Téma: Přítel si našel krátce po rozchodu "milenku" - velmi mě to ranilo a mrzelo

22.06.2014 18:23
Uživatel: Klokanka1234
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den,   

před třemi měsíci (březen 2014) jsme se po vzájemné dohodě rozešli s přítelem po 3,5 vztahu. Ze začátku mi přišlo, že jsem se s tím hrozně rychle vyrovnala. Bývalý partner za mnou přišel 2x krátce po rozchodu do práce a byl z toho hodně špatný, dokonce mi tam brečel. Ale nedávno na mě padla tíseň. Možná to bylo i zkouškovým obdobím, chtěla jsem ho vidět a krátce jsem uvažovala o návratu. Kontaktovala jsem ho tedy, viděli jsme se, hezky jsme si popovídali, zasmáli jsme se a na konci našeho setkání jsem se dozvěděla, že udržuje již měsíc a půl s někým jiným intimní vztah, velmi mě to ranilo a nechápala jsem jak po tak krátké době je schopen něčeho takového. Přišlo mi, že osobu nejspíš ani nemá rád, ale zase mi na něj jako na osobu nesedí, že by jen tak s někým spal a neměl ho rád. Den po této schůzce jsme se potkali na jedné akci a měl potřebu mě neustále vyhledávat. Já jelikož mě zjištění o údajné partnerce velmi ranilo jsem se mu vyhýbala jak jen to šlo… Nechápu jeho postoj a nechápu co se v něm momentálně odehrává. Má ji rád? Chce se ke mně vrátit? V současné době čtu knihu Partneři a rozchody od Jeronýma Klimeše a nějak se v ní ztrácím, nechápu kdo z nás byl/je iniciátor a kdo obránce. Děkuji velmi za rady.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1506x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Rozchod po 3,5 vztahu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.06.2014 20:44 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Přítel si našel krátce po rozchodu "milenku" - velmi mě to ranilo a mrzelo
Text uživatele: 

Taky tu knihu po částech čtu (jsem skoro u konce), ale u Vás si nejsem jista, kdo je navrhovatel a kdo příjemce, kdy sice sama píšeš, že "po vzájemné dohodě", ale řekla bych, že vždy 1 z páru to chtěl (o tom uvažoval) víc/dřív. Kdo z Vás to byl - tušíš?

A jde-li o otázku, někdo by Ti třeba mohl napsat, že chlapi/kluci (nevíme, kolik Ti je) to tak mají, ale o pohlaví to moc není, řekla bych. Hraje v tom roli spousta okolností - věk, vyzrálost, zkušenosti, citlivost…a my nevíme, co se mezi Vámi stalo a jestli jsi rozchod navrhla Ty, tak jestli třeba nekývl proto, že měl "volnou cestu" k té druhé, se kterou čert ví proč si začal zřejmě ještě v době Vašeho vztahu, ale přesto - připadá mi, ji doopravdy nemiluje.

Asi je potřeba hledat v důvodu, který Vás vedl k rozhodnutí, ale jeho chování moc "rozumné" hezké není, i kdyby to bylo tím, že se ve skutečnosti s Vaším rozchodem nevyrovnal nebo nebyl tím, který ho doopravdy chtěl. Nevím, málo info, ale psát to nemusíš, jen tak uvažuju "nahlas".

Mmch - taky by mě to hodně ranilo, se Ti nedivím.

 
22.06.2014 21:02 Uživatel: Klokanka1234
Věk:  23
Téma: Přítel si našel krátce po rozchodu "milenku" - velmi mě to ranilo a mrzelo
Text uživatele: 

On rozchod navrhl a já souhlasila. Dlouho jsem se ve vztahu trápila a vadilo mi spoustu věcí, které jsem mu neustále říkala a snažila se vykomunikovat nějakou změnu… On sice tvrdil že se snaží, ale já to tak opravdu neviděla…Přišlo mi, že spolu už nekomunikujeme jako dříve, že mi neříká spoustu věcí a když jsme se pak o tom při rozchodu bavili, jemu to přišlo stejné… Následovaly dvě návštěvy u mě v práci, kdy byl absolutně zoufalý (asi v průběhu měsíce po rozchodu). Pak jsme si občas napsali… a pak jsem ho já kontaktovala a dále se dělo to co jsem napsala výše. Dle mého názoru ji nemiluje a snaží se "vytloukat klín klínem" a nejspíše jí časem ublíží, protože zjistí, že to není ono…

Nejde mi do hlavy, že by prostě měsíc a půl po našem rozchodu začal jen tak s někým spát. To bych do něj nikdy neřekla…

 
23.06.2014 17:42 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel si našel krátce po rozchodu "milenku" - velmi mě to ranilo a mrzelo
Text uživatele: 

Já zatím z Tvého psaní nikde nevidím ani náznak toho, že by se chtěl k Tobě vrátit. Rozešli jste se před 3 měsíci, z toho v průběhu prvního měsíce byl zoufalý 2x u Tebe v práci. Pak jste si občas jen napsali a nedávno jsi ho kontaktovala Ty s tím, že Ti na konci schůzky řekl, že již 1,5 měsíce udržuje s někým intimní vztah.  

Jestli novou partnerku miluje či je to jen "náplast", nebo si chce zatím jen užívat, těžko říci. To ví jen on. Ale být Tebou, netroufla bych si tvrdit, že jí časem ublíží, protože zjistí, že to není ono. Co když zjistí, že je to ono? Přeci jen, když jsou spolu, jsou spolu jen oni dva a jen oni dva ví, jestli jsou spolu rádi nebo jim to spolu vyhovuje atd.

Mě spíš přijde, že trochu žárlíš alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel si našel krátce po rozchodu "milenku" - velmi mě to ranilo a mrzelo
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 191x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 11 455x
Nemohu se odpoutat 4 556x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 488x
Opustil mě milenec 4 542x
Rozchod se ženatým mužem 12 692x
Rozchod po 6 letech 10 724x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 749x
Má cenu doufat v návrat? 5 605x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 863x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny