Téma: Nechci měsíčky, nechci aby mi rosla prsa, chci umřít

18.10.2012 14:20
Uživatel: Klarizka
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Poprvé jsem to před pár dny dostala, a dneska jsem měla silně zapáchající hnědý, až černý výtok. Asi by mohlo jít o infekci, ale na gyndu nechci. Sice to tak má hodně lidí ale ja nechci o tom s nikym mluvit. Je mi teprve 13. Jsem prostě jiná než ostatní.

Můj nejlepší přítel je pes a obyčejných kamarádů v mém věku mám 7. Žiju ve městě a ještě k tomu dostanu menses. Nechci s tím žít. Nechci děti chci umřít! Nedají mi prostě prášky ale já to psychicky nevydržím. Nejen samotná menses ale ještě nějaká infekce navíc! Brečím... ale v slzách se mi útěchy nedostáva.

Chci si létat ve snech s těma svojima nudnýma koňma, nechci žít tenhle život! Snažím se být tvrdá, protože nerada brečím. Mám ráda rybaření, auta, kreslení, a nechápu holky! Jsem kluk v holčičím těle a těžce za to trpím. Nejsem lesba, ale takovýhle život mi bere páru. Jsem psychicky napřed, a nerozumím si se svými vrstevníky.

Jsem taky umělecky nadaná. Všichni se na mě dívají pohledem: Bohatá, hezká, chytrá, to je nefér. Ale já trpím, tolik hrotů v mém životě. Není cesty zpátky. Smrti se bojím...

S rodiči mluvit nemůžu. Jsou pořád unavení protože jenom pracujou.

Mamce jsem řekla že mám měsíčky, a ona mi jen řekla že se s tím musím smířit jako každá holka. Ale já... já.. nechci se s tím smířit. Nechci aby mi dál rostly prsa, ani další zk*rvené "křivky" chci zůstat dítě! Nechci dospět, jít na vysokou. Ani kluci mě nezajímají. Nekouřím, nepiju, nefetuju.

Trpím. Poraďte mi alespoň s těmi měsíčky. Mám jít na gyndu? Je to infekce? Nebo se mám začít mýt, a bude to v pohodě? (Ano já jsem špindíra). Pomozte mi prosím

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2784x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Můj život? Měsíčky infekce... potřebuju pomoc
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.10.2012 15:51 Uživatel: Julie
Téma: Nechci měsíčky, nechci aby mi rosla prsa, chci umřít
Text uživatele: 

  To bude dobré, možná né úplně podle Tvých představ, ale tak to je. Spíš než gyndu bych navštívila psychologa, asi si se nevyrovnala s dospíváním, máš jinou představu, ale realita buší neúprosně na dveře. Ničeho se neboj, jde pouze o utřídění myšlenek. Pokud si na osobní kontakt netroufáš, zavolej na nějakou linku pro děti. Nejsi na to sama, jenom okolí neví co prožíváš.....

 
18.10.2012 16:12 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechci měsíčky, nechci aby mi rosla prsa, chci umřít
Text uživatele: 

Předkládám Ti TADY  a TADY příběhy podobné Tvému, po přečtení si možná pár věcí ujasníš. Co se týče té zanedbané hygieny, fajn, že si to uvědomuješ, tak s tím rychle něco dělej.

 
18.10.2012 19:51 Uživatel: Alííca
Věk:  18
Téma: Nechci měsíčky, nechci aby mi rosla prsa, chci umřít
Text uživatele: 

Přijde mi, že si děláš srandu.. a jestli ne, tak si o sobě evidentně hodně myslíš.. Pardon ale je to tak. Tvé vyjadřovaní trošku nekoresponduje s tím, co píšeš "bohatá, hezká, chytrá".. Kdyby jsi byla tak moc inteligentní, tak tvůj text nezaplňují slova jako *zkur.. * křivky. A kdyby to vše tak čistě náhodou bylo, pak máš pouze a jedině psychický problém. Prvně mě napadly klasické pubertální trable, ale tohle už je něco vííííc.

Chceš zůstat dítě, protože víš, že až budeš velká, už kolem tebe nebude nikdo skákat, budeš muset spoléhat jen a jen na sebe. Takže buď jsi rozmazlená nebo máš hodně malou sebedůvěru..

Pokud jde o tu hygienu, pokud máš měsíčky poprvé, tělo dělá velké cavyky, a tak pokud Tě to nějak nesvrbí, asi bych to zatím nehrotila, počkej až budeš mít tak po 3. cyklu, a pokud se to aspoň trošku neurovná, možná bych to začala řešit. První 2-3 roky, si bude menses dělat co chce. happy Infekce by to být za jistých okolností být mohla-dlouhodobé užívání antibiotik, hygiena-ať už přehananá nebo nedostatečná, atd.. a to by byla :kvasinková infekce, ale to je podle mě hloupost, ta se projevuje např. bílým výtokem(hrudkovitým, tvarohovitým)..

Hodně zdaru.. happy

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nechci měsíčky, nechci aby mi rosla prsa, chci umřít
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny