Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod

15.02.2014 14:54
Uživatel: Petul
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj,

nedávno se se mnou rozešel přítel, vlastně to ani pořádný rozchod nebyl, prostě z ničeho nic přestal komunikovat. Byli jsme spolu jen pár měsíců, vše bylo krásné a já byla šťastná a zamilovala se. Pak měl víc práce, ale sliboval, že se uvidíme.

Přestal brát telefon, odpovídat na emaily i na SMS. Nakonec přece jen odpověděl, že má nějaké starosti a neví co bude. Nechala jsem ho v klidu a před 2 týdny (1.2.2014) mu zavolala. Odpověděl prakticky to samé - že se musí dostat z toho, co je teď. Takže jsem mu pak už jen napsala, že budeme jen přátelé, abych měla alespoň v něčem jasno a mohla jít dál a on mi odepsal - nějak se to vyřeší, uvidíme se. Teď už opravdu nevím na čem jsem, když mi toto napíše.

Strašně mě náš rozchod bolí, když už si myslím, že se z toho nějak dostávám, tak se ta bolest neustále vrací. Pořád na něj musím myslet. Poradíte co mám dělat?

Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3589x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: chci ho zpátky
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.02.2014 16:02 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

Neříkej, že nevíš na čem jseš. Tomu prostě nevěřím.

 
15.02.2014 20:07 Uživatel: Petul
Věk:  31
0-100
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

vím na čem jsem, ale prostě to strašně bolí. Chtěla jsem jen přímo od něj slyšet, že je konec. Takhle pořád jak blbá v něco doufám.

 
15.02.2014 20:13 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

No právě … já si myslela, že to tak nějak je.

 
16.02.2014 10:19 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

Na čem jsi, no, asi nechce s Tebou sdílet vše (radosti i starosti) - tedy vztah z toho nebude. Kdyby chtěl, napíše, zavolá, sejde se a řekne Ti narovinu co a jak. "Nevím co bude…nějak se to vyřeší…", to nezní moc přesvědčivě, upřímně a zamilovaně…Ale i takoví někteří muži jsou a nějak jim nedochází, že tudy cesta k budování vztahu nevede, právě naopak. Od takového partnera ani nečekej, že Ti narovinu řekne, že je konec = jeho slovy: "nějak se to vyřeší…" Tomu, že napsal že se i sejdete, už bych nepřikládala žádnou váhu.  

 
23.04.2014 15:11 Uživatel: Danička san
Věk:  21

Město:Dolní lhota

Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

Víš něco podobnýho se mi stalo on mě ignoroval tak jsem mu řekla svý že už bude konec a on mě začal vyhánět z domu jenže když příjdu do práce vidím jak se na ně smutně dívá snaží se mě zbalit a taky mě chce naštvat tím že se\ s mou úhlavní nepřítelkyní anaží flirtovat ale když jsme se ocitli sami řekl mi že mě pořád chce takže ti radím zajdi k němu domů a možná se to vyřeší uvidíš zjisti jestli nemá jinou

 
24.04.2014 15:29 Uživatel: Petul
Věk:  31
0-100
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

Děkuji ti moc za zprávu. A ty jsi ho začala tedy ignorovat? Já k němu domů zajít sice můžu, ale nevím jestli na něho natrefím. On je pořád v provozu. Má vlastní firmu, takže nemá pevnou pracovní dobu a těžko se dá odhadnout, kdy tam bude. Jediné co mi zbývá je čekat, až k nám přijede něco dodělat . Jinak jsem mu psala, ještě koncem února a myslím, že jsem to trošku přehnala. Bylo mi opravdu strašně a tak jsem už chtěla vědět, jak to s náma vidí, napsala jsem to asi hodně ostře - něco ve smyslu - vím, že už spolu nebudem, ale nevím, proč jsi mi to neřekl - a on odpověděl, že nic takového neříkal, ale respektuje. Dál jsem psala, že mě to prostě hodně trápí a že potřebuji vědět co se děje a on odepsal - že mi přeje, že jsem si někoho našla. Tak jsem odepsala, že nikoho nemám, to spíš on. A on na to, že nikoho nemá a nehledá, má jiné starosti. Tak opravdu nevím, nevím. Nyní si s ním píši ohledně práce, ale občas sem tam nějaký email. Pořád doufám, že se to nějak vyřeší, až se uvidíme. Strašně mě to trápí. Nechci ho ztratit.

 
24.04.2014 16:51 Uživatel: veverka
Věk:  32
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Text uživatele: 

Jó, to já taky zažila v minulém vztahu, měl depku, že musel skončit v práci, kde byl mnoho let. A ty jeho stavy se promítly i do vztahu, Možná by ten náš vztah nepokračoval ani tehdy, kdyby vesele pracoval, možná ano. Těžko říct, ale nemá moc cenu nad tím bábat. Prostě chceš/nechceš. Dát mu najevo, že stojíš při něm, podpořit ho, dát mu chvíli čas, ať se vzpamatuje, ale nevnucovat se, nefňukat…Žít a čas ukáže. Je to tvrdé a vím, že pokud mě podobná situace zase potká, zase budu hotová, smutná atd. Ale chlapi často nedokáží říct, že chtějí rozchod, svádí to na své problémy apod. Nebo s nimi skutečně ty problémy tak mávají a neumějí to skloubit se vztahem…Dobré je promluvit si o to, několikrát, ukázat, že o vztah stojíš, ale pokud prostě nechce, lásku si člověk nevynutí. A hlavně nedávej opakovaně najevo, jak strašně chceš, dej to najevo párkrát. Ale ať se taky snaží a nemá tě jistou, to některé pány nudí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Odmlčel se, chci ho zpátky - miluji ho, chybí mi a nechci rozchod
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 515x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 553x
Nemohu se odpoutat 4 599x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 532x
Opustil mě milenec 4 592x
Rozchod se ženatým mužem 12 725x
Rozchod po 6 letech 10 777x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 777x
Má cenu doufat v návrat? 5 637x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 924x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny