Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou

08.11.2012 08:23
Uživatel: Cant88
Věk:  24
0-100
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Ahojte,

moc nevím, jak začít, ostatně do poraden a věcí tohoto typu jsem nikdy nepsal, asi i proto, že jsem to nikdy nepotřeboval, každopádně teď se v mém životě stalo něco, co nedokážu pochopit ani po hodinových debatách s nejlepšími přáteli, které znám od mala a tak zkouším hledat pomoc a názor i jinde, tady, třeba mi někdo pomůže.

Měli jsme s přítelkyní krásný, 6 - letý vztah (až na jednu vyjímku), znáte to, rozumněli jsme si, nehádali se (jen takové to občasné na oko, co je někdy potřeba), měli pravidelný, spokojený sex, v kterém jsme si naprosto vyhovovali, hafol společných dovolených, společné kamarády, skvělé vztahy v rodině a možná se teda ptáte, co se mohlo stát a co byla ta vyjímka? tak první něco k ní.

Stalo se to, po 3 letech vztahu, nevím ani proč jsem to udělal, ale zalhal jsem jí, dlouhodobě, tvalo to asi dva měsíce, co jsem tvrdil, že chodím na ty přednášky na vysokou a místo toho, jsem chodil do herny hrát hry (pc herna, ne automaty), pak to samozřejmě prasklo a já neskonalej vůl jsem to stejně zatloukal, bylo mi ze sebe trapně a 3 měsíce na to, se se mnou rozešla, že mi nevěří a tak dále, že jí to ranilo, každopádně jsme se po dalších 2 měsících dali zase dohromady, hodně jsem bojoval a změnil jsem se, hlavně kvůli sobě happy nééé že bych ji vrátit se ke mně donutil, myslím, že mě hodně milovala, tolik k té vyjímce.

A tak plynuly další 3 roky, ja změnenej, už zodpovědnej, práce, co jsem řekl to platilo, sám jsem byl na sebe pyšnej, byly to krásné 3 roky, zase vše perfektní, žádné problémy, sex ještě lepší, už jsem i začal myslet na rodinu, byt mám, auto taky, práci též a navíc jsem takovej ten rodinnej typ, takže i mně začaly tikat ty bilogický hodiny asi happy jenže ted nedávno z ničeho nic, ze dne na den, jak píšu v názvu tohoto topicu, mi sdělila, když to shrnu a řeknu jednoduše, že je konec, z toho důvodu, že se ty problémy, které nastaly před těmi 3 lety zase vynořily (to lhaní), že ji to bere veškerou energii, že se cítí jakoby měla 40 let a ne 23 a tím pádem, že chce být sama, tak jsme se rozešli, ja se to snažil brát s hrdostí, nebrečel jsem před ní, ani jsem ji neprosil at zůstane, popřál jsem jí hodně stěstí do života, objal jí, otočil se, zašel za roh a bulel jak pes.  

Chtěl bych od vás slyšet váš názor, co si o té reakci myslíte, jestli je možné, aby se člověku vrátily 3 roky staré vzpomínky, které zničí pracně vybudovaný vztah? Vím, že jsem udělal chybu, ale i přesto tomu stále nemohu uvěřit, že to možné je, jen tak z ničeho nic (opravdu z ničeho nic, sama to tak popsala prostě ze dne na den) a možná proto to ani nedokážu pochopit a zda si myslíte, že se taková žena jednou může ještě k vám vrátit? Někdy když usínám mám tedka pocit, že jsem promarnil svou životní šanci, být s ženou, co mi opravdu seděla a byla to jak má druhá polovina duše, ted si připadám jak chodící zombie.

Ještě mě mrzí i to, že sem ji ani nedokázal při tom rozchodu říci jak moc ji miluju a jak je mi to líto, a furt to mám v sobě, myslíte, že bych ji měl třeba aspoň napsat dopis, co k ní cítím, ne proto aby se vrátila, ale abych to ze sebe dostal nebo je to blbost?

Dopředu děkuji za každou reakci.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3251x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ze dne na den po 6 letech
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.11.2012 09:11 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Můj názor je, že to, co se stalo před 3 lety je jen hloupá berlička k tomu, jak vyřešit rozchod.  

Píšeš, že jste spolu 6 let, což ona musela mít tak 16-17 let, když jste spolu začali.  

Možná přišla na to, že chce poznat něco více, že se upla příliš brzy na život, který "svazuje".  

Prostě si uvědomila, že nepoznala nic jiného než tebe a chce to změnit.

 
08.11.2012 14:39 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Souhlasím se Sorbonos. Nechala bych to být a jí být. Nové poznání bych jí umožnila, stejně tak být Tebou i sobě. Protože já si myslím, že než se člověk "usadí" se vším všudy (partnerství nebo manželství, společné bydlení, rodina -děti... ), měl by mít více než jednu vztahovou zkušenost, přestože první láska, je první láska.

 
08.11.2012 09:22 Uživatel: Julie
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

   Možná čekala, že se změníš a nepřišlo nic, valíš si to ve starých kolejích a nic nového. To že je to super a ještě lepší podle Tebe, neznamená, že to cítí i ona. Komunikace je důležitá a jak jinak zjistit, že je s Tebou šťastná, než když Ti to řekne. Prostě jen tak, z ničeho nic : „Miláčku miluji Tě a jsem s Tebou šťastná".   On totiž dojem, se nezvykle rychle změní v průjem, domnívat se můžeš, ale jistotu Ti řekne ona. A nikdo nechce žít ve vztahu, kde není šťastný.....

 
08.11.2012 09:57 Uživatel: Karel2
Věk:  30
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Souhlasim se sorbonos. Zazil jsem neco podobneho... proste ty uz zacinas myslet na rodinu, ona se na to treba jeste neciti a chce si zatim jeste "uzivat", poznat neco jineho apod. , co treba vidi u svych vrstevniccutemaradek. No a taky tu muze byt ta moznost, ze se objevil nekdo treti, s kym ma sanci to drive jmenovane prozit... a nejake lhani z dob minulych je jen vymluva. Mozna by ji bylo neprijemne ti pravdu vpalit primo do oci a taky si timto malichernym "duvodem" muze nechat otevrena zadni vratka, kdyby ji to nove dobrodruzstvi treba nevyslo. Ale treba se pletu...

 
08.11.2012 10:15 Uživatel: Kvítek
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Mám na to podobný názor jako Julie... Prostě holka se uvázala mladá, uvědomila si že tudy cesta nevede. Tyhle "mladé lásky" málokdy vydrží, dokážu se vžít do její situace kdy její vrstevnice možná teprve začínají s vážnými ( dlouhodobými ) vztahy a ona už je od střední školy s jedním partnerem.

Možná chce poznávat nové, odjet na čas do zahraničí, ty píšeš že pomalu začínáš myslet na rodinu  a ona se vzhledem k současné situaci cítí spíš na 40 než na 23. Ano, má v tom jasno, je toho na ni moc a zatim si neumí představit takhle se usadit, řešit problémy každodenního života.

 

Věř mi, koukám na to z ženské perspektivy a určitě to nezavinil jen ten tvůj přehmat před třemi lety. Přispělo k tomu prostě víc aspektů, proto se tak rozhodla. Je to pořád lepší než kdyby to zbytečně protahovala, jen byste se věčně hádali a spokojeni byste nebyli ani jeden z vás...

 
08.11.2012 10:49 Uživatel: Julie
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

  To byla Sorbons. wink

 
08.11.2012 11:17 Uživatel: Kvítek
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

A jo, omlouvám se, nějak jsem si popletla Vaše jména glasses-cool

 
08.11.2012 13:45 Uživatel: MitsCa
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Udělal jsi dobře. Nic bych ji nepsal, to by si mohla myslet, že jsi na ni závislý amohla by Tě využívat nebo opovrhovat, s kým to chodila, žes takový nebyl apod. Baba jak chce, tak si najde všemožné důvody a to rychle a velmi chytré. Ony jsou ty naše "mršky" velmi chytré a umí to s náma. happy

Ty nebudeš mít problém si najít fajn holku a tato bejvalka ještě pozná, že udělala chybu.  

Jak píše Sorbíček - je to je berlička, protože si chce užívat nebo potkala dalšího. Viděl bych v tom i kamarádky, které se chvástají, jak se mají dobře, jak je neváže jeden chlap apod.

A to co se stalo jako velký problém teda nevidím, zvlášť když sis pak sypal popel na hlavu. Holka ještě nic nezažila. Nech ji ať si nabije pusu, bude litovat.

 

Od 17ti být s jednou holkou/chlapem se dnes bohužel už moc nevidí.

 

Držím palce!

 
08.11.2012 16:28 Uživatel: Koli
Věk:  18
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Obávám se toho, že asi opravdu použila 3 roky starou záležitost, aby se s tebou mohla rozejít a nepadla vina na ní. Podle mého názoru si našla známost. Žena nemůže mít za celé své mládí jen jednoho muže.. bude jí to užírat tak dlouho dokud jich prostě nezkusí víc.. třeba tě miluje sebevíc.. ale musí si vyzkoušet i někoho jiného.. a pak teprve bude hledat to co našla u tebe.. co ty víš.. třeba se za čas vrátí

 

 
12.11.2012 02:30 Uživatel: Cant88
Věk:  24
0-100
Téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Text uživatele: 

Dekuju vsem za reakci, moc mi pomahate, ac se to nemusi zdat, zacinam boxovat, posilka, plavani, beh, zhubl sem uz 5 kilo za dva tydny. Uz to bude mesic a pul po rozchodu, sice je mi po ni porad smutno, myslim, ze ji uvnitr sebe furt nosim a miluji, ale je mi cim dal lip a jak uz jste to nekteri nakousli, sice nejsem neprejicny a vsem vzdycky preji jen to nejlepsi, ale ji preju at ted potka aspon tak 5 nejakych neohrabanych nymandu a uvedomi si, koho ztratila.

 

Uvidime, co bude za dalsi mesic, zas napisu.

Dik vsem lidi, mam vas rad.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Stará lež nám zničila 6letý vztah - rozešla se se mnou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 1893x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 1285x
Nemohu se odpoutat 6 1329x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1189x
Opustil mě milenec 5 1706x
Rozchod se ženatým mužem 14 1437x
Rozchod po 6 letech 12 1410x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1316x
Má cenu doufat v návrat? 7 1642x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 12 1813x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175172
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny