Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?

03.07.2014 19:18
Uživatel: Davey
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

(zajímalo by mne, jestli to někdo přečte, ale i kdyby ne, alespoň jsem se z toho trochu vypsal, i když štvát mě to nepřestává)

--------------------------------------------------------

Hezký večer přeju,

nevím, jestli mi můžete nějak poradit tak, abych byl spokojen. zkrátka nějak jinak než ve stylu "vykašli se na ní". Se svojí bývalou přítelkyní jsem se seznámil v prosinci minulého roku. Před časem jí bylo 21. Mně je 25. Vše bylo zpočátku tak idylické a pozvolné. Do toho spousta takových zvláštních náhod, že by jeden začal věřit v osdu. Trávili jsme spolu spoustu času a byli spokojeni.

Řekla mi po čase, že se mnou měla dosud nejlepší sex. myslím, že nám to klapalo i v posteli. Ale v lednu jsme se museli pomalu vracet do reality.

Ona dělá velmi obtížnou vysokou školu v Brně a já pracuju v Praze, kde bydlím v podnájmu. Vídali jsme se poté na 1-2 dny v týdnu v Táboře (tam mám moji rodinu a ona i její rodiče tam jsou co víkend na chalupě) i v Praze (kde se její rodiče zdržují kvůli práci). Párkrát jsem za ní byl i v Brně. Neměli jsme spolu žádný větší konflikt. Občas si dělala srandu z nějakých věcí, jako že třeba nakupuji podle slev, což dnes přeci dělá pomalu každý člověk. nepřikládal jsem tomu nějaký větší význam, protože se u toho vždy smála. Navíc to nebylo z mé strany nic, na čem bych byl nějak závislý.

Dělala si ze mě občas srandu, když jsem řešil pěstování mexických rajčat (chtěl jsem to jen zkusit vypěstovat, protože mě nadchla svojí chutí). Štvalo ji, že vařím přesně podle receptu. ale vždy to vytkla jen s úsměvem.

Přemýšlím nad věcmi, které jsem ještě udělal špatně. Ano, řekl jsem jí, že být to můj pes, tak bych ho potrestal, když by se vyčůral přímo před vchodem do domu na chodníku. Neuvědomoval jsem si, co vše musela udělat proto, aby jí dostala a jak moc se té feně věnuje. Samozřejmě se jí to dotklo a osočila se na mě.

Ano, asi jsem taky reagoval blbě, když se se mnou šla proběhnout a já si neodpustil několik popíchnutí po úvodních pár stech metrech. Byla to legrace, ale neuvážená. Poslala mě v tom vzteku někam, ale přesto jsme běželi i s jejím psem dál. poté co jsem se jí omluvil. Na konci trasy byl táhlý kopec, kde mě poslala napřed. Když jsme šli běhat po čase znovu. V tom kopci jsem už běžel sám od sebe napřed, že zase počkám před její chalupou. Dotklo se jí to, že jsem jí utekl. Říkala mi, že jí strašně demotivuju, že nedokážu držet krok s ní.

To samé mi vytknula i když jsme si spolu vyrazili na kole. Jel jsem prostě o pár metrů napřed. Nikdy bych jí ale neujel. Když vyjela velký kopec, kde jsem i já měl problém, řekl jsem, že jsem si myslel, že to nevyjede, že mě překvapila. To jí zase dost urazilo. Mělo to vyznít pozitivně. Byl jsem velmi hrdej na to, že se mnou sportovala.

Mrzelo mě, že si některé věci příliš bere. Vytknula mě také, že jí nikam nevezmu, že jsem jí nepředstavil žádné své přátelé. Jen několik. Ona mi jich také příliš nepředstavila, ale přeci jen více, než já. Já si nemyslím, že bych měl málo přátel, jen se z většinou z nich příliš nestýkám. Všichni jsou z Tábora, ale málokdy se sejdeme v nějakém hojnejším počtu, protože pracují v jiných městech, mají školu a jiné. A své kolegy z práce bych se jí styděl představit. To jsou lidé, z nichž mohu jen málokoho vystát.

Musím doznat, že ona je velice společenská a potřebuje kolem sebe ten ruch od ostatních lidí. Není to ten člověk, kterého umlčíte tím, že mu řeknete, že víno máte v lednici, když Vám poví, že by chtěl na víno. Ale tohle není nic, co by mi vadilo.

Blížil se květen. Já za ní po službě přijel do Tábora. Byl jsem už dost unaven. Bylo po 22:00, když jsem k ní dorazil. Usínal jsem při filmu, který jsme sledovali v posteli. Ale ona se mě snažila přimět k nějakému výkonu. no, to se jí povedlo. Ale po několika minutách řekla a přerušila to. Zklamaně jsem ulehl na postel. Zeptala se mě, jestli jsem naštvanej. Já řekl, že nejsem, že jsem spíše jen zklamanej. Pak jsme usnuli.

Další den jsem z toho byl přešlej. Přivedla na to řeč, že prý jí to přišlo prázdný, že jí to přišlo, že mě do toho nutí. přitom to tak vůbec nebylo. Tu chuť ve mně v předešlý večer vzbudila a nemohla být řeč o nějakém nucení. Po zbytek dne byla doma a učila se, já byl zas u sebe.

 A pak přišel první máj. To se u nich na zahradě konala tématická oslava. Bylo tam několik desítek lidí. Užil jsem si to. Pilo se, jedlo do syta. I ona vypadala, že se dobře baví. Ten den mi pod stromem řekla, že mne miluje. Byl jsem šťastnej. Vzhledem k tomu, že jsme začali slavit dost brzo, šli jsme spát ještě před půlnocí. Byl jsem trochu připitej a tak nějak jsem očekával, že se něco stane, že si vynahradíme tu nepovedenou noc. Ale vím, že se jen usmívala, ale k ničemu se neměla. Ráno jsem si to pamatoval, že zase nic. Zase jsem zvolil tu nejhorší formu protestu. Mlčení. Chtěl jsem aby na mě nějak promluvila, aby si uvědomila problém sama, ale místo toho jsme se u ní doma pohybovali jako duchové.

Pomohl jsem jejímu tátovi s úklidem nějakých věcí po té oslavě. Pak jsme se domluvili, že si sjedeme do místní ZOO, kde potřebovala pořešit nějaký úkol do školy. Byl jsem z toho stále přešlej. Snažila se dělat jakoby nic. Nakonec jsme si to nějak vyříkali a jeli jsme na oběd. Pak mne vyhodila doma s tím, že se uvidíme další den, kdy se měla stavit ke mně na oběd.

Konečně jsem jí představil tátu. Ale v ten den jsem byl ještě takovej bez nálady. Snad právě proto, že jsem se viděli jen na ten oběd a zase jela domů učit se. Příští den jsem byl pozvanej na oběd k ní a jejím rodičům. To náladové rozpoložení přetrvávalo. I když jsem se s nimi snažil bavit, říkal jsem si, že je spíše musím znepokojovat. Potom jsem se s přítelkyní i hafanem šel projít. Dělala jakoby nic, snažila se se mnou mluvit, samý úsměv, blbiny s psíkem. Ale já vždy odpověděl jen stroze. Štvalo mě, že pořád nevidí žádný problém. Nakonec po půl hodině navrhla, že bychom si mohli sednout na louku a pozorovat koně. To jsem uvítal.

Pak řekla:"Tak copak se děje? " Já to nechtěl řešit, nechtěl jsem, aby měla nějakej komplex. řekl jsem ať tomu dá pár dnů, že to bude dobrý. A pak se zeptala: "Ty jsi naštvanej, že jsem s Tebou nespala? " Zopakoval jsem předchozí, ale ona poznala. "Takže jo…, " řekla. Pak jsem do toho přidal, že mi to přijde, že spolu málo spíme, ale bylo to jen z dojmů z toho víkendu. To už mi v slzách řekla, že to přeci není pravda, že třeba minulý týden jsme spolu spali až až.  V tom nelhala. Byl jsem zkrátka zklamanej, že po týdnu očekávání se během několika dnů nic nestalo a měli jsme se zase na týden odloučit.

Ten máj mi odůvodnila tím, že jsem byl připitej, že se omlouvá, ale prostě jí to nelákalo. Nakonec se se mnou rozloučila dost chladně s tím, že si asi bude muset ujasnit priority. To jsem pochopil. A dali jsme si pouhé "ahoj".

S jejími rodiči jsem toho dne do Prahy nejel. Říkal jsem si co si asi pomysleli, když přišla domů uslzená a co  by se mě asi ptali poté, co bych s nimi jel. Nejhorší dny v našem vztahu.

V práci jsem plánoval nějaké gesto. Že jí něčím překvapím. Vytvořil jsem z keramiky takového kocoura pro štěstí i s věnováním. A pak už jsem musel zaúkolovat kolegu, aby zaobstaral věci, které jsem potřeboval, a které jsem chtěl, aby jí zastihly v Brně. On skončil v práci dříve. Pak jsem si ten balíček s růžemi, dopisem, bonbonierou a tím kocourem vyzvedl a "žlutým" si to ve 2100 jel do Brna. Všechno ostatní bylo příliš drahé, nebo pomalé, tak jsem to udělal takhle a jel tam osobně, i když jsem musel vzápětí jet zpět. Druhý den ráno jsem musel být od 700 zase v práci.

Kolem půlnoci jsem dorazil na její kolej. Nechal jsem jí to předat po recepční s tím, že už jsem odešel. Ozvala se asi po 20 minutách. Řekla mi, že něco takového pro ni nikdo ještě neudělal. Poděkovala mi a byla ráda. Ptala se kde jsem. já řekl, že už na cestě na autobus. Pak když jsme se o několik dnů později sešli. Byl to fajn večer, až do té doby, než jsme odcházeli z té večeře a pak si sedli na lavičku a přivedla se řeč na to, co jsem pro ni udělal, přes což jsme se dostali zase k tomu "problému" minulého týdne. Najednou mi začala říkat, že jí strašně analyzuju a psychuju, že nám to strašně neklape. Brečela a já tomu nerozuměl. Pověděl jsem jí, že se přeci nebudu přetvařovat, když mi něco vadí. Řekl jsem, že tím dávám najevo, že mi není lhostejná, že mi na ní záleží. že ji miluju. ale já už to od ní více neslyšel.

Jeli jsme k ní domů. Byla už klidnější, ale přesto v slzách. "Sakra, to už mě ti její rodiče zabijou, " pomyslel jsem si. Když se jí její mamka zeptala, jestli brečí, odpověděla, že to je jen z kouře. Znělo to opravdu hodně přesvědčivě. Ten večer jsme spolu zase spali.

Byl jsem za ní pak ještě po týdnu jednou v Brně. Musela se učit na veledůležitou zkoušku. Měli jsme zaplacený pokoj u ní na koleji. Neměli jsme se potom vidět asi dalších 14 dní, které trávila ležením v bichlích. Během té doby jsme si psali, občas i zavolali. Ale později to začalo upadat. Třeba se mi den neozvala. Pak mi najednou zavolala z auta a ukončila to tak, že pospíchá, že se mi ozve večer. k tomu už ale nedošlo. Další den jsem jí nepsal. A napsala třeba den poté, jakoby se nic nestalo. Pak jsem jí zavolal den před zkouškou na její narozeniny. Hovor trval jen pár minut, že musí končit, že je strašně nervózní. Tu zkoušku neudělala. Napsala mi: "Fakt na hovno. horší otázky jsem si vytáhnout už vážně nemohla. musím jít znova… alt" Byla hodně zklamaná, to chápu. Ale já byl taky naštvanej tím jak vázne ta komunikace. Byl jsem v práci a odepsal jí až po několika hodinách: "alt. jsem věřil, že to vyjde, když jsi tomu tolik věnoval, ale asi toho je přespříliš. Vyjde to příště! " Reakce přišla až po dvou dnech:"Ahoj, nebudeš mít v neděli čas? Myslím, že si musíme promluvit." Asi to mluví za vše.

Ty zprávy byly najednou tak chladné a nechápal jsem proč až v neděli. vždyŤ se máme vidět už v pátek. Zeptal jsem se, jestli je v Táboře, že za ní sjedu, že nebudeme čekat až do neděle.

Byla doma sama. Na zahradě se učila. Uvítala mě s úsměvem a posadili jsme se ke stolu. Řekla, že je ráda, že jsem přijel, já jsem přitakal. Nabídla mi čaj. Pak jsem jí vybídl ať tedy povídá. "Já si myslím, že by bylo lepší se. rozejít, " znějí mi stále v hlavě ta slova. Zbytek už jsem totálně podělal. Zeptal jsem se, jestli o tom přemýšlela, jestli je rozhodnutá. Řekla, že si myslí ano, že je.

Pak jsem vytahoval minulost, vše co bylo. Nechápal jsem to. Od té příhody na přelomu dubna/května jsme spolu strávili strašně málo času. Přišlo mi to, že jsme to měli řešit, že to za to stálo. Bylo to z mé strany naprosté selhání, brečel jsem před ní a musel jsem působit jako troska. Řekla mi, že to z její strany vyprachalo, že mě už nemiluje. Byla tak chladná, jak kdyby jí někdo vyměnil.

Řekla mi, že nikoho nehledá, s nikým si nepsala, nepíše a nikoho nechce… že si chce dát do pořádku školu a být teď sama. Dala mi moje věci a řekla mi, že musím jít, že to jinak nejde, že prostě musím. a že to nemám brát jako ztrátu času ten půl rok, že bych se třeba jinak nudil, dodala s úsměvem. Prostě jak kdybych pro ni už vůbec nic neznamenal.

Hned od ní jsem jel za jejími rodiči do Prahy. Nešel jsem je o něco prosit. To jsem i zdůraznil. Jen jsem jim chtěl poděkovat za to jak se ke mě chovali. Vozili mě do Prahy. Vařili mi, když jsem u nich byl. Měl jsem tam jet asi v jiném stavu, nebo vůbec. Ale přišlo mi to jako slušnost se s nimi rozloučit.

Bylo pro mě velkým překvapením, že o tom rozchodu ještě nevěděli. Poskytli mi útěchu, a řekli mi, že jsem se jim líbil. že oproti těm ostatním klukům, kteří tam kolikrát byli. Požádal jsem je, ať jí o mé návštěvě neříkají, slíbili mi, že se tak nestane, ale to bylo bláhový.

Pak jsem nakupil další blbosti. Psal jsem si s dalšími lidmi z jejího okolí. S jejími přáteli, které jsem znal jen krátce, spíše z rychlíku. To byla největší hovadina. I její bratr jí vše řekl. Chtěl jsem něco udělat, ale nechtěl jsem psát jí, protože mi bylo jasné, že to jí akorát odradí. Tak jsem se ptal na nějaké možnosti jich… Vše se dozvěděla. Přidal jsem si hrozně.

Napsal jsem jí potom dopis a poslal veškeré věci, které měla u mě. I když jsem se v tom dopise nijak nevnucoval, neměl být tak dlouhej. Celých 6 stran. Myslím, že jí to jen ukázalo jak na ní visím. Že jí to muselo i otrávit, že to musí číst.

Zavolala mi. 20 minutový rozhovor ve friendly tónu, kdy mi řekla, že se cítí v pohodě.  Nevydržel jsem a napsal jí potom, že bychom se mohli sejít a někam zajít. Zeptala se mě, jestli si myslím, že by mi to pomohlo, či spíše ublížilo. Napsal jsem, že nevím, že to prostě jen chci. Napsala mi, že si myslí, že to není dobrý nápad, že uplynula příliš krátká doba od toho rozchodu (to bylo 14 dní), že by to nechala na červenec, kdy měla v plánu jet do Prahy. Na to jsem zareagoval tak, že si myslím, že to nic nezmění, na tom co je teď, a že bych se jí stejně chtěl na něco zeptat.

Nakonec mi po pár hodinách odpověděla, a že bude mít asi tak hodinu večer, že jindy se jí to nehodí, že musí zamakat na zkoušku. Byla strašně vyfintěná. seklo jí to, sakra. Přisedl jsem k ní do MHD a jeli jsme do města. Bavil jsem se s ní jakoby nic, ve velkém klidu a s úsměvem. Cítil jsem se na koni a sebevědomej. Jak jsme vystoupili, tak se mě zeptala, co jsem se chtěl zeptat. Tak jsem jí řekl, že v první řadě teda dobrá, že se s ní pokusím být pouhým kamarádem. a pak jsem se zeptal, jestli by měla v sobotu čas. Řekla mi, že ne, ať si nemyslím, že spolu budeme trávit nějak více času, že neví proč a že si nemyslí, že by to bylo pro něco dobrý.

Po chvíli řekla, že jí to přišlo pěkně trapný jak jsem v autobuse dělal jakoby nic, když tady máme ten problém. na to jsem měl zareagovat úplně jinak. Já jí pověděl, ať se teda nezlobí, že jsem se snažil normálně bavit. A tak jsme probírali náš vztah.

Zpočátku byla dost kyselá. Ale asi jsem na ní trochu zapůsobil, protože postupně se její postoj měnil. Myslím, že se mi docela úspěšně dařilo obhajovat nějaké věci, co se staly a držel jsem si pořád úsměv a dobrou náladu. Zmínila věci, které jí na mě štvaly, ale že hodně (v první řadě ty slevy, pak recepty, pak ty kamarády, a že zahazuju věci, že je nedotahuju do konce, že než jsem se pro něco rozhodnul (zmínila nákup drahých běžeckých bot) …). Řekla mi, že potřebuje chlapa.

Pak mi řekla, že jí naštvalo to s těmi přáteli a s rodiči. To jsem se snažil také obhájit. U těch přátel jsem řekl, že každá mince má dvě strany a jakkoliv to vypadá zoufale, tak jsem to udělal proto, že mi na ní záleželo. Pak mi řekla, že si myslí, že si teď oba musíme utřídit myšlenky.

A nakonec došlo i na otázku, jestli bych se k ní dokázal vrátit, když se tohle stalo. Já řekl, že asi ne hned, ale že určitě ano, že bychom podnikli nějaký výlet, že bychom něco zažili, že by nás to stmelilo. Řekla i, že kdyby uvažovala rozumem, tak by možná uznala, že udělala chybu, ale uvnitř to tak necítí, to už jsme se pomalu loučili… že už musí jít. Řekli jsme si prosté "ahoj".

Druhý den jsem viděl na FB fotky z diskotéky s kluky, kde na mě působila jak holka o několik let mladší. Zkrátka mi to přišlo, že dělali docela blbosti. A ty fotky tam přibývají doteď. Pořád z jedné a té samé diskotéky. A je tam strašně vysmátá. Po tom setkání jsem se jí neozýval. Ozvala se sama až za několik dnů…saturday 17:02
Čáu, přivezla jsem z Brna skoro všechny věci, takže i ty tvoje. Jsem teď v Táboře, ale ještě budu občas jezdit do Brna. Prostě až tady budeš, tak mi napiš a nějak ti to předám…Napiš mi sem, protože mi nějak nefunguje telefon.

monday 21:39Cau. Sice jsem taky v Tabore, ale ted moc nestiham. Dik, ze jsi mi vzala ty veci. Ozvu se ke konci pristiho tydne, nebo mi to klidne posli do Prahy, jestli to je pro tebe lepsi.
Né, mě to je jedno. Já jedu zítra do Brna a vrátím se v pátek. To nebudu mít sice vůbec čas, ale třeba v sobotu odpoledne by to šlo…

tuesday 13:26Na vikend uz neco mam, tak mi to prosim posli (xxxx, 182 00, Praha). Dik
no to je výborný. "> "> Jako nevim, kdy ti to pošlu, ale když je to takovej problém si to předat, tak fajn. wednesday 18:00Vsak to je v pohode. Posli to, az budes mit nekdy cas. Chat conation endSeen Wed 18:00

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1806x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak slepit, co bylo rozbito?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.07.2014 19:30 Uživatel: Davey
0-100
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Docela mne zarazilo, že se ozvala dříve, skoro o celý týden. Byli jsme domluveni na červenec, ale snad proto, že tu zkoušku udělala dříve, resp. neudělala ji.

Snad shodou náhod se ozvala v den, kdy jsem si přidal na FB jednu hezkou holku. Nevím, jestli to vidím jen já, protože to tak vidět chci, ale přijde mi, že z těch posledních zpráv vyzařuje to, že by se chtěla vidět a předat mi to osobně. Protože mi nejdříve psala, že je jí to jedno a pak, když jsem napsal, ať mi to pošle, že mám program, odpověděla docela naštvaně. ty smajlíky za tím "no to je výborný" působí dost teatrálně a ono "tak fajn" na konci té zprávy. to mi taky nepřijde, že by jí to bylo úplně fuk.

Přitom na poštu to má kousek. A nevím také proč píše, že neví, kdy mi to pošle, když psala, že v sobotu by mi to mohla předat. zrovna tak to přeci může dát i na poštu, ne? Jako vím, že to řeším hodně do detailu, že se tu strašně rozepisuju, ale chtěl jsem to celé co nejvíce přiblížit.

Mohl jsem si to od ní převzít osobně, ale nevím jestli bych na ní dokázal zapůsobit více, než-li jí takhle přes net dát najevo, že už jí nemusím vidět. je to přetvářka, rád bych jí viděl, i když se chová jak se chová, ale obávám se, že by mě to akorát potom mrzelo, že se to nepovedlo jak jsem chtěl…  

Pokud mi někdo bude chtít poradit, uvítal bych, aby mne od toho nezrazoval. Nějak se toho nechci vzdát, chtěl bych bojovat o ještě jeden pokus, protože jsem to vnímal jako něco životního. Bylo to něco naprosto jiného, než předchozí vztahy. S výjímkou posledního měsíce a něco, kdy jsme se takřka neviděli, nepřišlo mi, že by mezi námi byl nesoulad…

 
03.07.2014 19:49 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Tak jsem to povídání celé přečetla a nevím zda bdím, čí sním. Toto snad není ani realita, to je, jako když jste puberťáci a ne dva dospělí lidé. Hledáte problémy tam, kde nejsou, vymýšlíte blbosti, místo abyste si užili společné chvíle života, obzvláště pokud je vám spolu dobře. Nic si nikdy o druhém nedomýšlejte. Prostě slečna má náročné zkouškové období, tak se chová nervozně, potřebuje cítit a slyšet, že ji máte rád a Vy taky, tak se klidně zeptejte, zda Vás má ráda a říkejte si to jeden druhému často. Vždyť ty nejdůležitější věci jsou zdarma, jako dobré slovo, úsměv a vyznání lásky a vy dva děláte, jako když chce po vás někdo milion. Bóže, buďte přirození, hloupostem se zasmějte a ne rozebírat to, co nestojí ani za fajfku tabáku. Uf, nezlobte se na mně, ale píšu to od srdce. Pavla

 
03.07.2014 20:08 Uživatel: Davey
0-100
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Já Vám děkuju za odpověď. Uznávám, že jsem se v několika případech nezachoval správně, ale nemyslím si, že by to pro ten vztah mělo mít až tak fatální následky. a už vůbec ne ty hlouposti, které zmínila. Víte, já si myslím, že jsem byl na ní po většinu té doby příliš hodnej. Dnes hodní lidi neletí. Asi poznala, že jí mám velmi rád, a že si to samé myslím já o ní, že má ráda ona mne. A taky že jsem si to dlouho myslel. Chtěl bych jí říci, že jí miluju, ale je to teď jako šplíchanec do vody. Nejdříve musí začít mít ráda ona mne. A o tom to asi je, smysl tohoto tématu. o hledání cesty k někomu, kdo nás jednou pošle k vodě…

 
03.07.2014 20:21 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Jak vidíte, tak to ty "fatální" následky mělo a můžete za to oba dva. Proč se trápit, když se máte rádi? Pokud po sobě toužíte, tak se dejte dohromady a žijte v realitě a ne v domýšlení, coby, kdyby, jakby. Pavla

 
03.07.2014 20:42 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Když jsem to četla, napadlo mě to samé, co Pavlu - jak puberťáci. Souhlasím s každým slovem, které Ti Pavla napsala. Oba dva máte máslo na hlavě a nemáte si co vyčítat. Pokud by jste se dali opět dohromady, fungovalo by to pouze za předpokladu změn na obou stranách, jinak ne.

 
03.07.2014 21:06 Uživatel: Davey
0-100
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Já s tím souhlasím. Jsem si plně vědom toho, kde jsem udělal chyby, a  to uvědomění jsem projevil omluvou. Omluvil jsem se i za své jednání po tom samotném rozchodu. Ze svých chyb se dokážu poučit, nicméně jsem už asi ve fázi, kdy se mi horko těžko dostane příležitosti ukázat tu změnu. Především to, že jsem to řešil přes ty přátelé, to mi asi dost uzavírá cestu. Myslím, že to kde kdo z okruhu jejích ostatních přátel odsoudil a přitakal jejímu názoru. že to bylo dobře se rozejít. Na přátelé všichni hodně dáváme, zejména když  nás v něčem co si myslíme, podpoří.

 
03.07.2014 20:27 Uživatel: Davey
0-100
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

To je pravda, že je to nakonec mělo, ale spíše jsem narážel na zbytečnost toho, že to takhle dopadlo. Já připouštím, že na tom mám svůj podíl. Paní, tady je to bohužel tak, že touží jenom jeden. a jsem to já. A tak hledám způsob, jak tu holku znovu oslovit. a nemyslím tím 5. pád.

 
03.07.2014 20:35 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Ano, právě že také vidím zbytečnost, jak jste to skončili. Možná Vás má také ráda, jen je ráda, když ji dobýváte. Pokuste se ještě o jeden pokus sblížení, nebo jí to napište, to Vám jde dobře, nebo jí dejte odkaz na toto téma. Jistě zde napíší své postřehy i jiní. Pavla 

 
03.07.2014 20:53 Uživatel: Davey
0-100
Téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Text uživatele: 

Mám za to, že problémy, které způsobily to, že mě přestala mít ráda v tom pravém smyslu, že si je uvnitř příliš nafukovala, malichernostem přikládala velkou váhu. A kolikráte nešlo ani o malichernosti, ale docela normální věci. Kdepak, nemyslím si, že by měla ráda, že jí dobývám. To ne. Uvažte, když byste se s někým rozešla, řekla mu, že už ho nemilujete, ať se o nic nepokouší. já myslím, že už byste jím dobývána nechtěla být. A vidíte? Přesto chci nějak bojovat, přesto jí chci přimět, aby přišla na to, že to nebylo správné rozhodnutí. Rozhodně jí nemohu dát odkaz na toto téma. Vnímala by to pouze jako další projev mé slabosti a zase bych si pohoršil. I pouhé napsání mne od ní může oddálit. V této situaci je možná vůbec nejlepší předstírat určité odpoutání, lhostejnost a snad se za čas ozve, ale i tak po ní nebudu moc nedočkavě skočit.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod kvůli malichernostem - jak získat přítelkyni zpět?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 260x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 474x
Nemohu se odpoutat 4 569x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 496x
Opustil mě milenec 4 553x
Rozchod se ženatým mužem 12 697x
Rozchod po 6 letech 10 739x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 754x
Má cenu doufat v návrat? 5 608x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 871x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173863
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny