Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět

19.04.2015 18:35
Uživatel: Anita
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Potřebovala bych poradit už  si nevím sama rady. Měla jsem tři měsíce vztah s chlapem (34 let) seznámily jsme se v práci, připisuji je rozvedenej a děti zatím nemá. V práci jsem ho obdivovala a byla sním sranda a zároveň na mě působil přirozeně, klidním a vyrovnáním dojmem. Musím říct že mě nějak ani ze začátku nepřitahoval. Pozval mě na kafe…  a změnilo se to až když jsem s ním začala spát, tak sex sním pro mě byl vzrušující. Vůbec jsem se sním nenudila.  

Když jsem sním chodila dal mi od bytu klíče. A teťkom přiznávám lituji toho co jsem udělala! Nechoval se ke mně nějak hnusně, byl na mě ze začátku hodný, milý a pozorný.

Jenže  jsem udělala chybu - odjela jsem na dovolenou a po 11 dnech  když jsem se vrátila do práce, tak nějak  jsme si řekla že mě to s ním nebaví nevím co to do mě vjelo!

Přestali jsme spolu spát a nebavily jsme se spolu ani moc v práci. Je pravda že jsme to ani jeden nechtěli řešit ani jsem si nepsali.

Pak, ale dal výpověď v práci (nebylo to kvůli mě) odešel do Rakouska. No a já jak jsem se to dozvěděla tak jsem mu okamžitě  praskla s klíčena od bytu, ať  si je vezme… vůbec nevím co to do mě vjelo, přitom mi říkal ať si je nechám. Druhý den mi dovezl věci které jsem u něho měla.

No a pak jsem celou noc probrečela, zjistila jsem že jsme byla do něho zamilována  a to jsem si to přiznat ani nechtěla.  

Pak jsem za ním po měsíci přijela dva dny jsem u něho spala  a jaksi to nebylo ono. No pak jsem se mu ozvala na Silvestra 2014 byla jsem v práci a nechtěla jsem být sama, tak jsem za ním přijela do baru před tím jsem mu napsala pár SMS, ale neozval se mi. Když už jsem byla v baru tak jsme se jenom pozdravili a vůbec jsme se nevšímali a mě to strašně štvalo  od něho.

No a pak jsem na něho byla naštvána napsala jsem mu že je č***k měsíc jsem se sním nebavila a pak se mi ozval  za se jsem si začaly psát po měsíci jsem za nim přijela na jednu noc, ale nebylo to ono mám pocit že se trápím kvůli němu, pořád na něho myslím do konce jsem mu napsala jestli by jsme to nedali znovu dohromady - neodepsal mi na to.  

Tak já vám nevím chci toho moc nebo je chyba někde u mě že jsem mu ublížila a tak? Nevím co mám dělat potřebuji poradit.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2422x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Rozešla jsem se sním a teťkom na něho nemužu přestat myslet
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.04.2015 20:52 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Text uživatele: 

Kolik je Ti let jsi nějak zapomněla napsat. Předpokládám, že jsi ještě hodně mladá … i pro něj. Protože on je zralý chlap a když si o sobě přečetl, že je č****, co myslíš, má to zapotřebí?

 
20.04.2015 09:47 Uživatel: Tanagela
Věk:  36
Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Text uživatele: 

Být tím chlapem, tak bych na Tvoje SMSzprávy apod. vůbec nereagovala. Pokud o někoho stojím, tak bych mu č******* nemohla nikdy napsat. Z Tebe mám pocit, že bojuješ s pubertou. Raději si na vážný vztah pár let ještě počkej, až dozraješ.   Ono mít s někým SEX není důkazem dospělosti.

 
20.04.2015 10:51 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Text uživatele: 

Ty hlavně nevíš, co chceš a jsi nepřiměřeně výbušná. Jednou Tě přestal bavit, když jsi se vrátila z dovolené, pak jsi mu okamžitě práskla s klíčema od bytu, které Ti před tím dal, a to jen proto, že dal výpověď a odešel za prací do Rakouska, pak zase se Ti po něm zastesklo na Silvestra, kam si za ním přijela do baru i přes to, že Ti na Tvoje sms neodpovídal, kdy jsi se pak čertila, že si Tě nevšímal, tak jsi mu poslala vulgární sms. A po tom všem se divíš, že Ti neodpovídá na Tvoje sms o tom, jestli by jste do nedali znovu dohromady??? Nejdřív zamakej na svém sebeovládání, a pak teprve hledej někoho na vztah, tedy pokud máš zájem o vztah a ne jen o sex.

 
20.04.2015 13:23 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Text uživatele: 

Jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva! Tys ho odkopla a on se podle toho zaridil. Nevim, co po nem jeste chces? Mne se zda, ze hlavne nedokazes byt sama a hlavne ani nevis, co  chces.

 
20.04.2015 17:59 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Text uživatele: 

Dobrý den. Požádla jste o smazání tématu, ale bohužel jste neuvedla emailovou adresu. Ke smazání tématu na žádost pisatele vizte více zde.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod s přítelem - nemůžu na něj zapomenout a chtěla bych ho zpět
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1354x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2615x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2071x
Nemohu se odpoutat 6 1964x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1709x
Opustil mě milenec 5 2817x
Rozchod se ženatým mužem 15 2181x
Rozchod po 6 letech 12 1950x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1891x
Má cenu doufat v návrat? 7 2411x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny