Téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží

05.01.2015 15:11
Uživatel: Markétka_S
Věk:  24
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na Váš názor - nevím, zda to moc řeším, ale mě to už prostě nepřijde normální. Mám přítele (27), se kterým jsem ve vztahu už 6 let (od 2009). Řekla bych, že vše klape jak má, jediný problém jsou jeho kamarádky na Facebooku. Občas se stane, že vidím, že si píše s nějakou holkou. To je ok, ale je normální, že si s nimi píše každou chvíli a ani jednu za celou tu dobu, co jsme spolu neznám?

Občas si píše s nějakou novou - pro příklad: Jel do práce vlakem a ve vlaku se seznámil s nějakou slečnou - za pár dní už měl její facebook a občas si napíšou, tvrdí mi, že jsou jenom kamarádi, že zná jejího manžela, apod. , ale mě jí nikdy nepředstavil, ani jejího manžela.

Jednou se stalo, že jsme jí potkali, ale sotva mě pozdravila a dívala se na mě jako vrah.

Další příklad: kamarád měl párty, on se tam seznámil s jeho sestřenicí a za pár dní si spolu vesele psali na facebooku. Já mám také kamarády, ale on všechny zná a mě dost vadí, že si píše s cizími ženami o kterých já nic nevím a které nezná. Neustále si s nimi domlouvá kávičky, ale přitom mi tvrdí, že s nimi nikdy na káfi nebyl a že jsou to všechno jenom kamarádky. Tak proč s nimi někam nezajdeme?

Je to normální? Nevím, co všechno si s nimi píše, nechci mu lézt do soukromí. Je dost chytrý na to, aby vše, co bych si nechtěla přečíst smazal. Věřím mu, ale mám strach, aby to nepřerostlo v něco víc. Jednou jsem byla u toho jak mu jedna jeho kamarádka napsala, že se na něj " nějak moc těší".

Díky za názor.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1617x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.01.2015 18:10 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží
Text uživatele: 

Ahoj. Nechci tě strašit, ale já jsem měla taky takového přítele. Taky si pořád psal s jinými ženami a taky jsem mu věřila. Ale někdy jsem měla pocit, jako bych mu nestačila. Přes to jsem mu stále věřila, že by mi to neudělal. Nakonec mě nechal kvůli jiné  asi bych se ho ted na tvém místě zeptala, co mu u tebe chybí, že má takovou potřebu si psát s jinými ženami. Nevím, jestli si píše s holkama protože mu něco ve vztahu chybí, nebo proto, že je takový  hajzlík a chce si pořád dokazovat, že má na to aby sbalil ženskou. Po tom co se mi stalo bych už takovému klukovi nevěřila a netolerovala bych mu to. Píše si takhle s holkama celou dobu, co spolu chodíte?

 
06.01.2015 14:58 Uživatel: Markétka_S
Věk:  24
0-100
Téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží
Text uživatele: 

No od začátku vztahu mu občas napsala nějaká holka, ale neřešila jsem to, protože mi to vždycky přišlo nevinné, až poslední dobou mi to přijde nějaké intenzivnější. Není ale ten typ, který by balil holky na baru, nebo na netu, apod. VÍm, že mě miluje a věřím mu, máme dost upřímný vztah, nebo já to tak aspoň vidím. Jen o tomhle prostě nevím, co si myslet. Když to s ním začnu řešit, hrozně se většinou pohádáme. On mi tvrdí, že to jsou jenom kamarádky, které třeba dlouho neviděl, tak si občas napíší jak se má, co nového atd. Že nedělá rozdíl mezi tím, jestli je to holka, nebo kluk, prostě je to známá a občas si napíšou o životě. Že s nimi na kafe nechodí, jen jim napíše "jasně, můžeme zajít na kafe" ze slušnosti. Nemám zase potřebu, že bych mu nestačila, spíš mám občas trochu pocit, že zkouší, jestli je ještě "v kurzu". Mám taky trochu strach, aby se to někdy nezvrtlo v něco jiného, ale asi s tím nic neudělám. Jen to nechápu - já nemám třeba potřebu psát klukům, které jsem neviděla x let, nebo je někde jenom potkala. V podstatě všechny chlapy, se kterýma se bavím zná. A poznala jsi to na něm nějak, že se mu líbí nějaká jiná?

 
07.01.2015 12:51 Uživatel: Michal
Věk:  37

Město:Praha

0-100
Téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží
Text uživatele: 

No vidíte… a já to mám přesně obráceně… Manželka si taky hned s kažým píše a domlouvá "kávičky"… Myslí si že to nevím… Nemám na to radu. Mě to vadí obrovsky. NSažím se nekoukat co dělá s telefonem.

Ale je to přesně těmi možnostmi. Dnes každý má po ruce FB a jiný kraviny a co na srdci to hned na Facebooku.  Dříve se musel člověk s někým sejít a týden ho neviděl, nemluvil s ním.  Sociální sítě ničí vztahy. Já se snažím to ignorovat i když pokud má člověk co skrývat tak se chová přesně jak popisujete. Tak se ostatně chová i má žena. Na dotaz mlží a zprávy překotně maže… telefon schovává atd…

 
09.01.2015 18:14 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží
Text uživatele: 

Mě spíš připadá, jako by si tím zvyšovali sebevědomí. Bohužel se může stát, že to přeroste v něco víc. Pokud se mu náka zalíbí, tak to poznáš tak, že na tobě začne vyhledávat chyby. Začne tebe i váš vztah kritizovat a urážet tě. Nepřichází to náhle, spíš se to stupnuje.  

Z tvé strany, nebo už z vaší strany to snížuje důvěru k tomu druhému, což je ten nejzákladnější kámen pro pevný vztah. Já už bych to po téhle zkušenosti partnerovi netolerovala. Po pravdě, měla jsem takové partnery dva, a oba mě nechali kvůli jiné.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel si píše s kamarádkami na Facebooku - seznámit mě s nimi nechce a mlží
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 2 523x
dlouhodobý problém 8 702x
Psaní s kamarádem... 9 927x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 763x
hysterie ? 23 1103x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 942x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1352x
Sebevražda manžela 2 1085x
Přítel používá seznamku 2 769x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 7 1228x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16278
Počet odpovědí celkem: 173940
Počet registrovaných: 4913 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejkomentovanější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny