Téma: Rozešel se se mnou kvůli velké dálce a teď toho lituje a oba se trápíme - co bude dál?

10.04.2019 13:13
Uživatel: Bibi
Věk:  17
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den,

přítel se se mnou před pár dny, již po měsíci, rozešel.

Předtím, než jsme byli spolu, nás spojovalo krásné přátelství. Není to jenom čistě z mého pohledu, on vždy říkal to samé. Řekli jsme si, že to zkusíme dát dohromady, jelikož jsme si skvěle rozuměli. Ve vztahu nebyla jediná chybička, do doby, než přítel začínal pochybovat o tom, zda má náš vztah smysl. Z ničeho nic se se mnou rozešel. Důvodem byla vzdálenost 200 kilometrů, která nás dělila od sebe. Ano, byl to vztah na dálku, ale nikdo z nás nestrádal. Byli jsme šťastní, snažili jsme si to vynahradit, často jsme si denně psali, volali, neustále jsme byli v kontaktu.

Po rozchodu mi řekl, že mě stále miluje, že mu chybím, a že je neskutečně zmatený a neví, co má dělat. Oba se trápíme. Teď se navíc i bojí, že mě ztratí, jelikož jsem mu naznačila, že si nejsem jistá, jestli s ním dokáži opět jenom kamarádit. Jelikož jsme oba ještě nezletilí studenti, tak je těžké se vídat. Problém je ten, že ani jeden nevíme, jak máme komplikace vyřešit. Za dva měsíce mu bude osmnáct, dělá si autoškolu, tak by časem nemusel dojíždět vlakem a vše by bylo snazší. On jenom nevěří, nebo věřit nechce. Vážně si s tím lámu hlavu, jelikož si myslím, že když lidé mají hezký vztah a mají se rádi, tak je zbytečné vztah ukončovat. I přes tu dálku, ale zase to není půlka světa.

Byla bych ráda za každou radu, děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2073x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevíme, co dále dělat
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.04.2019 18:16 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozešel se se mnou kvůli velké dálce a teď toho lituje a oba se trápíme - co bude dál?
Text uživatele: 

Ahoj. On od tebe bydlí 200 km. to je strašně moc. Počítám, že to může být přes dvě hodiny cesty autobusem? Je od tebe hodně daleko a nevíš, co on tam všechno dělá. Pokud nemáte ani společné zmámé, tak se to nemáš ani jak dozvědět. Je to sice vztah na dálku, ale ne nadarmo se říká, že láska i hory přenáší. Jsou páry, které to vydrželi. Já mám spíš dojem, že tam potkal ještě nějakou jinou holku a tebe si chce nechat otevřenou jako zadní vrátka, kdyby mu to sní nevyšlo a tebe teď jen tahá za nos. Když má někdo někoho rád, tak s ním chce být a jde i přes mrtvoly. Tenhle to dělá opačně a tudíš si troufám odhadnout, že nějak zvlášt do tebe zamilovaný není. Promin, že ti to říkám tvrdě. Mám ve zvyku psát, co si myslím. Ale třeba ti tady napíše někdo něco pozitivnějšího.  

 
10.04.2019 18:22 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozešel se se mnou kvůli velké dálce a teď toho lituje a oba se trápíme - co bude dál?
Text uživatele: 

A ohledně te rady, co máš dělat. Nikdo ti tady nemůže říkat, co máš nebo nemáš dělat, protože nikdo mu do hlavy nevidíme. Podle mě se s tím nedá dělat nic a můžeš jen sledovat jeho chování. At se ho zeptáš na cokoliv, tak ti řekne jenom to co mu vyhovuje.   Takže i kdyby v tom byla jiná, tak se ti k tomu nepřizná.

Spíš bych ti poradila aspon to, co dělat nemáš - nepros ho o návrat, protože když tě někdo nechce, tak s tím nenaděláš vůbec nic.  

 
05.07.2019 07:53 Uživatel: Reiley
Věk:  16
Téma: Rozešel se se mnou kvůli velké dálce a teď toho lituje a oba se trápíme - co bude dál?
Text uživatele: 

Dobrý den, právě si procházím úplně stejnou situací. Stejný důvod rozchodu, stejná vzdálenost. Všechno. Bývalý mi také tvrdí, že mě stále miluje. Vůbec nevím co dělat. Já bez něj neslutečně trpím a chci ho zpátky, ale on neví co s tîm má dělat. Dálku nezvládá, i když si myslím, že pokud miluje, tak by to mohl vydržet. : (navíc stejně, už mu je 18, bude maturovat a mohl by potom jezdit častěji. Fakt moc mě to mrzí a nevím, jak udělat, aby změnil nazor.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozešel se se mnou kvůli velké dálce a teď toho lituje a oba se trápíme - co bude dál?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1403x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2668x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2096x
Nemohu se odpoutat 6 1992x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1737x
Opustil mě milenec 5 2878x
Rozchod se ženatým mužem 15 2201x
Rozchod po 6 letech 12 2015x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1932x
Má cenu doufat v návrat? 7 2442x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny