Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně

02.03.2011 19:29
Uživatel: Fenečka
Věk:  23
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj všichni, kdo čtete můj článek !

 

přemýšlím, kde začít, ale začnu pár slov o sobě. Jsem 23ti letá slečna, myslím, že průměrná, postava vcelku normální, akorát mam vetší prsa. Pracuju v nejmenované mezinárodní společnosti, na slušně placeném místě. Mám vlastní byt (v rodinném domku s rodičema) vlastní auto.

 

Pár vztahů a rozchodů už za sebou samozřejmě mám, vždycky jsem se oklepala a život šel dál. Teď jsem po dvou letech dostala zase dýku do zad.

 

Když mi bylo 20, potkala jsem super kluka, zezačátku to bylo nádherné, po dvou měsících jsem se k němu nastěhovala a všechno bylo jak má být, měla jsem se i vdávat. Ovšem vztah po čase přestal fungovat, přestali jsme spolu i spát. Poté to šlo do háje úplně zhruba po roce a čtvrt jsme se rozešli a já se stěhovala zpět k rodičům (tehdá ještě žila babička, takže zpět k rodičům do dětského pokoje) bylo to šílené, bohužel teď už si to moc nepamatuju.Dlouho jsem se vzpamatovávala, že se mi život obrátil na ruby ...od té doby jsem byla do necelých 23ti sama samotinká a trochu i smutná, že pořád nemůžu narazit na někoho, kdo je v dnešní době "normální". Časem nám zemřela babička, já se nastěhovala k ní do bytu, udělala jsem si tam všechno podle svého a byla pohodička.

 

Ovšem po roce a půl co jsem byla sama jsem potkala říkejme mu třeba "pan někdo" ze začátku mi řekl, že je tak napůl zadaný (měl slečnu, s kterou spal a občas s ní někam zašel, jenže ona měla 14 let přítele) inu dobrá, řekla jsem si, že tohle by nikam nevedlo a přestala jsem s ním komunikovat. On se začal ozývat sám. Párkrát jsme tedy zašli na pivo a jednou jsme skončili u něj doma. Večer nebylo nic, ale celý druhý den, to bylo něco, co jsem snad nikdy nezažila. Celý den jsme se milovali mazlili, povídali si, bylo to nádherné a dal mi přesně to, co mi rok a půl chybělo. Večer mě galantně odvezl domu a večer poslal sms na dobrou noc. Po té pár dní nic, ale brala jsem to jen jako, že jsem si hezky užila. Po pár dnech jsme skončili u mě doma a proběhlo totéž. Poté co večer odešel, jsem věděla, že jsem zamilovaná až po uši a ani jsem nevedela jak se to stalo.

 

Nechala jsem tomu tedy volný průběh, až jsem celkem trpěla, protože jsem ho chtěla jenom pro sebe. Nakonec to tedy dopadlo tak, že jsme si spolu opravdu začali. Listopad i Prosinec loňského roku byl úžasný, byla jsem po dlouhé době opravdu  strašně šťastná, psal mi přes den krásné krásné smsky, vídávali jsme se skoro každý druhý den, začali věci podnikat spolu. V listopadu padlo téma, slečna zadaná a on že jí to ještě neřekl, že má mě, tak jsem si dupla a údajně to s ní skončil. Problém byl že, jednou v lehké opilosti mě oslovil jejím jménem ! inu odpustila jsem mu to. Vánoce i Silvestr byly úžasný.

 

Problém začal v prostředku ledna. Myslím, že to začalo, když jsme poprvé spolu vyrazili na hory (on je vášnivý snowboardista a já nikdy na horách nebyla, byla to pro mě první zkušenost, očekávala jsem, že se mi bude věnovat a naučí mě to) na snowboardu mi to opravdu nešlo, byla jsem vzteklá a sla jsem na bar a on si šel jezdit, tudíž jsem byla i naštvaná, že se mi nevěnuje. Inu dobrá, tohle jsme ještě přežili. Pár dní  na to mi napsal suchou sms "v neděli jedu nahory" nic víc nic míň, to mě tedy naštvalo, kdyby napsala "ahoj, miláčku v nedeli pojedu na hory a chtěl bych si pořádně zajezdit" tak na to neřeknu ani popel. Ovšem tato holá sms mě naštvala a byl skoro oheň na střeše. Od té doby to šlo pomalu a jistě do háje, už mi nepsal takové hezké smsky přes den poté už nepsal skoro vůbec s tím, že na to v práci nemá čas, ale před tím na to čas měl, což je pro me nepochopitelné. Když jsme byli spolu, tak to bylo krásné, ale jakmile bez sebe, tak na mě ani nevzdechl. Pomalu už mi ani ráno neříkal, že si napíšeme nebo že se uvidíme, prostě nic, skoro veškerá snaha byla na mě. Koncem ledna jsem měla narozeniny a od zacatku se me ptal, co bych chtěla, přála jsem si hezke spodní pradlo, sliboval hory doly, kytku a nakonec ? V den oslavy mých narozenin přišel a přitáhnul trič

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.03.2011 19:46 Uživatel: lmmt
Věk:  31
100_3372.jpg
0-100
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

není mi úplně jasné, jaký názor vlastně chceš slyšet. Nebyl to dobrý vztah, tak jste ho ukončili, takže máš šanci na nový a lepší. Všechno je v pořádku.

Čas rány zahojí a zase bude dobře, žádná tragedie se ti nestala, jen ses zbavila chlapa, který ti za to nestál, aby byl tvou láskou. Vem si z toho poučení do příště a žij prostě dál smile.

 
02.03.2011 21:06 Uživatel: Kendy
Věk:  28
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

Tak předně - kup si tu nejlepší čokoládu a flašku vína. Zasloužíš si něco speciálního, protože vydržet

takové jednání... to chce fakt pevné nervy. Myslím, že dotyčný si tě nezasloužil a že ani nemá ponětí, co ztratil. Ať si škubne protézou, jestli je pro něho ta druhá tak důležitá. Ať si jde za ní a dá ti pokoj. Zmetek jeden.

 
02.03.2011 21:22 Uživatel: Fenečka
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

prusvih je, ze mi strasne chybi a ja ho mam fakt rada frown

 
02.03.2011 21:45 Uživatel: Chiquita
Věk:  21
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

to te prejde...hlavne ho nezacni sama pred sebou obhajovat... hajzl to je, kaslal na tebe a nebyl ochotnej se kvuli tobe vzdat te prvni... a to opravdu nemas zapotrebi... kup si tu cokoladu, neco pekneho na sebe, a kasli na chlapy. az prijde ten spravnej cas, zjistis, ze ti uz nechybi, a ze bys klidne snesla i jinyho :) do ty doby tomu nech volnej prubeh, zivot jde dal :)

 
02.03.2011 22:04 Uživatel: Fenečka
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

jo to určitě jde, jen me nebavi na nej furt myslet a slzy na krajíčku

 
02.03.2011 23:05 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

Odpověděla sis sama a já bych ještě udělala malou rekapitulaci jak to na mě působí...on si chtěl užít a uměl to dobře sehrát, Ty ses slepě vrhla do "vztahu", který sis vysnila, ale nikdy nebyl.

Připadá mi, že hledáš něco, tam kde to nemůžeš najít a lásku cítíš vlastně pořád. Možná, že teď už se poučíš a začneš být trochu pragmatičtější....

 
03.03.2011 01:08 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

Tý jo ... v administraci se mi ukazuje 741 slov ... asi nejdelší příspěvek v celých mých starostech.

 
03.03.2011 08:22 Uživatel: lmmt
Věk:  31
100_3372.jpg
0-100
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

to víš avatárku, čím víc starostí, tím víc slov Mrkající

 
03.03.2011 11:25 Uživatel: Lenka
Věk:  38
Téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Text uživatele: 

Krásny deň Vám, páčia sa mi Vaše stránky a rada sem chodím :)

Milá Fenečka, pro jedno slunce nesvítí!!! si velmi mladučká a ani netušíš kolko krásnej lásky emocií a pocitov Ťa ešte čaká...prosím nestrácaj čas s človekom, ktorý Ti Tvoje city a pozornosť neopetuje...nemá to cenu...vo všetkom musí byť zdravá rovnováha a harmonia...buď vďačná za to čo si prežila a hlavu hore božie mlyny melú pomaly ale isto...láska ktorú dávaš sa Ti vráti...v akejkolvek podobe..Prajem Vám všetko dobré :o)

Avatárku dobrá práca!!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Opustila jsem přítele a je mi hrozně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 490x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 426x
Opustil mě milenec 4 473x
Rozchod se ženatým mužem 12 636x
Rozchod po 6 letech 10 667x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 716x
Má cenu doufat v návrat? 5 562x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 790x
Proč neřekne že nemá zájem 12 620x
Možnost návratu 4 595x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 16216
Počet odpovědí celkem: 173739
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny