Téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina

22.04.2018 05:12
Uživatel: Michal65
Věk:  38
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Potřebuji poradit, jsem úplně na dně a na rozvod.

S moji dosavadní ženou (36. let) jsem 5 let (2013-2015). Je mi 39 let. Někdy v pohodě, ale velmi často má psychické stavy. Pořád něco řeší, pomlouvá moji rodinu, neboť se jí něco nelíbí. Třeba, když mě moje babička (89 let) volá na mobil, tak třeba pronese: "ta kráva hnusná – zase otravuje a pořád řeší lidi" atd. Má sociální fóbii, která se jí zhoršila. Jen díky mě si našla práci na zkrácený úvazek na pár hodin.

Ona třeba uvaří, uklidí, ale velmi často jí není dobře (má polyneuropatii) a tak musí hodně odpočívat a díky sociální foóbii třeba ji vadí lidi (já se jí snažím pomoci)

Má prostě deprese, je výbušná a mě už to fakt leze na hlavu, neboť je to velmi často. Navíc chceme dítě, u mě všechno v pořádku a ona chodí na vyšetření, pořád se nic nedaří a já bych rád v 39. letech dítě. No prostě těžká situace. Bere léky na nervy, teď díky otěhotnění jí to snižují a mám depky horší. ˇ

 

V roce 2018 jsem se přes sociání sítě seznámil s jednou holkou, o deset let mladší v jedné skupině, která má trochu zase jiné psychické problémy.

Setkali jsem se na ulici a pokecali, bylo to báječné setkání. Je jí 28. let. A v parku jsme probrali naše obostranné slasti/strasti atd. Prostě jsme se stali kamarádi, bylo nám fajn. Chtěl jsem probrat, kdo má podobné problémy a trochu vypadnout ze sterotypu (probrali život a krásně pokecali)

Pak jsem ještě jednou jako kamarádi pokecali v cukrárně a domluvili jsem si další setkání. Doma se to zhoršilo. Ta moje, jak nebere aktuálně prášky, tak prostě byla nepříjmená a je také děsná žárlivka a já potřebuji trochu změnu a odreagování a už mi to leze na hlavu.

Jako chlap nemůžu mít snad díky mé ženě, ani kamarádku na pokec. Moje žena je děsná žárlivka. Radši jsme jí nic o ní neříkal, neboť vím, jakou má má žena povahu.

Teď na víkend ta moje žena odjela pryč a tak jsem se domluvil s mojí kamarádkou, zda nechce přijet na pokec do bytu a že jí dám i nějaké prášky, které jsem nepotřeboval. Než je vyhodit, tak určitě někou poslouží.

Pozval jsem jí na kafe a vínko a bylo nám skvěle. Ona zase mi ukáže svůj byt, kde bydlí.

Bohužel v jednom okamžiku se stal přímo průser. Ta moje (žárlivka) nečekaně přijela do bytu a uviděla tam cizí ženu. Okamžitě začala dělat hysterku. Pěkně mě vrazila pár facek. Hned volala mým rodičům a své sestře, ať okamžitě přijednou. Že je tady ženká, pěkná coura a má krátkou sukni atd. Ve vzteku rozflákala talíře, hrnky, kterými ta holky pila či jedla. Začala mi sprostě nadávat. Ta přítomná slečna se jí snažila uklidnit, ješte se pohádali, neboť s mojí není žádná řeč. Ještě řekla, že jsme jen kamadádi. Za chvilku odešla pryč.

Během chvilky tam byly moji rodiče a mé ženy sestra a cca. 2 hod. stáli přede mnou nadávali mě, co jsem si vzal do bytu zcela cizí ženu, jaký jsem debil. Jednou někoho vidět a hned ho pouštět do bytu a navíc prý vypadala jak kurva. Moje žena mě špinila, nadávali mě, před mými rodiči atd.

Ještě mi řekli, určitě to tady chtěla vykrást byt a další blbosti. Já jse jim o těch dvou předchozích setkání neříkal, neboť by to v tom okamžiku bylo ještě horší. To snad řeknu jen mým rodičům.

Teď spím v jiné místnosti, musel jsem si vzít prášek Neurol na uklidnění a nevím, co bude dál. Ta se chce rozvádět a pořád to řeší, jaká tady bala kurva bordelu atd. , což nebyla vůbec pravda a jen mi nadává.

Ta dotyčná slečna se mi pak pozdě večer omlouvala, že neměla vůbec jezdit, že jí to strašně mrzí a že to byla její chyba.

Jaký na to máte názor?

Nevím, co dál dělat?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1985x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přistižen s cizí ženou v bytě - váš názor
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.04.2018 05:57 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina
Text uživatele: 

Pokud bych já na to měla mít nějaký názor, pak bych se musela postavit na stranu tvé ženy i když mi její tebou popisované chování není sympatické. Ale tvoje chování bohužel taky ne. Možná bys měl zapřemýšlet, jestli je vhodné do takového vztahu přivést dítě. Vždyť co by mělo s vámi za život?

 
22.04.2018 09:19 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina
Text uživatele: 

Mě by to také docela podlomilo mojí důvěru k partnerovi a tvá manželka je možná žárlivá proto, že jí k žárlivosti dáváš podnět. Mě také nepřipadá zrovna  vhodné se takto osamotě stýkat s jinou ženou, i když je to jen kamarádka… pro toho druhého partnera je to vždy ponižucíjí.  

Pokud máte s ženou mezi sebou nějaké porblémy, tak se neřeší tím, že se začneš stýkat s jinou ženou, i když spolu nic nemáte. Spíš se to řeši komunikací a manželskou poradnou. I kdybys od manželky odešel kvůli jiné, tak myslíš, že s novou partnerkou by žádné problémy nebyli? Vždycky najaké budou a řešit to přecházením ze vztahu do vztahu není zrovna ideální. Tvá manželka sice dokonalá není, ale ty taky ne…

 
22.04.2018 10:55 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina
Text uživatele: 

Me by zajimalo, kdo je u vas dospely? Ty se chovas jak pubertak, zena je psychicky narusena a do toho vseho se vam jeste plete rodina! Proc oni resi vase problemy?
Se vsim respektem k tve zene, ale aby nekdo nadaval me babicce, ze je krava, tak to se snad ani na tu jeji nemoc svadet nenecha.
Tvoje zena se musi sverit do rukou odborniku,  nikdo jiny, ani ty, ji nepomuze.
Na tvem miste bych si hodne rozmyslela,  jestli prave ona ma byt matkou, protoze z tohohle ditete vyroste psychicky naruseny clovek. Vzdyt tvoje zena sama potrebuje peci, jak by se ona mohla starat jeste o dite?
Dalsi otazkou je, proc jsi se s ni ozenil, kdyz teď hledas utechu u jinych? Mas potrebu o nekoho pecovat, potrebujes si zvednout sebevedomi?  
K tomu poskytovani leku jine nemocne osobe se ani nevyjadruju. Nevim, co to bylo za leky, ale pokud to nebylo neco proti chripce nebo bolestem, je na povazenou, nabizet jine osobe leky, ktere bezne predepisuje lekar. Vzdyt tim ji muzes jenom uskodit. 
22.04.2018 12:23 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina
Text uživatele: 

S takovým člověkem chceš mít dítě? To myslíš vážně? Navíc tě očividně stejně jen obtěžuje, tak proč s ní chceš nadále být a mít s ní dítě? Navíc už na to není nejmladší, i to možná způsobuje problémy s početím…

Prášky na hlavu se skutečně jen tak nerozdávají cizím lidem, můžeš jim ublížit! Přemýšlíš vůbec?

A proč ona povolává tvou rodinu, proč se do vašeho vztahu motají?

Skutečně nejsi vyzrálý, ani ty by jsi nebyl dost možná ideálním otcem.

Pokud se rozvedete, bude to jedině dobře. Máš potřebu hledat útěchu i jiných a na tom by se asi ani časem nic nezměnilo, spíš by došlo k nevěře.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přistižen s kamarádkou v bytě - manželka žárlivka udělala megascénu a nadává mi celá její rodina
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4959x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1925x
dlouhodobý problém 8 1649x
Psaní s kamarádem... 9 2381x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2045x
hysterie ? 23 2236x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2755x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3026x
Sebevražda manžela 2 2294x
Přítel používá seznamku 2 1739x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny