Téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou

07.05.2014 20:12
Uživatel: sunflower
Věk:  22
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Zdravím alt chtěla bych znát nějaké názory na mou zamotanou situaci…

Takže po roce a půl vztahu (12/2012-04/2014), někdy velice krušného někdy pěkného, jsme to s přítelem vzdali? ukončili? sama nevím… Já mu řekla, že konec a on že potřebuje pauzu. Prý toho na něj bylo moc, protože letos končím školu a chtěla jsem například vědět jeho názor na naše společné bydlení. Je mu je 25 let, bydlí u rodičů, má vše na co si vzpomene, takže proč by takový luxus měnil že? alt

Já - v podstatě se sama o sebe starám již od 15 let, studuji a ráda bych měla nějakou svou domácnost výhledově alt samozřejmě až najdu práci. Dál. Přítel má velice důvěrný vztah "přes Internet" s nějakou slečnou odkudsi zdaleka, o které mi neustále básnil, že je úžasná, a že by s ní byl kdyby bydlela blízko. To mi říkal na začátku vztahu, kdy prý ještě nevěděl, co bude mezi náma. Dobrá, ale bylo už kvůli ní tolik hádek, že to ani nespočítám. No a co se nestalo, přítelovi přišlo, že na něj nějak asi tlačím se vším a prostě podle mě unikl z "reality" do virtuality a rozhodl se za slečnou jet asi 200km. Prostě jen tak, na pokec. Jenže on mi navíc lhal, celý týden, že prý pojede za kamarádem. Já samozřejmě podle jeho výmluv poznala, že za kamarádem asi nepojede alt nicméně, v den kdy za ní jel, jsme spolu večer měli být. Celý den se mi neozval a tak jsem mu večer zavolala, kde tedy je? On mi nebyl schopný do telefonu říct pravdu a tak mi opět něco nalhal, řekla jsem fajn, pozdravuj kamaráda. A šla jsem se bavit s přáteli.

Ještě ten večer mi přišla srdceryvná omluvná smska, že se mi hrozně moc omlouvá, že mi zapomněl napsat a že ke mně nebyl upřímný a moc toho lituje. Na to jsem mu napsala, že je ubohý. Protože já opravdu nesnesu lež a neupřímnost, i přesto že to věděl, lhal mi kvůli nějaké pipině, kterou ani pořádně nezná a myslí si, že jako co?? Já byla tak vytočená, že dotyčné jsem poděkovala za rozvrácení vztahu a nazvala jí mrchou. Vím, nechala jsem se unést, ale přišlo mi, že kdyby ona tu nebyla, tak by mi kvůli ní prostě nelhal. Dobrá udělala jsem také chybu. A vlastně je pravda, že mám snížené seběvědomí vůbec ještě z předchozího vztahu  - to by bylo na dlouho…Problém je hlavně v tom, že přítel nikdy nic neřeší, všechno musí být po jeho, je hrozně sobecký, vždy když někam jede na festival, najde si tam nějakou "kamarádku" se kterou si píše po FB. Dobrá, kamarádky beru, ale tohle je moc. Chápu, že si tím asi zvyšuje ego anebo je také raněný od jeho první lásky, která ho prý opustila kvůli jinému. Přijde mi, že to chce nějak všechno dohnat a neuvědomuje si, jak se potom cítím já. Navíc k tomu holduje alkoholu a tak jsem si občas vyslechla hodně ošklivé věci, za které se mi potom opět omlouval atd… Jenže já už nevím co si myslet. Po měsíci, co jsme spolu nekomunikovali, jsme se sešli na jedné slavnosti, on se ke mně choval jakobysme spolu stále byli. Chytal mě, dotýkal se mě, prostě jako dříve. pak jsme se viděli ještě jednou, ale to už takové nebylo. Najednou mi začal vše vyčítat, že za to můžu já, že kdybych ho nechala být, tak by mi to jednou přiznal, že za ní byl atd… Já to prostě neberu, primárně mi lhal on! No a prý se prostě nepřenese přes to, že jsem se odvážila jí napsat. Takže vlastně já jsem nakonec ta špatná. No a dal mi tedy pěknou sodu za to všechno a vyčetl mi i věci půl roku staré. Choval se ke mně opravdu ošklivě a tak jsme tedy každý šel radši domů. Připomínám že byl dost opilý. Večer mi napsal opět několik zpráv, že se takhle chovat neměl, že je mu to hrozně líto, a že mě moc rád viděl a děkoval mi za hezký den. Tak to už jsem opravdu nechápala a jen jsem mu napsala, že aspoň vím, že to nechce nějak zapomenout a pokusit se spravit náš vztah a přiznat i svou chybu. On mi na to napsal jen, že teď ne…teď to ještě nepůjde. Tak ale kdy si jako představuje, že to půjde? Popravdě si myslím, že snad potkám lepšího chlapa, kterému na mně bude záležet více a nebude sobecký a nebude mi lhát. No a už jsem mu neodepsala. On mi druhý den opět něco psal…ale neodpovídám, snažím se nekomunikovat. Nevím, myslíte si, že mu za čas dojde o co přišel? Nebo proč mě tedy pořád kontaktuje? Oba potřebujeme čas…Ale nevyznám se v něm. Asi je uražený nebo co já vím, ale tak proč mě pořád kontaktuje? To to chlapi mají opravdu takhle jednoduché na to všechno zapomenout a dělat že jsme kamarádi?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1469x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co bude dál?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.05.2014 05:03 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou
Text uživatele: 

Zkus si to přečíst po sobě jako by jsi četla cizí příběh, možná ti to dojde, co máš udělat. Jinak k jeho chování. víš, že takto vždy reagují násilníci? Prvně ženu udeří a pak se stašně omlouvají a přijde doba, kdy se už neomluví.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod s přítelem - měl rád mamahotel a začal si něco s cizí holkou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 238x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 469x
Nemohu se odpoutat 4 567x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 493x
Opustil mě milenec 4 552x
Rozchod se ženatým mužem 12 697x
Rozchod po 6 letech 10 738x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 753x
Má cenu doufat v návrat? 5 608x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 868x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173858
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny