Téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji

06.10.2014 17:50
Uživatel: Flip
Věk:  23
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Zdravím,

04/2014 jsem se rozešel s fajn holčinou. Vztah trval jen krátce asi měsíc, když to vezmu od prvního spaní s ní. Všechno bylo super, ale já se k ní po tom měsíci choval špatně. Buď jsem ji nenapsal nebo ji prostě ignoroval a jí to štvalo, že jsem se jí nevěnoval a chtěla to řešit, jenže já ne. Nevím proč jsem se tak k ní choval asi jsem myslel, že ji mam jistou a můžu se k ní kdykoliv vrátit, když mi říkala jak mě má ráda. Hodně jsme se potom pohádali, protože si po chvíli našla někoho jiného. Hrozně mě to naštvalo, ale já jsem jí chtěl ukázat, že mi je ukradená a přestal jsem ji zdravit a všímat si ji v práci, kde jsme se seznámili a často se tam potkávali.

Od srpna 2014 se to mezi námi začalo vylepšovat, začali jsme se zdravit a tak trochu na sebe usměvovat a já ted cítil, že jsem udělal hroznou chybu, když jsem ji nechal odejít, tak jsem se ji omluvil a ona to vzala za dobře. Prý je ráda, že jsem ji to napsal. Měli bychom jít spolu na kafe, ale vůbec nevim jak se chovat a co jí vůbec říct? Že ji miluju jako na začátku a že je mi to líto, že bych jí chtěl na zpátek?

Vim nemohu čekat, že se ke mně vrátí, pořád je stím klukem a já se prostě bojim i její reakce jak by to vzala, navíc, když se vídáme v tý práci.

Nemůžu na ni přestat myslet.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1667x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Byl jsem k ní lhostejný,ted toho lituji
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.10.2014 19:42 Uživatel: Barríýs
Věk:  27
Téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji
Text uživatele: 

Ahoj, tak v prvé řadě člověk od lidí nemůže pouze brát, musí i dávat. Když jsi měl pocit, že ji máš jistou tak se ti asi věnovala a všímala si tě, tedy něco ti dávala. Nevím zdali to o čem mluvíš je zrovna láska, když jsi ji to nevracel a nestála ti ani za to aby jsi ji vysvětlil že se třeba cítíš špatně a potřebuješ být sám.  

 

Možná je nyní s někým, kdo ji skutečně miluje a ten svůj čas ji na oplátku také vrací, čímž ona je asi štastná… Možná je to vyspělá holčina takže proč se na tebe zlobit?? Zjistila že nejsi ten pravý ale to neznamená že by se ti měla vyhýbat.

 

Řekni ji co cítíš a tak a uvidíš, holčina bude vědět své takže ji moc ovlivnit asi nemůžeš ale řící jí co máš na srdci můžeš a když se k tobě nevrátí a jeli to normální člověk můžete být kamarádi.

Sice ti nedá vztah jaký chceš ale pokud toho člověka máš skutečně rád, tak ti na ní bude záležet a budeš rád že ji můžeš vídat.

 

Trocha pokárání o což tady asi zrovna nestojí ale bohužel svatá pravda. : D

 
07.10.2014 06:34 Uživatel: Flip
Věk:  23
Téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji
Text uživatele: 

Ahoj, díky za názor : ) víš ona byla ke mně asi až moc upjatá a já byl předtím půl roku bez holky a tak nějak jsem si na to zvyknul být sám. Stačilo, když jsem ji jeden den nedal vědět a bylo to. Řekl jsem jí, že potřebuju víc času, ale jí se to prostě nelíbylo a začali se kvůli tomu hádat. Zní to ted divně co? Ale přesto jsem ji měl pořád rád, možná jsem ji to měl říct dřív, ted už je pozdě. Nejvíc mě ted bolí, že ji můžu vídat jen v práci a přitom ji nemůžu obejmout nebo ji políbit, prostě mi to chybí a já se s tím ted nedokážu smířit : (

 
08.10.2014 06:35 Uživatel: kisisik
Věk:  27
1412393029_i_dont_care.jpg
0-100
Téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji
Text uživatele: 

zkrátka jsi nebyl vyzrálej na vztah. tak to ale bývá že člověk si uvědomí že mu někdo chybí až když ho ztratí. nechala bych ji být a začala bych někde jinde. mám obavu že i kdyby se k tobě vrátila, tak to dopadne stejně, zase ji budeš za nějaký čas považovat za jistou, i když si teď myslíš že ne, že se to změní atd. změní, možná na nějakou dobu, pak to bude jako dřív. začlaa bych zkrátka už někde jinde, nešťourala se v tom. ona má stejně přítele. můžeš se jí omluvit, ale to je tak vše

 
09.10.2014 06:33 Uživatel: Flip
Věk:  23
Téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji
Text uživatele: 

No nevim. Takovou chybu bych už neudělal. Bbyl jsem hloupý, když jsem takhle přemýšlel a choval se tak. To už neudělám. Uvidím jak to dopadne s tím kafem jak máme jít. Jinak díky za radu : )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Byl jsem k ní lhostejný a nesnažil se ve vztahu - teď toho moc lituji
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 332x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 488x
Nemohu se odpoutat 4 576x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 504x
Opustil mě milenec 4 564x
Rozchod se ženatým mužem 12 706x
Rozchod po 6 letech 10 748x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 756x
Má cenu doufat v návrat? 5 612x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny