Téma: Rozchod a ztráta přátel

29.01.2017 16:34
Uživatel: eos
Věk:  17
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den, v listopadu v roce 2016 jsem se rozešla s přítelem. (nedokáži přesně popsat důvod našeho rozchodu, ale prostě jsme si přestali rozumět vážit si jeden druhého a on mě začal vynechávat ze svých aktivit jako jsou narozeninové oslavy a párty s kamarády) už uběhli 2 měsíce a stále se z toho rozchodu nedovedu zpamatovat. Nemám žádné kamarády tudíš jsem na vše sama a nejhorší je že po tom všem co mi nasliboval (zůstanu s tebou navždy, nikdy tě neopustím, si to jediný štěstí co mám) je beze mě tak moc štastný je mi z toho příšerně a uvažuji, že jediné řešení je pro mě smrt. vím příjde vám to hloupé, když jsem tak mladá, ale už nevím jak dál. Vím, že už byh ho zpět nejspíše nechtěla, ale nevím proč jsem to vždy já kdo musí takhle trpět. Nemám na nic energii stále jen pláču a nemám žádný důvod žít. je těžké se vyrovnat s tím, že člověk, který mě slibovat společnou budoucnost chce být najednou mou minulostí 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.01.2017 17:39 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Rozchod a ztráta přátel
Text uživatele: 

Ve svém trápení nejsi sama. Spousta lidí zažilo podobnou ztrátu. A nejsi ani hloupá. Tyhle ztráty se mohou odehrát v jakémkoliv věku a vždy bolí. Lehčí to není nikdy. Jen se na to časem člověk začne dívat trochu jinak.  

 

Víš, já si myslím, že každý člověk zažije vztahů více. Je to asi proto, že nikdo učený z nebe nespadl a pro vztah jsou zkušenosti důležité. Ale kde je nabrat, když taková škola není? Podle mě tyto zkušenosti nabíráme právě životem a vztahy. Proto jsou ty první vztahy často nevydařené. Slouží k tomu, aby nás něco naučili. Vybrousili naše hrany, abychom jednoho dne, až poznáme kvalitního partnera, byli pro něj taky kvalitním protějškem.  

 

Nevzdávej to proto, že to nevyšlo. Život není tragédie. Jsi ve věku, kdy se ještě na život připravuješ. Bolest k tomu patří. A kvalitní přátelé a partner ještě přijdou. Byla by škoda nejít dál a nepotkat je.  

 

 
07.05.2017 22:51 Uživatel: 1.Neznámá
1519646571_oko.jpg
0-100
Téma: Rozchod a ztráta přátel
Text uživatele: 

K rozchodu potří bolest, pocit osamnění, nesplněné sliby. Nemyli na něj, nestojí za to. A už vůbec neuvažuj o konci života. Věř, že zase bude dobře i bez něj. zažívám to nyní také, sliby a sliby, které se srále po rozchodu vracejí ve vzpomínkách. Zabav se, věnuj čas sama sobě. Žádný zmetek Ti nestojí za trápení a za konec života.

 
08.05.2017 08:52 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Rozchod a ztráta přátel
Text uživatele: 

Nejlepším lékem na osamění je společnost. Nemusíš hned hledat nového kluka, ale stačí být ve společnosti dalších lidí, aby tě to přivedlo na jiné myšlenky. Mrkni se, co je v tvém okolí za různé akce, kdybys byla z Prahy tak vím o různých partách co se schází a pořádají společně různé výlety a jiné akce. I kdyby ses měla přidat ke Klubu českých turistů, kde bude většina důchodců, pořád lepší než nic. Jezdíš na kole? Mrkni se, jestli v okolí někdo neorganizuje nějakou akci, kamarád zase chodí lovit holky na různé demonstrace (říká, že nejlepší jsou ty na ochranu zvířat ), atd.  

Nejhorší je být sama doma a hryzat si nehty.  

 
08.05.2017 10:48 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Rozchod a ztráta přátel
Text uživatele: 

Přesně tak!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod a ztráta přátel
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1105x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2442x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 1907x
Nemohu se odpoutat 6 1867x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1622x
Opustil mě milenec 5 2685x
Rozchod se ženatým mužem 15 2044x
Rozchod po 6 letech 12 1826x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1754x
Má cenu doufat v návrat? 7 2274x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16525
Počet odpovědí celkem: 175840
Počet registrovaných: 5169 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: nerozumím rozchodu

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny