mojra.cz

Téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou

07.05.2014 20:12
Uživatel: sunflower
Věk:  22
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Zdravím alt chtěla bych znát nějaké názory na mou zamotanou situaci…

Takže po roce a půl vztahu (12/2012-04/2014), někdy velice krušného někdy pěkného, jsme to s přítelem vzdali? ukončili? sama nevím… Já mu řekla, že konec a on že potřebuje pauzu. Prý toho na něj bylo moc, protože letos končím školu a chtěla jsem například vědět jeho názor na naše společné bydlení. Je mu je 25 let, bydlí u rodičů, má vše na co si vzpomene, takže proč by takový luxus měnil že? alt

Já - v podstatě se sama o sebe starám již od 15 let, studuji a ráda bych měla nějakou svou domácnost výhledově alt samozřejmě až najdu práci. Dál. Přítel má velice důvěrný vztah "přes Internet" s nějakou slečnou odkudsi zdaleka, o které mi neustále básnil, že je úžasná, a že by s ní byl kdyby bydlela blízko. To mi říkal na začátku vztahu, kdy prý ještě nevěděl, co bude mezi náma. Dobrá, ale bylo už kvůli ní tolik hádek, že to ani nespočítám. No a co se nestalo, přítelovi přišlo, že na něj nějak asi tlačím se vším a prostě podle mě unikl z "reality" do virtuality a rozhodl se za slečnou jet asi 200km. Prostě jen tak, na pokec. Jenže on mi navíc lhal, celý týden, že prý pojede za kamarádem. Já samozřejmě podle jeho výmluv poznala, že za kamarádem asi nepojede alt nicméně, v den kdy za ní jel, jsme spolu večer měli být. Celý den se mi neozval a tak jsem mu večer zavolala, kde tedy je? On mi nebyl schopný do telefonu říct pravdu a tak mi opět něco nalhal, řekla jsem fajn, pozdravuj kamaráda. A šla jsem se bavit s přáteli.

Ještě ten večer mi přišla srdceryvná omluvná smska, že se mi hrozně moc omlouvá, že mi zapomněl napsat a že ke mně nebyl upřímný a moc toho lituje. Na to jsem mu napsala, že je ubohý. Protože já opravdu nesnesu lež a neupřímnost, i přesto že to věděl, lhal mi kvůli nějaké pipině, kterou ani pořádně nezná a myslí si, že jako co?? Já byla tak vytočená, že dotyčné jsem poděkovala za rozvrácení vztahu a nazvala jí mrchou. Vím, nechala jsem se unést, ale přišlo mi, že kdyby ona tu nebyla, tak by mi kvůli ní prostě nelhal. Dobrá udělala jsem také chybu. A vlastně je pravda, že mám snížené seběvědomí vůbec ještě z předchozího vztahu  - to by bylo na dlouho…Problém je hlavně v tom, že přítel nikdy nic neřeší, všechno musí být po jeho, je hrozně sobecký, vždy když někam jede na festival, najde si tam nějakou "kamarádku" se kterou si píše po FB. Dobrá, kamarádky beru, ale tohle je moc. Chápu, že si tím asi zvyšuje ego anebo je také raněný od jeho první lásky, která ho prý opustila kvůli jinému. Přijde mi, že to chce nějak všechno dohnat a neuvědomuje si, jak se potom cítím já. Navíc k tomu holduje alkoholu a tak jsem si občas vyslechla hodně ošklivé věci, za které se mi potom opět omlouval atd… Jenže já už nevím co si myslet. Po měsíci, co jsme spolu nekomunikovali, jsme se sešli na jedné slavnosti, on se ke mně choval jakobysme spolu stále byli. Chytal mě, dotýkal se mě, prostě jako dříve. pak jsme se viděli ještě jednou, ale to už takové nebylo. Najednou mi začal vše vyčítat, že za to můžu já, že kdybych ho nechala být, tak by mi to jednou přiznal, že za ní byl atd… Já to prostě neberu, primárně mi lhal on! No a prý se prostě nepřenese přes to, že jsem se odvážila jí napsat. Takže vlastně já jsem nakonec ta špatná. No a dal mi tedy pěknou sodu za to všechno a vyčetl mi i věci půl roku staré. Choval se ke mně opravdu ošklivě a tak jsme tedy každý šel radši domů. Připomínám že byl dost opilý. Večer mi napsal opět několik zpráv, že se takhle chovat neměl, že je mu to hrozně líto, a že mě moc rád viděl a děkoval mi za hezký den. Tak to už jsem opravdu nechápala a jen jsem mu napsala, že aspoň vím, že to nechce nějak zapomenout a pokusit se spravit náš vztah a přiznat i svou chybu. On mi na to napsal jen, že teď ne…teď to ještě nepůjde. Tak ale kdy si jako představuje, že to půjde? Popravdě si myslím, že snad potkám lepšího chlapa, kterému na mně bude záležet více a nebude sobecký a nebude mi lhát. No a už jsem mu neodepsala. On mi druhý den opět něco psal…ale neodpovídám, snažím se nekomunikovat. Nevím, myslíte si, že mu za čas dojde o co přišel? Nebo proč mě tedy pořád kontaktuje? Oba potřebujeme čas…Ale nevyznám se v něm. Asi je uražený nebo co já vím, ale tak proč mě pořád kontaktuje? To to chlapi mají opravdu takhle jednoduché na to všechno zapomenout a dělat že jsme kamarádi?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1320x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co bude dál?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.05.2014 05:03 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou
Text uživatele: 

Zkus si to přečíst po sobě jako by jsi četla cizí příběh, možná ti to dojde, co máš udělat. Jinak k jeho chování. víš, že takto vždy reagují násilníci? Prvně ženu udeří a pak se stašně omlouvají a přijde doba, kdy se už neomluví.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možnost návratu 4 167x
Paradox rozchodu 4 260x
Rozešli jsme se ale miluje mě 1 238x
Rozchod kvůli biologickému otci 8 432x
Pauza nebo rozchod? Jak se chovat při pauze. 13 600x
Ex si semnou asi hraje 9 654x
Rozchod - jak jí získat zpět 13 846x
Chtěla pauzu a rád bych ji donutil k jakékoliv akci i negativní 9 711x
Rozchod s přítelkyní 1 696x
Bývalý přítel chodí s mou sousedkou - nechci je už potkávat a zvažuju psychologa 5 762x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15866
Počet odpovědí celkem: 172061
Počet registrovaných: 4789 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Jak dlouho cekat s intimnostmi
Nejkomentovanější za 7 dní: Kamarádka mě chce psát v 5 hodin ráno.
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny