Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?

03.09.2016 14:19
Uživatel: Rambutan
Věk:  28

Město: Rambutan

Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

v polovině srpna 2016 jsme se rozešli s moji bývalou přítelkyní. Rozchod jsem nesl celkem v pohodě (trápilo mě to hodně asi dva dny, ale potom to nebylo nějak intezivní). V pátek 2. září jsem se dozvěděl, že má něco s nějakým Francouzem protože dávala jeho fotky na facebook, že jí chybí. Trochu mě to mrzelo, že si během 14 dnů našla nového přítele i když říkala, že vztah nechce, ale bral jsem to, že mě nechtěla zranit. Problém však nastal dneska (03.09.2016) (3. září 2016), kdy si mě její kámoška přidala na přítele na facebooku a já viděl jejich společné výlety, kdy na těch fotkách byla jak její kámoška tak i moje bývalá přítelkyně s dotyčným Francouzem. Na tom by opět nebylo nic špatného, ale problematické bylo datum fotek - začátek srpna. Celkem mě to ranilo, protože jsem začátkem srpna měl fakt těžké období a v tu dobu jsem jí jako přítelkyni opravdu potřeboval - prostě jsem někoho potřeboval abych se mu svěřil. Místo toho mi právě v té době říkala, jak nemá čas nebo jak musí jet do horského města Pai u hranic s Barmou se svým tatínkem, kterého dlouho neviděla (přitom jsem dneska (03.09.2016) viděl fotky jak si tam užívala s Francouzem). Navíc nějak nechápu, že si nepromyslela, že ukončit vztah s dlouhodobým potenciálem kvůli člověku, který je tady na 14 dní a potom zmizí do Evropy a nikdy se nevrátí, není úplně šťastné rozhodnutí. Teď tedy přišla o 2 přítele během 14 dní.  

Problém však je, že mě to celkem dostalo a navíc si myslím, že jí asi pořád milu - prostě to asi vyplavalo na povrh. Je to zvláštní, že miluju tak krutého člověka, ale beru to tak, že nikdo není dokonalý.  

Chci se tedy zeptat co je nejlepší způsob na zbavení se této depky.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2728x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak se nejlíp dostat z rochodu ?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.09.2016 15:24 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

I když připustíme, že nebyla k Tobě tak úplně upřímná, těžko soudit, zda-li její jednání bylo "kruté". Čteme pouze Tvoji verzi. Nevíme, jak jste spolu byli dlouho, jak často jste se vídali, zda-li jste spolu bydleli či ne, jaký byl Váš vztah, zda-li spíše již nějak neskřípal, proto ke konci již ten druhý atd. atd.

Co dělat? Nepátrat po fb a zaměstnat své tělo i mysl - práce, koníčky, aktivity, sport atd.

Poněkud mě zaráží, jak píšeš, že: "Navíc nějak nechápu, že si nepromyslela, že ukončit vztah s dlouhodobým potenciálem kvůli člověku, který je tady na 14 dní a potom zmizí do Evropy a nikdy se nevrátí, není úplně šťastné rozhodnutí."

1) Jak můžeš vědět, že její rozhodnutí není úplně šťastné? Ona se může cítit šťastná, aniž by se Ti o tom chtěla či musela svěřovat.

2) Jak můžeš vědět, že onen Francouz zmizí, už se sem nikdy nevrátí, že spolu nebudou dále v kontaktu a nebudou se dále vídat? Žijeme v době mnoha možností.

3) Kdyby jsi byl pro ní perspektivní dlouhodobý potenciál, nerozcházela by se s Tebou. Tady z Tebe cítím spíše uražené Tvé ego.

 
03.09.2016 15:59 Uživatel: Rambutan
Věk:  28

Město:Chiang Mai

Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

Kruté chování beru v tom, že fakt jsem měl blbé období a potřeboval jsem jí. Místo toho aby ale byla se mnou, tak jela s Frantíkem na výlet. Byli jsme spolu pár měsíců a přestěhoval jsem se k ní do čtvrti (asi 200 metrů od jejího domu). Ona je studentka, takže bydlí s kamarádama ze střední školy v pronajatém baráku. Vídali jsme se jak jsme měli oba čas - takže víkendy jsme trávili spolu (krom těch posledních dvou, které chtěla trávit s "tatínkem") a chodili jsme spolu na večeře a večer jsme byli spolu. Určitě se chceš zeptat proč jsme spolu nebydleli, ale já jí nechtěl omezovat. Ona si v předchozím vztahu stěžovala na to, že její bývalý jí pořád kontroloval a musela se ho na všechno ptát a být pořád s ním. Bydlela se svýma kamarádama ze střední, takže nevím proč by se kvůli mě měla stěhovat, když to místo měla ráda.  

 

S tím dlouhodobým potenciálem to myslím v tom, že jsme spolu plánovali, že až dostuduje tak pojedeme do Austrálie nebo do Anglie protože ona tam vždycky chtěla jet.  

 

S Francouzem se už neuvidí, protože mi říkala, že má Francouz údajně ženu a do Thajska asi taky brzo nepřijede - Thajsko není zase tak blízká země, že tady Evropani jezdí co půl roku.  

 

Mě to osobně mrzí, protože když se tady mluví o egu, tak já si nemyslím, že bych na ní byl nějak striktní. Ona měla třeba částečný úvazek v baru a já jí nikdy nekontroloval co dělá nebo s kým tam je. Já to bral tak, že pokud někoho miluju tak mu věřím. Bohužel se s tím Francouzem potkala v jednom z posledních dnů než dala výpověď.  

 

To mě taky přivádí k otázce jestli příště nemám více kontrolovat přítelkyně co dělají. Mi je to ale proti srsti někoho kontrolovat nebo mu pátrat po facebooku (ty fotky jsem našel dneska (03.09.2016) náhodou). Sám to nemám rád, tak to nebudu dělat ani druhým.  

 
03.09.2016 16:40 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

Studentka ze střední školy - to je mladá holka, která asi nemá ještě zájem o dlouhodobé vztahy. V jejím věku je častý střídání normální, chce se vyblbnout. Už jen to její mládí mohlo napovědět, že by bylo lepší si nedělat iluze. I její plány do  budoucna se mohou měnit.

Rozhodně budoucí přítelkyně víc nekontroluj, naštěstí to dělat nechceš a nic bys tím nezměnil. Jen by z tebe měly hrůzu nebo by od tebe okamžitě šly pryč.

Žij si svůj život a jakkoliv se zaměstnávej, jak už bylo výše zmíněno.

 
03.09.2016 17:29 Uživatel: Rambutan
Věk:  28

Město:Chiang Mai

Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

Já bych to jenom upřesnil. Ona chodí na vysokou školu (studuje učitelství) a žije s kamarádkama z bývalé střední, protože ony se přestěhovaly do Chiang Mai z jiného města, ale znají se už dlouho, takže mají spolu pronajatý dům. Ty ostatní studujou na dalších univerzitách. Měl jsem to blbě napsané a mohl bych vypadat trochu pedofilně

 

Je pravda, že ona chce asi experimentovat, protože předtím měla jenom toho Thajce.  

 

Já jsem se pokoušel zaměstnat a celkem to vycházelo až do dneška.  

 
04.09.2016 18:52 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

A z tve strany se jednalo  skutecne o vazny vztah? Jak dlouho jste spolu chodili?
Samozrejme, kdyz si nekdo behem vztahu najde nekoho jineho, hodne to rani a i nastve. Takove veci se proste nedelaji (ale deji se). Ruku na srdce: ty jsi byl vzdycky verny??

 
04.09.2016 10:52 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Text uživatele: 

Ahoj, přečti si a více pochopíš co cítíš a jak to prožíváš:  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod ve vztahu - jak se z toho dostat a nezbláznit se?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1444x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2711x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2119x
Nemohu se odpoutat 6 2021x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1760x
Opustil mě milenec 5 2923x
Rozchod se ženatým mužem 15 2225x
Rozchod po 6 letech 12 2050x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1979x
Má cenu doufat v návrat? 7 2468x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny