Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji

04.02.2013 00:19
Uživatel: zvoneček
Věk:  21
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Ahoj, nedávno se se mnou rozešel přítel (je to necelý měsíc). Byl v tom vztahu takový zdrženlivý, nic nechtěl uspěchat, ale měla jsem pocit, že mu na mě záleží, i když to nijak okatě nedával najevo. Celkově ten vztah fungoval dobře, dlouho jsem si s nikým tak dobře nerozuměla a postupně jsem se začala zamilovávat.  

Po delší době, co jsme se přes Vánoce neviděli, (předtím jsme měli naší prví roztržku) se se mnou rozešel s tím, že to nikam nevede a nemá to cenu.  

Vím, že nikoho k lásce nedonutím, nechci s nikým manipulovat, ale tohle prostě vědět nepotřebuju.

Vím, že jestli se ho nepokusím získat zpátky, tak se to ke mě bude vracet zas a znova zpátky, Blbý pocit, že jsem pro to neudělala všechno.  

Byli jsme spolu jenom 3 měsíce, vím, že je to strašně krátká doba, ale tenhle pocit jsem dlouho nezažila, chci k němu patřit. Od rozchodu s ním nejsem v kontaktu.

 

Co mám dělat? Jak ho získat zpět? Máte s tím nějaké zkušenosti? Nebo někdo snad získal vás zpět?

Nikdy před tím jsem v podobné situaci nebyla. A rady typu nech to plavat, neberu alt

 

moc moc díky za vaše příspěvky

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 7576x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: získali jste někdy partnera zpět?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.02.2013 02:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Tak nevím, co chceš slyšet…jestli radu a nebo jen politování s nějakými rádoby skvělými návody?

Vlastně vím…to druhé. Tak to ode mě neuslyšíš.

Nevidím jediný důvod proč by bylo žádoucí snažit se získat pozornost toho kdo odešel. Chtěl jít tak ať jde.

 
04.02.2013 04:23 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Chápej, nechybíš mu, nemá stejné pocity jako Ty. K čemu by mu návrat byl?

Ty jsi se nikdy s nikým nerozešla? Neznáš ten pocit, kdy se Ti někdo vnucuje? Jestli se Ti teď nevyhýbá, tak začne.

 
04.02.2013 07:09 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Zvonečku, pokud partner odešel, byla to jeho volba.  

Možná se jeho rozhodnutí změní, ale ty to nechej plavat. Zase se musí rozhodnout on, že chce zpět.

 
04.02.2013 07:40 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

3 měsíce jsou zhruba ta doba kdy si člověk dělá jjasno, ponává, poznatky třídí, nemusela ses doúustit vůvec žádné chyby jen on  a ty do sebe v jeho pocitech nezapadáte. Ty nejsi ta, se kterou chce být. Zamilovanost na samém začátku je normální a je tam zvýšená pozornost a potřeeba kontaktu ale čaem člověk začne vnímat souvislosti, to, že mu na tobě záleží je tvoje interpretace, poznával k tomu je kontakt potřeba, ale poznal že tenhle vztah by nenplňoval jeho potřeby vcelku fér ti to řekl a odešel. Potřebuješ-li ještě důraznější sdělení, tak se s ním zkontaktuj  on s tebou ze slušnposti třeba půjde na kfe a tam ti to v situaci pro něj niijak příjemné nejspíš zopakuje. A rada… představ si opačnou situaci… začínáš s někým chodit jsi zdrrženlivá, protože si nejsi jista tím vzahem a člověkem vyssvětluješ to samozřejmě tak že "to nechceš uspěchat" a po necelých 100 dnech jistíš s definitivní platností, žže ti to nsedí že nechceš. A tak to řekneš, odejdeš uleví se ti a ejhke, po pár týdnecch se ti tvůj bývalý ozve a bbude se dožadovat návratu - vesele smutně, dojemně agresiivně… to podle nátury… jak se budeš cítit. nezapomeň, ty víš že ho nechceš, atím jsi byla rád žes to vv klidu ukončila a upřímně už je to pro tebe uzavřená kapitola jdeš dál a najednou se ti vynoří z bažin jeho ruka a bude po tobě šmátrat… budeš nadšena? No…odpověz si sama

 

 
04.02.2013 09:56 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Monty Roberts vždycky říká, že když chce někdo odejít a nechce spolupracovat, nemáme ho nechat odejít, ale poslat ho hodně daleko. Je to takový základ práce s koňmi, ale i s lidmi nebo jakoukoliv bytostí. Sama píšeš, že nikoho k lásce nepřinutíš, proto Ti nezbývá než přítele, co Tě opustil poslat pryč ve svém srdci. Až zajde za pomyslný horizont, třeba zjistíš, že Ti nechybí a že jsi s ním ani nechtěla být.

    To, co píšeš se mi moc nezdá na 3 měsíce. To je většinou doba pobouřených hormonů a růžových brýlí, kdy Tě měl na rukou nosit. A působí to na mě jako že to bylo takové nic moc. Pak se chvíli nevidíte a on přijde s rozchodem než aby se na Tebe těšil? To je divné-jak by vypadal váš vztah za rok, dva, deset…?

   Tak maximálně bych ho zkusila kontaktovat a promluvit si o tom, proč to dál nešlo a spíš nefungovalo od začátku, ale nelezla bych dvakrát do jedné řeky…a ještě celkem studené. KDyž budeš fixovaná v myšlenkách na něj, nikdy si neuvědomíš, že Ti s někým je ještě krásněji než s ním, takže ano…nech ho plavat, vyžeň ho z mysli. Jestli se mu něco rozleží a časem se vrátí, bude to známka, že s Tebou chtěl být.

   Ale Roberts to vystihl krásně. Když se k Tobě někdo vrátí i když ho odpoutáš a vyženeš a zůstane s Tebou - je to důkaz největší oddanosti. A naopak, pokud samovolně odejde, někde byla prostě chyba. Tak nevěš hlavu, jsi mladá a rozumní chlapi se o Tebe budou přetahovat jen co se jim otevřeš

 
05.02.2013 18:47 Uživatel: zvoneček
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Díky všem za odpovědi, hlavně Lucy.

No, asi jsem se nevyjádřila dostatečně jasně, trvalo mu dlouho, než mě tzv. uhnal. Jsme dlouho opravdu dobří (nebo aspoň byli) přátelé. Problém je v tom, že jsme oba tvrdé palice, dost velcí svérázové a i když máme oba dost kamarádů, jsme společenští a celkem i hluční, prostě si ani jeden k sobě nikoho blíž nepustíme. Ty tři měsíce byli nejlepší vztah, co jsem zažila, do té doby jsem měla jenom povrchní známosti, o které jsem, upřímně, zas až tolik nestála.  

Oba jsme vlastně doposud žádný opravdový, závazný vztah, ve kterém se tomu druhému odevzdáte, neměli. On sám řekl, že mu na tom fakt záleží a chce, aby to vydrželo (i se tak choval), tak to vezmem pomaleji, aby jsme něco nepokazili. Ale rozhodně se často ozýval, hodně jsme spolu byli (hlavně z jeho iniciativy). Taky dost  plánoval a nejenom v teoretický rovině.

To, že mu na mě záleží, není jenom moje doměnka, společní kamarádi a hlavně i jenom jeho kamarádi mi sami od sebe tvrdili, jak o mě pořád hezky mluví. A jak se k sobě parádně hodíme atd. atd.

Vzheldem k tomu, že to nabralo tak rychlý spád, nemyslím si, že by se od toho citově úplně distancoval.

Bohužel ten vztah nepřečkal naší první roztržku, no… Myslím, že na tohle byla ta narážka, že to nemá budoucnost, protože do té doby jsme byli jak dvě hrdličky.

Nemám sice zas až takový problém najít partnera, ale tohle je první člověk, o kterého vážně stojíím. Mám pocit, že mě doplňuje, teda, předtím jsem nikoho nepotřebovala, cítila jsem se úplná, ale tohle…

Jde i o to, že ze všeho jsem se vždycky dost rychle oklepala, ale tohle prostě jen tak přes srdce nepřenesu.

 

 

 
04.02.2013 10:27 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

To ho chceš nutit, aby s Tebou byl, i když on nechce? To by se Tobě taky nelíbilo, kdyby si s někým nechtěla být a furt by se Ti vnucoval, nebylo by to asi moc příjemné. Nebo chceš, aby s tebou byl jen z lítosti? Nech ho být, ať se rozhodne sám, s kým chce být a s kým ne, ale to je to, co nechceš slyšet, ale jiná ráda na to není.

 

 
04.02.2013 12:38 Uživatel: Medvěd
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Nemá vůbec žádný smysl, abys jej k sobě opět připoutala jenom pro nalezení svého klidu. Je to sobecké, na lásku musejí být dva. Dobrovolně a z přesvědčení.

 
06.02.2013 15:14 Uživatel: Moni1982
Věk:  31
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Ahoj, přítel mě opustil po 6-ti letech, úplně přestal komunikovat…jeho rodiče jsou hodní a tak můžu mluvit alespoň s nimi. a taky dostávám rady nech to plavat…uvidíš. v tom Ti rozumím, že nejde jen tak nedělat nic a čekat…tak něco dělám. jenže to zatím je k ničemu …po prvním roce se semnou taky rozešel…a po pár měsících se ke mně vrátil a byli jsme spolu 6 let…ale vrátil se sám od sebe. kdyby mi bylo 21. jako Tobě…tak bych měla radost…kolik toho mám ještě před sebou…mně je o 10 let víc než Tobě. a už vím, že čas má velikou cenu. , zbytečně si to trápení neprodlužuj. jestli bude chtít ozve se Ti sám. a nebo mu zkus zavolat sama. alespoň budeš mít jistotu, jestli to má cenu nebo ne…já jsem proto, že kdo čeká ten se ničeho nedočká…lepší je vědět, že to nemá cenu…než nedělat nic a trápit se…tím co kdyby

 
07.02.2013 21:34 Uživatel: zvoneček
Věk:  21
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Moni,  

moc díky za odpověď, je to to první, co mě skutečně povzbudilo, už si nepřipadám tak zavrženíhodná. Pomalu se z tohozačínám dostávat. Rozhodla jsem se, že mu za nějaký čas napíšu, jenom jak se má, něco neutrálního, a uvidím, co na to on. Rozhodně jsem se do teď držela hodně zpátky, nenaháněla ho, vůbec o sobě nedala vědět atd.  

 

Myslím, že on sám asi ani neví, co přesně chce.

Moc díky, měj se hezky a držím palce, ať najdeš pro život toho pravého chlapa

 
07.02.2013 21:58 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Jedna věc je vedět, že to nemá cenu - tedy vyslechnout si druhou stranu… a druhá věc je ten její názor akceptovat a respektovat… což je to, co se zvonečkové nedaří… signál dostala… jenže zatímco on signál vyslal ona ho jaksi nepřijala…

 
13.05.2013 07:40 Uživatel: Lady_Vamp
Věk:  22
0-100
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Ahoj, na tohle je těžký najít odpověd. taky teď reším podobný problém ae opačně. on mi nedávno napsal že by se chtěl vrátit a že mě furt asi miluje a že mu chybim, jenže ja k němu cejtim už boužel jen přátelství a nemyslim si, že by se to změnilo kdyby jsme se viděli. a moje rada. Když ho máš fakt tak ráda, já bych to zkusila ještě jednou. zkus mu třeba napsat jestli by se nechtěl vidět a pak uvidíte. víc asi neni možné ae co ty víš třeba to dopadne dobře a on ti řekne že udělal hloupost v lepším připadě, což bych ti moo přala nebo to nedopadne. ae tak víš co se řiká "Když nikdy nic nezkusíš, nidky nic nezískáš" já bych to ješte zkusila  Hodně štestí!

 
20.05.2013 12:12 Uživatel: AAA
Věk:  30
Téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Text uživatele: 

Být Tebou, projevila bych mu upřímně své city a pak to nechala na něm. Bude tím pádem vědět, že se k Tobě může vrátit, pokud sám chce. Rozhodnutí pak musí učinit on…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak získat zpět partnera, kterého asi miluji
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 236x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 466x
Nemohu se odpoutat 4 564x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 493x
Opustil mě milenec 4 549x
Rozchod se ženatým mužem 12 696x
Rozchod po 6 letech 10 738x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 753x
Má cenu doufat v návrat? 5 608x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 866x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 7
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173857
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny