Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?

17.08.2016 14:14
Uživatel: Saycheese
Věk:  23
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Je to passe?

Pred cca 4 měsíci (04/2016) jsem poznal. Holku. Bylo nam fajne. Zaclo to klasickým randěním. Po nějaké době jsme spolu začli spát. Bylo to krasné, všechno klapalo. Výlety, plány. Jezdil jsem za ní ona za mnou. Poznal jsem její rodinu, ona kousek mojí. Důvěřovali jsme si. Když byl problém jeden pro druhýho tu byl. A takhle to šlo dál. Oboustraně jsme se měli rádi. Rozuměli si. Na věci jsme měli stejný pohled i názor. Na veřejnosti jsme se za sebe nestyděli. Viděli jsme se tak 2x týdně a když to někdy vyšlo tak i nějaký den o víkendu. Jinak jsme měli i každý svůj život mimo, práce, rodina, kamarády a aktivity svoje. Nikdy jsme si nic nezakazovali nebo něco nevyčitali druhému. Vyhovovalo nám to tak. Psali jsme si každý den, ale ne furt, vždy třeba jedna zpráva, jak se mame a že na sebe myslíme.  

Bohužel nevím co se stalo. Ale před 14 dněma obrat. Ta jistá holka už po zprávách nepsala to hezký, nebo sama neiniciovala nějakou schůzku. Už tohle mi blikalo co to je. Všechny mé navrhy o společný výlet aktivitu za tu dobu přešla. Nebo na ně nereagovala. Za posledních 20 dní jsme se viděli v součtu cca 5 hodin. Bydlí ode mne kousek, má auto, pracuje chviličku od mého bytu. Já mám taky auto. Takže ani jednomu by prostě nedělalo problém za druhým dojet. Bohužel, to byla práce, když nebyla v práci, tak jí bylo špatně, při volnu byla unavená, pak zase práce. Pak musím pomoct doma. Pak když jí nebylo špatně, tak činnost z kamarádkama (Na tom nevidím nic špatného). Pak zase je mi špatně. A i když jí bylo špatně, tak bez problému šla po práci z kámoškama do města. No řekl jsem si, že navrhnu pevný datum, kdy se vidět. Tak do jejího volna. Že za ní muzu prijet aby se sem nemusela teda tahat, že mužeme relaxovat spolu. A na ten datum napsala, že uvidí jak jí bude ten den. Rikam dobře. No a ten den napíše. Ze se domluvíme na jiný den, že jí není moc dobře. Ale aby něco navrhla tak vůbec jako.  

První týden sem psal, že jí chápu. Jestli jí je špatně hodně, tak se přemáhat nemusí. Že mi to nevadí. A pochopím to. Ale další týden už to bylo na hlavu. Jde mi o tu snahu se vidět, ne o to že nemá čas. Kdybych viděl jakoukoliv snahu, kdyby sama něco navrhla. Apd tak se to dá chápat. Ale nic.  

Popravdě další den sem toho měl dost. RIkam že už mě to nebaví jí furt uhánět. Že chápu když je někomu blbě. Ale že na to prostě nemám. Jí víc jak 2 týdny uhánět a za poslední skoro měsíc se vidět 5 hodin. Pokud mě nechce vidět, tak ok, že tady na to prdíme. A tady očekávaně ani neodepsala.  

Co z toho že holka po ´4 měsících takhle obrátí? . A uplně ignoruje jakoukoliv mojí iniciativu. Záleží mi na ní. Mám jí rád. Ale nějak to nepobírám. Neuháněl jsem jí, kdykoliv chtěla jít s kamarády popřal jsem jí zábavu. Nebombardoval jsem jí. A dělal jsem si něco svýho. Viděli jsme se pak. Dřív pro ni nebyl problém vymyslet aktivitu, nebo jen tak prijet. A byla moc ráda. Ale ted tenhle obrat. Já tomu nerozumím prostě.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2274x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Je to passe?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.08.2016 18:03 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Ahoj, asi už nemá zájem a nedokáže to říct na rovinu. Neuháněj ji, třeba se ještě ozve, ale vypadá to na nezájem.

 
17.08.2016 18:04 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Nevim, co se mezi vami stalo… pokud mas dojem, ze nic a slecna se chova takto, tak je neuprimna. nerika veci narovinu… Prestan se ji ozyvat, pust ji z hlavy. Uvidis, zda se jeste ozve, ci nikoli.

 
17.08.2016 18:57 Uživatel: Saycheese
Věk:  23
0-100
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Nemyslím si že by se něco mezi námi stalo. Za celou dobu jsme neměli ani jediný problém. Vždycky to byli supr zážitky, se vším všudy. Opravdu jsme si rozuměli v hodně věcěch. Navíc jsme se skvěle doplnovali. V sexu jsme si skvěle rozuměli.  Jasný v rámci škadlení jsme si řekl občas nějakou věc, ale to bylo se srandy. Oboustranně. Plánovali jsme spoustu věcí na další měsíce. Vzala mě do rodiny. Když jsem u ní přespával. Její mamka o mě řekla že sem hezký sympatický chlap. A pak najednou tohle. Jasný psali jsme si furt. Ale to ochladnutí bylo naprosto do oka bijící. A hlavně to přehlížení mých navrhů taky. Ale furt psala, jak se mám, co sem dělal apd. Já se taky ptal. Co dělala. Jak se měla, ale to bylo všechno. A pak na přímí datum napíše (popravdě jsem to čekal, že tohle napíše, ale čekal jsem že po tom všem navrhne proti termín). Mužeme se prosím domluvit na jiný den prosím, je mi ještě špatně nic víc.. Ale po tom co sem jí tohle napsal. Absolutní ignor. Tak jako kdyby mi na tom druhéím záleželo a napsal mi to, že už fakt nedává to uhánění celkem delší čas a že pokud ho nechci vidět tak ok, že na to prdíme.  Tak by mě to mrzelo. Hlavně když bych ho měl rád. Tak si ten čas zoorganizuji něco navrhnu, nebo řeknu, jo je mi blbě necháme to na jindy. CO třeba plácnu za 2-3 dny mám volno, tak mužem něco podniknout hezkýho spolu. Jen aby viděl, že mi na něm záleží. Kdež to tady nic. Jako jo takhle bych to udělal já ona to muže mít jinak. Ale nikdy se nestalo že by neměla zájem. Vždycky jsme se domluvily něco narvhla nebo já navrhl. Nebo sem jí jel překvapit domu. A nebo ona mě. A ted tohle.  

 
17.08.2016 19:05 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Neuraž se, ale připomněl jsi mi Monka . Vše máš naplánováno, nalajnováno, přemýšlíš, co budeš dělat tehdy a tehdy. Možná, že se jí to zajedlo, ale může to být cokoliv jinýho, nebo už prostě vyprchala zamilovanost. To by ti musela říct ona, tady na to nikdo nepřijde.  

Je to od ní blbý a nečestný, ale ten nezájem je jasný, takže i když tě to pochopitelně trápí, tak bych neřešila proč, ale začala se spíš smiřovat s koncem.

 
17.08.2016 19:09 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Ano, a už bych jí  nepsala… pokud by měla zájem, tak se ozve. pokud se neozve, tak je to už jasné

 
17.08.2016 19:20 Uživatel: Saycheese
Věk:  23
0-100
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Né možná to je tak napsaný, ale rozhodně to tak nebylo. Že bych měl vyloženě všechno naplánovaný. To zase ne. Tady to bylo fajn v tom že jsme to ani jeden nemuseli řešit. Prostě jsme se chtěli vidět, tak nám nestálo nic v cestě, práce nepráce. Špatně nešpatně. Oba jsme si tímhle vyšli vstříc. To víte a když to takhle funguje 4 měsíce bez jediného klopýtnutí. A pak najednou tohle… To mě totalně vykolejilo. Ale jak se říká když ten člověk zájem má. Vždycky si ten čas najde. Ať je co je.  

 

 

My jsme se poznali po jejím rozchodu. Ona dala košem jemu. Za tímhle stavem určitě on není. Protože to byl non plus ultras blbec a ona to věděla že celý ty léta žila s člověkem se kterým si moc nerozumí nic je nepojí, její rodiče ho neměli rádi. To jenom dodám. Že je možnost že by si semnou jen přešla to porozchodový stav. Do toho skvělího. Natřásla si semnou ego. A pak když zjistila co ve vztahu nemohla. A ted muže. Najednou obrat.  

 

Nevím no. Psát jí určitě nebudu. I když ten chtít jí napsat že mi chybí je veliký. ALe drží me to že kdyby jí na mě záleželo, tak mi napíše. A nebylo by jí jedno tohle.  

 
18.08.2016 06:53 Uživatel: kala
Věk:  39

Město:valašské království

Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

uplně na rovinu bych jí napsala co cítím, u tebe že ti moc chybí a chtěl bys ji vidět, to je fakt a žádné dolízání, třeba i s prosbou ať navrhne schůzku a podle odpovědi budeš mít jasno, pokud bude váš vztah pokračovat,  ptala bych se proč má takové reakce, třeba říkáš některé věci (ze srandy) které ji zraňují a není ti to schopná na rovinu říct a proto takhle "reaguje? "

 
18.08.2016 11:31 Uživatel: Saycheese
Věk:  23
0-100
Téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Text uživatele: 

Nevím no jestli jí tohle napsat. Jako ano Chybí mi dost. To je pravda. Nutkání je velké, ale nevím jestli je to správné. Když si vezmu že ani neodepsala na to, že jestli mě nechce vidět, tak na to prdíme, že prostě jí uhanět nebudu. Přece by to nenechala bez odpovědi. Kdyby jí na tom aspoň trochu záleželo, nebo na mě. Je pravda že jedna ta moje sranda mě pak hned mrzela. To jsem neměl říkat ani ze srandy. Taky jsem se jí omluvil. A pak si jí přitáhnul k sobě a políbil. Ostatní to bylo v rámci kočkování z obou stran. A nebylo to furt, jestli jsme se poškádlily minutku a pak dost a né každý naše vidění. Pak jsme se stejně tomu nahlas smáli.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně se mi začala vyhýbat po 4 měsících - nevím proč? Je to konec?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1344x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2599x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2068x
Nemohu se odpoutat 6 1955x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1702x
Opustil mě milenec 5 2805x
Rozchod se ženatým mužem 15 2175x
Rozchod po 6 letech 12 1942x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1875x
Má cenu doufat v návrat? 7 2404x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny