Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám

28.02.2011 22:53
Uživatel: Koudy
Věk:  26
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Mám silně vypjatou práci kde si sice vydělám dost peněz a zažiju plno dobrodružství, ale taky kvůli ní mám málo času na osobní život.
S přítelkyní jsem od jejich 15let a chodili jsme spolu skoro sedm let. Po krizi pře dvěma lety jsme se rozhodli, že se zasnoubíme a založíme rodinu. Bohužel nás ale oba vyhodili z práce a i když jsem měl dost peněz v záloze a stále jsme mohli žít pohodlný život. Přítelkyně otěhotněla. Dostal jsem strah že nás neuživim a vlastně jsem jí dotlačil k interupci. Po čase se vše trochu uklidnilo, ale hnalo mě přesvědčení že nás musim zajistit. Shodou okolností jsem se po půl roce vrátil do branže a vyšlo mi i podnikání, ale najednou jsem přestal mít čas a jen jsem stále pracoval.
Přítelkyně na tom byla hůř a vlastně do konce minulého roku nepracovala a byla doma. Za to jak jsem se honil já. Mě práce vysilovala a tlačil jsem ať děla aspoň něco i když jsem věděl že se snaží, ale stále nic nebylo.
Na základě těchto problémů jsem se začal dívat kolem sebe a když jsem si práci z organizoval a vše už mělo být v pohodě poznal jsem novou kolegyni, která čerstvě k nám nastoupila. První setkání začalo při vánočním večírku a jak to tak bývá alkohol a pracovní vypětí dá za své a já se zamiloval.
Nechtěl jsem svoji přítelkyni podvézt a celé vánoční svátky jsem to v sobě dusil, ale na Nový rok jsem s ní rozešel. Byla z toho zdrcená a mě to velmi mrzelo, ale hormony se mi bouřili a myšlenky jsem měl u kolegyně.
Navíc znovu otěhotněla a já nechtěl přivést dítě do rozpadajícího se vztahu. A šli jsme znovu na potrat. Prosila mě ať se k ní vrátim , ale já byl slepý.
Netrvalo dlouho a s mou novou jsme vyrazili do německa na romantický víkend. Jakmile jsme se ale ubytovali a přicházel okamžik kdy každý chlap přestane myslet, začal jsem si představovat bývalou a nemohl jsem pokračovat. Nastala blbá situace a šel jsem se ožrat do baru...
Ještě ten samý týden jsem se chtěl sejít s bývalou ale na akci kde byli naši přátelé nebyla. Řekl jsem si že je to možná dobře a celý týden jsem přemýšlel nad tím co chci. Po týdnu jsem jí zavolal že bych chtěl aby se vrátila ale už byla s novým přítelem v kině. Na druhý den jsme se sešli a zažili úžasný společný den, další den přišla i za mnou do bytu a povídali jsme si ale i přesto si chtěla dát čas na rozmyšlenou a po týdnu mi řekla že je konec.

Od té doby uplynul měsíc a já jsem s nervama na dně. Zdá se mi o našem dítěti a nechápu jak po týdnu co s ní rozejdu se tak vehementně vrhla do nového vztahu, kde navíc její kluk je 150km daleko a vidí se jen o víkendy. Vím že jsem udělal chybu já, ale snad jsem si jí i brzo uvědomil....

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.03.2011 00:21 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

Na jednu stranu je mi Tě líto, ale na druhou stranu si za to můžeš trošku sám, sory. Vybíral jsi, až jsi přebral.

 
01.03.2011 00:33 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

No upřímně nevím se mám smát Tvé hlouposti a nebo Tě politovat...Fakt je, že nejsem zlá, ale Tobě do Tvé bývalé přítelkyně už není vůbec nic a po tom, co jsem si zde přečetla, doufám, že ona rozum má a zpátky se nevrátí. Možná až někdy opravdu dospěješ, pochopíš.

 
01.03.2011 01:10 Uživatel: Chiquita
Věk:  21
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

Dvakrat jsi tu nebohou holku donutil k potratu, chapu to dobre? Doufam, ze ji ani ve snu nenapadne takova hovadina jako vracet se k tobe... Chlap co holku dokonce opakovane privede do jinyho stavu a misto toho aby se tomu postavil celem, tzn. "jako chlap", zbabele tu chuderu posle na takovou hruzu pro zenu jako je potrat (vis vubec jak takova vec probiha? co to udela s psychikou zeny?) , a nakonec ji jeste odkopne, protoze nesehnala praci? Je mi z tebe zle...

 
01.03.2011 10:12 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

Nebude tě soudit, tohle se stává běžně a bohužel i tátové od rodin nechají mozek proklatě nízko a ničí co vybudovali, ale prostě jsi udělal chybu, chybu, která se těžko napravuje. Jenže, nic není tak horké. Dvakrát přivést děvče do jiného stavu je ostuda, ale ostuda obou , protože dnes už by se přihodit nemuselo,  tohle je věc, která se  mi nelíbí, ale stalo se, no, horší je, že následky ponese jen ona, ty se vezeš.. A že si našla přítele, to je jen dobře. Sice si myslím, že je to jen záplata na zlomené srdce, ale aspon na to není sama.
Ty ses přece taky rychle zamiloval bokem. Ale na tvém místě vyčkám, uvidíš, jak se ten její nový vztah vyvine. Lidé jsou omylní a dělají chyby. Možná k sobě patříte, kdo ví...

 
02.11.2011 07:41 Uživatel: Revival
Věk:  20
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

Nepřísluší mi právo tě soudit, ale teď.... už to budeš muset zvládnout sám. Možná s pomocí psychologa, psychiatra. Ale slečně se nedivím a být jí, určitě bych se nevracela. Na potratu jsem byla taky, protože přítel bývalý v té době proti mně sočil s matinkou, kvůli které jsme se před necelým měsícem rozešli, lítal po seznamkách a Tvou bývalou naprosto chápu. A dovedu se plně vcítit do její situace, protože bývalý si našel 36letou ženskou se třema dětma, nejstaršímu je 15, jemu bylo teď 23, je dost citově závislej na matce, nevyzrálej prostě a myslím, že mu to nedopadne a tak jako Ty, se bude chtít vrátit ke mně... protože včera se mnou spal, podvedl ji, nechápu to sice ani jeho důvody, proč s tou ženskou je, ale myslím, že na tom bude jako Ty. Víš, ono tohle vše je asi třeba, aby sis uvědomil, co jsi ztratil, příště si budeš vztahu více vážit a jestliže o bývalou doopravdy stojíš, zkus nejdříve vyhledat tu odbornou pomoc, pomůže Ti vyznat se sám v sobě, vnitřně uklidnit. Není to nic zlého, jdu k psychiatričce příští týden taky.

 
22.02.2012 22:54 Uživatel: ver
Věk:  58
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

I můj syn opustil přítelkyni s desetiměsíčním děckem kvůli jiné ženě s dítětem. Do roka se rozešli a poraďte, mají se dát dohromady, kdo nejvíc trpí jsou dětičky a rodiče. Odepiště mi někdo moc prosím.

 
22.02.2012 23:07 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Text uživatele: 

Rodiče v tom pramálo zmůžou. To musí chtít ti dva....

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Opustil jsem původní přítelkyni a s novou to nevyšlo - jsem sám
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 296x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 313x
Opustil mě milenec 3 314x
Rozchod se ženatým mužem 12 519x
Rozchod po 6 letech 10 576x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 634x
Má cenu doufat v návrat? 5 495x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 655x
Proč neřekne že nemá zájem 12 556x
Možnost návratu 4 506x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny