Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami

21.02.2013 20:40
Uživatel: bezradná
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Potřebovala bych znát váš názor. Už jsem tady kdysi psala. Můj přítel je sportovec, na to, že se mi život obrátil vzhůru nohama už jsem si začala zvykat. To, že jsem si začala zvykat na nový okruh lidí z jiného světa atd. I s těma fanynkama na facebooku, který mu tam píšou - za to přece nemůže on a každý sportovec má fanynky.

Ale bohužel jsem zjistila, že když není se mnou, tak se svým spoluhráčem a dalším kamarádem z turnajů se seznamují s místníma holkama a chodí s něma na večeře. Tento týden byli dokonce u  jedné ve vile s dalšíma jejíma kamarádkama až do noci, a s něma teď chodí i každý den na večeře. On neví, že to vím, viděla jsem náhodně fotky u jeho kamaráda na jedné sociální síti. Já už jsem ho předtím prosila, že všechno budu respektovat, ty fanynky atd. ale ať s něma netráví svůj osobní čas. Že by mě to trápilo. Ale asi mě nechápe.

Teď poslední dobou je to čím dál častější. Teď bohužel spolu nějaký čas nemůžeme být a vidím to den co den. Na každým turnaji. Víte to je jak kdybych jela někde na dovolenou, hned se tam seznámila s nějakým místníma modelama a pak chodila k nim domů nebo s něma chodila na večeře. Já bych si tohle prostě nedovolila, přišlo by mi to špatné.

Já jsem typ, který se snaží všechno pochopit, proto se vás ptám, měla bych dělat že to nevím a mávnout nad tím rukou anebo jak byste se zachovali vy, kdyby to dělal váš partner? Asi jsem byla najivní. Klidně mi řekněte pravdu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3102x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: jsem chorobně žárlivá?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.02.2013 21:14 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Ahoj,

taky by mi to vadilo. Ale asi je to holt daň za to, že jsi s mužem, který dělá to, co dělá. Nebo možná je to v něm. Promluvila bych si s ním o tom ještě jednou, ale pokud se ukáže, že to není schopen změnit, a Tebe to dlouhodobě trápí, uvažovala bych o rozchodu.

 
21.02.2013 21:31 Uživatel: bezradná
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Mě přijde jakoby to snad bral jako úplně něco normálního, že to je jen přátelské posezení (dokáže to vůbec muž takhle brát? ). Já nevím, kdo je tím iniciátorem, možná ani ne on. Já znám toho jeho spoluhráče a on když jsem s něma párkrát byla na turnajích, tak vždycky kouká po holkách a začíná s něma hned mluvit. Já nevím, jestli to třeba vždycky nezorganizuje on a přítel protože tráví na turnajích všechen čas s ním, prostě jde taky (asi opět najivní - já se to prostě snažím tomu nějak v klidu porozumět, než ho začnu z něčeho obviňovat). Trápí mě to hrozně, stálo mě to už tolik přemáhání abych mu to za poslední dny hned nenapsala. Nechci to řešit ve vzteku. Na těch fotkách není nic, kde by je držel nebo tak, ale prostě jen když vidím to, že jsou spolu po nocích, hezky 3 na 3, s lahví vína… neříkám, že se nesmí bavit s lidma opačného pohlaví, ale tohle mi prostě nepřijde správné, když je zadaný. Já prostě jen nechci, aby si říkal, co si to našel za žárlivku. Jsem z toho prostě zmatená, jestli jsem nebo nejsem

 

 
21.02.2013 22:29 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Nejsi žárlivka, takové fotky by myslím vadily každé ženě. Mám na to stejný názor jako Veverka a Elisany.

Opravdu zvaž, jestli se s tímto typem muže chceš v životě dále trápit nebo jestli by pro tebe nebylo lepší najít si někoho, pro koho bys byla Ty na prvním místě….

 
21.02.2013 23:41 Uživatel: bezradná
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Děkuju za názor rybko. Mám vlastně ten stejný, jen jsem se nechtěla unáhlit, poslední dny jsem prostě jen nevěděla, jestli všechno jen zbytečně nezveličuju. Možná si vážně neuvědomuje, co mi to dělá, ale když mu to teď řeknu všechno narovinu a on bude pokračovat dál, asi mu na mě až tak nezáleží a dál asi opravdu není co řešit.

 
21.02.2013 22:19 Uživatel: Elisany
Věk:  31
Frangipani Flowers.jpg
100-500
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Ahoj, já myslím, že nejsi chorobně žárlivá, naopak mi přijde, že se docela držíš, jsi tolerantní - že toho zkousneš docela dost. Chováš se rozumně - ve vzteku na něj nic nechrlíš. Mně by toto, jak to popisuješ - také vadilo. Myslím si, že si zasloužíš někoho, komu nebude jedno jak se v tomto cítíš. Kdyby to bylo opačně, jemu by to také nejspíš vadilo. Tak se přestaň trápit, že je chyba na Tvé straně.  

 
21.02.2013 23:21 Uživatel: bezradná
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Děkuju Elisany, snažím se ovládat, ikdyž mě to stojí opravdu velkou dávku sebekontroly. A ještě větší to bude, až k tomu nepříjemnému rozhovoru dojde. Mám vlastně strach co mi na to řekne. (dost možná, jestli náhodou nejsem blázen, že jsem ty stránky teď tak sledovala. Dokonce jsem si i přála aby radši prohrál a z té blbé Argentiny už odjel - hrůza. Ale příští týden další turnaj jinde, takže se vlastně nic nezmění)  Miluju ho, ale jak psala veverka, v takovým vztahu bych asi nedokázala dlouho vydržet, ikdybych se ovládala sebevíc. Trápila bych sebe a ve finále i jeho. Nemůžu ho dělat šťastným, když sama jsem nešťastná. Přála bych si aby mě pochopil, aby se vžil do mé kůže, ale bojím se, že on si bude neustále prosazovat svou, že o nic nejde… Nicméně, děkuju za Vaše názory, opravdu.

 
22.02.2013 12:30 Uživatel: Elisany
Věk:  31
Frangipani Flowers.jpg
100-500
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Za ten stres Ti on ani tento vztah nestojí. Promluv si s ním o tom - vylij si mu srdíčko jako nám tady a uvidíš co on na to. když by se nic nezměnilo k lepšímu, pak bych šla asi dál.

 
22.02.2013 10:34 Uživatel: Julie
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

    Myslím, že nejsi chorobně žárlivá. Já jsem tedy hodně benevolentní, ale tohle smrdí.

 
22.02.2013 10:34 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Je spousta slavných žen i mužů, kteří nemají potřebu zvedat si sebevědomí v kruhu jejich obdivovatelů, ale věnují se rodině a svým blízkým.  

Takže je to o člověku a ty musíš zvážit, zda to ustojíš.  

Pro mě by to asi bylo nepřijatelné, ale každý jsme jiný.

Asi to jiné nebude, dokud bude mít peníze, takže zvaž, kolik tomu chceš obětovat.  

 

 
22.02.2013 18:32 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Ani se Ti moc nedivím. Nejsem žárlivý, ale pokud by přítelkyně trávila volný čas a byla ve vile s cizími muži - fanoušky, asi by mě to teda nenatchlo ani malinko.

 
25.03.2013 15:13 Uživatel: PetraL
Věk:  33
Téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Text uživatele: 

Ahoj Bezradná

Před manželem jsem měla 4 roky přítele, trenéra národní házené a koho jiného trénoval, než zrovínka ženy . Z počátku jsem tak nějak vše chápala, když jsem ale poslední dobou trávila volný čas posedáváním a klábosením s jeho rodiči, zatímco on byl se svěřenkyněmi v hospodě nebo na soustředění, řekla jsem si, že takhle ne! Nesměla jsem s nimi nikam jezdit, chodit, prostě prý nehraju házenou, tak mezi nimi nemám co dělat. Nešlo o sportovní akce, ale soukromé sedánky, párty, ježdění na hory apod. Zkoušela jsem si najít svůj koníček, který mě na dlouhé dny zabaví. Rybařila jsem, jezdila na kole (než jsem si zlomila páteř - zaplaťpánbůh jsem celá a zdravá), prostě se nenudit. Když jsme se poprvé rozešli, jezdil za mnou, ať to ještě zkusíme, tak jsem se vrátila a ze vztahu bylo opět jen přátelství, i když fajn a dopadlo to tak, že mu mě odvedl jiný…prostě se mi věnoval jiný můž víc, než ten který měl . I když ho moc miluješ a chceš být benevolentní, měl by si i on uvědomit, jak by mu asi bylo, kdyby to bylo naopak. Ať si zkusí jen na moment představit, že je to naopak a zda by mu to vyhovovalo. Pakliže ano, tak ti za to nestojí, protože smysl jeho života je někde jinde, než by sis přála ty. Chlapů, kteří chtějí svůj volný čas trávit se svou milou a ne s jinými běhá po světě zatím ještě dost, tak si honem nějakého ulov, dokaď jsou k sehnání

Držím palce a věř, že než se vdáš, tak se to zahojí

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Můj partner je sportovec a tráví volný čas s fanynkami
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3047x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1163x
dlouhodobý problém 8 1042x
Psaní s kamarádem... 9 1447x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1204x
hysterie ? 23 1459x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1541x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1885x
Sebevražda manžela 2 1525x
Přítel používá seznamku 2 1119x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny