Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat

03.03.2019 10:06
Uživatel: JanousSanous
Věk:  24
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Krásný den všem,  

 ráda bych Vád poprosila o radu. Abych vás seznámila s naší situací, tak s přitelem jsme spolu rok a půl, v současné době přítel staví dům (pro nás). Má náročnou práci, jezdî pracovat do zahraničí a týden je doma a týden pryč. Takže už tohle je pro mě těžké, protože když přijede tsk je buď na baráku (po práci jsme tam samozřejmě spolu) a o víkendech musíme jít většinou s kamarády na pivo (což chápu, taky je chce vidět) ale nemám chvíli pro sebe  pomalu, takže se těžko buduje vztah. Bydlíme u tchýně, kde jeto taky složité a stojí mě to spoustu energie.

Ale ten zásadní problém, proč se na vás obracím je, že mi řekl, že mě nemiluje. Je mu se mnou dobře, rozumíme si, nehádáme se, ale nemůže se zamilovat (samotného ho to trápí, protože se mnou chce být, plánuje se mnou budoucnost, stavíme plánujeme dům, má mě rád nejvíc na světě, ale prej se nemůže zamilovat. On mi to řekl už jednou tak před 4 měsíci, ale nějak jsem to nebrala, teď jsem se zeptala znovu a řekl mi, že mě mám rád. Tak nevím vůbec co mám dělat, jestli má takový vztah smysl. Řekl mi, že on jiný nebude, že je společenský a chce ty kamarády vidět, všude chodíme spolu to ano, ale nemáme čas téměř pro sebe.

Jaký  na to máte názor?   Má smysl investovat energii do stavby, tchýně do vztahu a věčného čekání na něj? Bojim se, že jednou přijde s řekne že se zamiloval do někoho jiného-ano to se může stát v každém vztahu, ale tady? Já ho samozřejme miluji, ale nevím jestli je možné aby se on ještě zamiloval a jestli neprodlužujeme něco co nebude nikdy naplněné. Děkuji moc za rady : -)  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1843x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přitel mě nemiluje
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.03.2019 10:30 Uživatel: Petrolina
Věk:  30
Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Text uživatele: 

Víš jak dům si opravuje asi pro sebe, bude psaný na něj nebo na vás oba? Dům, pokud bude na něj, tak si ho opravuje, ale nikde není psané, že tam bude s tebou - zařídí si hnízdečko a pak jen vymění partnerku. Je to tvrdé, ale většina mužů takhle přemýšlí. Už, když neví, co k tobě cítí je varující- jak se říká v každém vztahu jeden miluje víc a druhý méně - kdo pak dopadne lépe, je jasné. Možná si jen přechodná stanice než se opravdu zamiluje… taky je mi divné, že jste spolu rok a půl a už pro vás staví dům a žiješ u tchýně? Nějaký moc velký fofr, ten vzešel od něj nebo od tebe? Ty pracuješ, když přítel podle všeho vydělává peníze?  

 
03.03.2019 10:45 Uživatel: JanousSanous
Věk:  24
Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Text uživatele: 

Jà pracuji, mám svůj příjem. S tím domem je to spíše jeho projekt, protože ho plánuje už hodně dlouho a zrovna jsme se potkali, zjistili ze mame stejne priprity, tak abychom ušetřili tak jsme šli bydlet k tchýni (Bydlela jsme v bytě s kamarádkou). No a teď je to tak jak to je. Proto nevím zdali do toho všeho investovat energii čas Atd.

 
03.03.2019 12:24 Uživatel: dom
Věk:  26

Město:Praha

Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Text uživatele: 

Jako pardon, ale v tomto případě by byla neskutečná hloupost chlapa kdyby ten byt napsal na oba. Nejsou manželé a jsou spolu krátce na podobné věci… kde  má přítel jistotu, že mu třeba nefrnkne ona.

 
03.03.2019 20:14 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Text uživatele: 

Pro Petrolinu:
Tohle nechapu: proc by jako nemela pracovat? Vzdyt je zdrava a je ji 24!  

 
03.03.2019 11:00 Uživatel: Petrolina
Věk:  30
Téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Text uživatele: 

Jak říkám, dům si podle všeho opravuje pro sebe… nemáš tam jistotu, že tam s ním budeš žít. Spíš je zvláštní, že neví, co k tobě cítí. jak se říká žena umí předstírat orgasmus, ale muž celý vztah. Bohužel, v tom ti nikdo neporadí, nikdo neví co bude. může ti za pár měsíců sbalit věci bez vysvětlení a nebo ne… musíš si to rozhodnout, jak ti s ním je a jak se chová, zda to je takové jen prozatimní nebo chce nějakou budoucnost…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přitel mi řekl, že mě nemiluje, nemůže se prý zamilovat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1437x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2704x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2111x
Nemohu se odpoutat 6 2017x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1757x
Opustil mě milenec 5 2913x
Rozchod se ženatým mužem 15 2222x
Rozchod po 6 letech 12 2044x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1971x
Má cenu doufat v návrat? 7 2464x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny