Téma: Nedotažený rozchod - vídáme se, píšeme si, máme sex

11.07.2015 17:26
Uživatel: alskak
Věk:  22
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím,

jsem teď v zajímavé situaci a potřebuji se podělit, případně získat radu od někoho naprosto nestranného.  

S přítelem jsme měli těžké období které se stávalo ze spousty starostí, já jsem začala propadat depresím kvůli práci a místo abych se o to s ním podělila, tak jsem to v sobě dusila, což způsobovalo, že se to odráželo na našem vztahu. Hodně jsme se hlavně v červnu 2015 hádali až to vygradovalo do míry kdy jsme se rozešli.

Až když jsem o něj definitivně přišla, s tím že jsme si vyříkali chyby jeden druhému a "uzavřeli" to, tak jsem si uvědomila co všechno pro mě znamená. Nicméně rozchod není úplně dotažený, nadále se sepolu vídáme, propíšeme několik hodin denně, máme sex. Společní přátelé to nevědí, všichni si myslí, že jsme přerušili komunikaci.

Teď je to přibližně tři týdny od rozchodu (rozchod byl na konci června 2015) a při jednom psaní jsem se mu hodně otevřela a vysypala ze sebe všechno to, co jsem před ním tajila - v jaké jsem momentálně situaci v práci, jakým způsobem to na mě působí a že to že jsem ho ztratila pro mě bylo pomyslnou poslední kapičkou. Všechno proběhlo v klidu, bez výčitek - ví že rozchod nesu hodně těžce a teď jsem na něj vybalila ještě ty další problémy, které se kolem mě točí.  

Naše situace je teď taková, že vím, že když je se mnou, tak mu je dobře. Že vím, že mi neumí neodepsat. On ale tvrdí, že už to zpátky nechce, že nevsoupí po druhé do jedné řeky, ač mě má moc rád.

Já teď hledám samozřejmě nějaké východisko. Nevím, jestli mu mám ze života zmizet úplně, zatnout zuby dlouho se neozývat, neodepisovat a dělat že nejsem a nechat to vyšumět. Nebo nás nechat užívat si hezké chvilky a doufat, že se to v něm třeba srovná - tady ale hrozí, že když ne budu jen prodlužovat trápení nám oboum. Ani jeden z nás není schopen momentálně udělat tlustou čáru a přerušit komunikaci.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3209x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nedotažený rozchod
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.07.2015 20:35 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Nedotažený rozchod - vídáme se, píšeme si, máme sex
Text uživatele: 

 

Život je příliš krátký na to, aby si lidé hráli a nedělali to, co cítí. Hrát se na tvrdou, neodepisovat a zapírat se, pokud to Ty necítíš jako přínos, pak to nedělej. Jak už jsi sama zjistila, o vztahy i věci se lehce přichází, ale velice těžce se získávají ty, které za něco stojí.

 

Pokud o něj stojíš, otevřeně mu to řekni. S úctou a s respektem, ale ne poníženě.

 

 

Rozhodně se ale nepřemáhej a své city nikdy nepotlačuj. Byla by to škoda. V životě lidé nelitují chyby, ale to, co neudělali když mohli.

 

Problém je sex. Pro muže je sex obrovský motivátor. Pokud má muž partnerku na sex a jí to vyhovuje, nemá moc důvodů to měnit. Takže se rozhodni a buď v tom důsledná. Buď chceš vztah se vším všudy, nebo kamarádství ale bez sexu. Střední cesta v tomto případě nevede ke vztahu, ale k volnosti.  

 
12.07.2015 10:34 Uživatel: Robo29
Věk:  29
Téma: Nedotažený rozchod - vídáme se, píšeme si, máme sex
Text uživatele: 

Musíš si ujasniť, čo chceš. Ak mávaš s ním sex aj po rozchode, a ako píšeš, tak ho s mávaš preto, lebo si s ním v posteli spokojná a túžiš sa s ním milovať aj naďalej.  On je na tom inak - miluje sa s Tebou preto, lebo si pre neho v posteli dobrá, sex potrebuje a zatiaľ nemá inú. Keby však inú našiel, určite by si začala byť na druhej koľaji. A to sa z jeho strany môže stať, keď Ti povedal, že už nechce späť to obdobie pred vaším rozchodom. Ak si naozaj nevieš predstaviť sex s niekým iným, ako s ním, tak sa s ním ešte raz, ale celkom otvorene porozprávaj, povedz mu, čo k nemu cítiš, čo pre Teba on znamená, ale nech Ti jasne povie aj on, akú vidí perspektívu,  či mu teraz stačí s Tebou mať len sex,  alebo je ochotný prehodnotiť svoje stanovisko a uvažuje s Teobu aj trvale žiť.  No a potom sa rozhodni. Zase máš dve možnosti - ak bez sexu nevieš žiť, môžeš sa sním milovať, kým si nenájdeš niekoho iného, alebo to s ním dokážež uťať hneď, ale s tým, že nevieš, dokedy budeš bez sexu.

 
12.07.2015 11:04 Uživatel: Inka
Věk:  56
Téma: Nedotažený rozchod - vídáme se, píšeme si, máme sex
Text uživatele: 

Já si spíš myslím, že nemusí vůbec nic. Nechala bych to plynout tak, jak to je, časem se to vychýlí na jednu nebo druhou stranu. Až s odstupem si člověk uvědomí jak na tom je a co chce a třeba i svoje názory přehodnotí. Když je jim spolu teď dobře, proč dělat tlustou čáru.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nedotažený rozchod - vídáme se, píšeme si, máme sex
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1355x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2615x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2077x
Nemohu se odpoutat 6 1965x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1709x
Opustil mě milenec 5 2817x
Rozchod se ženatým mužem 15 2181x
Rozchod po 6 letech 12 1955x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1892x
Má cenu doufat v návrat? 7 2411x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny