Téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?

16.10.2011 21:32
Uživatel: Mischell
Věk:  24
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Muj otec s mamkou spolu nemluvi a nikdo nechce ustoupit nevim co mam dělat jestli mam zakročit nebo to nechat tak a koukat se jak se na sebe ani nepodivaji, jsem s toho neštastná. Na minuly tyden jsem měla plany, rodiče maji odjet na chatu a ja bych zustala doma, ale kvuli hadce mezi rodiči jsem to musela zrušit . Holky, ktere měly u mě přespat jsem jim musela řict že se neplanuje nic, že musim jit do prace. Nechtěla jsem jim řict pravdu, že je u nas ticha domactnost. Jsem s toho neštastna poradi mi někdo. Děkuji.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.10.2011 12:38 Uživatel: Marijana
Věk:  46
0-100
Téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?
Text uživatele: 

Ahoj ,

nenapísala si síce čo sa stalo prečo spolu Vaši nehovoria no je to ich vzťah, ty si už dospelá a je na čase zariadiť si vlastný život. Možno to nieje nič vážne ale veľa rodičov celé roky žije spolu len kvoli deťom. Ťažko posudzovať a je zbytočné sa trápiť. Kamarátkam nič nevysvetľuj.
Je to Váš domáciu problém a doma sa vyrieši, držím palce. 

 
17.10.2011 16:38 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?
Text uživatele: 

A jééje,Mishell,ani nevíš,jak moc dobře tohle-bohužel,znám...naši se hádali neustále.Co si mohla máma myslet-jaké že to bude manželství,když mě využila jako rukojmí k tomu,aby dostala zpět mého tátu,který se s ní rozešel před tím,než máma zjistila,že je v tom..?

Jenže kromě toho,že oba byli dubové palice a neuměli prostě komunikovat,máma ještě citově vydírala a manupulovala nejen se mnou(mám do teď následky její "výchovy...spostu),ale i tátou,kdy "zaváděla"-a docela často,onu tichou domácnost(proto ji tak z duše nenávidím a ani bývalý si nikdy nedovoli mít jen tendenci ji zkoušetl) ,kdy nevím,jak brácha,ale já tím velmi trpěla.Kolikrát jsem stála za dveřmi a poslouchala a můj o 7 let mladší brácha,co z toho ještě neměl rozum,mi řekl,že "to řekneee,že poslouchám za dveřma",jenže...já si tehdy vlastně ani ještě neuvědomovala,že mi nejde vůbec o to,proč se hádají,ale jak to dopadne..!Jestli máma opět třískne dveřma tak,až se po několikáté vysype sklo...právě,že jsem se cítila stejně jako Ty,a navíc když se nebaví oni,je mezi nimi to napětí a to se pak přenáší i na ta děcka-a tím já právě trpěla.

Je toho moc a raději už skončím,ale nemyslím si,že u vás to tak je.Jsi sice dospělá,ale holt je to jejich vztah,Ty do toho moc zasahovat nemůžeš-kromě toho,že bys jim řekla(asi ve "vhodnější" chvíli),jak Tě to trápí...já už tolikrát měla chuť je seřvat jak malý alíky a ať už přestanou a styděla se jít domů,když jsem šla ze školy a už na začátku ulice od nás slyšela řev...

Třeba mají jen nějakou krizi,to si musí sami urovnat,ale klidně jim řekni,že Tě to trápí,tím nikoho neurazíš(a kdy Tobě jistě nešlo "jen" o to,žes nemohla mít dámskou jízdu...a vašim za zády...),tak jim to prostě řekni.

 
18.10.2011 11:35 Uživatel: Renata
loonapix_128625292510900800.jpg
0-100
Téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?
Text uživatele: 

Nenapsala jsi čeho se to týká,ale jestli to je brkotina,tak to nemá dlouhého trvání.Jinak ty už jsi ve 24letech dospěla žena a měla byjsi to pochopit že pořád jen sluníčko nesvítí,že jsou i dny kdy se člověk na někoho zlobí,tak držím palce aby to vaše brzy přešlo a bylo vše ok,snad to nebylo nic vážnéhoRozpačitý

 
19.10.2011 00:57 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?
Text uživatele: 

Aha ... možná jsem blbej, ale když nám neřekneš proč se spolu nebaví, tak bude těžký poradit. Jiná situace je, když si otec půjčí 100.000 a rozfofruje je v automatech, jiná když mamku podvede s jinou a zase jiná je, když každej den zapomene zadělat vršek na zubní pastě.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rodiče se spolu nebaví - mám zasáhnout?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Neshody a nepřátelství mezi mnou a rodiči 4 838x
Uvolnění napětí v rodině 17 903x
Mít, či nemít druhé dítě? 21 1152x
Matka má mladšího muže než je můj manzel 3 946x
Bratr je stale single 2 1004x
Dospělý nevlastní syn 11 1240x
Maminka zemřela, nemohu přestat plakat 2 1247x
Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně 15 1369x
Přítelkyně má deprese a o víkednu jsme u rodičů kde je despotická babička - co s tím? 1 1494x
Chodím uklízet rodičům do domu bratra a ten mě bezdůvodně verbálně agresivně napadl, rodiče za ním stojí - mrzí mě to! 7 1515x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175172
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny