Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?

10.08.2014 15:01
Uživatel: Pan X
Věk:  19
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím všechny. Dotazů ohledně toho, proč ona nechce jeho nebo on ji je na internetu spousta, ale s tímhle mi prosím vážně poraďte…

Asi před dvěma rokama přišla na mou střední školu jedna hezká holka. Už od začátku se mi líbila tělem, ale nějak sem o ni nepřemýšlel…psali sme si a povídali jako kamarádi, já ji radil s jiným klukem a tak a neřešil jsem to. Ale jak dny plynuly a plynuly, tak sem si uvědomil, že je vlastně krásná, že je mi s ní fajn a že si rozumíme. Ona dávala takový zmatený signály, že nejdřív nechce a pak že chce a tak, řekli sme si že to zkusíme a pak že ne a pak že jo a tak dále… Psali sme si víc a víc, volali ale na venek sme jaksi oba neměli, protože sme se jeden druhého styděli. Jednu noc sme volali hrozně dlouho (asi 4 hodiny v kuse) a řekli sme si, že se asi milujeme a že to chceme spolu zkusit.  

Šli jsme ven a byla to paráda, rozuměli jsme si, užívali jsme si každou sekundu a bylo nám krásně. Řekli sme si, že spolu budeme a tak sme spolu byli. Stalo se to na začátku prázdnin roku 2013, přesně 4.7.2013.  

Všechno fungovalo, ona mi pořád psala a volala a já z toho usuzoval, že ji to baví si psát a volat, chodili jsme ven, ikdyž málo, protože ona se musela učit na reparát z matiky a angličtiny a její taťka ju nechtěl pouštět. Ona byla ochotná utéct z domu, jen aby mě viděla. Plakala mi z dovolené že se ji hrozně stýská a že už chce být se mnou. Pořád chtěla jezdit a vidět se, volat si a koukat na sebe na webkameře a tak.  

Byli jsme spolu rok, všechno klapalo bez jediného zádrhelu. Samozřejmě že nějaké hádky byly, že sme se pohádali kvůli času nebo že je pořád s kamarádkou ale nic vážného a během pár minut jsme to vyřešili.  

Problém začal až koncem školního roku.  

Začala mi říkat, že si nechce tolik psát a volat, že se chovám špatně a tak, ale vždycky když jsme spolu byli venku, všechno bylo krásné, ona mě objímala, dala 1000x za minutu pusu a v sexu nám to více než klape (není sexu, kdy partnerka nemá míň než 3 orgasmy za odpoledne). Problém vždycky nastal až když jsme byli doma. Ona si stěžovala, že ji hlídám a jsem pořád naštvanej, tak jsem se změnil. Začal sem ji míň psát, když někde byla tak jsem ji nepsal, aby měla klid na rodiče a na kamarádky a tak dále…

Ale kolem 14.7.2014 jsme se rozešli, ikdyž mi ještě den před tím psala, jak mě miluje. Kvůli tomu, že si prý chce zkusit být sama a že prostě se chovám divně a že nevěří, že se změním a tak dále…řekla mi že už spolu nikdy nebudeme, že už mě nemiluje, že nechce nic zkoušet, dávat další šance a že chce být sama, že mě nechce vidět a tak…asi týden a půl jsme si nepsali, protože psala hnusné věci a já ji chtěl dát čas…a potom jsem ji napsal.

Byla pořád taková odměřená, protivná a dávala najevo, že chce být sama. Já už na to neměl nervy, řekl sem ji, jestli by mi nemohla vrátit telefon, kterej jsem ji půjčil a že pak prostě ať si žije svůj život, ona že jestli ho nutně poťrebuju a tak, já že jo a ona že teda dobře. Potom jsme si psali a ona se ptala co holky a já ji řekl, že sem byl venku s jednou, že někoho mám a že nevím, co z toho bude. Ona začala psát, ať ji řeknu jméno, že se podívá na FB, jak vypadá, že na tom nic není a tak, ale já ji ho neřekl. Poslala mi asi 30 SMSek, jestli ji to řeknu nebo ne. Večer mi volala a vyzvídala, až sem ji to jméno řekl. Byl slyšet pláč a položila mi telefon.  

A tím to začalo… Psala mi že je hezká, jak mi to přeje ale že když mě s jinou uvidí, že se asi zabije…že neví, jestli chce vztah nebo ne, ale že nemůže být beze mě, protože sem její život, napsala mi že se mnou nechce chodit, ale že nechce abych měl jinou, psala jak mě hrozně miluje a že žádnej jinej kluk mi nesahá ani po kotníky a že jestli bych ji nemohl dát čas na rozmyšlenou. Že na mě celou dobu hrozně myslí, trápí se, pláče a lituje toho. Domluvili sme se že ano a psali jsme si dál, až asi do 2 do noci. Pořád mi psala jak mě miluje a jak na mě moc myslí, že ty hnusný věci neměla psát, ale že potřebovala čas a klid a zjistit si co a jak a že chce být sama… Další den mi psala, že jestli nechci přijet k její babičce, že půjdou s dětma a se strejdem do jeskyň. Přijel jsem, seděli jsme na gauči a bylo na ni vidět, že něco chce… Chytala mě za ruku, pokládala si na mě hlavu, líbala mě a tak… V jeskyních sme se pořád drželi za ruce, fotili se při líbání, osahávali a prostě šlo všechno jak má. Řekla mi že by si chtěla ale zkusit být sama, že to vyzní hnusně, ale že by chtěla být sama a po prázdninách se dát dohromady. Pak jsme jeli k její babičce zpátky, a ona na mě volala, ať jdu za ní…ležela v posteli a řekla mi, ať jdu za ní. Řekla mi, že se se mnou chce vyspat, že nám zo spolu klape a tak, mazlili sme se a vyspali sme se spolu. Bavili sme se a tak a nakonec si řekli, že spolu budeme. Všechno šlo zase dál v pohodě, psala mi zase celé dny, nehádali jsme se jen na ni bylo trochu vidět, že po tom, co sme si řekli hnusný věci, tak je trochu odměřená, ale psala mi jak je šťastná, jak mě miluje a jak spolu budeme napořád… Plánovali sme kdy se vezmeme, kdy by sme tak spolu chtěli miminko a takové věci. Všechno bylo v pořádku, ale najednou asi za 3 týdny to bylo zvláštní…že si nechce zase tolik psát a že ji to nevyhovuje a že chce být sama a že už se mnou nikdy nebude, že ji mám nechat být, že se nechce vidět, že nechce jít ven, že mě nemiluje a nechce si psát ani volat a tak, je zase hnusná a tak dále… Včera sem se ji ptal, jestli kdyby nechtěla být sama, jestli by byla se mnou a zabojovala a ona napsala, že vůbec neví, že nad tím, co bude po prázdninách nepřemýšlela… Když jsem se zeptal, jestli mě miluje, tak řekla že mi to nechce říct…

Lidi poraďte…co se s ní děje?  

Přemýšlel jsem, jestli to vzdát nebo ne, ale vydává takové signály a po tom, jak to bylo minule co mi řekla, jak to cítila a tak… 

Co mám dělat? Žádné drastické rozhodnutí prosím, vím a jsem si jistý, že mě miluje víc než cokoli na světě a jsem si ještě jistější, že v tom není jiný kluk. To vím na 100%.  

 

Prosím poraďte mi, jak postupovat a co dělat? alt jsem zoufalej…

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1954x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevysvětlitelné chování
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.08.2014 15:51 Uživatel: maxík
Věk:  62
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

Kdyby Vám bylo 15, tak bych to pochopila, ale ve vašem věku? A co chcete vědět? Je to rozmazlený fracek a dělá si z Vás srandu.

 
10.08.2014 16:07 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

Ty víš, že Tě miluje víc, než cokoli na světě? Nebo miluje to, že přiběhneš, kdykoli "pískne"? Ty má svatá prostoto …

 
10.08.2014 16:36 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

Ma te pekne omotanyho kolem prstu. Kdyz ji chces delat otrocka, tak prosim… ona sama nevi, co chce, ale tobe nedovoli, aby sis nasel jinou.

 
10.08.2014 19:45 Uživatel: Pan nešťastný
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

Tak to není… Její kamošks mi psala, že e s ní o tom nebavila, ale že si myslí, žr si chce užít prśzdniny, zjistit co a jak, uvǒdǒit si, co ve mě má a podle toho se  rozhodnout… 

 

A to, že mě miluje víc než cokoli na světě vím… Asi dva týdny zpátky, když sme byli spolu mi řekla: nechci o tebe přijít…nevím co chci, nevím jestli chci vztah nebo být sama. ale nechci bez tebe žít, protože jsi můj život. ale pokud bych nechtěla být sama, jsi pro mě kluk číslo 1… Byla s klukem, políbil ji a nic k němu necítila…řekla mi že to bylo trapný a že to nechce říct hnusně, ale že chce mít o prśzdninách klid, popřemejšlet, zkusit si být sama a zjistit, co ji vyhovuje a jestli je beze mě šťastná a nebo se beze mě trápí a podle toho se na konci prázdnin dát dohromady nebo ne… 

 

Člověk, kterej by neměl zájem by nepsal přece mamce jen tak, že už jsme zase spolu, klukům, který o ni měli zájem přestala odepisovat a říkat, že s nima nikam nepůjde a tak.  

Nebo co myslíte?  

a nepište tak hnusně… 

 

Může to být tím, že chodí do práce s taťkem,  jezdí k babičce na víkendy, jede na motogp, poletí balónem a tak, a že prostě potřebuje čas, popřemejšlet si a zjistit, jestli je ji líp se mnou nebo beze mě a potřebuje čas na to, aby si uvědomila, že i přes ty chyby je se mnou šťastná?

 
10.08.2014 19:55 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

O tom, jestli mám někoho rád, se nepřemýšlí - TO SE VÍ!!

A hnusnej tu nikdo není, jen ona k Tobě, jen Ty si to pořád odmítáš připustit.

 
10.08.2014 21:11 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod.

  Na tato téma nemá význam reagovat. Pluto. alt

 
24.08.2014 16:27 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Text uživatele: 

My nepíšeme hnusně, my se Ti snažíme poradit. Problém je v tom, že Ty ve skutečnosti nechceš radu, Ty chceš, abysme Ti napsali to, co chceš slyšet - že Tě opravdu miluje, chce s Tebou být až do smrti a že má smysl na ni čekat - NEMÁ.

Tvoje "přítelkyně" - jestli se vůbec dá tak nazvat - neví, co che od sebe a od života, natož aby věděla, co che od někoho jiného a od partnerského vztahu. Je prostě ještě nezralá a neví, co doopravdy chce. Tvrdí, že Tě miluje, ale přitom chce rozchod. Když se rozejdete, nemůže přenést přes srce, že jsi s jinou. To není láska, to je manipulace a citové vydírání. Ona Tě nemiluje, ale chce Tě mít k sobě připoutaného jako pejska, který přiběhne, kdykoliv na něj zavolá. Chceš opravdu být její loutkou či hračkou, se kteoru může dělat, co se jí zlíbí, nebo chceš plnohodnotný vztah s někým, kdo Tě bude opravdu milovat a bude si Tě vážit? Pokud chceš být loutkou, pak klidně dál čekej, až se ona uráčí nějak se rozhodnout. Jestli ale chceš plnohodnotný vztah, tak jí dej konečně sbohem a poohlédni se jinde.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluje mě, ale opakovaně chce rozchod - co s tím?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 487x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 424x
Opustil mě milenec 4 469x
Rozchod se ženatým mužem 12 635x
Rozchod po 6 letech 10 660x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 714x
Má cenu doufat v návrat? 5 561x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 789x
Proč neřekne že nemá zájem 12 618x
Možnost návratu 4 592x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16215
Počet odpovědí celkem: 173735
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny