Téma: Lidi jsou zlí, jsou pro ně důležité jen výsledky a kvalitu ostatních posuzují dle výše IQ

02.04.2018 22:56
Uživatel: mňam
Věk:  18
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj.

Prvně chci se jen vypsat a vyzpovídat, řešení neočekávám, jen se vypsat a pomoct si. Už asi 8 měsíců (07/2017-03/2018) mám nevím jestli depresi ale prostě se cítím hrozně špatně snažím se to potlačovat ale nejde to. Je tu víc věcí co mě štve nebo co mi způsobují ten stav v kterým aktuálně jsem.

Začnu třeba tím že jsem velice nahněvaný na dnešní lidi jak jsou skoro všichni zlý, soudí ostatní podle totálních hovadin, někdo má jinej názor a už dostává bídu od ostatních, a těch lidí je tolik že mě to štve. Prostě potkávám takový lidi všude jdu na praxi něco se mi nepodaří (u mě naprosto obyklá věc) a mistr začne píčovat jak kdybych to udělal naschvál přitom jsem se snažil měl i určitý postup i myšlení jak bych to mohl udělat líp nebo i vůbec udělat. Lidi to nedocení daj mi bídu jsem akorát nasranej a už se mi nechce pak nic dělat jen čumím a je mi vše jedno.

Další věc co mě štve je moje IQ nebo spíš jak média vyzdvihují IQ jak kdyby to bylo něco velice důležitého všude se to propaguje jsou o tom různé články nebo jsou i jedinci kteří se cítí více důležitý než ostatní jen kvůli tomu že jim podle IQ testu vyšlo větší číslo. Mně vyšlo 102 což je průměr ale moc tomu nevěřím, protože snad nikdo z naší třídy (a to jsem na učilišti) nemá nižší IQ jak já ani jsem nikoho takového nepotkal přímo a přitom se to bere jako průměr?

Jsem celkově takový trochu zpomalenější a tak, hodně věcí mi nejde, zapomínám občas i jak se píše určitý písmeno a trvá mi pár sekund než si vzpomenu občas si nevzpomenu vůbec a vždycky řeknu kámošovi hej kámo jak se píše K alt Sice je mi trapně ale co mi zbývá?

Nebo tak ale to si myslím že je spojený s tím že mi je na nic tak nemám energii žít pořádně a je to takový suchý, nebo je můj mozek opravdu tak strašně k hovnu že by to bylo tím? Jsou věci co mi jdou o dost lépe i než těm co skorovaly mrdy s IQ 130+ ale o to nejde mně jde jen spíš o to jak ostatní lidi jsou schopni soudit ostatní podle čísla taky za to dávaj bídy, do toho ještě média melou svoje jak je to super jak je to důležitý a pak si připadám tak docela jako na hovno no, a přemýšlím nad takovouhle věcí dny týdny měsíce.

Ještě mě štve že se mi nedaří s holkama alt vlastně se všema co jsem si psal (ne najednou ale po jedný) mě všichni odmítly nebo ne přímo ale prostě přestaly většinou psát a tak a když už se jedná o třeba 20holek zasebou pak si začnu říkat jasný tady je někde totiž problém asi že? Občas si říkám po tolika nezdařených pokusech že prostě holt budu sám ale aspoň mám nějaký kamarády/kamarádky takže aspoň někoho s kým jsem rád a tak.

Jde jen o to se tu vypsat takhle před spaním, snad se mi bude spát líp, je mi opravdu zle. Já se tomu i směju protože bejt furt smutnej a chtít brečet je snad horší.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1896x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nechápu život a dnešní lidi
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.04.2018 16:08 Uživatel: Breberka
Věk:  20
Téma: Lidi jsou zlí, jsou pro ně důležité jen výsledky a kvalitu ostatních posuzují dle výše IQ
Text uživatele: 

Ahojky!  

Nedavno se mi děly dost podobně věci a teď vnímám tento stav jako to nejlepsi co me potkalo.  

Odesla jsem ze školy, pracuji jako uklízečka, bydlím u rodičů. Ve volném čase cvicim jógu, věnuji se ayurvede, seberozvoji. Čas, který travim sama je tím nejcennějším! Držím Ti palce, užívej si každé minuty se sebou a miluj se takový, jaký jsi, všechno je správně a vše je Dobre! )  

Tady je jedno videjko pro Tebe :  https://m.youtube.com/watch?v=etJmF4IMSG0

❤️ 

 
04.04.2018 18:46 Uživatel: mňam
Věk:  18
Téma: Lidi jsou zlí, jsou pro ně důležité jen výsledky a kvalitu ostatních posuzují dle výše IQ
Text uživatele: 

Jop díky, mrknu na to

 
08.04.2018 10:10 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Lidi jsou zlí, jsou pro ně důležité jen výsledky a kvalitu ostatních posuzují dle výše IQ
Text uživatele: 

Všichni lidé nejsou zlí, ani většina, stejně tak všechna média nevyzdvihují pouze IQ.

Mám pocit, že si ze svého okolí zbytečně vybíráš spíše a pouze to negativní, pak se pochopitelně cítíš mizerně, když své myšlenky směřuješ takto jednostranně a negativně.  

Chceš-li se cítit lépe, změň své myšlení a začni si více všímat ve svém okolí i toho hezkého a pozitivního = to je a existuje, jen je třeba to chtít vidět.

Je hezky, po škole, o víkendech a v době prázdnin můžeš dělat spoustu věcí, zájmů, aktivit a koníčků, kde poznáš i jiné lidi, pozitivní věci a zážitky, nehledě na to, že Ti to pozitivně prospěje jak fyzicky, tak psychicky.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Lidi jsou zlí, jsou pro ně důležité jen výsledky a kvalitu ostatních posuzují dle výše IQ
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám nárok na ozz? 677x
Odmítání jídla 4 1709x
Nevím co se sebou dál, cítím se v pasti 9 2396x
Péče o matku s demencí, jsem z toho v depresi 17 2413x
Nespavost a usnutí jen po pivu, bojím se alkoholismu 4 1727x
Nevím co dál 3 1594x
Já a moje kamarádka Schizofrenie 3 1502x
Strach z lidí, pronásledování, z únosu i léčby 1 1736x
Schizofrenie - znáte někoho s touto diagnózou? 7 1913x
Přítel s Aspergerovým syndomem odmítá brát antidepresiva - miluji ho, co s ním bude? 2 2143x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny