Téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná

15.05.2018 19:41
Uživatel: Pavelka12
Věk:  39
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Potřebuji poradit, jsem úplně na dně.

S moji dosavadní ženou (36 let) jsem 5 let (2010-2015). Je mi 39 let. Někdy je v pohodě, ale velmi často má psychické problémy. Pořád něco řeší, pomlouvá moji rodinu, neboť se jí něco nelíbí. Třeba, když mě moje babička (89 let) volá na mobil, tak třeba pronese: "ta kráva hnusná – zase otravuje a pořád řeší lidi" atd.

Má sociální fóbii, která se jí zhoršila a občasné výkyvy nálad. Jen díky mě si našla práci na zkrácený úvazek na pár hodin.

Ona třeba uvaří, uklidí, ale velmi často jí není dobře (má polyneuropatii) a tak musí hodně odpočívat a díky sociální fóbii třeba ji vadí lidi (já se jí snažím pomoci, jak jen to jde).

Má prostě deprese, je výbušná a mě už to fakt leze na hlavu, neboť je to velmi často. Navíc chceme dítě, u mě všechno v pořádku a ona chodí na vyšetření, pořád se nic nedaří a já bych rád v 39 letech dítě. No prostě těžká situace.

Bere léky na nervy, teď díky otěhotnění jí to snižují a mám depky horší. Teď zase brečela, že nemůže otěhotnět, jak je jí líto, že jiné ženy již mají děti.

V roce 2018 jsem se přes sociání sítě seznámil s jednou holkou, o deset let mladší v jedné skupině, která má trochu zase jiné psychické problémy.

Prostě ze zvědavosti mě zajímaly jiné příběhy.

Setkali jsem se na ulici a pokecali. Je jí 28. let. A v parku jsme probrali její a ženy psychické problémy. Prostě jsme se stali kamarádi, bylo nám fajn.

Pak jsem ještě jednou pokecali v cukrárně a domluvili jsem si další setkání. Doma se to zhoršilo. Ta moje, jak nebere kvůli otěhotnění aktuálně žádné prášky, tak prostě byla nepříjmená a je také děsná žárlivka a nervák.

Teď na víkend ta moje žena odjela pryč a tak jsem se domluvil s mojí kamarádkou, zda nechce přijet na pokec do bytu a že jí dám i nějaké prášky, které jsem již nepotřeboval. Než je vyhodit, tak určitě ji mohou posloužit. Pozval jsem jí na kafe a vínko a jen jsme pokecali.  

Bohužel v jednom okamžiku se stal přímo průser. Ta moje (žárlivka) nečekaně přijela do bytu a uviděla tam cizí ženu. Okamžitě začala dělat hysterku. Pěkně mě vrazila pár facek. Hned volala mým rodičům a své sestře, ať okamžitě přijednou. Že je tady ženká, pěkná coura a má krátkou sukni atd. Ve vzteku rozflákala talíře, hrnky, kterými ta holky pila či jedla. Začala mi sprostě nadávat. Ta přítomná slečna se jí snažila uklidnit, ješte se pohádali, neboť s mojí není žádná řeč. Ještě řekla, že jsme jen kamadádi. Za chvilku odešla pryč.

Během chvilky tam byly moji rodiče a mé ženy sestra a cca. 2 hod. stáli přede mnou nadávali mě, co jsem si vzal do bytu zcela cizí ženu, jaký jsem debil. Jednou někoho vidět a hned ho pouštět do bytu, vždyť to tam chtěla jen vykrást. Moje žena mě velmi silně špinila, nadávali mě, před mými rodiči atd.

Ještě mi řekli, určitě to tady chtěla vykrást byt a další blbosti. Já jse jim o těch dvou předchozích setkání neříkal, neboť by to v tom okamžiku bylo ještě mnohem horší.  

Už je to 3 týdny a pořád na to myslí a jen mi to celé dny předhazuje a vyčítá. Já jsem teď na Neurolu, neboť je to fakt síla. Beru 2x tb. denně, jinak poslouchat její řeči pořád dokola, to se nedá. Pořád ji říkám, ať dá pokoj, ale nic to není platné.

Ta dotyčná slečna se mi pak pozdě večer omlouvala, že neměla vůbec jezdit, že jí to strašně mrzí a že to byla její chyba.

 

Jaký na to máte názor?

Nevím, co dál dělat?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2322x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Poraďte co dál
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.05.2018 20:01 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná
Text uživatele: 

Ale stejné téma jsi sem už psal dne 22.4.2018 pod přezdívkou Michal65 

ZDE  (klikni) je Tvé předchozí, ale zcela totožné téma, jako je toto. Odpovědi a rady jsi dostal, nereagoval jsi, je zbytečné sem vkládat jedno a to samé téma duplicitně.

 
15.05.2018 21:02 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná
Text uživatele: 

Ty jsi hotový agent007 

 
16.05.2018 10:31 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná
Text uživatele: 

Ahoj,

 

cudziu zenu si do bytu nevod, ak ma kluce ina zena. Obzvlast nie, ak ju ta tvoja zena nepozna a k je ta druha potencialna partnerka.

 

Je to fajn, ze si si nasiel novu kamaratku… ale preco zase na fore so psychickymi problemami? To je ako z blata do kaluze.

 

No, tvoja aktualna zena… stastna nie je. To dieta chyba aj jej, nie len tebe. A zjavne ju z toho, ze to nemate vynis… ved v mailu pises len o nej, ze vsetko riesi, ze nema rada ludi, ze je podrazdena, ze nemoze mat deti, ze tazko ziskala pracu… a potom si privedies novu kamaratku do  bytu a cudujes sa, ze ta tvoja to nepochopila.

 

Skus nieco zmenit a skus zacat od seba.

S tvojimi chybami to bude ale este tahsie.

 
30.05.2018 10:07 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná
Text uživatele: 

Jen řečnická otázka ke Tvému zamyšlení: Opravdu chceš mít dítě s ženou, jakou je právě Tvá manželka?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manželka žárlivka, nervák a nepříjemný člověk odhalila mé setkání s kamarádkou - byla nepříčetná
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 5053x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1973x
dlouhodobý problém 8 1691x
Psaní s kamarádem... 9 2465x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2135x
hysterie ? 23 2284x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2834x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3102x
Sebevražda manžela 2 2362x
Přítel používá seznamku 2 1780x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny