Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?

02.11.2013 20:21
Uživatel: alenka
Věk:  21
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Po třech letech (2010-2013) jsme se rozešli s bývalým, důvod byl jednoznačný - začal být sukničkář. Už předtím jsme se dvakrát rozešli protože na náš vztah kašlal (nevěnoval mu dostatek času) a já mu  dala šanci. Po jeho nevěře jsem řekla že tento rozchod je definitivní. Smazala jsem kontakt na něj a smazala ze svého života.

To se mi dařilo čtvrt roku jenže pak se ozval. Tak jsem mu slušně odepsala po delším váhaní na jeho SMS jak se mám atd. Postupem času jsem slýchala že o mě říká od našeho rozchodu hezké věci ale také jsem se dozvídala kolik holek měl v posteli. Pak se mnou další tři měsíce chatoval a to už jsem mu odepisovala neodepisovala.

Minulý víkend (26.10.2013) sepsal román, že už neví co má dělat, co má psát, že mu vše jen odseknu. Tak jsem se nad tím zamyslela že na něj nemůžu být pořád taková, tak jsem tedy řekla že se spolu můžeme bavit normálně. Byl rád rád.

A pak to přišlo - pozval mě ven. Příšti týden to má být. Já za tu dobu už měla rande, šla jsem dál…on si užíval, uživá. Ale po tom všem nechápu jeho zájem o mě, holek má kolem sebe tucet tak proč se zajímá o bývalou?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3354x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Můj ex chce být můj kamarád,nebo to je záminka?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.11.2013 21:32 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Alenko, Ty přece už víš kdo to je. tak proč si někam nezajít, aniž bys v tom hledala víc? Ex z Tvého chování už pozná, jestli se o něco pokusit, nebo být rád za kamarádku, ne?

 
02.11.2013 21:44 Uživatel: alenka
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

To máš pravdu, nebudu v tom něco hledat. Já chci být jen kamarádka, už jsem si s ním užila trápení dost a když nebyl dobrý partner, třeba by mohl být dobrý kamarád. Možná že se bojím toho, že zjistím že ho mám pořád ráda a on přesto všechno taky. Já bych prostě nerada skončila tam odkud jsem se tak těžko dostávala.

 
02.11.2013 21:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Ráda ho mít můžeš, ale znovu se zaplést  - ne. Napadlo mě, že to bude to, z čeho máš obavu…znovu nezabřednout.

 
03.11.2013 08:49 Uživatel: Hana5
Věk:  25
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Ahoj Alenka.

Ja som takýto vzťah mala, bola som veľmi nešťastná. Pomohli mi moje kamarátky. Poradili mi nasledovné: Prestala som sa s ním stýkať, nebrala som mu telefon a nečítala jeho sms-ky,  hneď som ich vymazala.  Poslala som mu sms-ku ´´ Zakazujem Ti aby si mi volala, zakazujem Ti aby si posielal sms-ky. Zmizni z môjho života!!!

Píšeš že je sukničkár. Sukničkár je človek,  ktorý vždy bol, je a aj vždy bude sukničkárom. Vie ako ženy omotať okolo prsta a dostať ich potom ľahko do postele! Moja rada pre Teba ak sa máš rada a rešpektuješ svoje telo= ruky preč od neho! Chce Ťa dostať do postele. Píšeš že strieda partnerky = Ty môžeš od neho dostať pohlavnú chorobu a potom sa na Teba vykašle  a on  pôjde za druhou.   On vyhľadáva ženy, ktoré sú pozitívne naladené a vysmiate. Keď budeš chorá a mať bolesti, potom už pre neho nebudeš zaujímavá. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Tento muž o ktorom píšeš patrí do skupiny mužov = energy vampír. Vysáva Ti energiu, tým že ťa robí nešťatnou = podvádzal Ťa a nie JEDEN KTAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- ak je možné zmeň číslo

- venuj sa niečomu z čoho máš radosť

- vôbec sa s ním nesmieš strestnúť - vyvolal by v tebe citi a znovu ich zneužil. Skončila by si znova tam, kde si bola - nešťastná a žneužitá. A to nechceš!

- další dôvod - keď ťa s ním budú videiť iní muži pomyslia si, že k nemu patríš - nebudeš mať šancu nájsť si niekoho iného - sú aj seriózny muži!

- to že Ti volá a vypisuje sms-ky je zbytočná psychická záťaž pre Teba, vieš svoj čas využiť aj inak. Tento muž ťa chce ovládať, chce vedieť čo robíš s kým sa stretávaš, potom ťa začne manipulovať a ovládať Tvoj živoj v jeho prospech. Chce ťa mať ako rezervu a Ty z toho budeš veľmi nešťastná, pretože on si bude viesť svoj život = smradľavého sukničkára!!!!!

- začni sa mať rada: začni šporotovať, zdravo sa stravovať

- kúp si knihy : secret, zázrak - tam sa dočítaš prečo priťahuješ mužov, veci a udalosťi ktoré nechceš a ako pritiahnuť milujúceho muža, veci a udalosti, ktoré ži želáš, o ktorých snívaš a  ktoré by si chcela mať.

Prajem veľa šťastia.

Zn. Chcem mať muža, ktorý ma robí šťastnou.

 
03.11.2013 09:34 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Proč se zajímá o bývalou? Protože jako sukničkář chce ukázat, že Tě může zase mít, proto nahodil…a Ty jsi se chytila…Ještě když jste byli partneři, byl Ti nevěrný. Po Vašem rozchodu nezahálel, užíval si a užívá. S takovým bych nechtěla být ani kamarádka, to není člověk zralý pro vztah, nýbrž pro pouhé užívání si. Na schůzku bych nešla, když ne hned, časem bude chtít určitě víc než jen kamarádství. Nenech si mazat med kolem pusy a obměkčit se sladkými řečičkami - pokud se Ti rýsuje nový vztah, nenech si ho pokazit. Vzpomeň si na to, proč ten Váš vztah skončil a proč jsi ho smazala ze svého života. Máš pocit, že ten důvod pominul? Já podle toho co jsi napsala ne. Tak proč, když Ty jsi se posunula dál, se chceš nechat stáhnout zpátky? Měj se víc ráda a nauč se znát svoji cenu, přece nejsi holka pro něčí užívání si.

 
10.11.2013 01:15 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Ahoj. Povídej, přeháněj - jaké bylo setkání s expřítelem?

 
11.11.2013 09:18 Uživatel: Alenka
Téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Text uživatele: 

Ahoj, nikam jsem s ním nešla. Můj kamarád se s ním baví a já měla tu čest si přečíst co mu psal na FB, bylo to že mě dostane zpět a věci ve smyslu že jsem samozřejmost. Také jsem se dozvěděla poslední  skládačku z našeho vztahu a to bylo s tím jak mě,, podvedl'' -nepodvedl mě. Chtěl aby to tak vypadalo, aby mi ublížil a tím pádem aby jsme se rozešli.

Takže jsem mu jen napsala že jestli si myslel že zase něco začne tak má smůlu a že se s ním nadále už bavit nechci. Já opravdu umím odpouštět ale tohle už vážně ne.

Odpověď mi přišla ve smyslu: Že si našel známost a je s ní šťastný a že si chtěl jen kamarádsky pokecat-nějak to zakecat musel.

 

Jsem ráda že už s ním nejsem.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Expřítel chce být můj kamarád - není to jen záminka?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 2 859x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 12 750x
Nemohu se odpoutat 5 704x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 613x
Opustil mě milenec 5 720x
Rozchod se ženatým mužem 13 811x
Rozchod po 6 letech 11 848x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 26 855x
Má cenu doufat v návrat? 6 755x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 11 1054x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny