Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?

14.07.2017 15:26
Uživatel: Lin_da
Věk:  24
Odpovědí na téma: 24
Text: 

Už je to asi týden, co se se mnou rozešel přítel. Byli jsme spolu 4 roky, je to pro mě kus života… Všichni nám říkali, jak nám to sluší a že spolu určitě budeme navždy - i my jsme si to mysleli. Poslední rok jsme plánovali společný život, mluvili o svatbě… Byli jsme nerozluční, dělali všechno spolu, věřili si.

 

Nedávno začal přítel pochybovat - pochybovat o našem vztahu a o tom, zda mě miluje. Svěřil se, že mě má už jen rád a je se mnou, protože jsme spolu dlouho - jenže tak to nechce. Vím určitě, že nikoho bokem neměl, jestli se zamiloval - o tom už nevím. Cením si upřímnosti, ale bylo to jakoby mě někdo kopnul do břicha a svalil na zem.

Nemůžu jíst, nemůžu myslet, nechci ani dýchat.  

Jakoby mi někdo vzal všechny moje sny, protože on byl pro mě ten  pravý, nikdy jsem nepochybovala. Teď mi je jakoby mi někdo umřel. Ten pocit, že mu nemůžu zavolat, napsat… Ani ho už nezajímám, nechápu, že to takhle jde po tolika letech jen tak někoho odstřihnout. A schytala jsem to nejvíce já. Jeho to tolik nebolí, dokonce mi řekl, že už delší dobu se na to připravoval… Je to nepředstavitelné. Možná jsem se jen potřebovala někomu svěřit, požádat o radu, jak to překonat - mám pocit, že to snad nejde.

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.07.2017 15:35 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Ahoj. Je mi líto co se Ti stalo. Přečti si článek o psychologii rozchodu, pomůže Ti to pochopit co títíš a proč to cítíš a možná Ti to i pomůže jít dál. Ale chce to čas. Někdy hoodně času.

Další články o krizích ve vztazích a rozchodech a jak jít dál jsou tady.  

Držím palce. Bojuj.  

 
14.07.2017 16:37 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

To je mi líto.

Přejde to, ale když jste spolu byli tak dlouho a bylo to pro tebe takto nečekané, čili jsi sama žádné pochynosti neměla, tak to asi nepřejde za měsíc.

Chce to čas.

Něco podobného zažil každý. Časem to překrají jiné zážitky zkušenosti a i jiný vztah nebo vztahy.

Drž se.

 
14.07.2017 16:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Pokud tvůj expritel potřebuje být pořád zamilovaný, tak lituji jeho další budoucí partnerky. Zamilovanost vydrží max 2 až 4 roky. Očividně nebyl pro trvalý vztah ještě zralý. Koupila jsem si hezkou knížku, kde jsou popsány nejčastější důvody rozchodů. Ten první, je nízké sebevědomí a závislost na partnerovi, za 2, cítí se jako v kleci, 3, žárlivost ženy, 4, přehnaná péče a za 5, strach ze závazků. Muž údajně musí mít pocit, že se pro vážný vztah rozhodl sám.  

Je možné, že tě měl příliš jistou. Pokud jsi opravdu jistá tím, že to není kvůli jiné, tak  šance na návrat by tam mohl být.  Když se někdo s někým takto rozchází, tak si také nemůže být na 100% jistý tím, jestli dělá opravdu dobře. I když se na to připravoval dlouho, tak mu jisté věci můžou dojít až s několikaměsíčním zpožděním. Udává se cca 4 až 6 měsíců, kdy si muž může uvědomit, že to byla chyba 

 
14.07.2017 19:58 Uživatel: Stribronka
Věk:  20
0-100
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Jak se říká projedno kvítí slunce nesvítí - nejspíš na tom něco bude. Víš to, že byl k tobě takto úpřímný tak můžeš být ráda. Pokud sám cítil, že to už takto dál nechce tak to musíš respektovat a jít dál stejně jako on. Je taky možné, že po nějaké době si to začne přemítat a třeba to bude chtítvrátit zpátky a nebo třeba taky ne. Ale to tě už nemusí nijak zajímat - to bude jeho boj. Přeci se nebudeš trápit, je jasné, že teď se cítíš strašně ale to asi každý po rozchodu. Nejsi v tom sama. Zažil to snad každý. Já se taky párkrát spálila a vím, že není dobré se na někoho na 100% upínat prostě nedovolit někomu aby tě měl jistou i třeba po tak delším vztahu Uvidíš, že to nakonec bude všechno dobré a věř, že nemá cenu se trápit (ikdyž vím, že je to těžké). Přeji ti aby ses z toho brzo dostala a zbytečně nemrhej časem přemítáním toho co bylo.

 
14.07.2017 21:00 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Pokud ji bude chtít zpátky, tak to bude i její boj, pokud ho ještě bude chtít a nejspíš ještě dlouho jo. Existují určité figle, jak dosáhnout návratu po takovém rozchodu. Samozřejmě že není žádná 100% záruka ale může to hodně zvýšit pravděpodobnost návratu. Hlavně sním úplně přeruš kontakt. To je momentálně to nejlepší, co můžeš udělat

 
15.07.2017 11:11 Uživatel: muhammad
Věk:  19
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Zamysli se, kde jsi mohla udělat chybu. Byla jsi vždy milá, vstřícná a úslužná? Kouřila jsi penis a polykala? Neměla jsi časté výkyvy nálady, nepříjemné vystupování? Nejsi typická sluníčkářka? Neboj, až se sem nahrnou opice z afriky, ony se o tebe už postarají.

 
15.07.2017 14:55 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

A já předpokládám, že admin se postará o Tebe, aby jsi tady těmi svými bláboly již nikoho nemohl obtěžovat.

 
15.07.2017 17:45 Uživatel: Lin_da
Věk:  24
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Děkuji za slova podpory, moc to pro mě znamená. Snažím se jít nějak dál, i když je to těžké…

Respektuji jeho rozhodnutí, ani jsem nebyla na něj hnusná nebo naštvaná, jen spíše zklamaná a bylo mi to strašně líto, po tom co jsme prožili. 4 roky jsou pro mě dlouhá doba a teď mám strach že se mi to může někdy stát znova.

 

Dárečku: No, je to jeho první dlouhodobější vztah, předtím zažil jen krátké chození, takže si myslím, že prostě nechápe, že člověk není zamilovaný pořád, že ze mě nebude mít motýlky v břiše po 4 letech. Ale i přesto se dva mohou milovat, potřebovat se, chtít spolu žít. On řekl, že mu něco chybí, že už necítí co na začátku. A i kdybych mu řekla cokoliv, bude to v něm a bude si za tím stát, už jsem to zkoušela, ale prosit ho nebudu, vnucovat se taky nechci, on sám by musel chtít se mnou být.

 
15.07.2017 19:42 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Máš strach, že se ti to může stát znova? No může.

Ale zeptám se tě na jednu věc.

Kdybys teď měla zázračnou pilulku, která by mohla způsobit, že by se nic z toho nestalo, nerozešli byste se protože bys s ním vůbec nechodila, vůbec bys ho neznala, ty čtyři roky by jsi byla prostě sama a nic z toho, co jsi zažila s ním, bys nezažila, nic by tě nebolelo, nic by ti nechybělo, nikdo by tě nezklamal, ale žádnou lásku bys nezažila, zmizel by ti ten kus života, co jsi prožila s ním - spolkla bys ji nebo ne? Chtěla bys, aby to celé vůbec nebylo?  

Nemusíš zde odpovídat - ale podle mě, pokud si odpovíš, že "ano, chtěla bych to celé vymazat ze života", tak to nebyl dobrý vztah.

Snad chápeš, co tím chci říct.

Ano, málokterý vztah dnes (15.07.2017) vydrží až do smrti a většina dospělých lidí má za život velkých dlouhotrvajících vztahů několik. Je tedy opravdu hodně pravděpodobné, že nějakou bolest z rozchodu nebo nevydařeného vztahu ještě zažiješ.

Za lásku se někdy platí bolestí, ale pokud se člověk bojí zažít to smutné, nezažije ani to hezké.

A tebe čeká určitě ještě moc a moc hezkých věcí.  

 
15.07.2017 22:03 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Vnucovat se mu by byla ta nejvetsi chyba, jakou bys mohla udělat. Tim bys ho jen utvrdila v tom, že udělal dobře. Někteří muži potřebuji mít ve vztahu trochu adrenalinu a možná to mu mohlo chybět a to tím, že tě mohl mít moc jistou. Takovy muž se ve vztahu pak začne nudit a žena pro něho přestává být zajimava. Tak začne  uvažovat o  rozchodu. To je ale pouze má teorie. Do vašeho vztahu nemůžu vidět. Je ale chválí vhodné, že ti to řekl takto na rovinu.

Pokud tě někdy v průběhu 4 měsíců bude jakkoliv kontaktovat,  tak to obvykle bývá náznak toho, že mu můžeš začít chybět. Toho můžeš docílit jenom tím, že sním úplně přerušíš kontakt. Pokud sním budeš mluvit, tak buď v pohodě. Odpověz mu, že se máš dobře. Že je dobře že jste se rozešli a že sis uvědomila, že jste se k sobě nehodili. Tím bys mu mohla vrátit ránu, kterou on dal teď tobě a mohli by se nastartovat jeho lovecké pudy.  Dopřej mu pocit, že o tebe přišel.

 

Každopádně nebyl pro vážný vztah ještě zralý. On podle mě potřebuje ještě nabýt nějaké zkušenosti. Ale souhlasím s holkama. Když se dva lidé rozejdou, tak to má vždy vážnou příčinu, která je neodstranitelná. Nemusí jít ani o chybu, ale pouze ó vaše povahy, které se neslučují natolik, abyste spolu byli do konce života. Ale není to pravidlo. Někdy se to povede. Už jsem slyšela i o párech, kteří se rozvedli, a pak se zase spolu vzali. Jeden takový pár bydlí dokonce naproti mě alt 

Cca po týdnu ti začne být aspoň trochu lépe. Držím ti palečky aby ses z toho co nejrychleji dostala 

 
15.07.2017 18:21 Uživatel: Stribronka
Věk:  20
0-100
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Tak už to bývá, že se člověk v tom druhém zklame. To, že máš strach, že se ti to stane znova někdy. no pokud toho druhého neopustíš ty tak to udělá on. Je to kruté ale je to tak. Taky jsem se vžycky trápila a stejně to bylo k ničemu. Akorát když se po dlouhé době zas nějaký ten ex ozval tak už mi byl tak trochu ukradený. Protože už jsem zase já nic necítila. Teď už mi připadá,, že ani takto zklamaná být neumím a jestli ano tak opravdu jen pár dní. Protože jsem pochopila, že když ten druhý nechce a jde dál tak nemá cenu abych já pořád stála na jednom místě. Podle mě si to vše uvědomí ale až po delší době (samozřejmě ho neznám, ani nevím co vše jste prožili) ale tak to tedy většinou bývá, že ten co to ukončí po nějaké době začne uvažovat nad tím, jesti udělal správně atd. Otázkou je, pokud by se tedy teoreticky chtěl vrátit jestli by jsi ho vzala zpět? Víš, pokud tě zklame 1 může se stát, že to udělá znovu. Já osobně jsem proto aby se dva po rozchodu prostě k sobě nevraceli. Protože budou pořád stejní a pořád tam chyba bude. Další věc je, že taky záleží po jaké době by se měli k sobě vrátit. Mě se bývalý třeba ozval po 3letech a ikdyž se semnou před těmi 3mi lety rozešel s tím, že to nemá cenu a nerozumíme si tak teď si pořád píšem a je to fajn. Takže tím chci říct, že po delší době se lidem mění priority a vidí věci i jinak. A to si pamatuji jak já se trápila když mě poslal někam. A mělo to cenu? Teď se nad tím jen pousměju a jsem ráda, že se to stalo protože díky tomu jsem mohla zažít i jíné vztahy a taky poznat sama sebe, co je pro mě důležité a taky pochopit, že ne vždy co ten druhý říká bude na vždy. Proto v první řadě spoléhat jen sama na sebe a neočekávat, že ten druhý nikdy nezklame. Jeden prostě vždycky zradí -tedy možná je 1%co spolu vydrží až do konce života ale bohužel dnešní doba je taková, že každý myslí především na sebe a city toho druhého jsou mu tak trochu jeeno. Proto buď realista, trochu na sebe přísná aby tě příště už nic takového neskolilo. Bude to akorát pro tebe lepší.

 
30.10.2017 20:11 Uživatel: Lin_da
Věk:  24
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Ahoj, rozhodla jsem se tady po delší době napsat jak se to vyvíjelo dále.

Ano po rozchodu jsem si prošla fakt peklem, být po 4-letém vztahu z ničeho nic zase sama… Nejhorší když jsem zjistila, že on si našel novou přítelkyni, jeli na dovolenou apod. Zatímco já se doma užírala a trápila. Vzala jsem si více směn a byla v práci nonstop. Čas a práce mi trochu pomohly.

Dva měsíce jsme se vůbec neviděli ani nekontaktovali. Počátkem září se mi začal ozývat. Řekl, že nemůže takhle žít, že pořád na mě myslí, i když má jinou, ale že není šťastný. Párkrát jsme si vyšli ven a mluvili spolu. Řekl mi, že není spokojený a že mu v životě chybím, že udělal chybu. Že se ale nedokáže rozejít, což nechápu. Měsíc jsme se zase takhle trápili, vídali se, ale pak jsem řekla dost, nebudu se vídat se zadaným, i když je to bývalý a máme k sobě blízko. On se však rozejít nechce a nechápu proč… Párkrát mi i v noci volal, že nemůže spát a chce být se mnou. Ale nedokáže to rozseknout. Řekla jsem, že bude lepší se nevídat, i když ho pořád miluju. Hraju si, jak to zvládám, ale upřímně? Všechno se mi vrátilo a já stojím zase na startu.  

 
31.10.2017 11:54 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Ahoj. Tak to je krásný příklad toho, že nemáš o co stát a že ti takový kluk za ty slzy vůbec nestál.   Je to sobec, který myslí pouze na uspokojení vlastních potřeb a to, že ostatním ublížuje, se ho už netýká.  Asi  byl s tebou více spokojený v posteli,   tak chtěl mít ted jednu na vztah, a druhou na sex. Proto se s tebou teď scházel,  říkal ti takové věci a přitom se sní nechtěl a nechce rozejít. Kdyby chtěl, tak věř, že by se sní rozešel, jako to udělal s tebou.

Je také možné, že jsi pro něho mohla být jen přestupní stanice. To tak bohužel někdy bývá.   Očividně při rozchodu k tobě nebyl ani upřímný, jinak by ti řekl pravdu. Asi si chtěl nechat otevřené zadní vrátka, v případě, kdyby mu to sní nevyšlo, aby nebyl sám a měl do čeho píchnout, když to napíšu slušně.

Měla jsi mu říct, že když se teda rozhodnul pro ní, tak at si sní je, at je spokojený, nebo ne. Přeci nejsi žádná hadra, kterou může použít, a pak zase zahodit, kdy se mu zamane.  Bud ráda, že to dopadlo takto, protože ta holka, která sním je, jednou skončí jako matka samoživitelka.

Je to všivák.

 
31.10.2017 18:08 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Ahoj Lin_do

 

Mrzí mně co se ti stalo a rád bych ti pomohl.

Nejdříve bych se rád zeptal na Tvé rozpoložení - Toužíš po svém bývalém příteli? Nebo se chceš toho smutku zbavit?

 
31.10.2017 23:39 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Rád bys dotyčnou zbavil smutku pokud už netouží po svém bývalém příteli?

 Pokud netouží, tak už smutna není a pomoc nepotřebuje. Pokud stále touží, předpokládám, že zase nebudeš toužit ty s tím pomáháním ji. Nebo bys měl energii na to hodiny poslouchat nářky a dělat vrbu? Protože toto smutná žena hlavně potřebuje. Ne podvolit se novému muži.

 
01.11.2017 18:52 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

kavenka

 

Nevím jestli se mám smát nebo smutnit, že znáš jen takovou pomoc.

 

Pokud někdo se chce něčeho takového zbavit sám, tak mu mohu pomoci, ale za něj to udělat nemohu. Bez setkání. A nebyla by první.

 
01.11.2017 19:51 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Smutek a bolest mají v životě svůj význam.

Kdybys byl tím, zač se vydáváš (podle avataru a těch řečí), tak bys to věděl.

Jen využíváš ženy oslabené smutkem, aby sis mastil Ego předstíráním pomoci.

 
01.11.2017 20:59 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Já se za nikoho nevydávám. Já sem já.

Proč má člověk trpět když nemusí?

Byl bych raději kdyby si lidé mohli pracovat sami a klidně mohou - je to volně dostupné každému.

"Jen využíváš ženy oslabené smutkem, aby sis mastil Ego předstíráním pomoci." - podle čeho mně tak soudíš? Podle sebe?

 

Hele Kateřinaa, podle tebe zbavení člověka zbytečné bolesti je předstírání pomoci?

 

 
01.11.2017 21:54 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Kecy.

A emocionální hyenismus.

Howgh

 

 
02.11.2017 03:52 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Popisuješ zřejmě sebe, pak souhlasím s tvým tvrzením.

Co je tohle za člověka vydávajícího se za ženu? To že je neregistrována mi lecos napovídá - na jiné diskuzi byli neregistrováni hlavně prudiči aby se nedalo dohledat co kde napsali. Zastávat názor, že člověk má trpět pro mně není akceptovatelný, já si už lecos vytrpěl a bylo to velmi nepříjemné. Vím, že každý člověk má právo se svobodně rozhodnout jestli bude zdravý nebo ne a ctím ho. Ale aby přišla nějaká osoba a rozhodla za něj, že je důležité aby zbytečně trpěla a ještě člověka jako mně obviňovala z něčeho hnusného to o dotyčné lecos vypovídá. Setkal sem se už i s křesťanskými fanatiky kteří mi za mou snahu pomoci lidem slibovali peklo a že prý sloužím ďáblu když se někomu snažím pomoct.

 

Proč já se zde vlastně přu s nějakou pomatenkyní? Asi proto, že mám rád pravdu a nerad lež.

 

Tak mně můžeš zase bezdůvodně napadnout a potrestat, že chci někomu pomoci a zabránit tvé touze po cizím utrpení.

 
02.11.2017 10:17 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Od10k5, tak nám prozraď v čem konkrétně by tvá pomoc spočívala.  Pokud to je dobré a opravdu pomáhající, nemáš co tajit.

 
02.11.2017 18:34 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

Dobře zkusím to, snad se to zase neobrátí ve zlé.

Co je reiki asi ví každý, kdyžtak si to může najít na netu.

Při zasvěcení do 2. stupně reiki dostanou lidé symboly (nástroje) a k nim sem dostal i návod jak je použít pro odstraňování duševních a citových problémů, jak to dělat na sobě, na druhých i na těch co nejsou po ruce - to mám nejraději.

Lze odstranit jen to co si dotyčný skutečně přeje a vnitřně touží se toho zbavit - takže já mohu pomoci, ale nemohu to udělat za něj - což je případ kdy dotyčný se toho vlastně zbavit nechce, ale řekne mi ať ho toho zbavím. Nejde s tím udělat něco s čím by dotyčný nesouhlasil.

K vykonání této práce je nutný souhlas dotyčného neboť nás učili ctít svobodnou vůli.

Z praxe mohu říct, že jistou výhodu měli mí kamarádi, kteří vědí čím se zabívám a mohli mně požádat o pomoc v době kdy na ni byly připraveni.

Pro mně je velmi příjemné když se mi povede někomu účině pomoct, takže to dělám jen pro svou radost a pro trénink.

Pokud máte nějaké dotazy, tak když budu znát odpověď, tak odpovím.

 
01.11.2017 02:14 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

V červenci se s Tebou rozešel s tím, že:

1) "Svěřil se, že mě má už jen rád a je se mnou, protože jsme spolu dlouho - jenže tak to nechce."

2) "dokonce mi řekl, že už delší dobu se na to připravoval…"

Záhy si našel jinou, ale ta údajně nenaplňuje jeho představy, tak zase zpět motá hlavu Tobě.

Můj názor je, že toto fungovat nebude ani takto, ani kdyby se vrátil. Já osobně bych to v tomto případě utla se vším všudy, i možné kontakty - tel. kontakt, soc. sítě atd. , a už vůbec bych mu nezvedala v noci telefon. Chtěl změnu, na kterou se delší dobu připravoval, má ji. Že není údajně dle jeho představ, no to už je jeho problém, a Tebe to akorát znovu zbytečně trápí, proto bych to utla úplně, ať brečí na rameni někomu jinému, když ten jeho nový vztah údajně není ok, ale rozejít se nechce.  

 
02.11.2017 10:11 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Text uživatele: 

On ji nechal kvůli ní. On si ji nenašel záhy, ale měl ji vyhlídnutou. Já myslím, že už to slečna ví, na čem je, tak tuto kapitolu života může uzavřít a jít dál.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak překonat rozchod dlouhodobého vztahu?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1444x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2711x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2119x
Nemohu se odpoutat 6 2021x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1760x
Opustil mě milenec 5 2923x
Rozchod se ženatým mužem 15 2225x
Rozchod po 6 letech 12 2050x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1979x
Má cenu doufat v návrat? 7 2468x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny