Téma: Rozchod - jak jí získat zpět

08.05.2019 18:07
Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Zdravím,

nikdy bych si neřekl, že budu takhle někam psát, ale nevím si už rady.

Rozešla se semnou přítelkyně po dvouletem vztahu, mně je 20 a jí 18. Náš vztah byl krásný, stálé vyjadřování lásky až do samého konce, ze začátku jsem tomu vztahu nedával tolik citů, až v posledním půl roce. Ten kdo více lásku vyjadřoval, tak to ona, šlo to na ní vidět, že je šťastná. Dříve jsme podnikali stále něco a v poslední době moc ne, práce, nevídali jsme se tolik a když ano, tak se dělo to samé, flákali se atd. Někdy jsem se k ní nechoval jak bych měl, byl sprostý nevrlý atd, ale vždy jsem se omluvil, vím že se to nemá.   Jednoho dne nečekaně po facebooku konec, poté z toho vycouvala psali si a vyříkali si vše, poté cca po měsíci jsme to zkusili znova. Já se ponaučil ze svých chyb a i ona tvrdila, že si uvědomila, že mě opravdu miluje. Bylo to krásné jako ze začátku. A po měsíci… zase konec. Furt mi tvrdila jak mě miluje a jak se na mě těší, druhý den přijedu a ihned mi to dala najevo. Je to měsíc a žádný kontakt, žádná změna, neozve se. Důvod, který mi řekla, že už mě nemá tak ráda jako dříve a uvědomila si, že vedle sebe potřebuje někoho jiného a celkově e na vztah necítí a chce se věnovat přátelům a sama sobě. Já jen nedokážu pochopit, proč tak náhle? jeden den toto a druhý den konec? V poslední době měla psychické problémy a vše jí nějak trápilo a přijde mi, že pak jí do hlavy vlezlo, že jí trápí i náš vztah a chtěla před vším utéct. Já si uvědomil všechny mé chyby a všechny chyby ve vztahu a ponaučil se, i po tom jak mi ublížila bych jí chtěl zpět a zkusit to znova a jinak, ne jako po prvním rozchodu, vyříkat si to a pokračovat dál, teď bych si přál začít ten vztah budovat znova a pomalu. Teď v kontaktu sní nejsem, jedinné co o ní vím, že se začala vídat s kamarády, se kterýma se v našem vztahu nevídala, ikdyž jsem jí říkal at e jim ozve a podporoval jí v tom. Prosím o radu, jak se pokusit to zachránit a pokud ještě nějaká šance vůbec je. Přinejhorším bych se sní rád setkal a omluvil se jí za vše zlé a rozešel se hezky v klidu, ale to ani ona nechtěla. Děkuju

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.05.2019 18:48 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Ahoj. Já tě svým komentářem asi zklamu, ale když tě někdo nechce, tak se s tím nedá dělat nic.   Musíš se s tím smířit a to bude trvat několik měsíců.

 

Ať je duvod rozchodu jaký koliv, tak se to musíš naučit brát takové, jaké to je. Kdybys ji prosil na kolenou a pořád ji psal, tak ji spíš presvětšíš o tom, že udělala dobře. Já si osobně myslím, že je v tom někdo jiný. Pokud ji to s ním neklapne, tak teprve potom budeš ten druhý a vrátí se k tobě. Bylo by fajn, kdyby ses tak nesnížil a nevrátil se k ní.  

 

Její Charakter je nic moc, když se s tebou po dvou letech rozešla přes facebook.  

 

Ohledně toho, že jsi byl k ní drzý a musel ses ji omlouvat, na tu situaci mít vliv mohlo. Mě by taky nebavilo mít kluka, který by mi pořád dělal veci za které by se mi musel pořád omlouvat.  

 
08.05.2019 19:02 Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Nemyslím si, že by v tom byl někdo jiný, ikdyž takové myšlenky člověka napadnou. Vím, že bych se na to měl vykašlat, ale srdce říká něco jiného. Jak jsem psal, Byla psychicky nevyrovnaná a nějaké věci jí na mě vadili, to bylo jen o lenosti. Rád bych jí dokázal, že jsem se změnil a jsem jako dřív a o dost lepší. Poslední dny to na ní šlo vidět, že ke mě něco cítí a pak náhlé Bum. Je to měsíc a žádná změna, i tak bych to chtěl nějak zkusit a dokázat jí, že jsem jiný.

 
08.05.2019 21:27 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

To sis měl uvědomit v době, kdy jsi s ní chodil, ne až po rozchodu,   když už je pozdě.   Měl jsi celé dva roky na to, abys jí ukázal ze sebe  to  nejlepší. Pokud jsi ji celé dva roky dělal veci, za které ses ji musel omlouvat, tak jsi promarnil svůj čas. Za mě bych ti doporučila dělat mrtvého brouka a pokud opravdu nikoho nemá, tak by se jí mohlo po tobě začít stýskat a ozve se. Pokud ji budeš pořád psát, tak se jí stýskat nikdy nezačne a ještě se jí navíc zprotiviš.  

 
08.05.2019 21:47 Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Ale jak dlouho čekat? mám to stále v hlavě… Od známých vím, že nikoho nemá, ale na Facebooku je častěji online a to i do nočních hodin, kdy nebývala… Ale to si vsugerovávám… Byly to jen maličkosti, nic hrozného, maličkosti, kdy jsem usoudit, že je dobré se omluvit.

 
08.05.2019 22:48 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Já bych se jí zkusila ozvat tak cca po měsíci a půl. Mě to příjde tak akorát na to, aby z ní vypršena ta naštvanost. Ona má totiž možnost v té době zapomenou na to zlé. Jinak to co je pro tebe maličkost a prkotina, tak to může být pro druhého velký problém. Jeden můj známý se nedávno rozešel s přítelyní po čtyř letém vztahu proto, že začala kouřit a jemu to vadilo. Pro ní to byla prkotina a pro něho velký problém. Následně se kvůli tomu každý den hádaly a už to jelo. Takže jsi se vlastně nezměnil, když stále považuješ za prkotinu to, co ona považuje za důležité

To, že jí nikdo s nikým neviděl neznamená, že není zamilovaná do někoho jiného. Klidně se mohla někde zakoukat a ty o tom vůbec nemusíš vědět ani by se ti k tomu nikdy nepřiznala.  

 
09.05.2019 06:03 Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Samozřejmě to maličkost je nadsázka, že to nebylo zas až tak závažného. Samozřejmě je možné všechno, skoro noc mi neřekla a takhle náhle? Neřekl bych že má jiného, nebo se zamilovala, ale možné to je. také si to říkám hlavně když ji vidím aktivní v době když nebývala a být nemohla. Ikdyby v tom někdo byl, rád bych to věděl ikdyž by mi to jakkoliv ublížilo, sama a její bratr a sestra tvrdí že v tom nikdo není.

 
08.05.2019 22:48 Uživatel: ddd
Věk:  34
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Syrovatko. mě je 34 neskotečně moc mě moje byvala pritelkině moc milovala, porad mi rikala jak jsem krasny atd. a ze dne na den odešla za jinym hnusnym chlapem. měla psychicke problemy. proto ti radim. bud rad že ses ji zbavi. rozchod pres fb. to je hnus. a určitč ma jineho

 
09.05.2019 08:46 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Já si taky nějak od začátku myslím, že je v tom jiný. Ona teď na něm jen vyhledává chyby, aby nevypadala že je ta mrcha ona, což je.  

 
09.05.2019 09:07 Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Možné to je, ale jak zjistit pravdu? Když mi každý říká že ne, mě by to nijak neranilo, jen to chci vědět. Mě čím dál víc bolí to, že to bylo že dne na den a pomalu ani nevím proč a co se stalo

 
09.05.2019 09:37 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Neber ohledy na to, co říkají ostatní. Ti nejsou s ní 24 hodin denně a nekontrolují její Facebook. Ono se to spíš projeví časem. Minimálně má někoho vyhlidnuteho, kdo se jí ozval a proto ta změna v jejím rozhodnutí ze dne na den. Ona ti pravdu neřekne nikdy, i když se jí na to zeptáš.   

 

 
09.05.2019 09:45 Uživatel: syrovatko12
Věk:  21
0-100
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Ptal jsem se, i její rodiny a prý ne a přísahali na Bůh ví co. Ano tyto změny nastaly a může za tím být cokoliv a já si to jen nalhavam. Nějaké rady co dělat? Jak se to pokusit popřípadě zachránit? Nebo uzavřít v pohodě, že se sejdeme a vše vyříkame a řekne pravdu?

 
09.05.2019 15:06 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Podívej. Její rodina ji do hlavy nevidí a nečtou ji myšlenky. Když jde někde ven tak předpokládám, že ti její rodina nedělají očka, neslidi jí ve Facebooku, WhatsApp, Messengeru, Skypu, Vibru a nečtou ji ani smsky. Zamilovaná do někoho jiného může být i když s ním zrovna není.   I to bohatě stačí k tomu, aby to úplně nabouralo váš vztah.  

 
09.05.2019 18:30 Uživatel: ddd
Věk:  34
Téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Text uživatele: 

Syrovatko. ja to měl taky ze dne na den. děla s tebe vola. Bud chlap a ser na ni. ona už ma jineho.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod - jak jí získat zpět
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1437x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2704x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2111x
Nemohu se odpoutat 6 2017x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1757x
Opustil mě milenec 5 2913x
Rozchod se ženatým mužem 15 2222x
Rozchod po 6 letech 12 2044x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1971x
Má cenu doufat v návrat? 7 2464x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny