Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět

02.05.2014 14:59
Uživatel: Pepa
Věk:  19
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím.

Jak dlouho trvá partnerce, (která se se mnou rozešla) než si uvědomí o co přišla?

Vím že každý člověk je jiný. Někdo si to třeba neuvědomí nikdy. V tomto mém případě si ale myslím, že si to uvědomí, protože jsme se rozešli v pořádku a vztah nám 3 roky klapal (cca. 2010-2013), ale v tom posledním (čtvrtém roce) se to začalo hroutit.

Důvod rozchodu byl kvůli mně. Nehrála v tom žádná nevěra nebo nějaký úlet. Prostě sem si jí poslední rok nevážil (bral jsem jí jako samozřejmost) a jí se to nelíbilo. Rozešla se kvůli tomu, že mě už prý nemiluje.

Všechno jsme si v pořádku vyříkali a já se za všechno omluvil, jelikož vím že sem chyby udělal já, protože jsem si jí nevážil. Zamyslel jsem se sám nad sebou, popřemýšlel jsem jestli bych se mohl změnit a vím že ano. Bohužel ona mi řekla že už do toho znova nechce jít. Že je teď šťastná (jako byla se mnou na začátku) a že si chce začít užívat, když je teď volná a mladá.

Já se o to teď pokusím taky, ale vím že to nepůjde, protože jí mám stále rád. Vím, že se musím vyvarovat žárlivých scén až jí někde uvidím s někým jiným, ale myslím že to nezvládnu.

 

Něco o nás: Mě je 19 a jí 18. Od rozchodu uplynulo 15 dní (v polovině dubna 2014) a ona se stále prý cítí šťastně (včera jsme spolu mluvili). Chtěl bych aby jste mi pomohli odpovědět na tyto otázky:

  • Může si partnerka uvědomit a začít litovat že o mě přišla? Za jak zhruba dlouho?
  • Jak mám postupovat? Když jí potkám, jak se mám chovat?

Moc budu vděčný za jakékoliv odpovědi.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2169x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chtěl bych jí získat zpátky, ale ona mě teď nechce
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.05.2014 15:50 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: 

Sebevědomí je fajn, ale…díváš se na rozchod jenom z Tvého úhlu pohledu = že by si měla či mohla partnerka uvědomit o co přišla nebo, že by měla či mohla začít litovat, že o Tebe přišla. Jenže co když si právě uvědomila, že o nic nepřišla? Sama Ti jasně říká, že se od rozchodu stále cítí šťastně, že Tě nemiluje, že už do toho znova nechce jít, že si chce začít užívat atd. Když jste spolu začali chodit, byla mlaďounká a dítě, dnes je to dospělá žena, která se myslím posunula dál a chtěla by i jiné partnerské a životní zkušenosti…

 
02.05.2014 17:42 Uživatel: Pepa
Věk:  19
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: 

Máš pravdu, takhle to vidím asi jen já. Budu ale rád aby se k tomu vyjádřilo více lidí. Je pravda, že mi řikala, že chce více zkušeností. Řikala že si chce vyzkoušet hodně kluků (přitom dřív strašně nadávala na holky, který furt střídají kluky) Možná máš pravdu, že si na mě ani nevzpomene a ničeho litovat nebude. A jak se tedy mám chovat až jí prostě někde potkám? Mam dělat že jsem šťastný, nebo spíše dělat že mě to hodně zdrtilo (pravda je že mě to opravdu zrdtilo).

 
02.05.2014 18:30 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: 

Naprosto souhlasim s Dany. Az te ten rozchod preboli, zjistis, ze jste na vazny vztah byli moc mladi a nevyzrali. Ted to ale citis jinak.
A jak se k ni mas chovat? Docela uprimne, tak, jak to citis. Rekni ji, ze ji mas porad moc rad a ze jste se asi poznali moc mladi. Je docela mozne,  ze se k sobe za par let vratite.  Ony ty ziskane nove zkusenosti totiz vubec nemusi byt pozitivni!! Ted ji nech, at se vydovadi, obcas ji zavolej nebo se pripomen, a casem uvidis. Hlavne moc netruchli, protoze na svete beha volnych holek…mozna ze najdes i lepsi.

 
04.05.2014 09:51 Uživatel: Pepa
Věk:  19
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: Jak často se jí mám připomínat? Nechci se připomínat málo, aby na mě nezapomněla a zase ani nechci moc, protože jí chci dát ten čas. Mám jí třeba zvát do restaurací apod. ? Pokud ano tak jak často?
 
04.05.2014 11:53 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: 

Pepo, já na jednu stranu chápu, že se s tím rozchodem špatně vyrovnáváš, ale na druhou stranu můj názor je, že kdyby Tvoje bývalá přítelkyně nechtěla, tak sama na Tebe nezapomene, aniž by jsi se jí připomínal. Prostě doba po rozchodu, když již ti dva spolu nejsou, podle mého názoru ukáže, zda-li ten druhý tomu kterému chybí či nikoliv. Ty jsi poznal, že Ti bývalá přítelkyně chybí, ale ona má zřejmě stále stejné pocity, že jí nechybíš - jinak by to i sama dala najevo, což předpokládám, že se nestalo.

Udělala bych to tak, že bych jí napsala nebo osobně řekla, co k ní cítíš, ale víc nic - jen aby to věděla, kdyby si to dříve či později přeci jen rozmyslela, ale já to podle její reakce nepředpokládám.  

Tohle všechno jsi asi nechtěl slyšet, ale to je můj názor. Samozřejmě netvrdím, že je jediný správný, uvidíš, co Ti poradí ostatní. Já si to myslím takhle a cítím to z Tvého psaní tak, jak Ti odpovídám. Taky to beru podle sebe, taky jsem bývala mladá…mě kdyby někdo chyběl po rozchodu či nějakém nedorozumění, poznala bych to a cítila bych to po pár dnech, max. do týdne. Vy už budete od sebe 3tí týden a z její strany nic…třeba už taky není sama, kdo ví…

 

 
28.01.2016 16:11 Uživatel: holka
Věk:  33
Téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Text uživatele: 

Ona mela poznat, o co prisla, kdyz ty sis ji nevazil??? Promin, ale tve sebevedomi je mozna vetsi, nez by melo. Jak vidis, to tys poznal, o co tys prisel. Ztratils ji, protoze sis ji nevazil. Tal proc myslis, ze by mela dolejzat ona? Z toho by ses mel jen poucit pro priste, respektive tedy dolejzat ty a doufat, ze ji jeste ukecas. Zes to neposral nenavratne.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bral jsem ji jako samozřejmost a nevážil si ji - rozešla se se mnou, chtěl bych ji zpět
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 490x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 426x
Opustil mě milenec 4 474x
Rozchod se ženatým mužem 12 638x
Rozchod po 6 letech 10 672x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 717x
Má cenu doufat v návrat? 5 562x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 791x
Proč neřekne že nemá zájem 12 621x
Možnost návratu 4 595x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16219
Počet odpovědí celkem: 173742
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny