Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat

20.10.2013 21:49
Uživatel: Rozarka
Věk:  19
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý večer,

nevím sama kde začít, našla jsem tenhle web úplně náhodou a budu ráda za každou radu ať už pozitivní či negativní.

Seznámila jsem se s klukem v červnu 2013 a začali si psát, jenže já odjížděla na 2 měsíce do Řecka na brigádu, ale neřešila jsem nějak, že by z toho něco mohlo dál být. V Řecku jsme si pořád psali a on začal naléhat ať mu aspoň posílam svoje fotky apod. Často se urážel, že mu nepíšu, nebo že tam jdu na diskotéku, taky jsem měla strach co dělá ale snažila jsem se mu věřit. Dali jsme se tak nějak dohromady s tím, že jak přijedu tak to bude tak nějak oficiální, ale už v tu dobu si mě přivlastňoval apod.

Po měsíci v Řecku mi řekl ať přijedu už teď a nejsem tam tak dlouho, kamarádky byly naštvané, ale já poblázněná tak jsem samozřejmě jela asi během týdne domů, ještě v ten den kdy jsem přijela domů jsem nestačila ani pozdravit svou rodinu a jela za nim cca 2 hodiny cesty, unavená z cesty z Řecka jela jsem autobusem 27 hodin. Přijela jsem byl milý hodný apod. ale já s ním nechtěla spát, přes jeho nucení atd. jsem s nim teda spala, ráno jsem se probudila byl hodný, ale chtěl se mnou opět spát. Řekla jsem ne, ještě nějakou dobu zkoušel pak se naštval a přestal se mnou mluvit, když jsem na něj šáhla řekl "nešahej na mě a lehni si na svou pulku" byla jsem zklamaná a opoledne jela domů. On šel na nějakou party z ktere mi volal jak mě má rád apod. tak jsem to nějak vše hodila za hlavu, jenže hraje hokej v Čechách a odjel na sezonu, neviděli jsme se cca 3 týdny zatím co mi o něm jeho kamarádi psali jaky je, že tam spi se 14nactiletýma holkama, že jim motá hlavy apod. ale ja si vždy raději udělám nazor sama.

Po zhruba tech 3 týdnech jsem tam jela a všechno bylo super, i když v tech třech týdnech vznikaly hádky protože hrozně žarlí, musela jsem si zrušit facebook, žádné party atd. Když jsem byla s ním vše bylo oukej. Pak jsem odjela a zase ubjehly asi 2 týdny kdy jsme se neviděli ale psali si, ne pořád ale ano. Měla jsem k němu jet ale už nejela, jeden den mi celý nenapsal a ja nevěděla co se děje tak jsem mu jen koukla na instagram a tam fotka s jinou. Brečela jsem že to nechápu a psala mu. On mi to vysvětlit asi takhle: "nechovala ses ke mě jak ke svýmu klukovi, píšeš si určite jiným, s jinýma spiš apod, ona je hodná" a tak a ja "aha super, " tak jsem to tim dnem ukončila že se vybrečím bude fajn.

Dva dny na to mi normalne napsal "ahoj jak se mas? " a ja "coze? " tak jsem mu ze slusnosti odepisovala ale on psal dalsi den a dalsi a pise v podstate do ted chlubi se ze ma vyroci s ni apod. Jenze mi přijde divné, když jsem mu řekla že mám kluka hrozně se naštval a začal ho urážet ať ukážu toho buzíka teda apod. Že jeho mám stejne radšši apod. Nakonec z něj vylezlo ať prijedu na víkend že se projdem a o všem si promluvíme a že ať tam i spím. Vím je to blbost hrozná tam jet, ale vím, že pojedu. Nedokazu se od něj nějak odpoutat, hrozně mě to mrzi a chtěla bych mu napsat, ať mi dá pokoj. Má svou holku a tohle píše mě, nechápu to.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1669x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevím jak dal..
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.10.2013 22:48 Uživatel: samča
100-500
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Ahoj, myslím, že bys měla zapracovat na svém sebevědomí a mít svou hrdost. Pokud něco nechceš, nedělej to. Nevím, proč si nevěříš, ale je to tak. Důležité je, co chceš ty, ne ostatní. Nenechej se sebou manipulovat. Ten kluk tě jen využívá, ví, že jsi hodná holka a poslechneš ho, jak on si pískne. To není dobrý kluk. A tu fotku si dal na instagram jako naschvál, možná aby tě naštval. A připadá mi, že neví, co chce. Vyprdni se na něj, jsou lepší.

 
20.10.2013 23:03 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Děvče, buď je to fejk jako bejk a nebo nevím, takové chování není normální.

Být Ti sedm a po tom co na Tebe "kluk udělá oči" říct, že ho miluješ a nemůžeš bez něj žít, to bych pochopila, je to dětské a v těch letech všechno vypadá jinak. Ale podle věku, který tu máš, jsi. tedy měla bys být…  v zásadě dospělá ženská. Fakt sis alespoň deset let nepřidala?

 
21.10.2013 08:44 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Ahoj Rozarko. Precti si jeste jednou svuj prispevek a zkus se na to podivat ocima nekoho jineho. Neripada ti, ze ta slecna prinasi velike obeti pro jednoho obycejneho proutnika, ktery je navic namysleny a o sobe moc presvedceny? Pokud by mel zajem, muze prijet on k tobe a muzete to prodiskutovat!
Navic zivot s zarlivym partnerem je hotove peklo, najdi si tady nejake prispevky.
Takze bud sebevedoma holka a nech se dobyvat. Nedelej to naopak, protoze to se nikdy nevyplati, budes jenom trpet!!

 
21.10.2013 10:18 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Stručně řečeno, ten člověk (muž) je nemocný (chorobný žárlivec atd.). Není co řešit = bič a pryč.

Ještě poznámka. Pokud Ti je tolik, kolik tu uvádíš, měla by jsi na sobě zapracovat (zdravé sebevědomí, mít se ráda, uvědomovat si a znát svoji cenu atd.) = nejsi loutka, aby jsi se takhle nechala vést a manipulovat. Vztah a všechno v něm má být o vzájemné dohodě, a ne o tom, abys všechno dělala jen podle vynucování si druhého. Nechápu, co na něm vidíš a proč skáčeš tak, jak on píská.  

 
21.10.2013 22:14 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Ten kluk má nad Tebou ohromnou moc, evidentně toho zneužívá a náležitě si užívá to, jak mu zobeš z ruky - prostě se tím baví. Přiměl Tě vrátit se dřív z Ŕecka, pomilovat se s ním, i když jsi nechtěla, zrušit facebook atd. Prostě s Tebou manipuluje a pokaždé, když mu ustoupíš, Tě má víc a víc v hrsti. Jestli za ním opravdu pojedeš, po tom, jak se k Tobě choval, jenom mu potvrdíš, jakou nad Tebou má pořád moc. Pokud ale chceš vztah, ve kterém budeš nesvobodným otrokem, který žije život podle toho, co chtějí ostatní, tak v tom klidně pokračuj. Jinak ale vezmi rozum a hrdost do hrsti, napiš mu, ať se jde o víkendu projít a vyspat se svou novou přítelkyní, a pošli ho k vodě.

 
12.11.2013 17:02 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Text uživatele: 

Ahoj. Tak co, jak jsi se u něj měla? Jak to probíhalo?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Žárlivý přítel mi ubližuje a už si našel novou holku - nedokážu se od něj odpoutat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 296x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 313x
Opustil mě milenec 3 314x
Rozchod se ženatým mužem 12 519x
Rozchod po 6 letech 10 576x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 634x
Má cenu doufat v návrat? 5 495x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 655x
Proč neřekne že nemá zájem 12 556x
Možnost návratu 4 506x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny