mojra.cz

Téma: Kamarádi mé přítelkyně nás rozeštvali - jak ji získat zpět?

14.11.2014 01:09
Uživatel: WOLKEN
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj lidi,

měl jsem holku skoro 3 roky (2011-2014), náš vztah se rozpadá. Je to týden čerstvé (od 7.11.2014) pořád sem v šoku. Samozřejmě mojí chybou, že jsem byl žárlivej, ale tím stylem, že měla kamarádky a kamarády, které jsem měl ze začátku rád. Pak mě začali pomlouvat, štvát se mě do vztahu, to mě štvalo alt. Tak jsem partnerce řekl, ať se s takovýma lidma nestýká, kteří mě pomlouvaj. Už jsme se hádali, defakto kvůli tomu. Jinak jsme prožili všechno pořád jsme si měli co říct a tak. A mě to chybí. Kdyby mě měli rádi její kamarádky a kamarádi, tak jí nic nezakazují.

Ach jo, nevím co dělám blbě, nevím na čem jsem. Buší mi srdce děsně rychle, každý den pláču jak malej alt nedokážu se s tím srovnat. Nevím co s tím, prostě jí chci zpět. Dávám čas, nikam nechpěchám netlačím. Čekám.

Chci poradit co dělat. Jen nechápu jak to mám vidět. Myslím, a vím že má nápadníka a flirtuje s ním. Choděj spolu někam já se trápím. Pořád mi píše SMSky každý den sama od sebe. Někdy normální někdy chladný. Na sociální síti Facebook má fotky pořád se mnou atd.

Prosím poraďte budu vděčný nechutná mi jíst nic, ani spát pořák mám horko v srdci vím, že ostatní to měli podobný a dokážou s tím ýít jenže já vůbec. pořád chci jí získat zpět a bojuji omluvil jsem se a vše dohromady. Lze získat jí zpět?

Moc děkuji za odpověď vážím si toho alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1541x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chcu jí zpátky ale má nápadníka
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.11.2014 07:48 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Kamarádi mé přítelkyně nás rozeštvali - jak ji získat zpět?
Text uživatele: 

1) Kolik Ti (Vám) je?

2) Žárlivost? Toho se jednou provždy zkus "zbavit"! Vztah to zabíjí a člověk tím druhému vlastně říká "nevěřím ti".

3) PROČ Tě pomlouvali? Cos provedl, jak ses choval? Tohle přece vědět musíš. Mmch - jakým způsobem Vám zasahovali do vztahu? A už vůbec jim (či komukoli jinému) nenařídíš, aby Tě měli rádi…

4) Nemůžeš partnerovi/rce něco (cokoli) "zakazovat", je to partner, ne díte a Ty rodič.

5) Má nápadníka, se kterým "jen" flirtuje a Tobě dál píše… asi se rozhoduje, co dál? No, odradil jsi ji tím chováním, se nediv.

6) I kdyby se dva k sobě vrátili, (podmínka - musí chtít OBA! ), VŽDY se musí nejdřív odstranit to, co vedlo ke krachu vztahu, žádná "tlustá čára" apod, to moc neřeší. A o to jde - čili viz č. 2, popř. 3.

 
14.11.2014 16:00 Uživatel: WOLKEN
Věk:  25
Téma: Kamarádi mé přítelkyně nás rozeštvali - jak ji získat zpět?
Text uživatele: 

 Děkuji Vám moc vše mě to potěšilo. A je mi líp. budu se chovat jako muž a mít hrdost a dám tomu čas. A je mi 25 směšné, taky si teď uvědomuji proč sem se choval idiot. Ještě jednou děkuji vám za vše jste moc hodný.

 
14.11.2014 10:06 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Kamarádi mé přítelkyně nás rozeštvali - jak ji získat zpět?
Text uživatele: 

Ty jí nemiluješ, Ty jí chceš vlastnit a jsi zoufalý právě proto, že jí nevlastníš zrovna Ty - jako malé vzdorovité dítě, kterému vzali hračku. Jsi totiž majetnický = "Pak mě začali pomlouvat, štvát se mě do vztahu."Tobě? Já myslela, že vzah je o dvou. Dále, jak můžeš v jednu chvíli napsat: "Kdyby mě měli rádi její kamarádky a kamarádi tak jí nic nezakazují… "A hned na to: " Ach jo nevím co dělám blbě." Co máš co přítelkyni zakazovat kamarádky a kamarády a jen proto, že Tě nemají rádi? Navíc jsi chorobně žárlivý. Nejdříve na kamarádky a kamarády, teď zase: "myslím, a vím že má nápadníka a flirtuje s ním."

Zřejmě jsi v dětství zažil málo lásky a důvěry nebo vzor mála lásky a důvěry, proto nemiluješ, ale chceš vlastnit. Tak to ale v opravdových vztazích nechodí. Tudíž se nestačí jenom omluvit, nýbrž na sobě hooodně zapracovat, jinak si takhle zničíš každý vztah. To ale ze dne na den nejde, aby ta změna byla upřímná, od srdce a trvalá. To chce čas a hlavně vůli se změnit. Ty zatím ale nevíš, co děláš blbě…

Vztah Vám nerozeštvali kamarádky a kamarádi Tvé přítelkyně, ale Ty sám. Téma jsi nazval:  "Chcu jí zpátky, ale má napadníka." Slovo CHCI, také do opravdového vztahu nepatří. Takže, jestli chceš mít někdy nějaký vztah, jakože opravdu vztah, tak nejdříve zapracuj na sobě, jinak to vždycky nedopadne. Takového partnera, který by mi něco zakazoval, žárlil by atd. , bych také nechtěla ani omylem. Vždyť si to zkus představit obráceně. Jak by se Ti líbilo, kdyby Ti přítelkyně dělala to samé, co Ty jí?  

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kamarádi mé přítelkyně nás rozeštvali - jak ji získat zpět?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možnost návratu 4 190x
Paradox rozchodu 4 277x
Rozešli jsme se ale miluje mě 1 253x
Rozchod kvůli biologickému otci 8 440x
Pauza nebo rozchod? Jak se chovat při pauze. 13 605x
Ex si semnou asi hraje 9 662x
Rozchod - jak jí získat zpět 13 853x
Chtěla pauzu a rád bych ji donutil k jakékoliv akci i negativní 9 719x
Rozchod s přítelkyní 1 703x
Bývalý přítel chodí s mou sousedkou - nechci je už potkávat a zvažuju psychologa 5 765x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 7
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 15873
Počet odpovědí celkem: 172103
Počet registrovaných: 4795 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejkomentovanější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny