Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá

05.09.2012 11:10
Uživatel: Moonkin
Věk:  22
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím, doufám že mi někdo poradí, jsem zoufalá.

S přítelem kterému je 26 chodíme asi 3/4 roku. Bylo to báječné, skvělé, on je přesně typ muže co chci. Nevidíme se spolu často, tak jednou do týdne, kvůli vzdálenosti. (ovšem měli jsme v plánu se sesttěhovat). Ale vidíme se každý den na ICQ, nebo hrajeme společně online hry.

Je to přesně měsíc co se přítel začal chovat divně. Měl nějakou hádku s rodiči o které mi nechtěl moc říct a přesně v té době to začalo.

Nejdřív přestal chtít chodit na webkameru, kde jsme spolu chodívali každý den. Pak byl ještě odtažitější, přestal mi říkat že mě miluje. Samozřejmě se mi to nějak nezdálo, a ptala jsem se co se děje. Říkal že nic, všechno je dobrý. ale nebylo to dobrý.

Na online hře se se mnou skoro ani nebavil. Pořád jsem se snažila s ním komunikovat, ale on to bojkotoval. Nechtěl, naopak. Byl ještě víc protivnej. Taky mi řekl, že jestli budu chtít pořád něco takhle řešit, tak se bude chtít rozejít, protože na to nemá nervy. Strašně mě to mrzelo, celá proměna a tak.

Jednou jsme pak měli krátký ale razantní rozhovor ve kterém mi řekl že prostě chce prostor. že nechce dělat věci jen se mnou, ale i sám. že má rád svůj klid. Snažila jsem se mu vyhovět protože jsem ho nechtěla ztratit ale včera jsem to už nevydržela, když jsem viděla, že hraje a ani mi neřekne, jestli bych nešla tak jsme se zase pohádali a on že se chce teda rozejít.

Najednou mi to všechno bylo líto, že bych ho ztratila tak jsem sem u omluvila, že vím že nechtěl nic řešit a já to zase dělám, ale že už taková nebudu a jestli mi nechce dát ještě jednu šanci.

On nejdřív nechtěl, ale pak teda, že jo ale už nemám být taková, ale že už mě prostě nemá tak rád jako předtím.

Já vím že jsem to pokazila že jsem trochu stihačkovala dřív, psala mu hodně smsky, když byl s klukama třeba a tak. Když se mi neozýval delší dobu ptala jsem se co se děje. ale pak jsem se změnila jenže to on už nevidí. On si prostě vzal do hlavy že jsem taková a nemůže to z ní dostat.

Já se opravdu snažím, opravdu skutečně mi na něm záleží ale už nejsem tak stihačkovská. Když je s klukema tak mu nepíšu 10smske ale jen 2.... jenže on to nevidí... Co mám teď dělat? Sice ho mám "zpátky", ale vlastně jako bych ho neměla, protože se se mnou skoro nebaví. Mám ho pozdravit když ho uvidím online? Mám se sním bavit? Nemám? Já vím že už to asi nebude jak dřív, ale prostě jak to udělat aby mě měl zase rád... moc mi na něm záleží sad

ještě dodatek jiná holka v tom není, to vím jistě, i sám mi to řekl. prostě mu jen lezu na nervy.

a těžko říct kdy se uvidíme osobně, on nejspíš teď ani moc nechce

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3413x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítel se chtěl rozejít já ho "přemluvila"
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.09.2012 11:19 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Každý by měl mít svý koníčky a mě by taky nebavilo, kdyby jsem byla s kamarádkama a furt by mě někdo bombardoval smskama. Dej mu taky trochu prostor a svobodu, mě se zdá, že ho dusíš, chlap chce mít partnerku a ne kouli přivázanou na noze.

Když nejste spolu, najdi si koníčky, nějak se zabav.

 
05.09.2012 11:27 Uživatel: moonkin
Věk:  22
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Ahoj Racku děkuji za odpověď já nevím já to brala prostě tak že když se vidíme jen jednou do týdne tak jediná komunikace kterou si to můžeme nahradit je přes smsky a počítač. a on dřív mi psal pořád, on byl právě ten co si chtěl povídat ale jak jako když utne tak přestal. přesnějí od té hádky s rodiči. já vím že jsem byla dotěrná koule ale snažila jsem se změnit jak říkám zredukovala jsem smsky z 10 například na 2.. jenže on to nevidí, on má prostě už v hlavě že stihačkuju a nemůže to z ní dostat. navíc po včerejšku... nevím ani jak se chovat, jestli se s ním bavit nebo ne. poslední dobou jsem mu vždy psala první já. myslím že kdybych nenapsala tak by mi ani nenapsal, možná až někdy v noci na dobrou noc

 
05.09.2012 11:56 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Tak v tom případě bych zkusila se mu neozvat a pak by se třeba vidělo, jestli by se ozval nebo ne. Taky tvůj přítel je nějako urážlivý, problémi by se měly řešit a ne se urážet a řešit to rozchodem.

 
05.09.2012 11:39 Uživatel: Julie
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

   Na mě to jeho chování dělá dojem, že chce vztah ukončit a neví jak Ti to říct.... tak nějak čeká, že Ti to dojde. Ale mohu se mýlit, obecně platí, že když jeden miluje o hodně víc, je to špatně. Na Tvém místě bych se už neozvala a čekala.

 
05.09.2012 11:52 Uživatel: jeaman
Věk:  20
0-100
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Přesně tak jak píše Julie, nech jeho ať zabojuje. Pokud nic neudělá, tak nad ním nebreč, nezaslouží si tě. Ať se stalo co se stalo, má ti to říct rovnou a né kolem všeho dělat povik.

 
05.09.2012 15:16 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Nemyslím, že by byla chyba až tak v tobě. To, že jsi ho bombardovala sms je vcelku pochopitelné a snadno řešitelné, pokud mu to vadilo.  

Julie napsala to, co jsem chtěla říct. Prostě něco se změnilo, neví, jak ti to má říct a schovává se za nevhodné tvoje chování.  

Prostě dokonalá výmluva, jak to hodit na tebe. Na tvém místšě bych se přestala doprošovat, nechala bych to něm. Pokud se bude chtít ozvat, ozve se. Pokud ne, tak tvým " dolejzáním" by jsi to jen zhoršila. Někdy není všechno tak, jak se říká.  

 
07.09.2012 16:06 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Text uživatele: 

Na lásku musí být dva. Tady jste Vy tahnoun a on je ten, kdo se veze - možná se ani vézt nechce. Osobně nechci být pesimista, ale je možné, že nakonec dojdete k názoru (spolu nebo někdo z vás dvou), že to dál nemá cenu lepit a že je čas na změnu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel se chtěl rozejít , přemluvila jsem ho ať to nedělá
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 309x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 325x
Opustil mě milenec 3 323x
Rozchod se ženatým mužem 12 525x
Rozchod po 6 letech 10 580x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 641x
Má cenu doufat v návrat? 5 500x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 663x
Proč neřekne že nemá zájem 12 565x
Možnost návratu 4 510x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny