Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod

07.11.2012 16:55
Uživatel: Fantomax
Věk:  24
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

řešim takovou životní situaci. Před dvěma lety začal můj první vážný s vztah přítelkyní, vše bylo krásný, vše klapalo (dovolené, výlety atp. ) před cca 3mi týdny jsme si oba uvědomili že už to není co bejvalo a dohodli jsme se na tom že budeme chvilku od sebe. Souhlasil jsem, i když nerad ale ano.

Po dvou dnech mě začala ignorovat, cca po týdnu jsem se ptal, proč se to děje, odpověděla že někoho potkala, jsou spolu. Přestože tvrdila, že chce abych si uvědomil co mám.

Jak mám chápat tohle chování? Jsem z toho dost špatnej. Občas jsem se nezachoval nejlíp, ale ano, jak se řiká člověk si neuvědomí co má dokuď to neztratí.

Já si to uvědomil a začal na sobě pracovat, i ona mi řekla když jsem tam byl pro věci, že nečekala že se zachovám takhle, že čekala že budu křičet a budu nepřijemnej.

Teď ale o nás nechce vůbec slyšet, nechce řešit náš vztah.. nevím co dělat, nevím jestli čekat nebo jít dál? nemůžu uvěřit tomu, že dvouletej vztah přeruší někdo, koho sotva zná... děkuji za rady 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2451x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: z ničeho nic má jiného
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.11.2012 18:38 Uživatel: myšky
Věk:  37
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

Máš pravdu že člověk si to uvědomí až když to stratí. Že váš dvouletej vztah přerušil někdo koho sotva zná je možný, mě se to stalo po 14 letech a taky se znaly měsíc a už mě i s dětma odepsal. Bud rád že u vás v tom nejsou děti, není to pak snadné rozhodování. Nechceš ublížit dětem kterých se to taky týká. Co můžu poradit je drž se a zkus si taky někoho najít třeba v ní probudíš žárlivost a nebo poznáš ještě někoho s kym ti bude líp, a budeš opět štastný.

 
07.11.2012 18:41 Uživatel: Fantomax
Věk:  24
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

Takže myslíš že mám přestat doufat že je to jen chvilkovej vztah?  

 
07.11.2012 19:04 Uživatel: Julie
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

   Těžko radit, pokud slečna cítí, že nejsi F1, nic s tím neuděláš..... jen Ty víš proč jste si dali pauzu.....

 
07.11.2012 20:22 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

Ahoj,

možná jde o chvilkový poblouznění.. Nevím, kolik tý slečně je (počítám, že asi jako tobě).. Možná si tím chce zvednout sebevědomí, "zkusit" někoho jinýho... Možná dokonce chce, abys žárlil (ale k tomu se osobně nepřikláním, není to můj styl - ale vidím to ze svýho pohledu, nevím, jaká je ona.. )

V tvojí pozici si myslím, že můžeš buď čekat (dát si určitý časový limit, do kterýho to tak budeš dělat), jestli ji to nepřejde, nebo to skončit hned. Pokud by ji to přešlo a chtěla by se vrátit.. vznikne otázka: Dát se hned zase dohromady? ... Neumím (bohužel bohudík odpovědět). Hlavně se neponižovat, nedolízat, i když tuším, jak moc tě to bolí... Asi bych si dala nějaký čas, kdy by jí to mohlo přejít a pak "šla dál" (abys taky nečekal "věčnost" a nepřišel tak o možnost potkat jinou holku)..

Napiš, jak se to vyvíjí (pokud budeš chtít : )

Marky

 
07.11.2012 20:26 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

A ještě dodatek : )

Pokud tě najednou začala ignorovat a nechce si promluvit o vašem vztahu (protože si myslím, že máš v sobě milion pocitů a rád bys aspoň tušil, na čem jsi).. Trošku mě to zaráží a osobně - něco by mi to o ní už vypovědělo jako o člověku. Protože právě to, jak se chová v těhle situacích.. jestli dokáže jednat s někým, kdo na to čeká a potřebuje (i když spolu už nechodíte).... Její chování z mýho pohledu není zrovna moc morální a ohleduplný (v obecným smyslu) a k tomu si ještě připočítávám to, že jste byli partneři....

Omlouvám se za zmatenost tohohle psaní, spíš tak přemýšlím nahlas. Možná bych nechtěla takovýho člověka (ale co já můžu říkat - dělám to samý : )

Drž se!

 
07.11.2012 23:43 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Text uživatele: 

Vztah, který stojí na pevných základech po dvou letech nikdo nepřeruší. Ten váš na pevných základech nestál, oba jste si uvědomili, že už to není co bývávalo a dohodli jste se na tom, že budete na chvilku od sebe. Ona tvrdila, že chce, aby sis uvědomil co máš. Ty sis to uvědomil, ale evidentně Ti to není nic platné - po pár dnech někoho potkala, jsou spolu, o vás nechce vůbec slyšet, váš vztah řešit nechce. Jak máš chápat tohle její chování se budeš muset zeptat jí - to ví jen ona. Myslím si však, že Tvůj vztah s přítelkyní nebyl jen růžový, že ne vše bylo krásný a klapalo = také píšeš, že jsi se občas nezachoval nejlíp. Podle mě jste se oba dva dívali na váš vztah každý jiným úhlem pohledu a ona zvolila místo obnovení vašeho vztahu (řešení těžší) raději vztah nový (řešení snažší) = za začátku je každý nový vztah růžový. Proto bych nečekala a šla dál.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Pauza ve vztahu - následoval rychlý rozchod
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 490x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 426x
Opustil mě milenec 4 473x
Rozchod se ženatým mužem 12 636x
Rozchod po 6 letech 10 667x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 716x
Má cenu doufat v návrat? 5 562x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 790x
Proč neřekne že nemá zájem 12 620x
Možnost návratu 4 595x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 16216
Počet odpovědí celkem: 173739
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny