Téma: Proč neřekne že nemá zájem

30.12.2019 12:10
Uživatel: SAJRA
Věk:  32
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Dobrý den, rozesla jsem se s přitelem a teď po 2 měsícich ho chci zpět. Napsala jsem mu ale on nic, pak zase omluvila jsem se mu a on mi za týden napsal vesele Vánoce. Pak jsme si psali a vyčital mi, ze ja jsem predce chtěla rozchod, teď je mi určite líp. Ja mu dál psala at mi odpustí, že to už neudelám, a prostě miliom zpráv, ale ignoruje mne. Řikam si ze proč nenapíše ze mam přestat, že mne už nechce. Navrhla jsem mu at si mne zablokuje, protože mne to jen niči, ale on nic. Nemá zájem anebo mne jen trestá? Děkuji za odpoveď

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.12.2019 12:22 Uživatel: Dota
Věk:  30
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Myslím, že se jen ztrapňuješ. Přestaň mu psát, jen se mu znechucuješ víc a víc.  

 
30.12.2019 12:31 Uživatel: SAJRA
Věk:  32
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Ja vím a už mu psát nebudu, jde mi jen o to proč mi neřekne že nemá zájem jelikož jsem mu tolik psala a otravovala. Nemá fakt zájem anebo mne jen trestá? Znám ho a bylo mi divné že mi napsal na vanoce. A máš pravdu jsem uz trapná ????

 
30.12.2019 13:28 Uživatel: Dota
Věk:  30
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Nemá zájem. Proto ti nepíše. A že ti napsal na Vánoce? No a co. třeba poslal hromadnou SMS všem.

 
30.12.2019 12:44 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Muzi maji radi ve vecech jasno. Ty jsi se s nim rozesla a teď sis to rozmyslela. Jak on tomu ma rozumet? Pro nej je to jasne, nemusi ti psat, ze nema zajem. Ten zajem jsi nemela ty.
Vas rozchod mel jiste nejaky duvod. Myslis si, ze kdyby ses k nemu vratila, bylo by to jine?
Spis mi to pripada, ze nedokazes anebo nechces byt sama. Vzpamatuj se a neztrapnuj se. Podle veku jsi dospela zenska, tak by ses podle toho mela chovat.
Preji ti, abys mela v pristim vztahu vic stesti a hlavne, aby sis ho dokazala vazit.

 
30.12.2019 15:56 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

To jste celí vy. Chlap muže přeskočit jupiter ale vám je to málo. Přijde chyba, ticho a nakonec vzpomínky, vzpomínky co velí. Musíš nechat čas aby zašeptal srdci co chce, přeci jen jsme též schopni stejných citů a ten nejhorší co známe je zrada!

 
30.12.2019 23:44 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

To jsou blbosti, které občas udělá muž i žena. Asi není zcela spravedlivé z toho vinit pouze ženy.

 

Protože neznáme detaily, tak radit nelze. Nevíme, proč se žena rozešla. Muž jí nemůže ztratit, neb ho doslova prosí, takže mu ani nechybí.

 

V této situaci je třeba zariskovat, že přítele navždy ztratí. Napsat mu, že lituje rozchodu, a že to nikdy nechtěla udělat. A následně naprosto zmizet z jeho života, i kdyby jí to mělo utrhnout srdce. Být připravena, že se opravdu natvrvalo rozešli. Nevyhledávat žádný kontakt. Buď začne příteli chybět nebo ne - přijmout obě varianty.

 

Najít si vlastního koníčka, náplaň času, své radosti.

 
31.12.2019 09:55 Uživatel: SAJRA
Věk:  32
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

 On mne jednou nechal na 3 měsíce beze slova, a když se vrátil chtěla jsem vše až moc řešit aby jsme neměli nejake problemy jenže on říkal, že delám jen drama. Časem si mně přestal važit, neřikal že  mám přijet, nevzal mne na svatbu jeho bratrance i kdyz na začátku řikal že mně chce vzít, už mi nepsal tak často a když jsem se ptala že co se děje tak řikal že je vše ok. Já to už nedávala, ztratila práci a rozešla se. Jenže pak jsem četla naše staré zprávy a mne došlo že se změnil kvůli mně. Dělala jsem drama a jeho to už štvalo a když mi napsal na Vanoce řikal že jsem mu srdce nezlomila, protože vědel že to přijde jen byl šokovaný že jsem to skutečne udelala. Pak jsme si ješte něco psali a on už mé zprávy kde se omlouvám jen četl.  

 
31.12.2019 10:11 Uživatel: SAJRA
Věk:  32
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

A jak mi napsal tak začatek konverzace byl ok on se smál že jak taktizuju jen aby mi napsal. Napriklad napsala jsem ze ať mne zablokuje protože je to pro nej lehči a on pak psal ze tím mne vlastne nutíš abych ti napsal. Potom jsme si psali o vztahu, ze se mi nelibilo jak mne naposledy přivital… Otevrel dveře, lehl si na gauč a zapálil si trávu… A pak mi poslal fotku jak ma trávu v ústech to fotku jsem ale už videla a ja napsala jo to jsi ty. A on pak napsal. Myslím že ti je teď líp, už víš proč ses rozešla. A i kdybych ti řekl dobrou noc jdu spát tak to by byla pro tebe taky ignorace. Takže to bylo posledni co napsal a pak uz jen ignoroval me zprávy.  

 
31.12.2019 11:42 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Mě připadá, jako kdyby se mu ten rozchod nějak hodil, jako kdyby mu to spíš vyhovovalo. Je možné, že tě svým chováním k tomu rozchodu nějak přiměl?  

 

Mě připadá jako kdyby si ten kluk s tebou dělal co chce. Už jen samotný fakt, že tě tři měsíce nechal, jenom tak a bez udání důvodu, se mi taky moc nelíbí.  

 

Mě ten kluk připadá ještě takový nezralý, jako partner do života nic moc, strašně nespolehlivý.   A proč ti to neřekne? Možná proto, aby si tě udržel jako zadní vrátka, kdyby mu nevyšlo něco jiného. Takhle se podle mě nechová kluk, který je úplně sám. Mám podezření, že jsi nebyla jediná.  

 

Ty bys neměla zase jednat v emocích, vše si předem rozmyslet, nez něco uděláš a ujasnit si, co vlastně chceš. Ale což se týče tohoto kluka, tak není o co stát. Jeho chování by tě spíš mělo přesvědčit o tom, jak jsi udělala dobře, že ses s ním rozešla. Promiň, ale podle mě je to spíš kterém a nemáš o co stát.  

 
31.12.2019 12:11 Uživatel: SAJRA
Věk:  32
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Právě proto jsem se rozešla, myslela jsem si že už mě nechce. Jenže pak jsem začala mít výčitky, že možna to bylo kvůli mě, že jsem vše až přehnaně řešila. Tak vůbec nevím…  

 
31.12.2019 14:34 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

Určitě ses s ním rozešla hlavně proto, protože jsi s ním nebyla šťastná. Ty jsi nyní projevila snahu s vaším vztahem něco dělat, ale kluk, který si neváží tvé snahy a dělá si spíš ještě z toho legraci, nemá po tvém boku co dělat.  

 

Podle toho co jsi tady napsala mi také přišlo, že ten zájem o tebe opravdu moc nemá a tvá reakce byla podle mě už přirozená a chtěla sis zachovat svou důstojnost. Už ho vůbec nekontaktuj. Pokud tě měl skutečně rád a nikoho nemá, tak se mu za nějakou dobu začne po tobě stýskat.   Pokud tě už nebude kontaktovat, tak s ním být byla strata času.  

 
31.12.2019 20:43 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Proč neřekne že nemá zájem
Text uživatele: 

A výš co přehraj si toto v tichosti a nech okolí plát : https://www.youtube.com/watch?v=PVhhF8dQvFo

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Proč neřekne že nemá zájem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1436x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2704x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2111x
Nemohu se odpoutat 6 2017x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1757x
Opustil mě milenec 5 2913x
Rozchod se ženatým mužem 15 2222x
Rozchod po 6 letech 12 2044x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1971x
Má cenu doufat v návrat? 7 2464x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny