Téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?

23.10.2015 09:12
Uživatel: Alaina
Věk:  22
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Krásný dobrý den,

rozhodla jsem se napsat tento dotaz neboť už sama nevím jak si mám vysvětlit chování svého již bývalého partnera. 2014 jsme spolu strávili, snažila jsem se držet si jakýsi odstup, abych se, jako již několikrát, bláznivě nezamilovala a neměla později zlomené srdce. Samozřejmě se mi to nepodařilo a během srpna 2015 jsem cítila, že ho vroucně miluji. Naše láska trvala až do září 2015, kdy mi bez jakýchkoliv náznaků z ničeho nic oznámil, že mne již nemiluje a cítí, že to mezi námi nefunguje. Nabídl mi však, že u něj v bytě mohu zůstat do doby než si něco najdu. Z počátku jsem byla proti, ale pak jsem souhlasila, protože jsem neměla kam jít. Jenže co čert nechtěl, zjistila jsem, že již den po našem rozchodu, začal mít sexuální poměr s jinou ženou a to s tou, se kterou si celý měsíc psal a já tomu nepřikládala velkou váhu, neb jsem si říkala, že jako muž potřebuje cítit, že je žádán na víc frontách.

Hned potom jsem utnula veškerý náš kontakt a během pár minut jsem se se všemi svými věcmi nadobro odstěhovala. Bylo to cca. měsíc před naším výročím. Nicméně v té samé době mám narozeniny v rámci kterých mi popřál. A pak začaly naše letmé konverzace po facebooku a on se mi přiznal, že si není úplně jistý ohledně svého rozhodnutí a že se mu občas stýská.

Vzhledem k tomu, že já jsem do něj stále zamilovaná jsem se rozhodla se s ním sejít. Hezky jsme si povídali. Z něho bylo velmi cítit, že mu fyzicky scházím, ale tomu jsem nevěnovala velkou pozornost. Přiznal se mi, že by se mnou vztah obnovil rád, ale stále si není jistý a potřebuje čas, že prý se bojí, že se dostaneme do stejné situace a on už nebude schopný ji podruhé řešit. Doslova řekl: "Nemohl bych Ti znovu takhle ublížit". Naše konverzace byla vcelku příjemná. S tou novou slečnou to bylo samozřejmě jen na pár dní, podle jeho slov prý proto, aby nemusel řešit problém, který nastal a tak se zaměstnal "jinak".

22.10.2015 jsem mu napsala, zda by se mohl rozhodnout do 3 týdnů, přece jen i přesto, že jej mám ráda, nechci žít dalších několik měsíců v naději, že se k sobě vrátíme a ta by pak ani nemusela přijít. Proto si od toho moc neslibuji, ale samozřejmě si přeji aby to dopadlo podle mých představ. Ráda bych proto znala názor nezainteresované osoby, protože já za tím vždy budu hledat něco, co tam ani nemusí být.

Předem děkuji za vaše odpovědi alt 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2207x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám mít naději v jeho návrat?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.10.2015 10:31 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?
Text uživatele: 

Bohužel, jeho původní zamilovanost pominula a Ty už pro něj nejsi a nebudeš nejpřitažlivější holka na světě. On se to jen bojí otevřeně říct.

 

 

PS: vždy když čtu tenhle náhled "že jako muž potřebuje cítit, že je žádán na víc frontách" tak se jen podivuji, kam vy ženy na ty "moudra" chodíte.

Poslouchat tohle dokola a dokola je … no jak to říct slušně … prostě: nedělejte si předsudky a svět bude hezčí po všechny.  

 
23.10.2015 10:50 Uživatel: Astrid
Věk:  50
Téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?
Text uživatele: 

Podle mých zkušeností si myslím, že pokud si přítel "nechává lhůtu na rozhodnutí", je v podstatě již rozhodnutý, jen není schopný vyslovist slovo ROZCHOD NAVŽDY a naplno. Třeba jen z ohledů k Tobě.

Pokud vede konverzaci po FB, kde v podstatě flirtuje, nemá Váš vztah pevné základy. Charakterní člověk takové berličky nevyhledává.

 
23.10.2015 10:53 Uživatel: taktak
Věk:  32
Téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?
Text uživatele: 

Lepe bych to nenapsal. Muz, kdyz miluje, ma jen oci pro svou zenu a nejen oci.

 

 
23.10.2015 12:01 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?
Text uživatele: 

Můj názor v tomto případě je, že jste se sešli ve vztahu dva partneři, z nichž každý máte svůj problém a vzájemně to prostě nefungovalo:

Bývalý přítel - již měsíc před rozchodem hledal rozptýlení jinde v podobě komunikace, která již den po rozchodu přerostla v sexuální poměr: "prý proto, aby nemusel řešit problém, který nastal a tak se zaměstnal "jinak"… ", teď neví, co chce, stýská se mu občas…

Ty - "Celý loňský rok, který jsme spolu strávili jsem se snažila držet si jakýsi odstup, abych se, jako již několikrát, bláznivě nezamilovala a neměla později zlomené srdce." s tím, že jsi se zamilovala až v srpnu 2015, kdy ale měsíc na to Ti přítel oznámil, že Tě již nemiluje a cítí, že to mezi Vámi nefunguje, rozešli jste se, ale ta doba cca jednoho měsíce, kdy si již psal s jinou, korensponduje s dobou od Tvé zamilovanosti do Vašeho rozchodu…

Čili, ten vztah nemohl fungovat už proto, že Ty jsi do něj nešla naplno - celou dobu jsi si držela jakýsi odstup, na základě Tvých předchozích neg. zkušeností, ovšem to nejspíše za ten rok přítel vycítil, proto jeho city postupně ochladly, a když už jsi se zamilovala, bylo pozdě, neboť v té době si již psal s jinou. Na druhou stranu to, že s tou druhou začal mít sexuální vztah den po Vašem rozchodu, také o něčem svědčí, zejména, když to bral dle jeho slov tak, aby nemusel řešit situaci, která nastala - Váš rozchod, a zaměstnal se tedy jinak = jednoduché a nezralé… Chci tím říci, že podle mého názoru, i kdyby jste se k sobě vrátili, nebude to úplně ono, neboť nejdříve by bylo třeba, aby jste každý na sobě zapracoval, jinak to skončí po čase stejně.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Už mě prý nemiluje. Po rozchodu si našel hned holku, ale prý mu scházím - co si myslet?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1355x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2615x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2077x
Nemohu se odpoutat 6 1965x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1709x
Opustil mě milenec 5 2817x
Rozchod se ženatým mužem 15 2181x
Rozchod po 6 letech 12 1955x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1892x
Má cenu doufat v návrat? 7 2411x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny