Téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi

12.11.2012 16:47
Uživatel: martas
Věk:  35
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Zdravím, je mi 34 a jí 37.

 

Je to asi tři týdny co se mi rozpadl vztah se super holkou, ze kterého máme 3 malé děti. Sesypal se mi svět, ztratil jsem rodinu, domov a ji.

Náš vztah byl takový osudový vztah. Když jsme se potkali vydrželi jsme spolu 6 měsíců a dala mi kopačky. Po měsíci jsme se k sobě vrátili. Další rok a kopačky jsem dal já ji (nedořešený rozchod s ex). Byli jsme od sebe asi měsíc a zase návrat k sobě.

Náš vztah byl někdy taková Itálie, ona je temeramentní, já jsem spíš klidas ale dokázala mne vždy vyprovokovat a já jsem bouchnul. Nejhorší je že jsme se hádali i před dětmi. Kolikrát jsem ji žádal aby jsme to nedělali. Zbytečně, když se chtěla hádat tak se chtěla hádat. Oba dva pocházíme z ne ideálních rodin, ona z rodiny kde byl otec alkoholik, matka s ním zůstala jen kvůli tomu aby děti měli rodinu. Já jsem z rodiny kde otec neustál svou roli-bil mne, ponižoval, ztrapňoval až to dopadlo tak že jsem začal koktat, skončil jsem jako dítě na diazepanu, v páté třídě v ústavu na léčbu vady řeči. Takže asi víte jaké bylo mé sebevědomí, nějak jsem se uzavřel a neprojevoval své city. Své udělali i vztahy ve kterých jsem byl většinou ten opuštený s tím že jsem moc hodný.

Partnerce to hodně vadilo, že dávám málo najevo své city což se ji nedivím, ale mne to prostě nešlo. Miloval jsem ji ale nedokázal jsem ji to dát pořádně najevo. Bydleli jsme v chaloupce o dvouch místnostech, od výplatě k výplatě, pořád jsem se trápil jak to zvládneme. Rodiče nám moc nepomáhali, co se týče hlídání-moje rodiče pracují, matka i o víkendech, Tam jsem nechtěl nechávat děti kvůli povaze otce. Tchyně která byla na důchodě odmítla hlídat všechny děti najednou. Důsledek toho? Za celých 9 let jsme si byli spolu večer sednou tak 3x. Jistě pochopíte že starat se o tři děti je docela mazec, nebyl jsem lenoch snažil jsem se pomáhat jak to jde. Děti jsou hodně temeramentní. Změnil jsem i práci kde jsem měl více peněz ale nevýhodou byla nepravidelná pracovní doba, den, noc, svátky, víkendy. To mi začala partnerka vyčítat ze jsem našel práci kterou mám rád a jí hrozně omezuje. Nechápala že tu práci mam od toho abych uživil rodinu. Vím, že být doma 9 let na rodičáku a mateřské je strašně vyčerpávajíci. Začlo ji vadit že chci jít jednou týdně na pivo, kdyz ona nemůže nikam. Říkal jsem ji tak si najdi nějaký kroužek. Odpověd: s tvoji pracovní dobou těžko. Neřídím auto a autobusem se nikam nedostanu.

Letos vážně onemocněla a byla 3,5 měsíce v nemocnici. Ja jsem byl doma s dětmi a staral se oně. Byl to strašnej záhul jak pro mou psychiku tak pro její. Jezdil jsem za ní každý týden, vozil kytky. Pak začala na opušták jezdit domů ona. Hrozně jsme se na ni těšili ale ona vetšinou hledala chyby, co jsem neudělal. Byl to strašný tlak, sesypal jsem se dostal jsem záchvat.

Věnoval jsem se rodině až tak, že nemám žádné přátele. Žena si našla dobrovolnickou práci a zcela ji propadla. Přál jsem ji to, dělala dobrou věc a doufal jsem že přijde na jiné myšlenky. Našla si ještě práci z domova kancelářského typu. Doma to začlo být jak u operátora call linky. Telefony od rána do večera, střídavě práce-dobrovolnická práce. Sms třeba o půlnoci. K tomu ještě Skype. Když ji přišla při obědě nějaká zpráva, tak přestala jíst a šla se podívat co ji píšou.

Už jsem byl alergický na pípnutí telefonu, a požádal jsem ji ji aby tomu dala nějaký režim. Třeba od 8-14 hod. Vzala to jako útok že ji chci něco zakázat a že se toho nevzdá. Že se pro nás v životě obětovala dost. Chvilku to šlo ale ja jsem začal podvědomě cítit že se neco děje. Začal jsem se snažit víc než obvykle a mělo to opačný efekt. Vadilo ji všechno co jsem udělal. Na dva měsíce jsem měl práci mimo bydliště, ale pracoval jsem 24ky takže jsem byl doma dost. Ale poslední měsíc se mi začala vyhýbat. Když jsem přijel domů tak odjela k ségře, kamarádce. Bral jsem to jako že si potřebuje odpočinout, ale asi potřebovala klid na přemýšlení. Je pravda že komunikace mezi námi probíhala spiše  o provozních věcech. Párkrát jsem vybouchnul když jsem viděl že začína utíkat. Začal jsem cítit že něco není v pořádku a začal jsem to řešit. Celá situace dopadla tak že mne řekla že potřebuje čas si ujasnit co ke mne cítí. Pak to změnila na to že se se mnou rozchází. Bylo to jako rána. Odstěhoval jsem se k rodíčům. Děti si střídavě beru, v tom není problém. Trošku se mi to rozlezelo v hlavě a zajel jsem za ní. Před tim mi tvrdila že v tom nikdo není, že jsem ji celý život neposlouchal, nebyl jsem ji oporou. Vcera mi napsala sms jestli s ní pojedu k lékaři. Chapu to správně ze tohle je třeba opora tam s ní jet? Povídal jsem ji to a ona mi odpověděla že to je samozřejmost.

Řekl jsem ji že má poslední šanci mi říct jestli někoho má, jinak jestli zjistím za 14 dní že s někým chodí nebudu ji už v životě věřit. A ejhle, potkala někoho s kým ji je dobře a doufá že z toho něco bude. Ale že s ním nic nemá, s nikým bydlet nechce. Ptal jsem jak to je dlouho na to mi neodpověděla.

Já jim budu muset pomáhat, protože to sama s dětmi bude mít v chalupě těžké. Já budu pracovat a ona se bude bavit s chlapem který nemá žádnou zodpovědnost. To je jasný že to bude krásny když ho uvidí 2xtýdně. Na mé otázky ohledně výživného odpovída že nemá ráda soudy, na moji otázku ohledně změny mé trvalé adresy odpovídá že to nechce řešit. A nejhorší je že ji v lednu končí rodičovska a ona nemá práci. Já bydlím u rodičů, ale taky budu muset platit nějake náklady. Zakletá situace.

I přesto ji miluji, miluji své děti které jsou pro mne vše.

Myslite že podlehla po takové době doma blouznění? Věnoval jí pozornost muž, který ji  dal co já ne. Mám čekat že procitne? . Nechci nic lepit ale třeba někdy začít nový vztah. Spousta problému pramenilo z mého dětsví. Takže vím že návrat zpátky by nic ted neřesil.

Pozitivní to je v tom směru že jsem se rozhodl řešit kostlivce z dětstvi, Navštěvuji kyneziologa, dost mi to pomohlo, navštevuji psychologa.

 

Díky a omlouvám se za rozsah dopisu a případné chyby.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3987x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: 11 let-konec
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.11.2012 16:59 Uživatel: Julie
Téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi
Text uživatele: 

   Člověk si uvědomí co měl, až když to ztratí..... Pokud svoji rodinu miluješ, tak běž a řekni jim to..... Nemusí to být 100x denně, ale za jedenáct let partnerství se jistě našel okamžik, kdy by to bylo na místě. S nevěrou nepomohu, zastávám názor, že k lásce se nedá nutit. Je dobře že to řešíš. Hodně štěstí.

 
12.11.2012 19:56 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi
Text uživatele: 

Martas, není mi jasné, proč jsi se odstěhoval? Nejsi to přece Ty, kdo selhal... přesto hledáš stále chybu jen u sebe. A co manželská poradna, nestálo by za to se tam objednat? Já myslím, že jste žili život jako tisíce jiných.... jen žena se zakoukala a Ty jsi namísto řešení vyklidil pole....

 
13.11.2012 21:05 Uživatel: martas
Věk:  35
0-100
Téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi
Text uživatele: 

Děkuji za odpověd

 

Ano to sedí, člověk poznal co ztratí až když o to přijde. Odstěhování jsem v hádce navrhl já a pak když jsem chtěl couvnout tak ona už nechtěla. Já jsem poradnu navrhoval nechtěla, asi už je vnitřně rozhodlá. Když jsem se ji ptal čím se rozhodla, jestli hlavou nebo srdcem tak že prý srdcem. Myslím že za současné situace už pomůže jenom čas. Pokud někoho má tak si musí prožít asi nový vztah, možná pozná že to se mnou nebylo tak hrozné, anebo se zamiluje a bude to v pytli.

Jo hledám chyby na své straně, dnes jsem opět slyšel můžeš si za to sám......

 
13.11.2012 23:17 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi
Text uživatele: 

Při třech dětech časem pozná, že se k nim nikdo nemůže chovat lépe, než jejich otec. Pozná, že pro toho dalšího to budou pořád cizí děti. Jen málokterý tohle zvládne. Pak zapláče....

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Konec vztahu po 11 letech kvůli jinému chlapovi
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 296x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 310x
Opustil mě milenec 3 314x
Rozchod se ženatým mužem 12 518x
Rozchod po 6 letech 10 576x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 634x
Má cenu doufat v návrat? 5 494x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 653x
Proč neřekne že nemá zájem 12 556x
Možnost návratu 4 504x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny