Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?

19.07.2015 18:36
Uživatel: darknessangel14
Věk:  22

Město: Brno

0-100
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Ahoj všichni,

takže, nevím jak bych úplně začal, je mi 22 let. blabla bla, o mě nemusíte vědět zas tolik. alt ikdyž ve 22 řeším opravdu malichernosti, prostě mi na tom vztahu záleží, nevím už jak to řešit a tak se vyzpovídám tady a budu doufat, že mi třeba někdo pomůže, takže k věci: jedná se o vztah s mou přítelkyni, který se během posledního týdne neustále zhoršuje, začalo to tím, že jsme se pohádali kvůli blbosti, jako pokaždé, za to se přiznávám mohl já, ale ona se naštvala a vůbec mi nepsala… po pár dnech jsme si opět psali, ale bylo to takové "suché" a já poznal že se něco děje, ona mě to nechtěla říct, strašně dlouho jsem ji přemlouval asi takové 4 hodiny, nakonec z ní vypadlo, že ji přitahuje někdo jiný, jeden kamarád a že je to asi vzájemné, že to neudělala schválně a sama neví co dělat, ale že ji fakt hodně přitahuje, že nechce zahodit téměr 3 letý vztah jen tak, ale psala mi jak náš vztah je stereotypní, v zajetých kolejích a že občas tam není ta jiskra kterou ona potřebuje a neustále na něm nenacházela nic dobrého a to se neustále snažím vymýšlet něco nového. nechápu to. no a o tom kamarádovi mluví moc hezky, že se s ním dobře cítí, že je fajn, že je to taková přijemná změna a nejvíc mě zarazilo, že mu ani neřekla že je zadaná, že prý se neptal. já musím přiznat, že jsem hodně žárlivý, ale něco podobného jsem nám stalo tak před rokem. objevil se prostě nějaký kamarád a dá se říct, že mi ji na chvíli "ukradnul" v té době jsme se neustále hádali a bylo spoustu problémů a řekla mi že chce být na chvíli sama, trvalo to asi měsíc, ale během toho měsíce byla s tím kamarádem,, pak se teda vše urovnalo. ale bylo to pro mě vážně děsný… nechci to rozebírat, byli jsme pak dá se říct šťastní a pokračoval náš fajn vztah, až do teď. aktuálně jsem ji nechal se rozmyslet, co teda vlastně chce a napsal jsem ji, že ji nechci otravovat pořád, ať napíše až ji začnu chybět, protože vždycky kdy jsme si psali, byli to většinou hádky. protože se mě strašně dotklo že ji někdo jiný přitahuje a snažím se to pochopit, v čem je on lepší, co on má za vlastnost a já ne, ale nikdy mi to nenapíše, spíš se naštve a pohádáme se…. byli to tři dny co se mi neozvala a pak mi napsala, že chce pauzu. pořád jsme  se hádali a řekla mi, že sama neví co se stalo. ale že to takhle prostě chce ikdyž ji mrzí, že mi ublíží.

vůbec to nechápu. byli jsme zasnoubeni, plánovali jsme si společnou budoucnost. Chci to nějak vyřešit, vždy jsme všechno nějak vyřešili, nedokážu ji kopnout do zadku, na to ji strašně moc miluju a nedokáži si bez ni představit život. bohužel, vím že zním jako pubertak. jenže prožili jsme si toho spolu hodně a navíc moje rodina se ke mě otočila zády, za to její rodina mě přijmula mezi sebe, když mě kolikrát naši vyhodili z baráka, ted je to teda nějak snesitelné, ale bojím se, že když ji ztratím, ztratím tohle úplně všechno. moc pro mě znamená. nedokážu se prostě od ni nějak oddálit. natož rozejít. jenže ona už to udělala a já to bez ni ted nezvládám. psala mi sice že mě miluje…jenže tomu už nevěřím.

 

rozhodl jsem se za ní jet. že to třeba nějak ještě zvládnu aby její city ke mně byli stejné jako předtím. přijel jsem a byl jsem pro ní úplně cizí člověk. alt nechápal jsem co se s ní stalo…pořád jsem jen viděl jak je na mobilu a píše si s tím „kamarádem. “. bylo to pro mě zdrcující jak se může všechhno během 14 dnů tak otočit a změnit. rozešla se se mnou i osobně. mluvili jsme o tom, byla strašně pozitivní a vždycky mě nějaký způsobem setřela…že ona není poslední holka na světě. at na ni už nemyslím. a nechám to jít. at žiji bez ní a štastně…jenže to nedokážu. řekla mi že chce abych ji nenáviděl. protože ona je ta špatná a kdybych ji tohle udělal já, tak že mě pošle do háje. jenže já jsem ji řekl že ji odpouštím a že to chci zpátky. jenže ona nechtěla. alt bylo to strašné vidět jak ji ztrácím, že už patří někomu jinému a já jsem pro ni nebyl nijak výjimečný i po tak dlouhém vztahu…řekla jen že si chce užívat a že ikdyž to není správné rozhodnutí, má to tak být, ptal jsem se ji jestli máme ještě šanci, řekla mi že nikdy neví co se může stát, ale momentálně rozhodně ne. chtěl jsem jen nějakou naději. jenže nevím jestli vůbec existuje. nechal jsem ji všechny věci co jsem ji dal, s myšlenkou, že by si na mě mohla občas vzpomenout…ale tohle nejspíš nezabere. uvidím, odjel jsem a ted je to 4. Den co mě ignoruje a nic mi  nenapsala, řekla mi že si můžem normálně psát jako kamarádi, ale že ji nemám spamovat a že napíše sama až ji budu chybět. jenže ted to vypadá jako bych pro ni nebyl nic a jen se dozvídám věci o tom jak se na různých akcí líbala a tahala s jejím současným „kamarádem“ který se možná stane přítelem. kdo ví. nedokážu to pochopit. jak po tak dlouhém vztahu může jít dál jak kdyby to nic neznamenalo… víte já nejsem moc hezký kluk. jen mám srdce na správném místě, ale zdá se mi, že to asi v dnešní době nestačí. prožívám si teď pěkné deprese a jenom čekám… bojím se ji napsat, že bych byl zas já ten otrava a stalker… musím ji přece chybět. po skoro třech letech vztahu by to kvůli nějakýmu kamaradovi nemohla zahodit. tomu nemůžu uvěřit. poradte prosím. alt, co ted mám dělat? … chci ji strašně moc zpátky…jenže nevím co ted dělat. vždycky když zavřu oči, vidím jen ji. zdá se mi to jak kdyby to celé bylo zlý sen…a já se chci jen probudit. já si po tom všem nedokážu předdstavit život bez ní. ani nechci L omlouvám se za dlouhý text. ale vážně potřebuji poradit. vím, že si každý řekne. kvůli jedné holce, která ti za to nestojí…. jenže stojí. vím že ano. nezajímá mě kdokoliv jiný. prosím jen vážné odpovědi s nějakým návrhem jak ji znova zaujmout a vrátit to zpět…jsem ochotnej udělat cokoliv na světě. alt

  

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2822x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: zoufalá situace..:(
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.07.2015 18:53 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Předně říkám, že bych Ti nejraději poradila, ať to necháš být, že za čas přijde někdo jiný…

 

Pokud se ale skutečně chceš pokusit získat ji zpět, netlač na pilu, nevynucuj si nic… Tím bys ji akorát odradil. Nech tomu čas a nevydírej ji citově, nespěchej, ať nepůsobíš jak zoufalec a závislák.

 

Možná se to časem vrátí, možná ne… Ale to je život. Většina z nás prožila několik neúspěšných vztahů, tak to prostě v životě chodí.

 
19.07.2015 20:38 Uživatel: darknessangel14
Věk:  22

Město:Brno

0-100
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

takže mám jen čekat na to, až si uvědomí co doopravdy ztratia? teď působím dost egoisticky, ale prožili jsme toho spoustu a člověk přece nedokáže přestat milovat během týdne a zamilovat se do někoho jiného.

Ale pokud to pomůže. pokud budu čekat. tak to udělám. ale abych se dočkal. : /

 
19.07.2015 18:54 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

"jedná se o vztah s mou přítelkyni, který se během posledního týdne neustále zhoršuje, začalo to tím, že jsme se pohádali kvůli blbosti, jako pokaždé, za se přiznávám, mohl já,  ale ona se naštvala a vůbec mi nepsala…"

"nakonec z ní vypadlo, že ji přitahuje někdo jiný, jeden kamarád…,  že nechce zahodit téměr 3 letý vztah jen tak, ale psala mi jak náš vztah je stereotypní, v zajetých kolejích a že občas tam není ta jiskra kterou ona potřebuje… "

"něco podobného jsem nám stalo tak před rokem. objevil se prostě nějaký kamarád a dá se říct, že mi ji na chvíli "ukradnul" v té době jsme se neustále hádali a bylo spoustu problémů a řekla mi že chce být na chvíli sama, trvalo to asi měsíc… "

Tak mě napadá, že opakovaně došlo na její straně k tomu, že se objevil někdo jiný v situaci, kdy jste se Vy dva hádali. Co když právě to jí vadí a nebaví a z toho důvodu pohár trpělivosti na její straně přetekl? A i kdyby se čistě teoreticky opět po čase vrátila, nemyslím si, že opakovaně slepovaný vztah bude fungovat - čím vícekrát se rozbije, o to více bude křehčí, si myslím já, i když to není to, co chceš slyšet.

Jinak si myslím, že tak snadno jde dál, byť po 3 letém vztahu proto, neboť její city k Tobě ochladly.

 
19.07.2015 20:04 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

 

Docela často opakuješ „po tak dlouhém vztahu, po tak dlouhém vztahu“. Ale něco si teď budeš muset vtlouct do hlavy: čas nic neznamená. To, že je člověk starý mu automaticky nezaručuje úctu. To, že je člověk dlouho zaměstnán ve firmě mu nezaručuje, že v ní má zůstat. To, že vztah trvá dlouho neznamená, že má zůstat spojen.

 

Doba trvání nemá hodnotu.

 

Hodnotu vztahu dává jeho intenzita a jeho přínos. Pokud ve vztahu není progres směrem nahoru, to znamená, že pokud oběma lidem ve vztahu nepřináší nové, lepší a intenzivnější plody, pak ho pouhé konstatování délky vztahu neudrží. To jsou zákony přírody. Příroda je v neustálém vývoji a vztahy musí být taky. Stereotyp je zabiják.

Pokud ovšem říkáš, že sám si se snažil něco nového vymýšlet, pak to nemusí být chyba na Tvé straně. Některé holky jednoduše chtějí něco, co jim jeden kluk nemůže nabídnout, tak jdou za jiným. S tím neuděláš nic.

 

Dalším důležitým bodem je uvědomit si, že ve dvaceti letech lidem čas plyne jinak a mají jiné priority. Vše je mnohem proměnlivějšíˇ. Mladé holky očekávají kvanta zážitků, příležitostí a nových emocí. Dnešní doba jim to umožňuje a ony to chtějí. Mluvit proto o zásnubách ve 20-ti v dnešní době znamená, že jste šli oba do vážného vztahu příliš brzo. Na dnešní dobu je to prostě brzo.

 

To nejkrutější co si musíš uvědomit je, že je konec. Tvá holka Tě už nemiluje. Dala Ti to jasné najevo, Ty se to pouze snažíš popřít. To je u rozchodu normální (fáze popírání).

Tento vztah už ale přestal existovat a nikdy už existovat nebude. Pokud se rozchází holka s klukem ze své strany, většinou jsou jakékoliv naděje na návrat marné.

 

Je čas, aby ses ze vztahu poučil a abys příští vztah udělal lépe.

 

 

Protože dobrá zpráva je, že příští vztah bude. Je Ti 22. Já chápu, že teď se to nezdá a že ta Tvoje je ta nejlepší. Ale věř mi, přijde nová a ještě lepší, protože Ty se právě teď, tou bolestí kterou musíš přežít stáváš lepším.  

 

 

A uvědom si ještě jednu věc. To zda jsi hezký nebo nejsi hezký nehraje důležitou roli. Důležitější je charisma – což je něco, co nosíš v hlavě a v srdci – Tvá osobnost. Něco, co můžeš prací na sobě vylepšovat. Charisma je něco, co přitahuje důležité, silné a trvalé vztahy. A to je něco, co dokážeš realizovat.

 

 
19.07.2015 20:34 Uživatel: darknessangel14
Věk:  22

Město:Brno

0-100
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Děkuji ti za odpověď a za úpřimné rady.

Avška nesouhlasím s tím, že je totání konec. už jednou jsme měli pauzu a byla s jiným, ale za 2 měsíce se vrátila zpátky ke mě, protože hledala něco co já nemám, ale pak zjistila že ztratila vše ostatní co zase on neměl, pokud mi rozumíš. takhle jsem to teda pochopil já.

Ale nevím jestli teď nemám něco udělat. nějak ji vyznat lásku. jestli to k něčemu bude, protože teď s kým je, ten "kamarád" tak ona už s ním dříve chodila nějak 7 měsíců. takže je tam asi teď jiskra.

chtěl bych to brát asi jinak, udělat něco co ji prostě dostane. že si uvědomí, že nezahodí náš vztah. jen kvůli nějakému kamarádovi, který se hned objeví.

Je tam nějaká šance, že to pomůže, nebo to bude marná snaha? : /

 
19.07.2015 21:17 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Dovolím si jen malou poznámku = s Tebou bude složitější diskuse, podle toho co jsi sem dopsal a podle toho, jak reaguješ a tak to bylo nejspíše i v tom vztahu… toť z mé strany prozatím vše. Přenechávám Tě QAdamovi, od kterého čekáš odpověď

 
19.07.2015 21:36 Uživatel: darknessangel14
Věk:  22

Město:Brno

0-100
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

složitější diskuze? : / nevím jak to myslíš. takže je asi ta chyba ve mě že? . já jsem se ji pořád omlouval víš za všechno co jsem kdy ve vztahu udělal špatně, ale řekla mi "to není tvoje chyba, nic špatně neděláš. , to já jsem ten vztah zahodila. měl by jsi mě nenávidět" jenže já ji nenávidět nedokážu.

 
12.10.2015 16:30 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Dany, asi se jedná o závislost..  

 
19.07.2015 22:39 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Tvůj předposlední odstavec a ještě ten před tím popisuje chování Tvé ex-přítelkyně, ze kterého plyne, že Tě nemiluje. Vrací se k Tobě jen když ji někdo jiný odkopne. Nevyzrálé ženy to tak mají, ony nedokážou být samy a proto berou i pro ně horší partie.  

 

Navíc i ta pauza o které píšeš nevypovídá o vztahu pevném a rozmyslu, ale o tom, že není spokojena s Tebou a kdyby mohla a měla něco lepšího, tak jí nebude záležet na Tobě ale veme lepší variantu.  

 

Pokud Tě nejméně 2x opustila v průběhu 3 let, co myslíš že by udělala v průběhu dalších 30-ti?

 
19.07.2015 23:02 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Zamilovaný po uši. Zaujalo mně, jak se to vlastně projevuje. ????? Já jsem zamilován pořád. Pár xx let. A je to nádherné.

Ale, když tě holka nechce tak se můžeš i na hlavu postavit.  

HAF

 
19.07.2015 23:43 Uživatel: darknessangel14
Věk:  22

Město:Brno

0-100
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

Děkuji všem za rady…

 

Hodně jsem přemýšlel a rozhodl jsem se nejspíš takto : zkusím ji začít ignorovat, nepsat ji vůbec. prostě působit na ni aby si nemyslela že mě má jistého, s tím účelem, že by se třeba o mě mohla začít bát. pokud už mě nemá totálně u zadku a napsat sama. na to budu spoléhat a pak uvidím podle situace.

 

Pokud to nevyjde, tak bohužel budu muset zapomenout. ale bude to kurva těžké. (

 
07.08.2015 21:34 Uživatel: ada
Věk:  27
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

A dost. nemuzu uz to cist ty si uplne v haji a nejvetsi tva chyba? davas za vinu to co vse se stalo sam sobe? ! ne! je to tezky ale pokud te ta holka nechce tak se je nenut. v tuhle chvily ti to prijde nerealne ale objevy se i ve tvem zivote nekdo jiny. lepsi! ta holka budes videt si nabehne. jeste rada si na tebe vzpomene az on pro ni ted pan 1ji nejak ublizi, a nato ty necekej jako na prilezotost. ji dostat zpet, je to ztraceny a nedavej sito za vinu to ona se tak rozhodla!!!! bude lip bud silnej drzim ti palce

 
12.10.2015 14:45 Uživatel: nereš
Věk:  20
Téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Text uživatele: 

rozumim ti me taky nechala holka po 3 letech a uplne hnusne to skoncilo : / dneska nemuzes verit nikomu na 100%

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaný až po uši, chci ji zpátky - jak toho dosáhnout?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1444x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2711x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2119x
Nemohu se odpoutat 6 2021x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1760x
Opustil mě milenec 5 2923x
Rozchod se ženatým mužem 15 2225x
Rozchod po 6 letech 12 2050x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1979x
Má cenu doufat v návrat? 7 2468x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny