Téma: Nevím co dál

08.10.2019 09:28
Uživatel: Anonym88
Věk:  23
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Je mi 23 let a nevím co mám dělat dál. Poslední 2 roky se utápím v depresích. Udělal jsem v životě za poslední roky mnoho chyb. Nedokončil jsem střední školu a mám tak jen základní vzdělání. Práci jsem si ale našel docela dobrou na to, že jsem měl jen základní vzdělání. Bohužel přišel jsem o ní, když jsem se dostal do těch depresí a nedokázal jsem se na tu práci soustředit. Od té doby jsem prošel pár prací, ale všude stejný. Nepřijdu si "levej", ale prostě když mi někdo něco vysvětluje nedokážu se soustředit. Dále jsem ztratil dost přátel, vzhledem k tomu jak jsem se kolikrát choval v opilosti a dost jsem taky lhal. Prohrál jsem taky dost peněz na automatech. Byl jsem zamilovaný, ale dotyčná neměla o mě zájem. Ale nedivím se. Je mi 23 let a mám tak 60 kilo. Odtrhnul jsem se naprosto od sociálních sítí, s nikým nekomunikuju. Samozřejmě mám i dluhy, kdy jsem si pujčoval na hazard od různých nebankovních společností. Občas si koupím flašku a doma se vožeru do bezvědomí. Mám pocit, že můj život už nemůže být horší. Zabít se? Na to jsem moc velkej sráč. Už kolikrát jsem zkoušel změnit svůj život, ale bez výsledku. Hodně věcí jsem pokazil jen já sám a teď si to musím vyžrat se vším všudy. Naprosto jsem selhal. Važte si svých životů a neřešte kraviny, jsou tu i lidi co jsou na tom 100x hůř než vy.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.10.2019 08:44 Uživatel: rexeh
Věk:  40

Město:usti n L

Téma: Nevím co dál
Text uživatele: 

Jiste mas rodice, prarodice a pribuzne, nenechaji te padnout na same dno. Pozadej je o pomoc, nesmis na to byt sam, jinak se z toho nevyhrabes. Jsi na startu dospeleho zivota, tak jej nepromarni a zacni zit, radovat se z kazdodennich malych uspechu.

 
13.10.2019 14:51 Uživatel: Krumm
Věk:  21
Téma: Nevím co dál
Text uživatele: 

Takže tvé hlavní problémy jsou deprese a alkoholismus, pak dluhy. Pokud jsou v tvém okolí Anonymní Alkoholici, měl bys zvážit sezení. Dost možná bys tam našel i přátele, kteří byli v podobné situaci a budou schopni poradit a pomoci líp. Kdyby se ti podařilo navázat kontakt s přáteli, které jsi odstrčil, taky by to bylo fajn.  

 

https://www.anonymnialkoholici.cz/

http://www.psychoportal.cz/internetove-poradny

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevím co dál
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny