Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný

09.08.2015 07:17
Uživatel: Petr96
Věk:  19
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj,

měl jsem tu nejúžasnější holku na světě, 2 roky. O velkých prázdninách jsem jí ale podvedl a ona něco poznala, že není v pořádku. Nechtěl jsem o ní přijít tak jsem jí tvrdil opak pořád dokola. Od té doby ale náš vztah šel do háje, brečela když byla se mnou, také dělala že se nic neděje ale na mě to nemělo efekt, od té doby to už nebylo stejné. Já se o ní přestal snažit, už jsem s ní ani nechtěl trávit čas, nedokázal jsem se jí podívat do očí a říct že jí miluju, šlo to jen přes SMS. Ona si ale o velkých prázdninách psala s kamarádem (je hodně žádaná, ale nikdy by mě nepodvedla), který jí hodně pomohl s tím co jsem jí udělal i když si nebyla jistá ale poznala to, nevím jak? ! Zamilovala se do něj a začala s ním chodit ven, já nevěděl co dělat, chvíli jsem žárlil, chvíli mi to bylo jedno. Už jsme spolu nebyli a ona se s ním vyspala. Řekla mi to s tím, že to bylo s pomsty a abych jí dokázal že jsem pro ní ten lepší. Já řekl že za ní budu bojovat ale to jsem neudělal. Dávam to ale za vinu jí, protože se nedokážu vyrovnat s tím jak to skončilo, ona na mě čekala a já jsem byl vůl a nechával jí a mezitím skončila u jiného.

Jak se s tím mám teď vyrovnat? Chvíli mi to je jedno, a potom mám zas tendence jí psát.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3316x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Opustila mě mojí vinou
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.08.2015 08:05 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Tohle jsi už zkazil, jak to jen šlo.

 

Ber to jako lekci pro budoucnost, co se stane, když to zopakuješ.  

 
09.08.2015 08:08 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Nechapu, co ocekavas za radu? Vsechno jsi to spackal sam a ted cekas politovani? Nejspis se ho nedockas. Snad ses aspon poucil?

 
09.08.2015 08:56 Uživatel: Silvio
Věk:  55
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Je to tak, milující citlivá holka pozná, co se stalo. Žijeme sice v době, kdy se ve škole učí, jak používat kondom, ale jak zacházet s city, to se musíme učit metodou pokusů a omylů. V lásce se probouzí k životu mnoho neznámých sil, které v nás skrytě dřímou, a do té chvíle jsme si je ani neuvědomili.  

Moderní společnost jako by tyto síly popírala, soustřeďuje se na podružné hlouposti, verbální mechanismy, milostné techniky, oblečení, parfémy. Nikdo kluky nevaruje, že existuje cosi velmi důležitého, nehmotného, často nepopsatelného, že milující dívka je čarodějka, bohyně a dárkyně zázraků, ale pokud se nám otevře, pokud se nám bezvýhradně oddá, musíme být velmi opatrní, neboť je v tomto případě nesmírně snadné ji hluboce zranit. Nemohl jsi to vědět, pokud ti to nikdo neřekl, a pokud ses nenaučil vnímat hlas svého a jejího podvědomí.

Za lásku se nedá bojovat, to je jen hollywoodské klišé. Nevynutíme si ji, nevyprosíme, nevytrucujeme. Láska je dar, který, pokud jsme měli štěstí, můžeme od osudu dostat. Nevím, co poradit, nenapsal jsi ani, jak to vnímá ona.

Jestli si uvědomuješ, že jsi jí ublížil a trápí tě to, napiš jí to, pokud to dokážeš, naprosto otevřeně. Ne smskou, dlouhým dopisem, emailem. Co pro tebe znamenala, jak se na to díváš dnes, co krásného ti dala, co naučila, jak ji máš stále v sobě, na co nikdy často vzpomínáš… Prostě jen to, co doopravdy cítíš, žádné napodobování rádoby vtipných sitkomů nebo diletantských rad z barevných časopisů, ani hraní si na geroje. Ano vím, vydáš se jí tím v šanc tě ponížit, vrátit ti to. A o to tu přesně jde. Ćím víc jí tuto možnost dáš, tím více od toho budeš moci čekat. Nevím, jestli ji tím získáš zpět, nebo se definitivně vzdálíte, ale ty z toho vyjdeš už ne jako kluk, ale jako chlap, který udělal to, co bylo správné udělat. A věř mi, to není málo.

A hlavně,  nenabízej  jí žádná řešení, ať si sama není jistá, jestli je to omluvný dopis na rozloučenou nebo bys jí chtěl zpět. Když o tom bude přemýšlet, pomůže to vám oběma.

 
09.08.2015 09:36 Uživatel: Petr96
Věk:  19
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

teď jsme spolu zas nespali čtvrt roku a ona mi už nevěří že jsem nikoho neměl

 
09.08.2015 10:02 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

To je nějaký zmatený. Velký prázdniny jsou teď - druhý měsíc. Ale Ty teď píšeš, že jste spolu nyní zas nespali čtvrt roku. To jsi jí podvedl již vloni o velkých prázdninách?

 
09.08.2015 09:56 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Jak se s tím máš vyrovnat? No jednoduše. Nedělej jiným to, co nechceš, aby oni dělali Tobě. Jinak si myslím, že jsi ještě poněkud nezralý a bude Ti chvíli trvat, než poznáš vše okolo opravdových vztahů. O tom svědči to, že v jednu chvíli napíšeš, že jsi měl tu nejúžasnější holku na světě, ale v zápětí píšeš, že jsi jí o velkých prázdninách podvedl   (ona poznala, že něco není v pořádku) a že: "Já se o ní přestal snažit, už jsem s ní ani nechtěl trávit čas, nedokázal jsem se jí podívat do očí a říct že jí miluju, šlo to jen přes sms.", a že: "Dávam to ale za vinu jí, protože se nedokážu vyrovnat s tím jak to skončilo… "

A vůbec se to v Tobě všechno nějak pere, myslím emoce - jakoby nevíš, co chceš. Když si našla kamaráda, chvíli jsi žárlil, pak Ti to bylo jedno. Když jsi řekl, že za ní budeš bojovat, neudělal jsi to. Teď zase Ti to je chvíli jedno a pak zas máš tendence jí psát. Také jsi jí asi až tak moc a opravdově nemiloval a to, že nyní píšeš, že byla ta nejúžasnější říkáš až teď, když jsi jí ztratil, neboť kdyby jsi to tak oparvdu cítil již v obě, když jste byli spolu, neudělal by jsi to vše, co jsi udělal a čím jsi Váš vztah pokazil a definitivně pohřbil. Mimochodem ta slečna má víc rozumu než Ty, když Ti uštědřila stejnou lekci, aby jsi také pochopil a ochutnal, jak někoho podvést bolí a ještě byla ochotná Ti dát šanci tím, abys jí dokázal, že Ty jsi pro ní ten lepší alt

 
09.08.2015 10:25 Uživatel: Silvio
Věk:  55
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Nemluv za ni, čemu věří a čemu ne. To možná neví ani ona. Navíc není důležité to psát tady, lepší te to napsat jí. Když píšeš dívce dopis, mysli při tom hlavně na ni, aby se ona cítila při čtení dobře, netlač na ni, neskuhrej, piš tak, aby se při čtení dopisu lehce usmívala.  

Druhý den si to po sobě přečti a vylepši to a další den třeba zase. A teprve, až budeš vědět, že je to správně, tak to pošli. Když si s tím budeš chvíli hrát, zjistíš, že slova žijí svým životem, že je můžeš skládat k sobě tak, aby se z nich stali tví spojenci.  

Vaše generace je o hodně ochuzena. Všechny ty smsky, facebooky, chaty a skajpy jsou jen nástroji pro plytké tlachání. Jak se můžete dobrovolně vzdát psaní dlouhých milostných dopisů?

 
09.08.2015 12:46 Uživatel: Astrid
Věk:  50
Téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Text uživatele: 

Silvio, přesně!!!!  Taky nejradši píšu, kupříkladu nenávidím telefonování!!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Podvedl jsem přítelkyni - vyspala se s jiným klukem, jsem z toho nešťastný
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1344x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2599x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2068x
Nemohu se odpoutat 6 1955x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1702x
Opustil mě milenec 5 2805x
Rozchod se ženatým mužem 15 2175x
Rozchod po 6 letech 12 1942x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1875x
Má cenu doufat v návrat? 7 2404x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny