Téma: Expřítel je psychopat a stalker - je mnou posedlý a nutí své milenky aby vypadaly jako já

09.09.2015 10:59
Uživatel: xxxinka
Věk:  30
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den všem.

Už jsem sem psala - mám ex přítele stalkera. Když nad tím přemýšlím, je jako vystřihnutý z dobré detektivky. Vše má promyšlené, umí dobře manipulovat s lidmi a zvlášť se ženami díky jeho zjevu. Před pár dny jsem ho potkala v restauraci, kde jsem byla s kamarádkou. Bavíme se spolu, nejsme spolu na nože. Omluvil se za vše, co mi provedl. Psal mi hnusné anonymy - to ho podezřívám, ale sledoval mě. Nabídl mi, že si dáme víno a doprovodí mě. Vše bylo normální, ale pak v parku, pršelo se mě snažil svést. Sápal se na mě, chytl mě bolestivě kolem pasu. Ubránila jsem se naštěstí.

Druhý den se omluvil a jako by se nechumelilo mě balil. Všechny holky, s kterými po mně spal jsou stejné typy jako já - někdy úplné kopie. Jednu prý donutil, aby si ostříhala ofinu jako mám já.

Je mnou posedlý? Snažím se mu už vyhýbat, nevídat ho. Chápete to?  

Vím, že oproti zpovědi, kdy holka spala s ženskou a pak s ženskou je to dost nudné. alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2605x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Můj ex je psychopat jako z filmu.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.09.2015 12:05 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Expřítel je psychopat a stalker - je mnou posedlý a nutí své milenky aby vypadaly jako já
Text uživatele: 

Ano, psala jsi sem 3.9.2015 pod přezdívkou Mirka téma:  Bývalý partner je stalker - omluvil se mi, ale mám z něj divný pocit a nechce se mi s ním jít na kafe.

V tom prvním tématu jsem Ti já odpověděla toto, cituji:

"Tak mně osobně, je úplně jedno, o kom mluvíš, nesjpíše o někom známém tedy, ale to není vůbec podstatné, o koho jde. A k věci = já osobně bych v tomto případě nepřemýšlela nad tím, zda-li s tím skončil, nebo jen hraje divadlo, protože ten člověk má velký problém sám se sebou a jak moc

je nebezpečný např. svému okolí, je otázka vyloženě pro odborníka. Laik to nepozná ani po několika letech = osobní zkušenost v rodině řešená i odborníkem, a jeho rada je = jednoznačně přerušit navždy veškeré kontakty a říci mu jasné NE s tím, že pokud to nepochopí, řešit to úředně dál. Následná omluva nehraje roli a nic polehčujícího v tomto případě neznamená. Docela se divím, že po takové zkušenosti, kterou jsi navíc již řešila pomocí policie, se s ním ještě bavíš a chodíš s ním na pivo či se pobavit. Ono se taky totiž klidně může stát, že ono údajné charizma toho člověka není ve skutečnosti jeho charizmem, ale pouhou manipulací, která nemusí mít daleko k psychopatii = poruše osobnosti. O tom Tě už nakonec sám přesvědčil = normální člověk nikoho nesleduje. Udělal to jednou, udělá to zas = je nemocný."

Dnes píšeš, že Tvůj ex je psychopat jak z filmu a "… ale pak v parku, pršelo se mě snažil svést. Sápal se na mě, chytl mě bolestivě kolem pasu."

Tedy jsi tím podvrdila má slova o tom, že je nemocný. Tudíž Ti nelze poradit nic jiného, než to, co jsem Ti již minule radila a je to rada od odborníka = jednoznačně přerušit navždy veškeré kontakty a říci mu jasné NE s tím, že pokud to nepochopí, řešit to úředně dál! Přestaň se s ním stýkat. Napiš mu do sms a mailu (elektronická komunikace je pro úřední účely důkazem), že si nepřeješ s ním již navždy jakýkoliv kontakt - ani písemný, ani osobní + zejména to, aby on Tě jakkoliv kontaktoval - ani písemně, ani osobně. Tu sms a mail o tom, až mu toto napíšeš, si uschovej. Pokud stejně Tě bude kontaktovat on, zejména dalšími sms a maily, tyto si ulož (nemaž je), budeš je potřebovat jako důkaz pro další úřední jednání. Vzhledem k tomu, jak se k Tobě necitlivě zachoval v parku, NIKDY s ním už nikam nechoď sama. Zkrátka, ber tuto situaci již konečně vážně!

 
09.09.2015 17:24 Uživatel: Wat
Věk:  28

Město:Chiang Mai

Téma: Expřítel je psychopat a stalker - je mnou posedlý a nutí své milenky aby vypadaly jako já
Text uživatele: 

Ja fakt nechapu co ty zenske na tom Macurovi porad vidi 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Expřítel je psychopat a stalker - je mnou posedlý a nutí své milenky aby vypadaly jako já
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1249x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2544x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2020x
Nemohu se odpoutat 6 1919x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1667x
Opustil mě milenec 5 2761x
Rozchod se ženatým mužem 15 2140x
Rozchod po 6 letech 12 1885x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1824x
Má cenu doufat v návrat? 7 2348x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny