Téma: Sny o bývalým příteli kterého už nechci, sny mě obtěžují - proč se to děje, neuzavřená minulost v sobě?

07.03.2015 05:14
Uživatel: majmaj
Věk:  27
Odpovědí na téma: 2
Text: 

S bývalým přítelem jsem byla 9 let, tzn. od mých 16 do 25 let (2004-2013). Zažili jsme spolo za tu dobu mnoho, od společného cestování za prací do zahraničí, až po společné bydlení. Choval se během vztahu celkem dobře  a prostě jsme si rozumněli, sedli jsme si. Jenže mě podvádel, a ne jednou. tak jsme se rozešli. Ani mě ten rozchod moc nebolel, protože poslední dva roky (2011-2013) jsme splu žili spíš jak sourozenci než partneři, ani jsme spolu nespali. I nadále udržujeme občasný kontakt protože prostě spolu máme celkem dobrý vztah. Ne že bychom chodívali spolu ven, ale třeba když potřebuji od něj něco půjčit je mi ihned k dizpozici, nebo tak.

Vím že po našem rozchodu vystřídal pár holek a teď už je asi rok s jednou starší ženskou s dětmi, ale vypadá že je tam spokojený. Nejspíš našel to co hledal, což mu opravdu přeji. Já už bych ho zpátky nechtěla. Dělal mi hrozné věci a prostě nechci si tím procházet znovu. Když jsme se tenkrát rozešli, dkokonce jsem cítila úlevu nebo tak něco.

S mými vztahy po našem rozchodu je to horší, měla jsem jeden roční vztah který stál za prd, moc jsme si neměli co říct, a bylo to prostě takové divné. Jinak už roky miluji jednoho člověka který ovšem bydlí dál, ale je to láska dalo by se říct neopětovaná. Někdy mě chce někdy ne. Takže to taky není to pravé ořechové.

V čem je problém? Občas se mi  zdávají sny o tom prvním bývalém. Je to divné. V tom snu jsme vždy spolu. Ne že bychom tam měli nějakou milostnou scénu, to vůbec. Prostě děláme normální věci, např. jdeme s přáteli na bazén nebo tak, a vím že jsme spolu. Je to zvláštní. Ne že bych se po probuzení cítila špatně nebo mi bylo smutno (i když musím přiznat že někdy během dne se mi zastekne když vidím jak muj nynější život stojí za houby). Spíš mě to obtěžuje, nechci aby se mi o něm zdálo. A taky nevím co to znamená.

To ho jako mám pořád ráda?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2181x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mívám sny o bývalým kterého už nechci
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.03.2015 11:00 Uživatel: Inka
Věk:  56
Téma: Sny o bývalým příteli kterého už nechci, sny mě obtěžují - proč se to děje, neuzavřená minulost v sobě?
Text uživatele: 

Myslím, že jste si oba hodně podobní. Oba hledáte oporu, někoho na koho se můžete s důvěrou obrátit, stabilitu, zázemí. On ji našel ve starší ženě, která mu ji poskytuje. Myslím že pokud si muž vybere starší ženu, tak to není samo sebou, něco od ní očekává, co mu mladší nedá. I vám s ním bylo vlastně dobře, jak píšete sedli jste si. I teď vám pomáhá. Nový vztah vám to nemůže dát, protože je na dálku. Takže si myslím, že ho máte pořád ráda-to si můžete klidně přiznat, přestože milujete jiného.

 
10.03.2015 01:20 Uživatel: malenka
Věk:  30
1397585025_07291.jpg
0-100
Téma: Sny o bývalým příteli kterého už nechci, sny mě obtěžují - proč se to děje, neuzavřená minulost v sobě?
Text uživatele: 

Porad jeste ten rozchod zpracovavas, proto ty sny. Je to normalni, taky jsem to mela. At chces nebo ne, tvoje duse, nervova soustava nebo neco v tom smYslu, se musi vzpamatovat a zacit fungovat jinak. Po devitiletem vztahu pocitej tak s 3 az 4 lety nez se to uplne vstreba.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sny o bývalým příteli kterého už nechci, sny mě obtěžují - proč se to děje, neuzavřená minulost v sobě?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 472x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2129x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 1536x
Nemohu se odpoutat 6 1595x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1410x
Opustil mě milenec 5 2084x
Rozchod se ženatým mužem 15 1696x
Rozchod po 6 letech 12 1601x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1536x
Má cenu doufat v návrat? 7 1930x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny