Aspon si to pamatuji podle jedné mé kamarádky, která to tak taky měla.

 

 

 
11.06.2016 16:44 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Ahoj, sama sis to pojmenovala - je skutečně nevyzrálý. Učí se v tom chodit a kdo ví, zda někdy pokročí, ale nebylo by asi nejmoudřejší, kdyby to zkoušel s tebou. Trvej na rozvodu. Ulítl, protože se chce asi ještě vyblbnout a nedošlo mu, co má doma za poctivou ženu.

A jinak, ono je to těžko zodpověditelné - ty poslední otázky. Určitě zrychlení, technologie atp. udělali své, svět je zase jiný, tak, jako byl jiný pro prarodiče našich rodičů. Myslím, že to bude vždy stejné "doba se změnila, za nás to bylo jinak". Za jedné generace to bylo tak, za další onak, postupně se ztrácí zajetý principy a směřuje se ne ke svobodě, ale k absolutní anarchii, bez řádu a pravidel.  

Na druhou stranu v rozvodech vidím jedno pozitivum - ať mi nikdo neříká, že lidi se nerozváděli proto, že spolu byli všichni happy. Naopak si myslím, že spousta rodin měla mega problémů, ale díky tlaku a pravidel okolí, eventuální stigmatizaci se radši strpěli. Věřím tomu, že spousta lidí by se radši rozvedla už tehdy, ale radši se do toho nehrnuli. Dyť ještě nedávno byla matka samoživitelka vyvrhel - dodnes (11.06.2016) nechápu proč, nemá to logiku.  

Pravda ale je, že se nevytváří celkové, celoplošné morální vzory a hodnoty, naopak, vše kolem nás atakuje na nejprostší a nejprimitvnější pudy. Do toho ono oblíbené "uživat si života"=užívat si milostných avantýr a je docela jasný, že z takovýho světa se těžko vytvoří pevná mezilidská pouta.

Přesto to ale neznamená, že nejsou lidi, kteří i přesto přese všechno ctí normální, teplý, hezký domov, láskyplné vztahy, férovost a vděčnost za toto vše. Pořád je šance vnímat na jiným levelu a přehlušovat tak to primitivní a telenovelský okolí. Stojí to ale usílí, musí se pátrat po obdivuhodných vzorech. A člověk k tomu musí být i nastavenej, někdo to prostě nemá, je povrchní. S tím se nic nenadělá. No a pak taky přitáhnout k sobě někoho, kdo to má podobně a to už je asi trochu složitější.

Ale kupování kytek a jiných prezentů, hezké chování, to je vše fajn, ale nikdy to nemůže zaručit, že city jsou tím pádem opravdové. Na potěšení je to určitě příjemný, ale může to dělat kdokoliv a dávat to komukoliv, od toho se náklonnost nedá odvodit. Ta se musí prostě cítit a dávat najevo mnohem nenápadnějšími, ale o to hlubšími projevy.

 

 
11.06.2016 17:12 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Me cidlo ostrazitosti opet funguje. aneb… asi jsi svemu Clintu Eastwoodovi davala tri mesice po svatbe malo sexu … vice v tematu Pár týdnů po svatbě - vše je OK akorát manžel chce pořád sex

Jen neverim, ze vubec nejaky manzel existuje alt

Pletuli se, tak pardoon 

 
11.06.2016 17:33 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Aha… je tam pár souvislostí, hmm. Tak pokud bude "mášoreakce" a minule jsem to schytala i já (paní policejní psycholožka, haha) tak se to prolátne! alt

Ale nenapadlo by mě to, máš na to čuch.

Ach ta proklatá naivita

 
11.06.2016 18:04 Uživatel: Jiřin
Věk:  55
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Máša a Rypoušice - já myslím, že si tu může psát kdo chce, co chce, když má problém ne? Vy jste takové dvě místní drbny, co odhalí vše. Nikoho nenapadá a nemluví sprostě, tak vám to může být jedno. Realizujte se jinde nebo nemáte ve vaších letech reálné zájmy než sedět u zpovědí? Asi ne, když filtrujete každé slovo a prd.

 
11.06.2016 18:24 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Mila/y. problem jiste mas, ale tim, ze si budes vymyslet smyslene pribehy na anonymnich webech, si od problemu nepomuzes. Existuje diagnosa bajna lhavost. otravna to porucha… chtelo by to resit… ovsem ne tady, ale na prislusnych mistech.

 
11.06.2016 18:07 Uživatel: Jiřin
Věk:  55
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

To vaše pověstné kdákání, jak tady začnete osnovat konspirace a kdákat jako pět slepic na kurníku, to si odpusťte a raději mlčte, běžte se místo rad jiným starat o své reálné partnery a manžely. Jste jako hejno slepic u každé diskuze - hádat se mezi sebou, osočovat jiné vás by měly vyřadit. zase bude kdákdá ty hnusy. Vsadím se!!

 
11.06.2016 18:14 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

 


Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.
Přezdívky:

  • Jiřin
  • Mončí

 

 
11.06.2016 20:08 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: Teda, tady to kypí, já jen odvezu pár koleček, založím nový kompost a tady takovýho života!!!!! No není nad to, když se člověk sám podpoří. A Mášo, ta paní, či co je to, prostě potřebuje zájem, no, že si o něj říká tímto způsobem, to je tedy problém.
 
11.06.2016 18:14 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Ježiš jdi se léčit alt 

Jednak to mluví za vše.

Druhak - asi taky nemáš jinej zájem, než čumět tady, jinak bys nevěděl/a, že všude vymýšlíme konspirace alt

 
11.06.2016 18:21 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Uz bychom tedy konecne mely nejakou tu konspiraci vymyslet 

 
11.06.2016 18:25 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

přesně tak Když jsme tu dvě vyhlášený Kelišky, tak to musí stát za to!

Jen je mi líto Plamínka, ona jí - když byla "policejní psychložka" - odpovídala, jako své kolegyni

Teď by si ji měla spíš jako pacientku vzít do parády

 
11.06.2016 18:30 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Pani/pan je nemocna/y. nenadelame nic… aspon, ze se to tentokrate utli vcas. .skoda zbytecnych rad, ktere padnou vedle jak ta jedle

 
11.06.2016 18:34 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

 Na druhou stranu je to někdy fakt prča, dnes (11.06.2016) jsem dostala svůj první výbuch smíchu a je mi jasný, že totéž bude po zbytek dne, jen co si vzpomenu na buzeranta párka, párkování, konspirace, diktující bohy, wau, tolik zajímavých věcí jsem se dlouho nedozvěděla

 
11.06.2016 18:23 Uživatel: Jiřin
Věk:  55
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Kdokoli co řekne, co vám není pod zobáky, tak ho vyženete a necháte si podržtašky co se vás bojí. Slepice a buzerant kohout s leklým párkem. Kdybyste žili reálné životy, nemáte čas ani chutě tady každýho hlídat a buzerovat - jste tady jako bozi, kteří diktují kdo může mluvit a kdo ne. Namyšlené přemoudralé krávy, které v reálu žádný nechce, proto jsou tu a Párek místo párkování jakbysmet. Všichni ostatní ďrží hubu a tašku. Dobře to tu vedete a nezapomeňte slepice to smazat!! Jste ubozí, v reálu vás nikdo neposlouchá, tak aspoň tady velíte co? Už byste to měli předat jiným a dát si dovolenou jestli to ještě umíte.

 
11.06.2016 18:28 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Mou odpoved mas vyse 

A Parka do toho tahas proc? Asi ti taky na neco v minulosti prisel.

 
12.06.2016 09:41 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Kupodivu, na mě se jaksi zapomnělo a o kom se nemluví, jakoby nebyl

 
11.06.2016 18:35 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Reakce mnou omylem olajkováno. Omlouvám se.

 

Uživatel/ka zablokován/a na období 3 měsíců.

 

 
11.06.2016 18:27 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

"buzerant kohout s leklým párkem. " ty voe umírám

 
11.06.2016 20:16 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: Chudinka, vyhodilo jí to pojistky.
 
12.06.2016 10:27 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Text uživatele: 

Mončí (Jiřin) = Womaninreddress:

tak jsem si přečetla na základě výborného postřehu Máši Tvé první téma ze dne 3.3.2016 a Tvé druhé téma z 5.3.2016, včetně reakcí Tvých a odpovědí a rad ostatních, a můj názor je ten, že:

1) dříve jednáš než myslíš = chtělo by to se naučit, než něco řekneš nebo napíšeš, se nejdříve několikrát nadechnout, zklidnit své neg. a prudší emoce, v klidu zapřemýšlet, a pak teprve reagovat - mluvit či psát.

2) máš spíše nadhodnocené, než-li zdravé sebevědomí,  

3) jsi ve svém věku také, jako Tvůj manžel ještě poněkud nedospělá, nezralá, emočně nevyrovnaná atd.

Prostě u Tebe podle mého názoru je dlouhodobě problém v tom, jakou energii ze sebe vyzařuješ a do svého okolí vysíláš, ať už gesty, mimikou, slovně či písemně atd.

Není třeba vidět Tvé fotky, neboť zcela logicky hodnocení ostaních by opět nebylo ničím jiným, než hodnocením subjektivním. Ono stačí číst Tvoje řádky = i kdyby jsi byla největší kráskou světa, tak to samo o sobě nestačí, důležité také je, co má žena v hlavě a co z ní vypadne, když otevře ústa, čili promluví. Tzn. , když to zobecním, tak k čemu je, že je žena krásná či hezká, upravená atd. , když se z ní pak ve výsledku vyklube "cholerická blbka".

Čili moje rada pro Tebe je, pokud máš zájem, aby se Ti žilo lépe, spokojeněji, šťastněji atd. se svým jakýmkoliv partnerem/manželem a svým okolím (jakýmkoliv), zapracuj nejdříve na sobě, jinak se Ti historie (neshody v práci, s partnery, s rodiči atd.) bude pořád dokola opakovat.

Pokud se chceš rozvést, k tomu souhlas manžela ve výsledku nepotřebuješ. Ale, pozor na jednu věc = velmi rychle střídáš své emoce v důsledku čehož jdeš bez rozmyslu a tzv. po hlavě do jakékoliv akce. Tak aby jsi zase za pár měsíců nelamentovala nad tím, že rozvodu lituješ nebo se opět hrrr nevdala.  

Snad chápeš, co se Ti tím vším snažím říci. Odepisovat nemůžeš, ale číst ano, tak třeba Ti alespoň některé rady (ze všech Tvých témat) a odpovědi napoví a minimálně Tě nakopnou k zamyšlení i nad sama sebou, pokud si z nich tedy budeš chtít něco vzít.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel má milenku, chci rozvod a on ho odmítá - osud mě trestá ze všech stran
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4849x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1864x
dlouhodobý problém 8 1605x
Psaní s kamarádem... 9 2316x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1960x
hysterie ? 23 2176x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2654x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 2947x
Sebevražda manžela 2 2224x
Přítel používá seznamku 2 1692x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny