Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?

19.03.2013 22:04
Uživatel: vendali
Věk:  18
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Mám takový závažný problém. Chodím s jednou úžasnou holkou uz přes rok ale něco se zvrtlo. Ona mě stále miluje, ale já jí už mám jenom rád. Vím že jí nechci opusit, ale je to divné. Myslím si, že náš problém je v tom, že náš vztah už je jenom jeden velký stereotyp.

Ráno jí vyzvednu na nádraží, jdeme do školy, po škole jí odvedu na nádraží a jdu zase domů. Takhle je to každý den. Mimo školu se moc nevídáme - skoro vůbec. A do toho pořád jezdím na tréninky skoro každý den.

Dnes jsme si vše vyřikali a ona mi řekla ať si to urovnám v hlavě a až budu vědět jestli chci být jen kamarád nebo s ní chci ještě chodit, tak ať jí dám vědět. Prosím o radu. Vůbec si nevím rady alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2272x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Má náš vztah ještě šanci ?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.03.2013 22:18 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Text uživatele: 

Ty se ptáš nás, co jí máš říct? To je takové vtipné

    Jak se pozná, že spolu chodíte? Mám pocit, že spolu chodíte tak možná do školy Nic ve zlým, ale je to tak. Proč spolu nejste mimo školu? Co víkendy?

   Proč nejedete někam na výlet? V létě vemte stan a vyražte na víkend někam na čundr… Pátek večer můžete do kina a přespat u sebe (vaši by snad povolili ne? ).

    V podstatě spolu nejste, tak láska nemohla opadnout. Ale chápu, že je nuda.

  Tak zkus navrhnout nějaké společné akce, vztah oživit a uvidíte. Akce společně můžete podnikat i jako kámoši a třeba nakonec přeskočí zas jiskra.

   Když to nepůjde, nepůjde. Svět se nezboří a nakonec třeba natrefíš na někoho ským se budeš vídat častěji a budete mít i společné zájmy

 
19.03.2013 23:00 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Text uživatele: 

Jestli se spolu vídáte jen po cestě do školy a ze školy, tak se vůbec nevidím tomu, že Tě zamilovansot opustila a zůstalo jen kamarádství. O vztah je potřeba pečovat, jinak uvadne - vy dva jste se nejspíš moc nesnažili. Jestli ji vnímáš spíš jako kamarádku než jako partnerku, měl bys jí to říct. Čím déle ji budeš tahat za nos, tím těžší bude to potom ukončit.

 
20.03.2013 09:48 Uživatel: Domča
Věk:  32
Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Text uživatele: 

Také řeším podobný vztah. S přítelem jsem 10měsíců, vídáme se když to čas dovolí a to jednou týdně na několik hodin. Bohužel častěji to kvůli pracovním povinnostem nejde. On je z jiného města cca 60km od mého a pracuje na nepravidelné směny, já pracuji na dvousmněnný provoz a volné víkendy on bohužel nikoli. No a já mám pocit, že se jeden druhému vzdalujeme. Když jsme spolu většinou u něj (bydlí s matkou) jsme zalezlí v pokoji a v podstatě celý den se jen tak válíme, hlavně on-je schopen prospat i dvanáct hodin. V osm večer už kolikrát spí a já se nudím. Na výletě jsme byli za tu dobu pouze dvakrát. Pro mne je málo aktivit když jsme spolu. Já jsem hodně společenská ale kvůli němu jsem to hodně omezila ale na druhou stranu mi to chybí a nudím se. Když už jdeme do restaurace, dá si tři piva a chce domů, já ne. Koupila jsem si notebook a alespoň koukám na filmy nebo nějaké hry ale to mi nestačí. Už jsem mu to i říkala, že se nudím on jen koukal a neřekl nic. Na dovolenou nechce jet busem ani letadlem, auto nemá. Chce na Slovensko vlakem ale to zase nechci já, protože mě Slovensko vůbec nebere. Tak to spíš vypadá, že náš vztah jde pomalu ale jistě do záhuby. Zamilovaná jsem do něj byla tři měsíce po seznámení ale jak jsem ho postupně poznávala nějak to opadlo a teď už ho mám "jen" ráda. Zjišťuji, že jsme každý jiný a nemáme žádné společné zájmy. Já si chci mimo jiné užívat dokud to jde, pak přijdou děti a už to tolik nepůjde ale jemu stačí jídlo a postel. Je o sedm let starší a už jako by zfotrovatěl, přitom děti nemá. Když mu něco na toto téma řeknu, že bychom mohli jet na výlet, řekne mi že je zima. Nechápu proč do vztahu se mnou šel, když hned od začátku jsem mu řekla, že jsem společenská a ráda se chodím bavit, že nejsem domácí puťka. Myslíte, že má cenu v takovém vztahu zůstávat?

 
20.03.2013 10:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Text uživatele: 

Nemá. Protože on je, jaký je a zajídá se Ti to už teď.

 
20.03.2013 11:03 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Text uživatele: 

,, Myslíte, že má cenu v takovém vztahu zůstávat? '' No nemá, vy dva se neshodnete na ničem, Ty se chceš bavit, on se chce válet, on chce jet vlakem na Slovensko, ty ne. Dřív nebo později ten vztah stejně ztroskotá, protože takhle se to nebude moct táhnout dlouhodobě, nemáte ani společné zájmy, nic.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Stereotyp ve vztahu - pokračovat nebo být jen kamarádi?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 558x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 570x
Nemohu se odpoutat 4 606x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 542x
Opustil mě milenec 4 601x
Rozchod se ženatým mužem 12 731x
Rozchod po 6 letech 10 788x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 781x
Má cenu doufat v návrat? 5 647x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 936x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny