Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života

09.02.2015 10:05
Uživatel: akira
Věk:  23
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Zdravím,

je to rok (začátek r. 2014), co mne opustil přítel po 5 letech vztahu (2009-2015). Plánovali jsme dovolenou, společnou budoucnost a on náhle přišel se slovy, že je konec. Doteď mám v těch důvodech velký zmatek. Nejprve tvrdil, že bylo ve vztahu příliš starostí a že jsem byla v poslední době smutná (problémy v rodině) a tudíž už to nešlo dál. Pak mi natvrdo řekl, že mne nemiluje a že si to jen myslel, což samozřejmě bolelo nejvíce.

Trvalo několik týdnů než jsem z něj dostala úplně všechno: starosti, málo sexu a konečně i nevěra z jeho strany. Nějakou dobu se vůbec nekontaktovali. Ale ani jeden to nevydržel. Ať to bylo obyčejné popovídání nebo potřeba tomu druhému vynadat, psali jsme si skoro pořád. Neustále jsme si vyjasňovali to co se stalo, ale nikam to nevedlo. Já po večerech brečela, odřízla se od lidí a myslela jen na to, jak ten život bez něj zvládnu. Samozřejmě, že jsem se na nohy opět postavila, začla jsem znovu provozovat své záliby a stýkat se s lidmi. Když se mi zalíbil jeden kluk, dalo mi to naději, že snad nejsem úplně ztracená a že dovedu myslet i na jiné muže než svého ex. Problém nastal, když ten nový vztah začal po pár týdnech skřípat. Nenapadlo mne nic lepšího než jen tak napsat svému ex. Naprosto bez pocitů, jen jsem si chtěla popovídat… Psali jsme si každý den a já si v duchu říkala jak krásně se mi to povedlo, že spolu dovedeme normálně komunikovat. Dokonce jsme se i setkali. a skončili v posteli. Já zadaná. on zadaný. Táhli jsme to tak asi měsíc a já zjistila, že ho stále miluju. Cítila jsem se šťastně, protože i z jeho strany to vypadalo nadějně. Hladil mne ve spánku… objímal mne a já si říkala, že přece kdyby v tom nebyly city, nedělá to… Prdlajs. odkopl mne a mne to bolelo ještě mnohem víc než po rozchodu. Moje sebevědomí a sebeúcta byly úplně na bodu mrazu. Nebyl to ovšem největší problém. Na ten jsem přišla až o pár týdnů později. Zjistila jsem, že jsem v 6. týdnu těhotenství. Nevěděla jsem co dělat, nechtěla jsem si to nchat vzít, ale být svobodná matka mne taky zrovna nelákalo. Svěřila jsem se svému expříteli, několikrát jsme se sešli, obrečeli to, hrozně mne v tu dobu podporoval, jako bychom byli pořád spolu. Ale už jsem tomu nevěřila.

Vyřešilo se to samo: zamlklý potrat v 9. týdnu těhotenství. Tehdy jsem mu řekla, že už ho nikdy nechci vidět ani s ním nijak komunikovat.  Vydrželo to do listopadu 2014. Začínala jsem nový vztah, i když se strachem, ale prostě jsem šla dál.  
No a můj expřítel mi začal psát naprosto nevinné zprávy: "jak se máš… co děláš? " Nejprve jsem to ignorovala, ale pak jsem mu teda ze slušnosti odpověděla. Asi jsem to neměla dělat, protože teď mi píše každý den.

Oba jsme zadaní a přesto cítím, že mezi námi pořád něco je. Naši společní známí tvrdí, že mne pořád miluje, ale neřekne to. A mne to děsí, protože mám ráda věci dořešené a jasné.   
Našla jsem si psychiatra, protože do toho nechci znova spadnout a chci si užívat svůj život.
Jen nemám jasno v tom, co se mému ex honí hlavou, proč se chová tak jak se chová. : /

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1997x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Podivný vztah s expřítelem
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.02.2015 09:39 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Text uživatele: 

Pět let je dlouhá doba a člověk si za tu dobu zvykne na spoustu věcí. Váš problém byl očividně v komunikaci mezi vámi. Našli jste si nové partnery a začali znova, ale stejně jste srovnávali vztah s tím minulím (možná i ptz nebyl uplně vyřešený a uzavřený) A jen se vám zdá lehčí být spolu ptz se znáte a nemusíte se zase učit znát toho druhého.  

Podle mě, je to jen zvyk. Nic víc.  

 
13.02.2015 10:02 Uživatel: xlxcd
Věk:  34
Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Text uživatele: 

tohle presne znam, sama neco podobneho prozila, ale zakonite to stejne dospeje ke konci, pokud se clovek nechce porad nicit,  presne jak pise beu pet, zvyk a zavislost, kdyby nebyly sms,  mozna by to bylo lepsi  nevim jak u vas, ale u me to ozyvani bylo, kdyz se mu zrovna s novou partnerkou neco nedarilo a vlastne i ja to delala. porad to bylo nahoru dolu. Navic si myslim, ze kdyz si nasel nekoho jinyho, tak to treba zase udela znovu, protoze tam ocividne neco neklapalo, chtel si uzit sexu atd. Pokud uz nekoho mas nebo on, ber v potaz, ze to ublizujes i tem druhym. ale chapu, ze je strasne tezky se od neho odpoutat, ja to udelala, az kdyz jsem byla totalne ponizena

 
15.02.2015 07:57 Uživatel: akira14
Věk:  23
Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Text uživatele: 

Ano, komunikace byla velky probem, protože mi za celu dobu neby schopnen říct co mu vadí a začlo se to z něj sypat až po rozchodu. Vím, íe nejepší by bylo se od něj odříznout, ale zaprvé bydlíme kousek od sebe a zadruhé oba se pohybujeme ve stejném oboru- tanec a tak o pravidelná setkání není nouze. Snažím se neodepisovat a ignorovat ho, ale v takové situaci je to fakt těžké

 
15.02.2015 08:51 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Text uživatele: 

Tak udej nějaká pravidla!

Ono když to vezmeš na druhou stranu i když jste se rozešli, pořád je to člověk který Tě dobře zná a jeho rada se může hodit. Jen musíš "vytvořit" nějaký odstup. Ono ani tohle období nebude trvat věčně.  

Je na Tobě kam tohle všechno nasměruješ, nikdo neříká, že se z vás nemůžou stát dobří přátelé.  

 
15.02.2015 08:53 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Text uživatele: 

Proč to dělá? Protože hraješ tu komedii s ním. Samotného by ho to nebavilo, ale když má odezvu …

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Expřítel se se mnou rozešel, potratila jsem a teď se snažím začít znovu - on se mi znovu připletl do života
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 2 171x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2030x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 1385x
Nemohu se odpoutat 6 1469x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1293x
Opustil mě milenec 5 1892x
Rozchod se ženatým mužem 15 1584x
Rozchod po 6 letech 12 1514x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1432x
Má cenu doufat v návrat? 7 1815x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16495
Počet odpovědí celkem: 175348
Počet registrovaných: 5117 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Pojištění
Nejkomentovanější za 7 dní: Pojištění
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny